Borcsa Étterem Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred - vélemények, kritkikák

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Két gyermekem rántott csirkét rendelt sült krumplival, krumpli pure helyett. 45 percnyi várakozás után végre megérkezett a vacsora (utánunk érkező 4 másik asztal mar majdnem be is fejezte a vacsorát. . . )
Sajnos a kis tenyérnyi méretű zsír darab berantva volt rántott csirke helyett a tányéron. Húst keresve is csak nehezen találtam, zsíros bőrt annál inkább.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 16.
Szép az étterem. Gyönyörű a kilátás. Figyelmes gyors kiszolgálás, finom ételek. Máskor is megyünk! Az étlap választékos mindenki talált a fogára való finomságot. Egyetlen negatívum: egyszerű citromos limonádét nem tudnak készíteni! ! Amit kaptunk nagyon édes, citrompótlós. . . A meglepetés ! ! Fizetéskor mindenkinek egy kupica pálinka!

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 13.
Többször is voltunk már ebben az étteremben,és mindig mindennel megvoltunk elégedve! Az étterem nagyon szép helyen van,kedvesek a pincérek,finomak az ételek. Az étlap választéka megfelelő,és mindenki megtalálja a kedvére valót! Ez az étterem sosem kong az ürességtől,ellentétben más helyekkel,ez azért sok mindent elárul! Nemsokára újra betérünk ide!

2014. áprilisban járt itt
Értékelt: 2014. június 12.
Szép környezetben elhelyezkedő étterem, régi szabású étlappal. Más hozzászóló is írta, hogy a legfőbb hiba a kb 15 dkg-os nagyságúra adagolt húsok, ami a rendszerváltás előtti időket idézi. Az elkészítési módokkal, fűszerezéssel nincs gond, de egy levessel és egy főétellel nem feltétlenül lakik jól egy férfi ember.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Nagy választék, különleges fogások. Idáig bármit választottam, nem csalódtam, nagyon finomak. Egyetlen gond szerintem a mennyiséggel van, ami nőknek tökéletes, de a férfiak biztos nem laknak jól. A hangulat is tökéletes, a pincérek felettébb figyelmesek. A fizetés is rugalmas, bankkártya, Szép kártya, készpénz. Összességében nagyszerű étterem!

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 22.
Szerintem ez Balatonfüred legjobb étterme, ezt több éves tapasztalat alapján írom. Nagyon jól főznek, nagy a választék, megfelelőek az adagok, jó helyen van, nagyon szép, tiszta, igényes hely. Egy kicsit ugyan drága. A felszolgálók mentalitásán és a várakozási időn lehet látni, hogy nagy a hajtás, ez utóbbi kettőn lehetne még csiszolni.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 11.
Egyik kedvenc füredi éttermem, a tavalyi nyaralás alkalmával is jártunk itt kétszer. Csúcsidőben a kiszolgálás kissé kaotikus volt, de kárpótolva lettünk a felszolgált finom ételekkel, italokkal. Az adagok gusztusosak, finomak voltak, és átlagos méretűek. Az étterem bútorzata igényes, elegáns és tisztaság van.

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 4.
Többször jártam ott, nagy társasággal is - nyáron - télen , stb. Mindig kellemes volt, nem csalódtam. Legutoljára barátnőmmel jártunk ott egy lébőjt kúráról hazafelé - csak salátát ehettünk - frisset, mindenféle dresszing nélkül. Szó nélkül felvették a megrendelést, kedvesek voltak - finoman el is készítették és az ár is megfelelt a minőségnek.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 2.
Friss az élmény, hiszen alig 2 napja jártunk itt a párommal. A dicsérő értékeléseket nem feltétlenül értem. . . kiválónak semmiképp nem nevezném az éttermet. Az árak magasak, nyilván az elhelyezkedés miatt (Tagore sétány, Balaton-part), de az ételek messze nem érik ezt meg. A kiszolgálás nagyon lassú, körülbelül 40-45 percet vártunk az ételre, pedig egyszerű, csirkés fogásokat rendeltünk.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 26.
Mivel helyiek vagyunk több év tapasztalatával írhatom, hogy az egyik legjobb étterem a városban. rendszeres hétvégi látogatók vagyunk. Vacsorázni, ebédelni rendszeresen járunk. Az ár/érték aránya kiváló, a rálátás a Balatonra pedig egyedivé teszi. Azt tartom, hogy egy étterem konyhája valahol olyan, mint a mellékhelyisége, nos ebben az esetben a mellékhelyiség állandóan tiszta, jó illatú volt.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 14.500 - 26.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.07.16. - 2019.12.30.
Szárcsa Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.04.22. - 2019.12.20.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.05.15. - 2019.09.15.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.875 - 33.363,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2018.06.01. - 2019.12.22.
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2019.03.17. - 2019.05.17.
Loncnéni Háza
Alsóörs
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.20. - 2019.10.15.
Hotel Vadászkürt
2019.05.01. - 2019.07.14.
Dorina Wellness Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.20. - 2020.04.20.
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.22. - 2020.04.20.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
2019.04.26. - 2020.04.20.
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
2-4 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés szobai bekészítéssel, piknik csomaggal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.23.
Park Hotel Balatonlelle
Napi árak, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.08.20.

Szállodák Balatonfüred környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonfüred
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Frissítő tavasz (min. 2 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX