8241 Aszófő, 71. sz. főút mellett

Aszófői Halsütő Aszófő vélemények

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 21.
Mindig sok vendéget láttunk a büfénél és gondoltuk mi is kipróbáljuk. A halválaszték elég széles volt és minden frissen készült, ezért kb 10 percet kellett várni, de megérte. A halak jó ízüek voltak. Különféle salátákat is lehetett választani. A körülmények elég "fapadosak", de hát ez egy büfé. . . Máskor is be fogunk térni. Sajnos süti nem volt, csak jégkrém.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Ha erre járunk, mindig betérünk. Ha sokan vannak akkor is érdemes megállni,mert a kiszolgálás gyorsan történik. Sörasztaloknál lehet megenni a kiválasztott halat, de akár rántott húst, sült kolbit. Nem csak hekk van:)
Nyáron friss és finom, hűtött salátát is lehet kérni. Italt a szomszédos bódéban vehetünk. Remek hely még ha egy picit drága is. .

Tom180 TOP étteremértékelő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A nyáron mások kérése miatt sosem marad ki a halsütő. Bár én inkább kolbászt ettem. Az egyébként nem volt rossz. A sorállásos, kikiabálós, a tálcákkal, az üdítő hűtőnél tolongás csak azért is érdekes, mert Ha kilép az ember az építmény elé, akkor Sajkodig, és Balatonfüredig semmi sincs. A parkolás a füvön, össze-vissza.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez nem étterem, bár le lehet ülni (ha jó idő van). Inkább egy piaci talponálló hangulatát idézi. Aki kényes az ilyenre, annak nem ajánlom. Aki azonban friss halat akar enni annak annál inkább! 5-6 féle halat sütnek frissen, te választod ki. A minőség kifogástalan! Kenyér, sült krumpli, kovi-ubi, vagy ki mit kér, azt kap hozzá, és mindezt nagyon baráti áron.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 15.
Nagyon szeretem a halat,kevés helyen lehet manapság igazi jó balatoni halat kapni. De ez a hely a legjobb,pedig már sok helyet próbáltunk. Aki luxusra vágyik,az ne jöjjön ide! De aki finom,jól elkészített halra,annak kihagyhatatlan. A legjobb pedig,hogy most januárban is nyitva van,nem csak főszezonban. Gyönyörű a napsütötte jeges Balaton,s már indulunk is
halat enni!

2016. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. december 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Decemberben motoroztam erre és itt ettem egy késői ebédet. Meglepődtem, hogy egyáltalán ilyenkor is nyitva vannak és, hogy milyen sok vendégük van. A szakács munkája végig követhető, látható, ahogy készül az étel. nagy választék nincsen de nekem nem is ez volt a lényeg
Várnom kellett a sült hekk halra de megérte. Nagyon finom volt és az ár is korrekt.
Balatonfüred

2016. decemberben járt itt
Értékelt: 2016. december 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az idén kikerült egy hatalmas, három dimenziós műanyag hal "megállító tábla" is a bódé elé, hogy biztos megálljon, aki olajban sült halat enne. De tényleg csak az álljon meg, mert itt nem kapni például grill lapon sütött, pácolt lazacot valami újhullámos körettel. A megjelenésben nincs semmi cécó, ez egy bódé az országút mentén, előtte féltető alatt hosszú asztalok, padok, körben apácarács.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez e legjobb halsütő, amivel én eddig a Balaton parton találkoztam. Minden frissen sült, és tökéletes ízű. A kiszolgálás gyors, még ha a néha nagy is a sor. A jó minőségű hal persze nem olcsó és attól friss, hogy akkor sütik. Ez halsütő büfé nem pedig ötcsillagos szálloda. Aki ennél többet akar étterembe menjen, aki relatíve gyorsan akar finom halat enni, az pedig ide jöjjön.

Tom180 TOP étteremértékelő
2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 31. - 3 látogató hasznosnak vélte
A sajkodi leágazás után Aszófő felé mondják, hogy ott van a Balaton legjobb halsütője. Nagyon nem vagyok halas, de a párom szeretne, és vinnénk is haza halat, hát legyen. Kis parkoló, árnyékot adó fák nemigen vannak. A sütödéhez közeledve már messziről érezni az olaj szagát. A párom kért halat, én magam kicsit messzebb álltam meg a pulttól, mert olyan tömény volt.

Legnépszerűbb csomagok Aszófőn és környékén
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2019.12.04.
Hotel Villa Classica
Pápa
6 nap/5 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható belépővel, Safari klub használattal, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.13. - 2019.08.22.
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.26. - 2020.06.25.
Holiday Hotel Csopak
Csopak
6 nap/5 éjszaka 11.780 - 24.536,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.25. - 2019.08.20.
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.06.25.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, sportos programokkal, orchidea-kertészet belépővel, parkolással
2019.06.07. - 2019.09.02.
CE Napfény Hotel
Akár 1 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.09.29.
Szent Gellért Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.27. - 2020.01.31.
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.08.14. - 2019.12.31.
Tokajer Wellness Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.765,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2019.09.30.

Szállodák Aszófő környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Aszófő
Holiday Hotel Csopak Aszófő
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Aszófő
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Aszófői Halsütő AszófőX