Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros ★★★

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 4.

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros értékelése:

3. helyezett a 129 zalakarosi szállás közül
9. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1079 szállás közül

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - vélemények, kritkikák

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros vélemények

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemesen töltöttük itt a karácsonyi ünnepeket. Az ételek kiválóak,a wellness hibátlan. Másoknak is jó szívvel ajánlom. Tiszta, kényelmes szobák,kedves személyzet.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
Barátságos fogadtatás, kedves személyzet, maximálisan minden a vendég kényleméért. Imádtam, visszamegyünk ! Az étkezésekhez üditő téitésmentes lehetne.

Gerdus TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazi csúnya őszi esős napon érkeztünk meg a szállodába. Belépéskor tiszta jó illatú szállóba léptünk. A szoba tágas, jó meleg, rend tisztaság mindenütt. Kiváncsi voltam az élményfürdőre itt az oldalon sok jót olvastam róla. Tényleg egy tágas, jól felszerelt wellness fogadott. Bevallom igy november végén nekem kicsit hidegnek tünt a viz, mivel egy kinti medencével van összekötettésbe.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó szállás 3csillag feletti! Tiszta csendes szobák,az ételek finomak voltak,néha kifogytak,de jelezve a személyzetnek,hamar pótolták.Rendezett szép környezet!Sok szúnyog és poloska kint a szabadban,amiről nem a szállás tehet.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 17.
Jól éreztük magunkat a férjemmel a hotelben! A szoba barátsàgos volt és az ágy nagyon kényelmes. Az élménymedence is remek lazítási lehetőséget adott. A masszàzst a feltöltődni vàgyó vendégeknek csak ajànlani tudom! Az ételek választékosak voltak,mindenki talàl kedvére valót. A desszertek nekem nagyon tetszettek és ízlettek!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kitűnő wellness, kedves személyzet , all inclusive ellátás, gyönyörű környezet. Mindenkinek csak ajánlhatom ezt a helyet ha nyugodt pihenésre vágyik . Az all inclusive ellátás minden igényt kielégít , bőséges és változatos a svédasztalos kínálat az itallapon pedig mindenki megtalálja az ízlésének megfelelő koktélokat .

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
2018. augusztusában töltöttünk el 4 napot barátainkkal a zalakarosi Belenus Hotelban. Nagyon kellemes illat fogadott az egész lakásban, ami végig fennmaradt. A szoba berendezése, a szekrények beosztása, a fürdőszoba, az erkély felszereltsége - mind gondosságra vall. A szálloda hallja igazán elegáns, nagyon kellemes benyomást kelt.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A legjobb hotel, kedves személyzettel, tiszta,kényelmes szobával, fantasztikus,bőséges ételekkel, minden igényüket kielégítő wellness szolgáltatásokkal! Számunkra tökéletes volt az itt töltött idő! Biztos visszatérő vendégei leszünk a hotelnek és ismerőseinknek is ajánlani fogjuk!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás a lehető legkitűnőbb volt. A kiszolgálás teljes mértékben megfelelt. A tisztaság kimagasló, az ételek kiválóak.
Külön szeretném megköszönni (azt hiszem a vezető helyettes hölgy volt, szőke vékony) nagyon szeretetteljes, közvetlen, segítőkész viselkedését minden tekintetben, amit külön nagyon köszönünk.
Kupcsikné Kati
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Kollégám ajánlására döntöttünk a szálloda mellett. A 3 nap 2 éjszakás all inclusive verziót választottuk hogy ne legyen gondunk semmire. A szálloda kellemes, tiszta, nincs tumultus még teltház idején sem. A személyzet udvarias és mindenben segítőkész volt, minden tőlük telhetőt megtettek hogy jól érezzük magunkat.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.05-ig
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 32.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri pezsgős reggelivel, fürdőköpeny bekészítéssel, szilveszteri gálavacsorával, showműsorral, tombolával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Szent Orbán Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.600 - 11.750,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.250,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 34.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kreatív gyermek programokkal
2020.12.22. - 2020.12.27.
Venus Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 13.410 - 21.456,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal
Érvényes: 2021.12.22-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 19.250 - 53.631,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, fitness teremmel, sportolási lehetőségekkel, játszószobával, téli programokkal, élőzenés, táncos estekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.23.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, AquaTherm koktéllal, wellness-részleg használattal, választható páros kényeztetéssel, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.06-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 27.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Art Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.175 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)

ZalakarosX