Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

11. helyezett Budapest környékén - 259 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 26.
A hotellel és a szolgáltatásokkal is meg voltam elégedve. Remek a kilátás, van kirándulási lehetőség is. Az étkeztetés teljesen megfelelő volt. Az étterem és a cukrászat,valamint a felszolgáló személyzet is dicséretet érdemel. A masszázs Isteni,a fürdő rész kellemes. Egy hibát azért találtam. A szobában a fűtés pontosan az ágyat célozza meg,ami nem tetszett ki is kellett kapcsolnom.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 25.
A szálloda túlárazott a szolgáltatások szinvonalához képest. A wellness részleg zsúfolt,a szálloda által szervezett vasárnap esti borvacsora vendégei miatt nem volt egyetlen szabad ágy vagy szék sem. Az éttermi szolgáltatások átlagosak,a választék közepes. A szobai tv-n nincs sportcsatorna. A tisztasággal,az elhelyezéssel és a személyzettel elégedettek voltunk.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 12.
Megérkezésünkkor a legtermészetesebb volt, hogy egy fiú segített felcipekedni a szobába (azaz csak ő cipekedett. . . :) a sok apróbb és nehezebb pakkjainkkal. Megnyugtató érzés volt, hogy a kocsi akksija miatt nem kellett aggódni, vagy a téli nagy hóeséstől, mivel be tudtunk állni a szálloda garázsába.

2017. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. január 11.
A szálloda gyöngyörű, kívül és belül is. Nagyon szép helyen van és csodás a kilátás. A személyzet kedves ami a fiatalokat illeti, az idősebb pincérek a záró rendezvényünkön igazán negatívak voltak vagy csak fáradtak. A szoba tágas és nagyon kényelmes volt, az ágy szuper a fürdő tiszta. Ami személy szerint nekem nem tetszett az az ételek voltak.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 7.
Általában mindennel meg voltam elégedve. A tisztaság, a személyzet kiváló. Bár a szaunában a homokórát 4 nap alatt nem sikerült felszerelniük ez kicsit bosszantott, de összességében jó volt minden. Egyedül a kajával volt részemről probléma. Az egyik szakács nagyon jól főzött a másik meg vacakul. Ezt meg is említettem a szállodában.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Munkavállalóként érkeztem és nyugdíjasként távoztam a szállodából. A szállodai szolgáltatások kiválóak. A szilveszteri elő és az újévi program teljes
sikert aratott mindkettőknél! A szilveszteri program lebonyolítása hagyott kisebb
hiányérzetet (hangosítás, műsorvezetés), de a hangulat, a zenekar , az ellátás nagyon színvonalas volt. Köszönjük !

Értékelt: 2017. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda Dunára néző oldalán volt a szobánk, ami remek kilátást biztosított a 3. emeletről. A szoba meglepően nagy volt, kényelmesen töltöttük ott az időt. A wellness részleg nagyon jó volt. A kirándulások után nagyszerű volt a termál vízben elpihenni, vagy az aroma helyiségekben, szaunában ejtőzni. A szauna szeánszok tették érdekesebbé a pihenést.

Értékelt: 2017. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Én nagyon elégedett voltam a szállodával! Megérkezésünkkor iszonyúan éreztem magam, nagyon magas volt a vérnyomásom. Szóltam a recepciós fiatalembernek, hogy szükségem van egy vérnyomásmérőre. Azonnal telefonált és perceken belül megjelent két szállodai dolgozó egy vérnyomásmérővel. Megmérték a vérnyomásomat.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
A szilveszteri műsor szörnyű, akadozott a kihangosítás, a terem végén,ami szinte 50 m semmit nem lehetett látni és hallani. A zene nem a szállodaban lévő korosztályhoz volt igazítva. Így éjjel 2-re alig volt már vendég. A bár részén 9 személy volt, de 20 percet vártunk 4 sörre. A medencénél lévő bufeben a lányok átlagon felül teljesítettek, de a ket szemely kevés volt.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
A szálloda nagyon jó, szép helyen van jó a parkolás ,a wellness kiváló. A szoba kényelmes jó az elhelyezkedése (Dunára néző szoba volt ). Programok szórakoztatóak tartalmasak. Egyedül az étkezéssel voltak és az ízekkel problémák. Szilveszteri gála vacsora fél nyolctól fél tízen kettőig tartott !Egy-egy fogás között sokszor egy óra telt el.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.07.06.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.03.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.03.19. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 11.158,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2017.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.04.15. - 2017.06.30.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.06.30.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 13.689 - 17.460,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.22.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2017.06.30.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
3 nap/2 éjszaka 20.950,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, gyermekprogramokkal, locsoló bállal, lovaskocsizással, pincelátogatással
2017.04.15. - 2017.04.17.
Full Moon Design Hostel
Akár 1 éjszaka 9.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pezsgő vagy bor bekészítéssel, buszos városnézéssel, dunai hajókázással, Morrisons VIP belépővel, internet elérhetőséggel
2016.10.07. - 2017.03.31.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.07.06.

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Húsvéti wellness (min. 3 éj)
Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)

VisegrádX