8241 Aszófő, 71. sz. főút mellett

Wellness csomagok Aszófô városában

Aszófői Halsütő Aszófő vélemények

turzoandrea TOP egyébhely értékelő
2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 17.
Augusztus 15-én, délben érkeztünk meg férjemmel az Aszófői Halsütőbe. Nem először jártunk ott. Ha arra vezet az utunk, minden alkalommal betérünk, már évek óta, akár családdal, akár kettesben. Annyira finom sült halakat, halászlevet, savanyúságokat kapni ott, hogy soha nem tudunk ellenállni az ízletes falatoknak. Az italok hűtöttek, a kiszolgálás korrekt.

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Éppen a Káli-medencében található szállásunkra tartottunk Budapestről, de annyira megéheztünk a célegyenesben, hogy megálltunk az út mentén található halsütőnél. Megérte a kitérőt, mert frissen sütött, jó minőségű balatoni, és egyéb halakat lehet kapni. Elég népszerű a hely, ezért egy 10 percet kellett várnunk, hogy mindenki megkapja a jussát, de utána elégedetten, jóllakottan távoztunk.

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 21.
Mindig sok vendéget láttunk a büfénél és gondoltuk mi is kipróbáljuk. A halválaszték elég széles volt és minden frissen készült, ezért kb 10 percet kellett várni, de megérte. A halak jó ízüek voltak. Különféle salátákat is lehetett választani. A körülmények elég "fapadosak", de hát ez egy büfé. . . Máskor is be fogunk térni. Sajnos süti nem volt, csak jégkrém.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Ha erre járunk, mindig betérünk. Ha sokan vannak akkor is érdemes megállni,mert a kiszolgálás gyorsan történik. Sörasztaloknál lehet megenni a kiválasztott halat, de akár rántott húst, sült kolbit. Nem csak hekk van:)
Nyáron friss és finom, hűtött salátát is lehet kérni. Italt a szomszédos bódéban vehetünk. Remek hely még ha egy picit drága is. .

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A nyáron mások kérése miatt sosem marad ki a halsütő. Bár én inkább kolbászt ettem. Az egyébként nem volt rossz. A sorállásos, kikiabálós, a tálcákkal, az üdítő hűtőnél tolongás csak azért is érdekes, mert Ha kilép az ember az építmény elé, akkor Sajkodig, és Balatonfüredig semmi sincs. A parkolás a füvön, össze-vissza.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez nem étterem, bár le lehet ülni (ha jó idő van). Inkább egy piaci talponálló hangulatát idézi. Aki kényes az ilyenre, annak nem ajánlom. Aki azonban friss halat akar enni annak annál inkább! 5-6 féle halat sütnek frissen, te választod ki. A minőség kifogástalan! Kenyér, sült krumpli, kovi-ubi, vagy ki mit kér, azt kap hozzá, és mindezt nagyon baráti áron.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 15.
Nagyon szeretem a halat,kevés helyen lehet manapság igazi jó balatoni halat kapni. De ez a hely a legjobb,pedig már sok helyet próbáltunk. Aki luxusra vágyik,az ne jöjjön ide! De aki finom,jól elkészített halra,annak kihagyhatatlan. A legjobb pedig,hogy most januárban is nyitva van,nem csak főszezonban. Gyönyörű a napsütötte jeges Balaton,s már indulunk is
halat enni!

2016. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. december 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Decemberben motoroztam erre és itt ettem egy késői ebédet. Meglepődtem, hogy egyáltalán ilyenkor is nyitva vannak és, hogy milyen sok vendégük van. A szakács munkája végig követhető, látható, ahogy készül az étel. nagy választék nincsen de nekem nem is ez volt a lényeg
Várnom kellett a sült hekk halra de megérte. Nagyon finom volt és az ár is korrekt.

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
2016. decemberben járt itt
Értékelt: 2016. december 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az idén kikerült egy hatalmas, három dimenziós műanyag hal "megállító tábla" is a bódé elé, hogy biztos megálljon, aki olajban sült halat enne. De tényleg csak az álljon meg, mert itt nem kapni például grill lapon sütött, pácolt lazacot valami újhullámos körettel. A megjelenésben nincs semmi cécó, ez egy bódé az országút mentén, előtte féltető alatt hosszú asztalok, padok, körben apácarács.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez e legjobb halsütő, amivel én eddig a Balaton parton találkoztam. Minden frissen sült, és tökéletes ízű. A kiszolgálás gyors, még ha a néha nagy is a sor. A jó minőségű hal persze nem olcsó és attól friss, hogy akkor sütik. Ez halsütő büfé nem pedig ötcsillagos szálloda. Aki ennél többet akar étterembe menjen, aki relatíve gyorsan akar finom halat enni, az pedig ide jöjjön.

Legnépszerűbb csomagok Aszófőn és környékén
Tokajer Wellness Panzió
2020.09.26. - 2020.09.30.
Hotel Azúr
2 nap/1 éjszaka 17.600 - 45.760,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.22. - 2022.09.13.
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, gyümölcskosár bekészítéssel, kerékpár használattal
2020.08.18. - 2021.12.31.
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.26. - 2020.12.31.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
2-4 éjszaka 8.790,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, piknikkosárral, túrabot és kerékpár használattal,Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.06. - 2020.10.22.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi meglepetés sütivel, karácsonyfa díszítéssel, forralt borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
2020.09.26. - 2020.12.31.
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
2-3 éjszaka 34.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.01.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 21.372,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2020.10.22. - 2020.10.26.
Aura Hotel
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 19.497,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.11.02.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.704 - 40.053,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.07.16. - 2021.12.21.

Szállodák Aszófő környékén
Hotel Wellamarin Aszófő
Residence Konferencia és Wellness Hotel Aszófő
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Október 23. (min. 2 éj)