Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 1.

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros a térképen

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros értékelése:

13. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül
77. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros képei

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros vélemények

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Mi csak ide járunk! Családias légkör , barátságos fogadtatás és kiszolgálás! És nem utolsó sorban állat barát hely!
Imádjuk

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Könnyen megközelíthető a szálláshely . A szállás elérhető közelben van mindenhez pl a fürdőhöz is, ami gyönyörű, és úgy gondolom minden korosztály igényét kielégíti. Kényelmes és tiszta szoba . A személyzet udvarias , barátságos , segítőkész . A reggeli változatos a menü választásos vacsora finom , bőséges volt . Sajnos a Wifi a szobában nem mindig volt elérhető .

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
Nagyon kényelmes volt a szoba és tiszta!A személyzet udvarias segítőkész!Összességében nagyon jól éreztük magunkat!Mindenkinek csak ajánlani tudom!Megéri!

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 22.
Könnyen megtalálható a szálláshely. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A hely rendezett és tiszta. Az ételek nagyon finomak. A játszószoba nagyon tetszett a kislányomnak (3 éves), csak a nyitvatartásán lehetne változtatni - én személy szerint egyáltalán nem tartanám zárva, hiszen vannak korán kelő gyerkőcök is. Köztük az én kislányom is.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
Nekem nagyon tetszett a Wellness Hotel. Szép helyen voltunk, és máskor is is szeretnénk eljutni ide, vagy máshova. Nagyon finomak voltak az ételek, és mindennel meg voltunk elégedve. Készségesen rendelkezésünkre álltak a segítségadásnál. Köszönünk mindent.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 26.
Szép környezet, kényelmes szoba, várakozásunknak megfelelő kikapcsolódásban volt részünk.
Egyetlen észrevételünk: a fürdőszobai kilépő nem illett a környezetbe.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 2.
A szállodát könnyen megtaláltuk. Csendes,nyugodt helyen fekszik kisebb sétával a városközpontban vagyunk. A szobák tágasak,kényelmesek voltak. A reggeli választék megfelelő volt,talán a felvágott kínálat lehetne picit változatosabb,viszont a vacsora nagyon jó volt! Mivel a wellness részleget nem használtuk arról nem tudok nyilatkozni.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 19.
Nagyon kedves, figyelmes, segítőkész a személyzet, mindennel elégedettek voltunk, csak az idő nem jött be, de erről senki sem tehet, ha minden jól megy, ősszel visszamegyünk!

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
A hotel maga nagyon kellemes, tényleg családias, férjemmel teljesen egyetértettünk abban, hogy ez a legnagyobb előnye. Nem volt zsúfoltság, tömeg, hangzavar. A gyerekeknek van egy nagyon jó kis játszószoba, ami ugyan kicsi, de tele van nagyon jó játékokkal, kellemes, barátságos a berendezése, kislányunk nagyon szerette! A szakács kiváló, minden vacsora nagyon ízlett!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Egy hetet töltöttünk a Boni Hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat. Az ellátással meg voltunk elégedve. A medence csodás volt a parton mindig volt szabad napágy. Ár érték arányban teljesen elfogadható. Köszönjük Boni.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg használattal, 1 alkalommal privát wellness használattal, 1 alkalommal reggelivel az ágyban, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Venus Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.02.
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Karos Spa
2 nap/1 éjszaka 28.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, wellness és szépségápolási tanácsadással, adventi és gyermekprogramokkal, fürdőköntös használattal, élőzenével, szauna-show-val, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 18.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Foglalj időben! (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

ZalakarosX