8241 Aszófő, 71. sz. főút mellett

Szállások Aszófô városában
Wellness csomagok Aszófô városában

Aszófői Halsütő Aszófő vélemények

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Éppen a Káli-medencében található szállásunkra tartottunk Budapestről, de annyira megéheztünk a célegyenesben, hogy megálltunk az út mentén található halsütőnél. Megérte a kitérőt, mert frissen sütött, jó minőségű balatoni, és egyéb halakat lehet kapni. Elég népszerű a hely, ezért egy 10 percet kellett várnunk, hogy mindenki megkapja a jussát, de utána elégedetten, jóllakottan távoztunk.

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 21.
Mindig sok vendéget láttunk a büfénél és gondoltuk mi is kipróbáljuk. A halválaszték elég széles volt és minden frissen készült, ezért kb 10 percet kellett várni, de megérte. A halak jó ízüek voltak. Különféle salátákat is lehetett választani. A körülmények elég "fapadosak", de hát ez egy büfé. . . Máskor is be fogunk térni. Sajnos süti nem volt, csak jégkrém.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Ha erre járunk, mindig betérünk. Ha sokan vannak akkor is érdemes megállni,mert a kiszolgálás gyorsan történik. Sörasztaloknál lehet megenni a kiválasztott halat, de akár rántott húst, sült kolbit. Nem csak hekk van:)
Nyáron friss és finom, hűtött salátát is lehet kérni. Italt a szomszédos bódéban vehetünk. Remek hely még ha egy picit drága is. .

Tom180 TOP étteremértékelő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A nyáron mások kérése miatt sosem marad ki a halsütő. Bár én inkább kolbászt ettem. Az egyébként nem volt rossz. A sorállásos, kikiabálós, a tálcákkal, az üdítő hűtőnél tolongás csak azért is érdekes, mert Ha kilép az ember az építmény elé, akkor Sajkodig, és Balatonfüredig semmi sincs. A parkolás a füvön, össze-vissza.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez nem étterem, bár le lehet ülni (ha jó idő van). Inkább egy piaci talponálló hangulatát idézi. Aki kényes az ilyenre, annak nem ajánlom. Aki azonban friss halat akar enni annak annál inkább! 5-6 féle halat sütnek frissen, te választod ki. A minőség kifogástalan! Kenyér, sült krumpli, kovi-ubi, vagy ki mit kér, azt kap hozzá, és mindezt nagyon baráti áron.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 15.
Nagyon szeretem a halat,kevés helyen lehet manapság igazi jó balatoni halat kapni. De ez a hely a legjobb,pedig már sok helyet próbáltunk. Aki luxusra vágyik,az ne jöjjön ide! De aki finom,jól elkészített halra,annak kihagyhatatlan. A legjobb pedig,hogy most januárban is nyitva van,nem csak főszezonban. Gyönyörű a napsütötte jeges Balaton,s már indulunk is
halat enni!

2016. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. december 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Decemberben motoroztam erre és itt ettem egy késői ebédet. Meglepődtem, hogy egyáltalán ilyenkor is nyitva vannak és, hogy milyen sok vendégük van. A szakács munkája végig követhető, látható, ahogy készül az étel. nagy választék nincsen de nekem nem is ez volt a lényeg
Várnom kellett a sült hekk halra de megérte. Nagyon finom volt és az ár is korrekt.

2016. decemberben járt itt
Értékelt: 2016. december 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az idén kikerült egy hatalmas, három dimenziós műanyag hal "megállító tábla" is a bódé elé, hogy biztos megálljon, aki olajban sült halat enne. De tényleg csak az álljon meg, mert itt nem kapni például grill lapon sütött, pácolt lazacot valami újhullámos körettel. A megjelenésben nincs semmi cécó, ez egy bódé az országút mentén, előtte féltető alatt hosszú asztalok, padok, körben apácarács.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez e legjobb halsütő, amivel én eddig a Balaton parton találkoztam. Minden frissen sült, és tökéletes ízű. A kiszolgálás gyors, még ha a néha nagy is a sor. A jó minőségű hal persze nem olcsó és attól friss, hogy akkor sütik. Ez halsütő büfé nem pedig ötcsillagos szálloda. Aki ennél többet akar étterembe menjen, aki relatíve gyorsan akar finom halat enni, az pedig ide jöjjön.

Tom180 TOP étteremértékelő
2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 31. - 3 látogató hasznosnak vélte
A sajkodi leágazás után Aszófő felé mondják, hogy ott van a Balaton legjobb halsütője. Nagyon nem vagyok halas, de a párom szeretne, és vinnénk is haza halat, hát legyen. Kis parkoló, árnyékot adó fák nemigen vannak. A sütödéhez közeledve már messziről érezni az olaj szagát. A párom kért halat, én magam kicsit messzebb álltam meg a pulttól, mert olyan tömény volt.

Legnépszerűbb csomagok Aszófőn és környékén
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.09.22. - 2019.12.31.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.475 - 13.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2020.08.31.
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
3-7 éjszaka 15.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, bállal és tombolával, pezsgős koccintással, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.04.
Astoria Hotel és Étterem
2019.09.22. - 2020.09.22.
Szent Gellért Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.22. - 2020.01.31.
Hotel Marina
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 10.864,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2019.04.18. - 2019.10.05.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.06. - 2019.10.27.
Boutique Hotel Annuska
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, délutáni snack válogatással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2019.09.29.
Admiral Panzió
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs- és privát jacuzzi kuponnal, széf használattal, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.02.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
2019.09.22. - 2020.09.22.
Hasik Hotel
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 15.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal, mauzóleum megtekintéssel, virtuális kalandjátékkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.10.31.
Hotel Pallone
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.22. - 2019.10.26.

Szállodák Aszófő környékén
Hotel Laroba Aszófő
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Aszófő
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Aszófő
Akciós őszi wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)

Aszófői Halsütő AszófőX