Borcsa Étterem Balatonfüred

1. helyezett Balatonon - 785 étterem közül

Borcsa Étterem Balatonfüred - vélemények, kritkikák

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 16.
Több alkalommal is jártunk már itt, mindig kedvesek és udvariasak voltak. Az étel és a kiszolgálás is hibátlan volt. Télen és nyáron is, 4x voltunk már itt. Volt már itt nagycsaládos vacsoránk, családi kisgyerekes vacsoránk, romantikus kétszemélyes este, és volt egy őszi sétálós nagycsaládi vacsora is.

2015. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. április 12.
2015.04.11-én először jártam én itt barátokkal.A barátaim ajánlásával jöttem el ide.A pincérek kedvesek,udvariasak.Kiszolgálással sem volt semmi gond.Az ételek nagyon finomak voltak.Nekem/nekünk minden nagyon ízlet.Köszönöm ,hogy ilyen remek helyett ismerhetem meg.Remélem hamarosan ismét el tudok ide látogatni.Csak ajánlani tudom én is.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 3.
2015. januárban jártunk az étteremben. Hangulatos hely. A pincérek kedvesek voltak, de gyorsnak éppen nem nevezném őket. Az étel is ízletes volt, viszonylag hamar megkaptuk a rendelés után. Az adagok viszont az átlag alattiak voltak. Ezt levéve kellemes a hely és nyáron még hangulatosabb lehet a Balaton felőli oldalon ülni a hatalmas nyitott ablakoknál.

2015. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. február 8.
Egy téli hétvégén tértünk be barátainkkal ebédelni.
Pillanatok alatt ott termett a pincér, kedves, előzékeny,s ami a legfontosabb gyors volt. Minden kívánságunkat teljesítették.
Négyen négyfélét ettünk, mind finom, friss ízletes volt.
Az áraik is pénztárca barátok. Megérte végigmenni a Tagore sétányon:-) Máskor is jövünk!

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 9.
Hosszas várakozás után vették fel a rendelést és hozták ki az ebédünket, bár - mentségükre szolgáljon - tömve volt az étterem. A székpárna vizes volt (nem sokkal előtte jó kis zuhi frissítette fel a levegőt), a desszert meg. . . . hát, köze sem volt a somlói galuskához. Egyébként az ebéd jó volt, de összességében nem fogott meg bennünket a hely.

2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29.
Szeptember volt, nagyon szép idő. A Tagore sétánytól pár percre volt a szállásunk. Kerestünk egy jó éttermet, ahol a gyerekeinkkel együtt jól éreznénk magunkat és jót is ehetnénk. A Borcsa szinte a szállásajtóban volt, így nem gyalogoltunk tovább. A étlapon ételek sokasága sorakozott, nehéz volt választani.

Értékelt: 2014. augusztus 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Két gyermekem rántott csirkét rendelt sült krumplival, krumpli pure helyett. 45 percnyi várakozás után végre megérkezett a vacsora (utánunk érkező 4 másik asztal mar majdnem be is fejezte a vacsorát. . . )
Sajnos a kis tenyérnyi méretű zsír darab berantva volt rántott csirke helyett a tányéron. Húst keresve is csak nehezen találtam, zsíros bőrt annál inkább.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 16.
Szép az étterem. Gyönyörű a kilátás. Figyelmes gyors kiszolgálás, finom ételek. Máskor is megyünk! Az étlap választékos mindenki talált a fogára való finomságot. Egyetlen negatívum: egyszerű citromos limonádét nem tudnak készíteni! ! Amit kaptunk nagyon édes, citrompótlós. . . A meglepetés ! ! Fizetéskor mindenkinek egy kupica pálinka!

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 13.
Többször is voltunk már ebben az étteremben,és mindig mindennel megvoltunk elégedve! Az étterem nagyon szép helyen van,kedvesek a pincérek,finomak az ételek. Az étlap választéka megfelelő,és mindenki megtalálja a kedvére valót! Ez az étterem sosem kong az ürességtől,ellentétben más helyekkel,ez azért sok mindent elárul! Nemsokára újra betérünk ide!

2014. áprilisban járt itt
Értékelt: 2014. június 12.
Szép környezetben elhelyezkedő étterem, régi szabású étlappal. Más hozzászóló is írta, hogy a legfőbb hiba a kb 15 dkg-os nagyságúra adagolt húsok, ami a rendszerváltás előtti időket idézi. Az elkészítési módokkal, fűszerezéssel nincs gond, de egy levessel és egy főétellel nem feltétlenül lakik jól egy férfi ember.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Akadémia Hotel
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi süteményekkel, élőzenével, szauna programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószoba használattal, parkolással
2020.12.23. - 2020.12.29.
Villa Pátzay Borhotel
Badacsonytomaj
3 nap/2 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2021.03.31.
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
Akár 1 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kuponnal választható szolgáltatásra
2020.09.25. - 2020.10.31.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 17.126 - 29.573,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2018.06.01. - 2021.12.22.
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.02. - 2021.10.23.
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.651 - 33.899,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
2019.03.11. - 2022.09.12.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.23. - 2020.12.31.
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
4 nap/3 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, különleges programokkal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.25. - 2020.10.30.
Bél Mátyás Vendégház
Balatonkeresztúr
2020.10.26. - 2021.09.10.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.02. - 2020.11.12.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 13.807 - 21.010,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness centrum és szauna világ használattal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, masszázs fotellel, X-box használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.11.30.

Szállodák Balatonfüreden és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonfüred
Hotel Yacht Wellness & Business Balatonfüred
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Novemberi lustálkodás (min. 2 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX