Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

9. helyezett Budapest környékén - 261 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 24.
Nagyon szívélyes fogadtatás volt már eleve a recepciónál, részletes tájékoztatás után--szép kis szoba várt ránk. A fürdési lehetőségek minden igényünket kielégítette--unokánk nagyon élvezte a medencéket. Az éttermi választék--szuper volt, a kiszolgálás barátságos , udvarias volt. A távozásnál--gyors ügyintézés, segítőkészség volt.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 23.
Bő egy napos wellness hétvégét töltöttem a Thermal Hotel Visegrádban a férjemmel, hogy megünnepeljük a 6. házassági évfordulónkat. Ezt a hétvégét a kisgyerekünk nélkül töltöttük, de megállapítottuk, hogy ide szívesen visszatérnénk vele is, mert nagyon gyerekbarát szállodának tűnik. Mindhárom étkezés fenséges volt: nagy, bőséges választék, ízletes ételek, italok.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 16.
Kicsit zavaró tényező volt, hogy vasárnapi bejelentkezést pontosan 14 órakor kezdték meg és akkor már elég szép számban álltunk libasorban. Nekünk még ezután is várni kellett, mert a szobánkat még nem takarították ki. Minderről előtte sajnos semmi tájékoztatást nem kaptunk.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 12.
Életkorunk miatt már volt alkalmunk sok jó helyen tölteni több-kevesebb vendégéjszakát. Nyugodt szívvel mondhatom, hogy a négy csillagosok közt is kiemelkedően remek a THV. Minden tágas, kényelmes, tiszta, ami jelentősen növeli a komfort-érzetet. A wellness részleg valóban termál strand színvonalú, kicsinek, idősnek egyaránt kitűnő.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 2.
Kiváló pihenést biztosít Thermal Hotel minden korosztály részére.
A Wellness részlege minden igényt kielégít.
Az ízlésesen berendezett szoba maximális kényelmet biztosít.
A Hotel tisztasága kifogástalan, a személyzet kedves és segítőkész.

Köszönjük a vendéglátást !

2017. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. február 24.
A szálloda könnyen megközelíthető. A wellness részleg kiváló! A szauna világ minden igényünket kielégítette! A reggeli és a vacsora széles választékból állt. A szobák rendkívül tiszták és kényelmesek. A személyzet nagyon figyelmes. Remélem lesz még lehetőségünk visszatérni.

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 22.
Nagyon kellemes 2 napot töltöttünk a hotelben,ami szép és tiszta! A wellness rész nagyon jó,a pihenő rész pedig egészen különleges! Az ételek elegendőek,ugyan kicsit sótlanok és szerintem kevés az 1 kávégép a sok emberhez. A szoba is szép és kényelmes,kivéve az ágy matracát,borzalmas puha.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 21.
Unokáink társaságában és barátokkal töltöttünk hétvégét a Thermál Hotel Visegrád vendégeiként. Ismét igazolódott a magyar vendégszeretet. Elégedettek voltunk, úgy az ételekkel ,a szobák és a wellnes részleg tiszataságával. Az alkalmazottak hozzáállása a vendégekhez kitünő. Köszönjük
Biztos, hogy még visszatérünk. Aki nem hiszi,tessék kipróbálni.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
Mâr a hotelhez vezető út is az èlmèny része a csodás Dunakanyaron ät, kênyelmes tàvolsâgra Budapesttől.
A meleg és mèg melegebb medencèk, illatos gőzfürfők, szaunàk, relaxâlò termek, masszàzsok utân vär a hatalmas svêdasztal :)

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 4.
A dunakanyar legszebb részén, a kiváló Thermal hotelben a pihenni vágyóknak minden adott,hogy csendes környezetben feltöltődjenek A wellness részleg mind az idősebbeknek,mind a gyermekkel érkező fiataloknak biztosítja a kellemes időtöltést.

Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszerem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.12.22.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.02.27. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 12.867,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs kedvezménnyel, vezetett túrával, íjászkirály választással, szabadidős tevékenységek használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2017.08.26.
Hotel Honti
4 nap/3 éjszaka 11.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Jagelló Business Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, városnézéssel
2015.01.22. - 2017.12.28.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 21.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, masszázzsal, kozmetikai kezeléssel, sportolási lehetőségekkel, kiállítás belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.28.
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, biliárdasztal használattal, gyermek animációval, Aqualand fedett élményfürdő, termál- és élménystrand korlátlan használatával, sportpálya használattal, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.08.31.
Gastland M1 Hotel
Páty
Akár 1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.27. - 2017.07.01.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.07.06.

Szállodák Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Nyugdíjas és Nagyszülő ajánlat (min. 3 éj)
Pünkösd (min. 2 éj)
Vadregényes pünkösdi hétvége (min. 2 éj)

VisegrádX