Borcsa Étterem Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred - vélemények, kritkikák

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balatonfüreden a kedvenc helyünk, akárhányszor ott járunk, mindig betérünk. Kellemesen kialakított belső rész, nyáron nagyon kellemes a terasz is. Az ételek mindig nagyon finomak, az árak is normálisak.
A személyzet is nagyon kedves, udvarias. Itt mindig érezhető, hogy figyelnek ránk és nem csak ki akarnak, de ki is szeretnének szolgálni.

2012. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű a hely, hiszen Füreden, a strandon van. Ezzel viszont kb véget is ért a pozítiv dolgok sora. Régen nagyon szerettem, normális minőségű és adagú ételek voltak, de legutóbb nagyon felhúztak. Valami könnyű ebédre vágytam: megkaptam. Lazacot és salátát kértem, de a lazachoz nagyító kellett volna, akkora volt.

2012. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 30.
Gyermekbarát, kellemes hely, gyönyörű kilátással. Pár éve itt ünnepeljük párom születésnapját családi körben. Fiaim kedvenc étterme (a halételek miatt), normális adagok, gyors és pontos kiszolgálás, szóval még nem csalódtunk. Ebéd után pedig jót lehet sétálni a gyönyörű sétányon és a kikötőben. Gyerkőceim nagyon szeretnek hajókázni is!

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Füreden a Borcsa vendéglő nagy kedvencünk itt még sohasem csalódtunk. Az ételek kiválóak ráadásul nem kis adagokkal. Az étterem a Balaton parton van rálátással a vízre. A gyerekek is jól érezhetik magukat közel a játszótér a kerhelyiséghez. Az ár is megfelelő nincsenek elszállva. Mindenkinek ajánlom aki jót akar enni jó helyen, Füreden a part közelében.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Ipoly Residence
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 32.144,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Jade
Veszprém
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.01.18. - 2019.12.31.
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 12.295 - 23.626,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2018.07.12. - 2020.12.28.
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.10.31.

Szállodák Balatonfüred környékén
Prémium Hotel Panoráma Balatonfüred
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Hotel Kapitány Superior Wellness Balatonfüred
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonfüred
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)
Téli akciós hétköznapok (min. 2 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX