Hotel Karos Spa Zalakaros ★★★★

Hotel Karos Spa Zalakaros
Hotel Karos Spa ZalakarosHotel Karos Spa Zalakaros
Hotel Karos Spa ZalakarosHotel Karos Spa Zalakaros

Hotel Karos Spa Zalakaros bemutatkozása

A Zalakaros szívében "édenkerti" környezetben fekvő Hotel Karos Spa wellness- és gyógyszálloda 221 exkluzív felszereltségű szobaegységgel, és a legkülönbözőbb ajánlatokkal várja a kis és nagy-családokat, valamint az egyedülállókat egyaránt.

A Hotel Karos Spa legnépszerűbb csomagjai

Hotel Karos Spa Zalakaros - Élmény, mosoly, kikapcsolódás (min. 2 éj)
Élmény, mosoly, kikapcsolódás
2026.01.03-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros - Nyári vakáció (1 éjtől)
Nyári vakáció (1 éjtől)
07.15-08.20.
Hotel Karos Spa Zalakaros - Napi ár (min. 1 éj)
Napi ár
2025.12.29-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő

Hotel Karos Spa Zalakaros vélemények

Gyenge 2015. június 18.gyerekekkel járt itt
10 éjszakát töltöttünk itt a 3 éves fiunkkal. Nincs gyermek evőeszköz, valamint gyerekbarát ételek, -felszolgálás, -hozzáállás. Az etetőszéket, ami már kicsi egy 3 évesnek, nem lehet az asztalhoz közel húzni. A felnőttszékhez van ugyan emelő párna, de a pincérek nem ajánlják fel segítőkészen (nekünk 5.
Gyenge 2015. június 14.a párjával járt itt
Három éjszakát töltöttünk itt a párommal. A szoba bútorzata elavult ,a tévé őskori a távirányító nem működik . A minibárban lévő üdittő kinyításához sör nyitóra van szükség ami nincs a szobában ,és kérésre se tudnak adni ,az ételek retenetesek a szakácsot minnél hamarabb le kellene cserélni,a három vacsorából kétszer volt húsleves.
Gyenge 2015. április 27. járt itt
A szálloda gyönyörű a szoba 5* a pincérek nem vendéglátó egységbe valók nem volt leszedve az asztalunk csak ha elmentünk. A gyerek medence hideg volt fázott benne a gyerek. Az étteremben mi voltunk és még egy család 4 gyerekkel ránk szoltak ne rohangáljanak a gyerekek mert zavarja a többi vendéget minket nem zavart akkor kit? ?
Gyenge 2015. április 26.családjával járt itt
Egy hétvègét töltöttünk itt a családommal. A szálloda dugig volt a parkolás nagyon nem megoldott! A recepciós hölgy roppant faragatlan, valószínűleg azt képzelte Ő a szálloda igazgatója. . . . . A szobák tiszták és a fürdő/ welness részleg is roppant nagy és minden igényt kielégítő.
Gyenge 2015. március 4.családjával járt itt
Októberben voltam a szállodában. Siralmas volt. A szobákat, a törölködzőket CSAK szerdánként takarították. A bűtorok elhasználtak voltak, a fürdőszobát nekünk kellett kitakarítani, hogy használni tudjuk. A szolgáltatásokról a recepsiós nem tájékoztatott minket, bár érkezéskor gondolom kötelessége lett volna.
Gyenge 2015. február 16.a párjával járt itt
Sajnos csaLódtunk a hotelben. A tisztaságra jobban oda kellene figyelni,ugyanis az első dolog ami a friss ágyneműről szembe nézett velem az több szőrzet volt,és nem a fejtetőről. Ezt a zuhanyzóban is megtaláltam! A tájékoztatás pedig nulla volt. A lefoglalt Valentin-gálavacsoráról érkezésünkkor semmilyen tájékoztatást nem kaptunk,igy szépen lemaradtunk róla.
Hotel Karos Spa válasza
Kedves Dr. Dákay Zsuzsanna!
Sajnálattal olvastuk véleményét szállodánkkal kapcsolatban. Mi mindig szívesen fogadjuk vendégeink visszajelzését, hiszen ezzel segíti a menedzsment munkáját! Észrevételeit továbbítani fogjuk az egyes részlegek felé.
Üdvözlettel: Hotel Karos Spa
2015. február 20., Arany Adrienn, Hotel Karos Spa
Gyenge 2014. április 22.gyerekekkel járt itt
Másodszorra voltunk Önöknél, mert tavaly nagyon jól éreztük magunkat. . . . azonban idén egy kissé csalódottan távoztunk. . . A szobánk, amit kiadtak nekünk (14h-után) takarítattlanul találtuk, amit a recepción is értetlenül fogadtak. . . de mégis a hozzáállás miatt mi éreztük magunkat kellemetlenül. . . pláne?
Gyenge 2013. december 22.gyerekekkel járt itt
A szállodák nagyon jó reklámmal tudják eladni a szolgáltatásaikat, de ezentúl gyakrabban olvasok majd fórumokat, akkor talán nem tévedek ekkorát. Megérkezésünk nem volt egyszerű, mert a bejáratot elállta egy busz, és kb. 3 autó, akik nemcsak tilosban parkoltak, de nem sok hajlandóságot mutattak a távozásra, ezért a szűk helyeken rettenetesen nehéz manőverezni, így a hátsó parkolóból voltunk kénytelenek behurcolkodni.
Gyenge 2013. október 30.gyerekekkel járt itt
Feleségemmel és unokámmal augusztusban egy hetet töltöttünk a szállodában. Bárhová megyünk első utunk a fürdőszobába vezet. A kádat szegélyező szilikon a sarkokban penészes volt. A takaritónők szerint ezen csak az őszi karbantartás tud segíteni. (másnap kérésemre kaptunk egy másik szobát, parkolóra nézőt) A wellness-részlegben az úszómester szerint"egy napra egy szauna lepedő jár".
Hotel Karos Spa Zalakaros - BelsőHotel Karos Spa Zalakaros - BelsőHotel Karos Spa Zalakaros - BelsőHotel Karos Spa Zalakaros - BelsőHotel Karos Spa Zalakaros - Belső
Gyenge 2013. október 11.gyerekekkel járt itt
Tavaly, az őszi szünetben töltöttünk el néhány napot a családdal. Az apartman kissé szűkös volt, a kihúzható kanapé a kempingágyakhoz hasonló, borzasztóan kényelmetlen és hangos. Az egész szálloda túlzsúfolt volt, ami érthető, mert kiemelt időszak. Épp csak az egyéb szolgáltatások kapacitása nem igazodik a férőhelyekhez.
Hotel Karos Spa Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosAlma u. 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • bioszauna • jégkamra
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 2500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád