Borcsa Étterem Balatonfüred

1. helyezett Balatonon - 711 étterem közül

Borcsa Étterem Balatonfüred - vélemények, kritkikák

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 16.
Több alkalommal is jártunk már itt, mindig kedvesek és udvariasak voltak. Az étel és a kiszolgálás is hibátlan volt. Télen és nyáron is, 4x voltunk már itt. Volt már itt nagycsaládos vacsoránk, családi kisgyerekes vacsoránk, romantikus kétszemélyes este, és volt egy őszi sétálós nagycsaládi vacsora is.

2015. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. április 12.
2015.04.11-én először jártam én itt barátokkal.A barátaim ajánlásával jöttem el ide.A pincérek kedvesek,udvariasak.Kiszolgálással sem volt semmi gond.Az ételek nagyon finomak voltak.Nekem/nekünk minden nagyon ízlet.Köszönöm ,hogy ilyen remek helyett ismerhetem meg.Remélem hamarosan ismét el tudok ide látogatni.Csak ajánlani tudom én is.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 3.
2015. januárban jártunk az étteremben. Hangulatos hely. A pincérek kedvesek voltak, de gyorsnak éppen nem nevezném őket. Az étel is ízletes volt, viszonylag hamar megkaptuk a rendelés után. Az adagok viszont az átlag alattiak voltak. Ezt levéve kellemes a hely és nyáron még hangulatosabb lehet a Balaton felőli oldalon ülni a hatalmas nyitott ablakoknál.

2015. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. február 8.
Egy téli hétvégén tértünk be barátainkkal ebédelni.
Pillanatok alatt ott termett a pincér, kedves, előzékeny,s ami a legfontosabb gyors volt. Minden kívánságunkat teljesítették.
Négyen négyfélét ettünk, mind finom, friss ízletes volt.
Az áraik is pénztárca barátok. Megérte végigmenni a Tagore sétányon:-) Máskor is jövünk!

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 9.
Hosszas várakozás után vették fel a rendelést és hozták ki az ebédünket, bár - mentségükre szolgáljon - tömve volt az étterem. A székpárna vizes volt (nem sokkal előtte jó kis zuhi frissítette fel a levegőt), a desszert meg. . . . hát, köze sem volt a somlói galuskához. Egyébként az ebéd jó volt, de összességében nem fogott meg bennünket a hely.

2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29.
Szeptember volt, nagyon szép idő. A Tagore sétánytól pár percre volt a szállásunk. Kerestünk egy jó éttermet, ahol a gyerekeinkkel együtt jól éreznénk magunkat és jót is ehetnénk. A Borcsa szinte a szállásajtóban volt, így nem gyalogoltunk tovább. A étlapon ételek sokasága sorakozott, nehéz volt választani.

Értékelt: 2014. augusztus 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Két gyermekem rántott csirkét rendelt sült krumplival, krumpli pure helyett. 45 percnyi várakozás után végre megérkezett a vacsora (utánunk érkező 4 másik asztal mar majdnem be is fejezte a vacsorát. . . )
Sajnos a kis tenyérnyi méretű zsír darab berantva volt rántott csirke helyett a tányéron. Húst keresve is csak nehezen találtam, zsíros bőrt annál inkább.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 16.
Szép az étterem. Gyönyörű a kilátás. Figyelmes gyors kiszolgálás, finom ételek. Máskor is megyünk! Az étlap választékos mindenki talált a fogára való finomságot. Egyetlen negatívum: egyszerű citromos limonádét nem tudnak készíteni! ! Amit kaptunk nagyon édes, citrompótlós. . . A meglepetés ! ! Fizetéskor mindenkinek egy kupica pálinka!

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 13.
Többször is voltunk már ebben az étteremben,és mindig mindennel megvoltunk elégedve! Az étterem nagyon szép helyen van,kedvesek a pincérek,finomak az ételek. Az étlap választéka megfelelő,és mindenki megtalálja a kedvére valót! Ez az étterem sosem kong az ürességtől,ellentétben más helyekkel,ez azért sok mindent elárul! Nemsokára újra betérünk ide!

2014. áprilisban járt itt
Értékelt: 2014. június 12.
Szép környezetben elhelyezkedő étterem, régi szabású étlappal. Más hozzászóló is írta, hogy a legfőbb hiba a kb 15 dkg-os nagyságúra adagolt húsok, ami a rendszerváltás előtti időket idézi. Az elkészítési módokkal, fűszerezéssel nincs gond, de egy levessel és egy főétellel nem feltétlenül lakik jól egy férfi ember.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Ipoly Hotel Boutique Rooms & Suites
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 18.381 - 75.431,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2021.05.23. - 2021.09.03.
Hotel Historia Malomkert
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlő itallal, gyermek játszótér használattal, parkolással
2021.05.20. - 2021.05.24.
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 14.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
2020.10.21. - 2021.12.31.
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2021.05.21. - 2021.08.31.
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2021.05.15. - 2022.05.15.
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, gyümölcskosár bekészítéssel, kerékpár használattal
2020.08.18. - 2021.12.31.
Hotel Azúr
3 nap/2 éjszaka 16.720 - 68.970,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.07. - 2021.12.01.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 18.077 - 21.321,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, sport és szabadidős szolgáltatásokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.14. - 2022.01.01.
Tea Apartman
Balatongyörök
2021.05.15. - 2022.05.15.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 17.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness és kondi terem használattal, játszószobával
2021.05.25. - 2021.06.03.
Hotel Halászkert
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: wellness részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.09.30.
Hotel Jade
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 14.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.

Szállodák Balatonfüreden és környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Nyárindító Wellness Pihenés (min. 2 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX