Kemencés Étterem Zirc

Kemencés Étterem Zirc
Kemencés Étterem ZircKemencés Étterem Zirc
Kemencés Étterem ZircKemencés Étterem Zirc

Kemencés Étterem Zirc bemutatkozása

A kényelem és kikapcsolódás mellett ismerje meg az év minden napján nyitva tartó a la carte éttermünk által nyújtott örömöket is. Barátságos környezetben, udvarias és figyelmes kiszolgálás mellett kóstolhatja meg hazánk és a környék jellegzetes ízeit.

Rózsa Vendégház Zirc - Napi árak önellátással
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Kemencés Étterem Zirc vélemények

Kiváló 2018. június 6.gyerekekkel járt itt
A bakonybéli csillagdában voltunk, már előre kinéztem: ide betérünk a látogatás után. Sejthető volt, sokan lesznek, megérkezett a tavasz, kirándulóidő, hírlik - mondják: lassan kezd több pénze lenni az embereknek, többet is költünk mint korábban - ez jó, ha tényleg így van.
Kiváló 2018. május 27.a párjával járt itt
Évek óta rendszeresen felkeressük az éttermet mert fantasztikus az étel és a kiszolgálás.
Gyönyörű környezetben nagyon finom kemencés ételeket ehetünk. Mindíg friss meleg sőt forró ételeket kapunk mindezt kedves gyors kiszolgálással fűszerezve! ! !
Lehetőség van hűvös hangulatos teraszon fogyasztani az ételt.
Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a fantasztikus éttermet! ! !
Kiváló 2018. február 18.családjával járt itt
Az oldal ajánlása alapján választottam a helyet amelynek meglátogatása egy téli napra február 17-re esett. Az esemény apropóját egy elő születésnapi ebéd adta. Takarított ,térkövezett járdán vezetett fel az út az étteremhez amelyből átjárás nyílik a hotelre. Az étteremből messze a távolba látni megcsodálva ezzel a téli Bakonyi tájat.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 19.a párjával járt itt
Imádom ,szuper hamarosan újra megyek ha meghív valaki;)Gombás ételek vadak ,magyaros ízek hagyományos konyha. . Ilyennek szeretjük a Bakonyt. Rántott laskát ettem rizzsel legutóbb is,mert nagyon szeretem és van hogy nem kívanok nehéz ételt vagy húst enni,de a rántott hús is óriás(férfias) adag volt annak aki azt ette,sőt cigánypecsenye is bányász adag;) Éhesen menjetek mert másképp nem fogod bírni gyomorral.
Kiváló 2016. december 29.a párjával járt itt
Szállóvendégként gyakran vacsoráztunk, vagy tértünk be egy-egy desszertre és forró italra a szálloda melletti étterembe. Mindig fontos az első benyomás: itt, kellemes összhangja a színeknek, a fehér függönyös ablakok, boltívek, zöld dekoráció, és a terem végében egy kandalló.
Kemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - BelsőKemencés Étterem Zirc - MosdóKemencés Étterem Zirc - Étlap/itallapKemencés Étterem Zirc - Étlap/itallapKemencés Étterem Zirc - Étlap/itallapKemencés Étterem Zirc - Étlap/itallapKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - BelsőKemencés Étterem Zirc - BelsőKemencés Étterem Zirc - Külső képKemencés Étterem Zirc - Külső képKemencés Étterem Zirc - Külső képKemencés Étterem Zirc - EgyébKemencés Étterem Zirc - EgyébKemencés Étterem Zirc - Külső képKemencés Étterem Zirc - Étlap/itallapKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - BelsőKemencés Étterem Zirc - Belső
Kiváló 2016. április 13.barátokkal járt itt
Asztalfoglalás nélkül tértünk be baráti társasággal a Kemencés étterembe. Kedves és gyors volt a kiszolgálás. Gyorsan hozták a finom, friss és ízletes ételeket és jól is laktunk. Egyetle dolog volt, ami nem tetszett: Rendes borravalót adtam a pincérnek, aztán, mikor elszámoltunk a barátokkal, akkor látom az étlapon, hogy ők már belekalkulálták az áraikba a szervizdíjat.
Kemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/italKemencés Étterem Zirc - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 3.a párjával járt itt
Bakonyi kirándulásaink alkalmával sajnálatosan azt a megállapítást kellett tennünk, hogy e csodálatos vidék nem bővelkedik színvonalas vendéglátóhelyekben. Idén, a táj szépsége ismételten arra késztetett minket, hogy a szilvesztert is itt töltsük.
Kemencés Étterem Zirc - Étel/ital
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Kiváló 2015. augusztus 6.a párjával járt itt
Egy via ferratás túra után,elfáradva,megéhezve kezdtük el nézegetni az étlapot. Választásunk a Kemencés tálra esett a választás. Nem csalódtunk az étel minősége,mennyisége,ízletessége minden igényt kielégített. Gondoltuk egy ilyen aktívan eltöltött nap után nem lesz gond elfogyasztani a kemencében sült finomságokat.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 59 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. augusztus 2.családjával járt itt
Nem nagyon van mit magyarázni akkor, ha valami kitűnő. Egyszerűen jó és kész. Jó mert az első benyomásod is az, amikor az étterembe tartva a kertben csodás virágok hajlanak a járdára.
Kiváló 2015. július 26.a párjával járt itt
Kicsit, porosan fáradtan tikkadtan tértünk be az étterembe. A kinti 34 fokban az étterem kellemesen nem túhűtötten jó légkört biztosított.
Az ételek rendkívül finomak voltak, bár nem a kemencés változatokat választottuk. Ugy gondoljuk a szállodába is vissza fogunk térni egy hosszú hétvégére.
Mindenkinek csak ajánlani tudjuk.
Kemencés Étterem Zirc a térképen
8420 ZircSzarvaskút
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • billiárd, darts • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi