Aszófői Halsütő Aszófő

2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Aszófői Halsütő Aszófő vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2023. október 19.a párjával járt itt
Három éve jártunk itt először, amikor körbe tekertük a Balatont. Aszófőn szálltunk meg, és kisétáltunk egy vacsorára. Nagyon sokan voltak, szinte amúgy mindig, de a úr aki kiszolgált Bennünket, kedves és udvarias volt. Híréhez képest nem is volt drága a hal, és nagyon finoman frissen készítették.
2055
Átlagos 2023. augusztus 24.a párjával járt itt
Csak hát itt nem a halakat etetik, hanem az embereket hallal, futószalagon. Az esetek többségében nincs kedvem itt megállni, mindig tele van a parkoló és tömegmozgalom van. Most az volt a terv, hogy itt eszünk, augusztus 20. után mindig fogy a nép a tóparton, ráadásul hétköznap van. Tévedtem.
Aszófői Halsütő Aszófő - Külső képAszófői Halsütő Aszófő - Külső képAszófői Halsütő Aszófő - Étel/italAszófői Halsütő Aszófő - Étel/italAszófői Halsütő Aszófő - Étel/italAszófői Halsütő Aszófő - EgyébAszófői Halsütő Aszófő - EgyébAszófői Halsütő Aszófő - EgyébAszófői Halsütő Aszófő - EgyébAszófői Halsütő Aszófő - EgyébAszófői Halsütő Aszófő - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. július 30.a párjával járt itt
Három napot töltöttünk el a Balatonnál, idén július közepén. Férjem javaslatára, mondván jókat hallott róla, meg szeretjük is halat álljunk meg, és ebédeljünk meg. ez volt az érkezésünk napján, én hekket, férjem fogasfilét evett. Mennyei volt. A tervben nem volt benne, h másnap is ott együnk, de a szegedieket csak bevonzotta a halászlé evési lehetőség is.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
2020. október 26.barátokkal járt itt
Az Aszófői halsütőt szezonon kívül, október közepén túl is nyitva találtuk. Kértem egy pontypatkót, egy darab hekket, tzatzikit, meg egy Pilsner Urquell sört. Fizettem 3440 forintot. Nagyon értékeltem, hogy a pultos srác hozott a szomszédos faházból kérésemre üvegpoharat a sörhöz.
Aszófői Halsütő Aszófő - Külső képAszófői Halsütő Aszófő - Étel/italAszófői Halsütő Aszófő - Étel/italAszófői Halsütő Aszófő - Étel/italAszófői Halsütő Aszófő - Étel/italAszófői Halsütő Aszófő - Étlap/itallap
Kiváló 2020. augusztus 17.a párjával járt itt
Augusztus 15-én, délben érkeztünk meg férjemmel az Aszófői Halsütőbe. Nem először jártunk ott. Ha arra vezet az utunk, minden alkalommal betérünk, már évek óta, akár családdal, akár kettesben. Annyira finom sült halakat, halászlevet, savanyúságokat kapni ott, hogy soha nem tudunk ellenállni az ízletes falatoknak.
Kiváló 2019. szeptember 19.családjával járt itt
Éppen a Káli-medencében található szállásunkra tartottunk Budapestről, de annyira megéheztünk a célegyenesben, hogy megálltunk az út mentén található halsütőnél. Megérte a kitérőt, mert frissen sütött, jó minőségű balatoni, és egyéb halakat lehet kapni.
2019. április 21.a párjával járt itt
Mindig sok vendéget láttunk a büfénél és gondoltuk mi is kipróbáljuk. A halválaszték elég széles volt és minden frissen készült, ezért kb 10 percet kellett várni, de megérte. A halak jó ízüek voltak. Különféle salátákat is lehetett választani. A körülmények elég "fapadosak", de hát ez egy büfé. . . Máskor is be fogunk térni.
Sajnos süti nem volt, csak jégkrém.
Kiváló 2018. augusztus 24.a párjával járt itt
Ha erre járunk, mindig betérünk. Ha sokan vannak akkor is érdemes megállni,mert a kiszolgálás gyorsan történik.
Sörasztaloknál lehet megenni a kiválasztott halat, de akár rántott húst, sült kolbit. Nem csak hekk van:)
Nyáron friss és finom, hűtött salátát is lehet kérni.
Italt a szomszédos bódéban vehetünk. Remek hely még ha egy picit drága is. . . .
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2017. július 11.a párjával járt itt
A nyáron mások kérése miatt sosem marad ki a halsütő. Bár én inkább kolbászt ettem. Az egyébként nem volt rossz. A sorállásos, kikiabálós, a tálcákkal, az üdítő hűtőnél tolongás csak azért is érdekes, mert Ha kilép az ember az építmény elé, akkor Sajkodig, és Balatonfüredig semmi sincs. A parkolás a füvön, össze-vissza.
2017. május 7.a párjával járt itt
Ez nem étterem, bár le lehet ülni (ha jó idő van). Inkább egy piaci talponálló hangulatát idézi. Aki kényes az ilyenre, annak nem ajánlom. Aki azonban friss halat akar enni annak annál inkább! 5-6 féle halat sütnek frissen, te választod ki. A minőség kifogástalan! Kenyér, sült krumpli, kovi-ubi, vagy ki mit kér, azt kap hozzá, és mindezt nagyon baráti áron.