Borcsa Étterem Balatonfüred

15. helyezett Balatonon - 668 étterem közül

Borcsa Étterem Balatonfüred - vélemények, kritkikák

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 15.
A pozitív értékelések miatt választottuk ma ezt az éttermet. A felszolgálás rendben volt, az ízek is, azonban az adag. . . A " húsos" része pontosan fele annyi volt, mint egyéb hasonló éttermekben plusz a feltüntetett áfonyaszószt simán lehagyták róla. Átlagos méretű és étvágyú vagyok de ettől nem lettem degesz. Tanács: aki nagyon éhes levest mindenképp egyen a második előtt.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balatonfüreden a kedvenc helyünk, akárhányszor ott járunk, mindig betérünk. Kellemesen kialakított belső rész, nyáron nagyon kellemes a terasz is. Az ételek mindig nagyon finomak, az árak is normálisak.
A személyzet is nagyon kedves, udvarias. Itt mindig érezhető, hogy figyelnek ránk és nem csak ki akarnak, de ki is szeretnének szolgálni.

2012. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű a hely, hiszen Füreden, a strandon van. Ezzel viszont kb véget is ért a pozítiv dolgok sora. Régen nagyon szerettem, normális minőségű és adagú ételek voltak, de legutóbb nagyon felhúztak. Valami könnyű ebédre vágytam: megkaptam. Lazacot és salátát kértem, de a lazachoz nagyító kellett volna, akkora volt.

2012. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 30.
Gyermekbarát, kellemes hely, gyönyörű kilátással. Pár éve itt ünnepeljük párom születésnapját családi körben. Fiaim kedvenc étterme (a halételek miatt), normális adagok, gyors és pontos kiszolgálás, szóval még nem csalódtunk. Ebéd után pedig jót lehet sétálni a gyönyörű sétányon és a kikötőben. Gyerkőceim nagyon szeretnek hajókázni is!

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Füreden a Borcsa vendéglő nagy kedvencünk itt még sohasem csalódtunk. Az ételek kiválóak ráadásul nem kis adagokkal. Az étterem a Balaton parton van rálátással a vízre. A gyerekek is jól érezhetik magukat közel a játszótér a kerhelyiséghez. Az ár is megfelelő nincsenek elszállva. Mindenkinek ajánlom aki jót akar enni jó helyen, Füreden a part közelében.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Hotel Marina
Balatonfüred
5 nap/4 éjszaka 16.200 - 34.444,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2019.04.18. - 2019.09.12.
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 10.800 - 11.100,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2019.06.01. - 2019.09.10.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.24. - 2020.03.24.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kávékuponnal, koktélakcióval, gyermek játszószoba használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.05.24.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
2-4 éjszaka 18.925,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsis kirándulással, szauna szeánszokkal, ünnepi programokkal, gyermekprogramokkal, fürdőköpeny és szaunatörölköző igénybevétellel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.

Szállodák Balatonfüred környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonfüred
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 2 éj)
Szenzációs évindító wellness hétvége a Balatonon (min. 2 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX