Borcsa Étterem Balatonfüred

1. helyezett Balatonon - 762 étterem közül

Borcsa Étterem Balatonfüred - vélemények, kritkikák

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Nagy választék, különleges fogások. Idáig bármit választottam, nem csalódtam, nagyon finomak. Egyetlen gond szerintem a mennyiséggel van, ami nőknek tökéletes, de a férfiak biztos nem laknak jól. A hangulat is tökéletes, a pincérek felettébb figyelmesek. A fizetés is rugalmas, bankkártya, Szép kártya, készpénz. Összességében nagyszerű étterem!

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 22.
Szerintem ez Balatonfüred legjobb étterme, ezt több éves tapasztalat alapján írom. Nagyon jól főznek, nagy a választék, megfelelőek az adagok, jó helyen van, nagyon szép, tiszta, igényes hely. Egy kicsit ugyan drága. A felszolgálók mentalitásán és a várakozási időn lehet látni, hogy nagy a hajtás, ez utóbbi kettőn lehetne még csiszolni.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 11.
Egyik kedvenc füredi éttermem, a tavalyi nyaralás alkalmával is jártunk itt kétszer. Csúcsidőben a kiszolgálás kissé kaotikus volt, de kárpótolva lettünk a felszolgált finom ételekkel, italokkal. Az adagok gusztusosak, finomak voltak, és átlagos méretűek. Az étterem bútorzata igényes, elegáns és tisztaság van.

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 4.
Többször jártam ott, nagy társasággal is - nyáron - télen , stb. Mindig kellemes volt, nem csalódtam. Legutoljára barátnőmmel jártunk ott egy lébőjt kúráról hazafelé - csak salátát ehettünk - frisset, mindenféle dresszing nélkül. Szó nélkül felvették a megrendelést, kedvesek voltak - finoman el is készítették és az ár is megfelelt a minőségnek.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 2.
Friss az élmény, hiszen alig 2 napja jártunk itt a párommal. A dicsérő értékeléseket nem feltétlenül értem. . . kiválónak semmiképp nem nevezném az éttermet. Az árak magasak, nyilván az elhelyezkedés miatt (Tagore sétány, Balaton-part), de az ételek messze nem érik ezt meg. A kiszolgálás nagyon lassú, körülbelül 40-45 percet vártunk az ételre, pedig egyszerű, csirkés fogásokat rendeltünk.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 26.
Mivel helyiek vagyunk több év tapasztalatával írhatom, hogy az egyik legjobb étterem a városban. rendszeres hétvégi látogatók vagyunk. Vacsorázni, ebédelni rendszeresen járunk. Az ár/érték aránya kiváló, a rálátás a Balatonra pedig egyedivé teszi. Azt tartom, hogy egy étterem konyhája valahol olyan, mint a mellékhelyisége, nos ebben az esetben a mellékhelyiség állandóan tiszta, jó illatú volt.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 15.
A pozitív értékelések miatt választottuk ma ezt az éttermet. A felszolgálás rendben volt, az ízek is, azonban az adag. . . A " húsos" része pontosan fele annyi volt, mint egyéb hasonló éttermekben plusz a feltüntetett áfonyaszószt simán lehagyták róla. Átlagos méretű és étvágyú vagyok de ettől nem lettem degesz. Tanács: aki nagyon éhes levest mindenképp egyen a második előtt.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balatonfüreden a kedvenc helyünk, akárhányszor ott járunk, mindig betérünk. Kellemesen kialakított belső rész, nyáron nagyon kellemes a terasz is. Az ételek mindig nagyon finomak, az árak is normálisak.
A személyzet is nagyon kedves, udvarias. Itt mindig érezhető, hogy figyelnek ránk és nem csak ki akarnak, de ki is szeretnének szolgálni.

2012. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű a hely, hiszen Füreden, a strandon van. Ezzel viszont kb véget is ért a pozítiv dolgok sora. Régen nagyon szerettem, normális minőségű és adagú ételek voltak, de legutóbb nagyon felhúztak. Valami könnyű ebédre vágytam: megkaptam. Lazacot és salátát kértem, de a lazachoz nagyító kellett volna, akkora volt.

2012. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 30.
Gyermekbarát, kellemes hely, gyönyörű kilátással. Pár éve itt ünnepeljük párom születésnapját családi körben. Fiaim kedvenc étterme (a halételek miatt), normális adagok, gyors és pontos kiszolgálás, szóval még nem csalódtunk. Ebéd után pedig jót lehet sétálni a gyönyörű sétányon és a kikötőben. Gyerkőceim nagyon szeretnek hajókázni is!

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Akadémia Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 12.750 - 18.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Balatonfüredi Városi Uszoda használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.20. - 2021.12.23.
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, gyümölcskosár bekészítéssel, kerékpár használattal
2020.08.18. - 2021.12.31.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 19.250,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.06.24.
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
Akár 1 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.01. - 2021.03.12.
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 10.500 - 15.800,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.01.23. - 2021.12.29.
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.02. - 2021.10.31.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.23. - 2022.01.23.
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.23. - 2022.01.23.
Villa Pátzay Borhotel
Badacsonytomaj
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.31.
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.01.23. - 2021.12.31.
Ipoly Hotel Boutique Rooms & Suites
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 20.393,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2021.04.01. - 2021.04.05.
Szárcsa Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.250 - 13.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness és konditerem használattal, fürdőköpennyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.12.30.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Balatonfüred
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
Valentin napi hétvége (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Nyári hétközi akció (min. 3 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX