Zsámbéki Romtemplom és Kőtár Zsámbék
2072 Zsámbék, Corvin J. u.

Zsámbéki Romtemplom és Kőtár Zsámbék a térképen

mandrea70 TOP egyébhely értékelő
mandrea70 TOP fotófeltöltő
2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon sok szépség van Magyarországon-Ez is egy csoda -a zsámbéki romtemplom,valamiért varázsa van-nem engedi el az embert ,körbe-körbe járja ,minden szögből lefényképezi és még minden nem akar elmenni az ember. Egy kis kiállitás-KŐTÁR is tartozik hozzá,alacsony belépő,esküvői helyszín ,sőt filmet forgattak már itt-hát nem hiába -lenyűgöző-nagyon rendben van a környezete is.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
Már többször meglátogattuk a templomromot. A hely varázslatos. Èrdemes kicsit elmèlázni,pár percre megállni a romok között és látni azt a lelki szeminkkel ami 600 évvel ezelőtt történt. Mi varázslatot éltünk át,láttuk a régi emberek jövés mentését,életüket. Fantasztikus hely,megéri elmenni oda . Ami pozitív a helyi lakosok,és a pedagógusok ingyen látogathatják a helyet.
Budaörs
Ábrahámhegy

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma körüljártam, néztem lentről, fentről, minden oldaláról a változó felhők alatt. Lenyűgöző. Tele van az ország ilyen szakrális helyekkel, van, ami rendbe van hozva, a másik meg úgy szép, ahogy romjaiban áll. Nem gondolnám, hogy az összes várost és házat helyre kellene állítani, ami százévek óta romos. . . de ez talán megérdemelné.
Szolnok
Budakeszi

2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 1.
A 13. században épület premontrei rend kolostorának és templomának romjai a Pest megyei településen, Budapestről rövid autóúttal az M1-es vagy az 1-es úton érhető el. A templom tornyai kiemelkednek Zsámbék látképéből, a temetővel szemben van a bejárata. Késő román - korai gótikus stílusban épült, eredetileg 3 hajós volt.

Ön a hely képiselője?

Legnépszerűbb csomagok Zsámbékon és környékén
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.23.
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 36.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, komplex szobai bekészítéssel, ajándék fürdőbelépővel a ráckevei Aqua Land Termál-és Élményfürdőbe, szabadidős szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.12.29. - 2019.01.02.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermekprogramokkal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.03.15.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.16. - 2019.12.28.

Szállodák Zsámbék környékén