Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

11. helyezett Budapest környékén - 258 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 29.
Karácsonyi program nem volt (pedig a foglalásba szerepelt a karácsonyi programokon való részvételi lehetőség! ! ! ). Gyerek programok gyengék voltak (ha voltak)
(A mézes kalács készítés jó gondolat volt, de távozás napján? ? ? )
A szobába lehetett volna melegebb. Gyerekágynál 18-20 fok! ? (folyosón melegebb volt . . . többször jeleztük . . . ).

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
Örültünk, hogy kedvesen fogadtak,a házi kedvencünkkel. Gyönyörű ez a szálloda, a wellness részleg csodás! Az ételek finomak, változatosak. A garázs feletti szobákat (amelyek a régi Lepence strand torzójára és a szemétgyűjtőre néznek) azonban másnak nem ajánlom, kissé zajos a reggeli szállítás, meg a folyosón is a személyzet lehetne csendesebb reggelente.

Értékelt: 2016. december 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A lehető legjobb választás volt a Thermal Hotel (Visegrád) minden tényleg csodás volt! Biztos, hogy a Hotel vendége leszek még!!! Imádtam a Wellness részét, az ételek is fantasztikusak voltak és a szoba is, szuper volt!

Tímea

Értékelt: 2016. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda és a szoba elegáns volt, a wellness kiváló.
A személyzet nagyon barátságos, udvarias és jól képzett.
Az étterem elegáns, az ételválaszték kiváló.
Az ételek minden ízlést kielégítöek.

Értékelt: 2016. december 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ami tetszett:
- tiszta, tágas szoba
- gyönyörű kilátás
- figyelmes, udvarias személyzet
- bőséges svédasztal, változatos, finom ételek
- hatalmas wellness rész, számos, különböző hőmérsékletű medencével
- élményfürdő elemek széles választéka
- szaunavilág
- isteni koktélok és kávéválaszték a wellness rész bárjában
- jól felszerelt fitness szoba
- squash lehetőség

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat! Hibátlan volt minden! Kettő pici gyermekkel voltunk és az ő számukra is ideális a Hotel! Sok helyen jártunk már, de eddig a Thermal Hotelben eltöltött idő volt a legkellemesebb! Köszönjük!

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az egyik legjobb wellness hotel, ahol eddig jártunk. A wellness részleg nagyon szép, jól felszerelt, a pihenő része mesébe illő. Többször jártunk már a szállodában, és télen-nyáron kellemesen kikapcsolódás volt. Jó elhelyezkedése miatt sétálhatunk a Duna parton, de ha csak a szállodában maradunk pár napot pihenni, akkor sem unalmas.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon kényelmes. A wellness részleg szép és kulturált. Az úszómedence kültéri, de nekünk szerencsénk volt az időjárással. A személyzet kedves, de főleg az étteremben túlhajszoltnak tűnik. A szobánk az útra és a személyzeti bejáróra nézett, emiatt kissé zajos volt. A parkoldali szobának nics kilátása, de csendesebb.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kikapcsolódásra vágytunk ami be is teljesült. Jókat ettünk, fürödtünk, szaunáztunk. Kevés a vellneszben levö fekvöhely délután még egy széket sem lelni ahová letegyünk valamit. A felvonó nem kielégitö és lépcsökröl kevés vendégnek van tudomása (nem a csodás étterembe és vellneszbe vezetöre gondolok). Mindemellett nagyon jól éreztük magunkat és nem kizárt hogy ujra oda látogatunk

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Harmadik alkalommal töltöttünk 3 napot a Visegrádi Thermál Hotelben. Mindennel elégedettek voltunk, különösen a wellness részleg és a sauna park szolgáltatásaival. A vendégek kérésére azonnal emelték az élményfürdő hőmérsékletét. Utólag is köszönet érte

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.06.30.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolóval, internet eléréssel
2015.09.01. - 2017.06.30.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, hétköznapi foglalás esetén masszázzsal, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.03.12.
Patak Park Hotel
2-6 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.02.28.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék forró csokival, süteménnyel és fagylalt-kehellyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 8.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.03.13.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, beltéri játékok ingyenes használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.01. - 2017.02.28.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot, csónak vagy kerékpár kölcsönzéssel, télen sószoba használattal, zsetonnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.03.01. - 2017.05.31.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék üveg pezsgővel
2016.10.12. - 2017.02.28.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 12.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.04.30.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet eléréssel
2016.08.28. - 2017.06.30.

Szállodák Visegrád környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Tavaszi pezsgés (min. 2 éj)
Téli wellness akció (min. 2 éj)

VisegrádX