MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros ★★★★

4,8
a 141 zalakarosi szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel ZalakarosMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros bemutatkozása

A MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros központjában, közvetlenül a városi fürdő szomszédságában 162 szobával és apartmannal várja kedves vendégeit: kikapcsolódás, feltöltődés és gyógyulás egy helyen.

A MenDan Magic Spa & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - MenDan Wellness Napok (min. 2 éj)
MenDan Wellness Napok
2024.06.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros vélemények

2015. július 13.gyerekekkel járt itt
A szálloda elég nagy, két épületből áll, mi eredetileg a sima superiol szobát foglaltuk, fürdőjegy nélkül (orvosi beutalom volt), egy nagyon szép nagy tágas, világos szobát kaptunk a szállodai wellness épületében, délre nézőt, nagy ablakokkal. 1 éjszaka ott aludtunk és nagyon nem volt jó.
2015. július 7.gyerekekkel járt itt
Július 3-5-ig voltunk párommal és 4 éves kisfiammal. A szobát (superior) és a szauna érzést keltő folyosót leszámítva minden rendben volt! Vissza olvasva pár értékelőt furcsán néztem, hogy azt írták nem volt kedves a személyzet! Ezt kifejezetten cáfolni tudom csak! Talán még nem is voltam ilyen helyen, ahol mindenki ilyen mosolygós kedves és segítőkész volt az emberrel!
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - VendéglátásMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - BelsőMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - SzobákMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - VendéglátásMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - VendéglátásMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - VendéglátásMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - Medence/kertMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - Medence/kertMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - Medence/kertMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - Medence/kertMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - Belső
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2015. július 1.gyerekekkel járt itt
A szálloda szuper, a személyzet kedves. Nagyon hangulatos az "erdő" a szállodában. :)
A játszószobában nagyon jó kis programokkal szórakoztatták a gyerekeket. A szemközti strand is remek, de ezen kívül nem sok minden van a környéken. :(
Sajnos a kivetnivaló az élménymedence. . . a gyerekeknek hideg. . . 26-27 fokos.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - BelsőMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - Wellness
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. június 3.a párjával járt itt
Pünkösdkor jártunk itt. Sajnos csak két éjszakát volt alkalmunk eltölteni ebben az impozáns Hotelben, mely Zalakaros központjában helyezkedik el, közvetlenül a fürdő bejárata mellett. Parkoló a szálloda előtt, parkosított területen van. Lehet fizetős, őrzött és díjmentes, őrzés nélküli lehetőségek közül választani.
Átlagos 2015. április 12.gyerekekkel járt itt
Legutóbb akkor jártunk a szállodában amikor még a fényéveiben járt. A mostani elso benyomás. . . hát nem voltunk elragadtatva. A szuperior családi szoba berendezése megkopott. Az ablaknál a müanyag függönytartó kiállt a falból. Életemben nem feküdtem még ilyen elhasznált,ócska,kifeküdt matracon. Ennek megfelelöen az alvás minösége is rossz volt.
Szörnyű 2015. április 6.a párjával járt itt
Először voltunk ebben a szállodában,mikor megkaptuk a szobát a fürdőszoba látványa sokkolt! ! Superior szobában voltunk azt írták róla elegáns fürdő,ehhez képest egy munkásszálló fürdőszobájának felelt meg! ! /lepusztult,koszos,rozsdás vízköves,kicsi. . Étkezésnél:zsúfoltság,több perces sorban állás,íztelen ételek,szabad helyeket az asztaloknál úgy kellett vadászni!
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - SzobákMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - BelsőMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - BelsőMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - BelsőMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - BelsőMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - BelsőMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2015. március 11.barátokkal járt itt
Harmadszor tértünk vissza a MenDanba. Most, hogy ismét a "régiek" vannak,megint csuda jó volt. A személyzet mosolygós, az ételek kiválóak- nem kell sorakozni, mint régen-a reggelinél a különféle tojásokat készítő hölgy kedves és ügyes. A zenekar csúcs, a hölgynek csodaszép a hangja, és látszik rajtuk, élvezik, amit csinálnak.
Kiváló 2015. január 5.gyerekekkel járt itt
Pótszilveszterezni voltunk a Mendanban és le vagyunk nyűgözve! A szálloda elhelyezkedése remek, autópályán könnyen elérhető. Két kisgyekmekkel (öt éves és hat hónapos utaztunk). Az épület belesimul a környezetébe, kívülről nem is látszik, milyen nagy és imponzáns belső terekkel rendelkezik a szálloda.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Nagyon örülünk, hogy pozitív élményekkel és maradandó emlékekkel távoztak szállodánkból, reméljük hamarosan visszatérnek majd Zalakarosra egy újabb pihenésre.
Szeretettel várjuk Önöket a jövőben is.
Üdvözlettel:
MenDan Magic Hotel Csapata
2015. január 13., Sales Team, MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Kiváló 2015. január 3.családjával járt itt
Nem hiába, az egyik legszínvonalasabb hely amit valaha láttam. Gyönyörű, tiszta, kellemes, hangulatos. A wellness részleg fenomenális. A kedvenc része a trópusi zuhany stb. Megéri az árát, hiszen a magas kiadásért cserébe egy abszolút kikapcsolódást kaphatunk. A szobák ízlésesen vannak berendezve és jó tágasak.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Átlagos 2014. december 31.gyerekekkel járt itt
Négy éjszakát töltöttünk a MenDanban a két ünnep között 5 fős családommal. A szálloda rendkívül széles választékát kínálja a szolgáltatásoknak, de az árak igen borsosak. Ezt az árat akkor érné meg, ha a személyzet mindezzel kedvesen és mosolygósan szolgálná ki a vendégeket, de ezt sajnos csak egy-két fő részéről tapasztaltuk, a recepciósok és pincérek többsége érdektelen és mogorva volt, ami sokat von le az élményből.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosGyógyfürdő tér 8.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • sodrómedence • jégkamra • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás az utcán, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, őrzött: 900 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár