Borcsa Étterem Balatonfüred

9. helyezett Balatonon - 686 étterem közül

Borcsa Étterem Balatonfüred - vélemények, kritkikák

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 26.
Mivel helyiek vagyunk több év tapasztalatával írhatom, hogy az egyik legjobb étterem a városban. rendszeres hétvégi látogatók vagyunk. Vacsorázni, ebédelni rendszeresen járunk. Az ár/érték aránya kiváló, a rálátás a Balatonra pedig egyedivé teszi. Azt tartom, hogy egy étterem konyhája valahol olyan, mint a mellékhelyisége, nos ebben az esetben a mellékhelyiség állandóan tiszta, jó illatú volt.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 15.
A pozitív értékelések miatt választottuk ma ezt az éttermet. A felszolgálás rendben volt, az ízek is, azonban az adag. . . A " húsos" része pontosan fele annyi volt, mint egyéb hasonló éttermekben plusz a feltüntetett áfonyaszószt simán lehagyták róla. Átlagos méretű és étvágyú vagyok de ettől nem lettem degesz. Tanács: aki nagyon éhes levest mindenképp egyen a második előtt.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balatonfüreden a kedvenc helyünk, akárhányszor ott járunk, mindig betérünk. Kellemesen kialakított belső rész, nyáron nagyon kellemes a terasz is. Az ételek mindig nagyon finomak, az árak is normálisak.
A személyzet is nagyon kedves, udvarias. Itt mindig érezhető, hogy figyelnek ránk és nem csak ki akarnak, de ki is szeretnének szolgálni.

2012. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű a hely, hiszen Füreden, a strandon van. Ezzel viszont kb véget is ért a pozítiv dolgok sora. Régen nagyon szerettem, normális minőségű és adagú ételek voltak, de legutóbb nagyon felhúztak. Valami könnyű ebédre vágytam: megkaptam. Lazacot és salátát kértem, de a lazachoz nagyító kellett volna, akkora volt.

2012. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 30.
Gyermekbarát, kellemes hely, gyönyörű kilátással. Pár éve itt ünnepeljük párom születésnapját családi körben. Fiaim kedvenc étterme (a halételek miatt), normális adagok, gyors és pontos kiszolgálás, szóval még nem csalódtunk. Ebéd után pedig jót lehet sétálni a gyönyörű sétányon és a kikötőben. Gyerkőceim nagyon szeretnek hajókázni is!

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Füreden a Borcsa vendéglő nagy kedvencünk itt még sohasem csalódtunk. Az ételek kiválóak ráadásul nem kis adagokkal. Az étterem a Balaton parton van rálátással a vízre. A gyerekek is jól érezhetik magukat közel a játszótér a kerhelyiséghez. Az ár is megfelelő nincsenek elszállva. Mindenkinek ajánlom aki jót akar enni jó helyen, Füreden a part közelében.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Hotel Annabella
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 9.960 - 16.920,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.16. - 2019.10.05.
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.06.25.
Babaház
Bodajk
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.14. - 2019.12.31.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.06.25.
Jókai Villa
2 nap/1 éjszaka 12.950 - 15.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2019.06.25. - 2019.09.30.
Waberer’s Club Hotel
Balatonvilágos
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2019.06.01. - 2019.09.01.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonfüred
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX