Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 1.

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros a térképen

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros értékelése:

13. helyezett a 128 zalakarosi szállás közül
74. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros képei

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros vélemények

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Mi csak ide járunk! Családias légkör , barátságos fogadtatás és kiszolgálás! És nem utolsó sorban állat barát hely!
Imádjuk

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Könnyen megközelíthető a szálláshely . A szállás elérhető közelben van mindenhez pl a fürdőhöz is, ami gyönyörű, és úgy gondolom minden korosztály igényét kielégíti. Kényelmes és tiszta szoba . A személyzet udvarias , barátságos , segítőkész . A reggeli változatos a menü választásos vacsora finom , bőséges volt . Sajnos a Wifi a szobában nem mindig volt elérhető .

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
Nagyon kényelmes volt a szoba és tiszta!A személyzet udvarias segítőkész!Összességében nagyon jól éreztük magunkat!Mindenkinek csak ajánlani tudom!Megéri!

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 22.
Könnyen megtalálható a szálláshely. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A hely rendezett és tiszta. Az ételek nagyon finomak. A játszószoba nagyon tetszett a kislányomnak (3 éves), csak a nyitvatartásán lehetne változtatni - én személy szerint egyáltalán nem tartanám zárva, hiszen vannak korán kelő gyerkőcök is. Köztük az én kislányom is.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
Nekem nagyon tetszett a Wellness Hotel. Szép helyen voltunk, és máskor is is szeretnénk eljutni ide, vagy máshova. Nagyon finomak voltak az ételek, és mindennel meg voltunk elégedve. Készségesen rendelkezésünkre álltak a segítségadásnál. Köszönünk mindent.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 26.
Szép környezet, kényelmes szoba, várakozásunknak megfelelő kikapcsolódásban volt részünk.
Egyetlen észrevételünk: a fürdőszobai kilépő nem illett a környezetbe.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 2.
A szállodát könnyen megtaláltuk. Csendes,nyugodt helyen fekszik kisebb sétával a városközpontban vagyunk. A szobák tágasak,kényelmesek voltak. A reggeli választék megfelelő volt,talán a felvágott kínálat lehetne picit változatosabb,viszont a vacsora nagyon jó volt! Mivel a wellness részleget nem használtuk arról nem tudok nyilatkozni.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 19.
Nagyon kedves, figyelmes, segítőkész a személyzet, mindennel elégedettek voltunk, csak az idő nem jött be, de erről senki sem tehet, ha minden jól megy, ősszel visszamegyünk!

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
A hotel maga nagyon kellemes, tényleg családias, férjemmel teljesen egyetértettünk abban, hogy ez a legnagyobb előnye. Nem volt zsúfoltság, tömeg, hangzavar. A gyerekeknek van egy nagyon jó kis játszószoba, ami ugyan kicsi, de tele van nagyon jó játékokkal, kellemes, barátságos a berendezése, kislányunk nagyon szerette! A szakács kiváló, minden vacsora nagyon ízlett!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Egy hetet töltöttünk a Boni Hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat. Az ellátással meg voltunk elégedve. A medence csodás volt a parton mindig volt szabad napágy. Ár érték arányban teljesen elfogadható. Köszönjük Boni.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal
2020.10.23. - 2020.11.01.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 22.380 - 35.808,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal
Érvényes: 2020.08.20-ig
Venus Hotel
Zalakaros
2-5 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Vital
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 11.000,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.08.30. - 2020.12.23.
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 22.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kreatív gyermekprogramokkal, ingyenes gyermekfelügyelettel, izgalmas programokkal, hetente többször élőzenével
Érvényes: 2020.08.23-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna show-val, változatos műsorokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, gyermekprogramokkal
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: bőséges reggelivel, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekek részére játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.07-ig

Szállodák Zalakaros környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Pelion nyár last minute kedvezménnyel (min. 2 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)
Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

ZalakarosX