Borcsa Étterem Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred - vélemények, kritkikák

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Két gyermekem rántott csirkét rendelt sült krumplival, krumpli pure helyett. 45 percnyi várakozás után végre megérkezett a vacsora (utánunk érkező 4 másik asztal mar majdnem be is fejezte a vacsorát. . . )
Sajnos a kis tenyérnyi méretű zsír darab berantva volt rántott csirke helyett a tányéron. Húst keresve is csak nehezen találtam, zsíros bőrt annál inkább.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 16.
Szép az étterem. Gyönyörű a kilátás. Figyelmes gyors kiszolgálás, finom ételek. Máskor is megyünk! Az étlap választékos mindenki talált a fogára való finomságot. Egyetlen negatívum: egyszerű citromos limonádét nem tudnak készíteni! ! Amit kaptunk nagyon édes, citrompótlós. . . A meglepetés ! ! Fizetéskor mindenkinek egy kupica pálinka!

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 13.
Többször is voltunk már ebben az étteremben,és mindig mindennel megvoltunk elégedve! Az étterem nagyon szép helyen van,kedvesek a pincérek,finomak az ételek. Az étlap választéka megfelelő,és mindenki megtalálja a kedvére valót! Ez az étterem sosem kong az ürességtől,ellentétben más helyekkel,ez azért sok mindent elárul! Nemsokára újra betérünk ide!

2014. áprilisban járt itt
Értékelt: 2014. június 12.
Szép környezetben elhelyezkedő étterem, régi szabású étlappal. Más hozzászóló is írta, hogy a legfőbb hiba a kb 15 dkg-os nagyságúra adagolt húsok, ami a rendszerváltás előtti időket idézi. Az elkészítési módokkal, fűszerezéssel nincs gond, de egy levessel és egy főétellel nem feltétlenül lakik jól egy férfi ember.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Nagy választék, különleges fogások. Idáig bármit választottam, nem csalódtam, nagyon finomak. Egyetlen gond szerintem a mennyiséggel van, ami nőknek tökéletes, de a férfiak biztos nem laknak jól. A hangulat is tökéletes, a pincérek felettébb figyelmesek. A fizetés is rugalmas, bankkártya, Szép kártya, készpénz. Összességében nagyszerű étterem!

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 22.
Szerintem ez Balatonfüred legjobb étterme, ezt több éves tapasztalat alapján írom. Nagyon jól főznek, nagy a választék, megfelelőek az adagok, jó helyen van, nagyon szép, tiszta, igényes hely. Egy kicsit ugyan drága. A felszolgálók mentalitásán és a várakozási időn lehet látni, hogy nagy a hajtás, ez utóbbi kettőn lehetne még csiszolni.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 11.
Egyik kedvenc füredi éttermem, a tavalyi nyaralás alkalmával is jártunk itt kétszer. Csúcsidőben a kiszolgálás kissé kaotikus volt, de kárpótolva lettünk a felszolgált finom ételekkel, italokkal. Az adagok gusztusosak, finomak voltak, és átlagos méretűek. Az étterem bútorzata igényes, elegáns és tisztaság van.

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 4.
Többször jártam ott, nagy társasággal is - nyáron - télen , stb. Mindig kellemes volt, nem csalódtam. Legutoljára barátnőmmel jártunk ott egy lébőjt kúráról hazafelé - csak salátát ehettünk - frisset, mindenféle dresszing nélkül. Szó nélkül felvették a megrendelést, kedvesek voltak - finoman el is készítették és az ár is megfelelt a minőségnek.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 2.
Friss az élmény, hiszen alig 2 napja jártunk itt a párommal. A dicsérő értékeléseket nem feltétlenül értem. . . kiválónak semmiképp nem nevezném az éttermet. Az árak magasak, nyilván az elhelyezkedés miatt (Tagore sétány, Balaton-part), de az ételek messze nem érik ezt meg. A kiszolgálás nagyon lassú, körülbelül 40-45 percet vártunk az ételre, pedig egyszerű, csirkés fogásokat rendeltünk.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 26.
Mivel helyiek vagyunk több év tapasztalatával írhatom, hogy az egyik legjobb étterem a városban. rendszeres hétvégi látogatók vagyunk. Vacsorázni, ebédelni rendszeresen járunk. Az ár/érték aránya kiváló, a rálátás a Balatonra pedig egyedivé teszi. Azt tartom, hogy egy étterem konyhája valahol olyan, mint a mellékhelyisége, nos ebben az esetben a mellékhelyiség állandóan tiszta, jó illatú volt.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Ipoly Residence
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.903,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2019.03.14. - 2019.03.17.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.250,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, választható programmal, szauna és szolárium hasznáttal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.11. - 2019.05.26.
Hotel Jade
Veszprém
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.02.16. - 2019.12.31.
Szárcsa Hotel
2-3 éjszaka 10.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcs bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, szolárium vagy biliárd jeggyel, gyermekfoglalkozásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.06.10.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.12. - 2019.03.14.
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.01. - 2019.11.10.
Hotel Melis, Balatonlelle
5 nap/4 éjszaka 47.000,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, gyerekprogramokkal, kerékpárhasználattal, ajándék zsetonokkal és belépőjegyekkel, lovaglással
2019.06.15. - 2019.08.31.
Hotel Annabella
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 12.416 - 18.560,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, internettel
2019.04.16. - 2019.06.30.
Boglárka Nyaralóház
Balatonfűzfő
2019.06.01. - 2019.10.31.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.02.16. - 2020.02.16.
Hotel Vadászkürt
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.01. - 2020.01.01.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness Balatonfüred
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonfüred
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
Prémium Hotel Panoráma Balatonfüred
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Fantasztikus családi vakáció (min. 3 éj)
Szenzációs évindító wellness hétvége a Balatonon (min. 2 éj)
Nemzeti felüdülés (min. 2 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX