Borcsa Étterem Balatonfüred

1. helyezett Balatonon - 785 étterem közül

Borcsa Étterem Balatonfüred - vélemények, kritkikák

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Nagy választék, különleges fogások. Idáig bármit választottam, nem csalódtam, nagyon finomak. Egyetlen gond szerintem a mennyiséggel van, ami nőknek tökéletes, de a férfiak biztos nem laknak jól. A hangulat is tökéletes, a pincérek felettébb figyelmesek. A fizetés is rugalmas, bankkártya, Szép kártya, készpénz. Összességében nagyszerű étterem!

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 22.
Szerintem ez Balatonfüred legjobb étterme, ezt több éves tapasztalat alapján írom. Nagyon jól főznek, nagy a választék, megfelelőek az adagok, jó helyen van, nagyon szép, tiszta, igényes hely. Egy kicsit ugyan drága. A felszolgálók mentalitásán és a várakozási időn lehet látni, hogy nagy a hajtás, ez utóbbi kettőn lehetne még csiszolni.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 11.
Egyik kedvenc füredi éttermem, a tavalyi nyaralás alkalmával is jártunk itt kétszer. Csúcsidőben a kiszolgálás kissé kaotikus volt, de kárpótolva lettünk a felszolgált finom ételekkel, italokkal. Az adagok gusztusosak, finomak voltak, és átlagos méretűek. Az étterem bútorzata igényes, elegáns és tisztaság van.

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 4.
Többször jártam ott, nagy társasággal is - nyáron - télen , stb. Mindig kellemes volt, nem csalódtam. Legutoljára barátnőmmel jártunk ott egy lébőjt kúráról hazafelé - csak salátát ehettünk - frisset, mindenféle dresszing nélkül. Szó nélkül felvették a megrendelést, kedvesek voltak - finoman el is készítették és az ár is megfelelt a minőségnek.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 2.
Friss az élmény, hiszen alig 2 napja jártunk itt a párommal. A dicsérő értékeléseket nem feltétlenül értem. . . kiválónak semmiképp nem nevezném az éttermet. Az árak magasak, nyilván az elhelyezkedés miatt (Tagore sétány, Balaton-part), de az ételek messze nem érik ezt meg. A kiszolgálás nagyon lassú, körülbelül 40-45 percet vártunk az ételre, pedig egyszerű, csirkés fogásokat rendeltünk.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 26.
Mivel helyiek vagyunk több év tapasztalatával írhatom, hogy az egyik legjobb étterem a városban. rendszeres hétvégi látogatók vagyunk. Vacsorázni, ebédelni rendszeresen járunk. Az ár/érték aránya kiváló, a rálátás a Balatonra pedig egyedivé teszi. Azt tartom, hogy egy étterem konyhája valahol olyan, mint a mellékhelyisége, nos ebben az esetben a mellékhelyiség állandóan tiszta, jó illatú volt.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 15.
A pozitív értékelések miatt választottuk ma ezt az éttermet. A felszolgálás rendben volt, az ízek is, azonban az adag. . . A " húsos" része pontosan fele annyi volt, mint egyéb hasonló éttermekben plusz a feltüntetett áfonyaszószt simán lehagyták róla. Átlagos méretű és étvágyú vagyok de ettől nem lettem degesz. Tanács: aki nagyon éhes levest mindenképp egyen a második előtt.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balatonfüreden a kedvenc helyünk, akárhányszor ott járunk, mindig betérünk. Kellemesen kialakított belső rész, nyáron nagyon kellemes a terasz is. Az ételek mindig nagyon finomak, az árak is normálisak.
A személyzet is nagyon kedves, udvarias. Itt mindig érezhető, hogy figyelnek ránk és nem csak ki akarnak, de ki is szeretnének szolgálni.

2012. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű a hely, hiszen Füreden, a strandon van. Ezzel viszont kb véget is ért a pozítiv dolgok sora. Régen nagyon szerettem, normális minőségű és adagú ételek voltak, de legutóbb nagyon felhúztak. Valami könnyű ebédre vágytam: megkaptam. Lazacot és salátát kértem, de a lazachoz nagyító kellett volna, akkora volt.

2012. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 30.
Gyermekbarát, kellemes hely, gyönyörű kilátással. Pár éve itt ünnepeljük párom születésnapját családi körben. Fiaim kedvenc étterme (a halételek miatt), normális adagok, gyors és pontos kiszolgálás, szóval még nem csalódtunk. Ebéd után pedig jót lehet sétálni a gyönyörű sétányon és a kikötőben. Gyerkőceim nagyon szeretnek hajókázni is!

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Akadémia Hotel
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Babaház
Bodajk
2020.10.29. - 2021.10.23.
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700 - 17.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.25. - 2021.10.23.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.14. - 2021.05.20.
Dorina Wellness Apartman
4 nap/3 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.23. - 2021.10.23.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
2 nap/1 éjszaka 700 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.23. - 2021.10.23.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi süteményekkel, élőzenével, szauna programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószoba használattal, parkolással
2020.12.23. - 2020.12.29.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
2020.10.22. - 2021.10.23.
Villa Pátzay Borhotel
Badacsonytomaj
3 nap/2 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2021.03.31.
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.10.23. - 2020.10.31.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 13.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2020.02.18. - 2021.12.22.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.410,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal, zenés és táncos fellépőkkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.25. - 2020.11.01.

Szállodák Balatonfüreden és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonfüred
Hotel Yacht Wellness & Business Balatonfüred
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Novemberi lustálkodás (min. 2 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX