MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros ★★★★

4,8
a 141 zalakarosi szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel ZalakarosMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros bemutatkozása

A MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros központjában, közvetlenül a városi fürdő szomszédságában 162 szobával és apartmannal várja kedves vendégeit: kikapcsolódás, feltöltődés és gyógyulás egy helyen.

A MenDan Magic Spa & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - MenDan Wellness Napok (min. 2 éj)
MenDan Wellness Napok
2024.06.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros vélemények

Kiváló 2016. február 28.egyedül járt itt
Minden kitűnő volt remélem hogy hamarosan vissza tudunk jönni hosszab idöre.Nagyon tetszet az esti fürdőzés a hastáncosokkal,a művészfiú a mutatványaival és az esti koncert.
Kösszönjük.

Üdvözlettel,

Szabó Julianna Horvátország
Kedves Szabó Julianna!

Köszönjük megtisztelő értékelését, nagy örömünkre szolgál, hogy évfordulójukat még felejthetetlenebbé tudtuk tenni.
Várjuk Önöket sok szeretettel vissza a jövőben is!

2016. március 2., MenDan Sales Team, MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 28.barátokkal járt itt
Nagyon jó helyen van, szép tágas szobák, rugalmas személyzet, kiváló a wellnes, kár hogy csak bent van medence. Kicsit zeg- zúgos a szálloda, de sok minden kárpótol. A barátaimmal töltöttem itt egy hétvégét, kellemes volt, kiváló ételek kulturált kiszolgálás. Kellemes zenés esték az étteremben kicsit "feszes" személyzet. A zárt parkoló, amiért fizetni kell, az semmi.
Kiváló 2016. február 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el a hotelben, az ételek változatosak voltak, a vacsoránál az élőzene mindig feldobta a hangulatot.
Visszajövünk!
Kedves Vendégünk!
Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban, és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal.
Várjuk Önöket sok szeretettel vissza!
2016. március 2., MenDan Sales Team, MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat
Gyenge 2016. február 23.a párjával járt itt
8-10 éve nagyon jó emlékekkel távoztunk a szállodából, mert a szálloda egy építészetileg rendkívül izgalmas épület az átriumos folyosóival, szellemes, látványos tereivel, díszítő elemeivel, kiváló, hasonlóan látványos és funkcionális wellness részlegével, ezért szívesen tértünk vissza.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - SzobákMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - BelsőMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - BelsőMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - BelsőMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - BelsőMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - BelsőMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - BelsőMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - Belső
Kiváló 2016. február 18.gyerekekkel járt itt
januárba jártunk a hotelben, nagyon jól éreztük magunkat! 2 gyerekkel érkeztünk, a fogadtatás kellemes volt, a személyzet kedves. A szobánk tágas, barátságos volt, az egyetlen gond a nagy meleg volt, nem tudtuk szabályozni a hőt, éjjel nyitogatnunk kellett az ablakot. A fürdőszoba tiszta, viszont tényleg rá férne a felújítás, és egy jó hajszárító, meg sminktükör.
Kiváló 2016. január 4.a párjával járt itt
Nagyon tetszett az egész összeállítás, a meghirdetett Kémek éjszakája c. szilveszterben. Minden nap volt valaki meglepetés vendég, és minden nap volt zenés, táncos est. Nagyon kellemes a zenekarjuk. A személyzet oda figyel Pl. ülésrend. Választani lehet ki hol szeretne ülni. Műsor akar-e látni vagy beszélgetni.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük értékelését, nagy örömünkre szolgál, hogy az ünnepi programok, fellépők, és az egész szálloda elnyerte tetszésüket. Várjuk Önöket sok szeretettel vissza.

2016. február 1., MenDan Sales Team, MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Szörnyű 2015. december 29.a párjával járt itt
3 éjszaka helyett csak 2-öt tudtunk eltölteni a szállodában, mivel az étteremben felszolgált étel után rosszul lettem, sürgösségi orvosi majd kórházi ellátásra szorultam. Aznap nem én voltam az egyedüli, aki ilyen panaszokkal került kórházba a szállodából. . . Már nagyon sok szállodában voltunk, de ekkora csalódás még nem ért bennünket.
Kiváló 2015. december 24.családjával járt itt
Már hatodik alkalommal jártunk itt. A szolgáltatás minőségével,az ételek mennyiségével,minőségével mindìg elégedettek voltunk,most is. A személyzet kedves,segìtőkész. A tisztasággal is minden rendben. A karácsonyi dekoráció hangulatos,vidám. Nagy gondot fordítamak a gyermekkel érkező családokra.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - BelsőMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - EgyébMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - BelsőMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - Wellness
Kiváló 2015. november 19.a párjával járt itt
A hotelben minden megralálható, amennyiben valaki nem kirándulásokkal szeretné kipihenni magát. A wellnes éa beauty részleg sok féle szolgáltatást kínál, a személyzet mindenhol kedves, segítőkész. A büfé reggelinél, vaxsoránál bőséges. Azonban vacsoránál időnként várni kellett a hús ételek feltöltésére, ha többen is azt választottuk volna.
Kiváló 2015. november 7.a párjával járt itt
Mindenek előtt az értékelés objektivitását tekintve mi sok wellness szállodában voltunk már és van összehasonlítási alapunk. Kifejezetten szép 2 napot töltöttünk el ebben a csodás szállodában igényes szolgáltatásokkal,kedves felszolgálókkal. Tágas és tiszta szoba,ízletes ételek,bőséges kínálat,élőzene.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosGyógyfürdő tér 8.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • sodrómedence • jégkamra • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás az utcán, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, őrzött: 900 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár