Borcsa Étterem Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred
Borcsa Étterem BalatonfüredBorcsa Étterem Balatonfüred
Borcsa Étterem BalatonfüredBorcsa Étterem Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred bemutatkozása

Szeretettel, tisztelettel és barátsággal vár mindenkit a balatonfüredi Borcsa Étterem. A Balaton kétség kívül egyik legszebb sétányánál, a Tagore-sétány keleti végénél található étterem hangulatát a magyar tenger közelsége, este kellemes élőzene teszi fantasztikussá.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. március 9.a párjával járt itt
Egy héten belül kétszer teszteltük. Vasárnapi teltháznál és hétköznap délidőben. A kiszolgálás ütemében és udvariasságában nem volt különbség. A felszolgált ételek jó minőségüek, az italok nem olcsók, de "minden" kapható. A városnak ebben a felében -ilyenkor "szezonon kívül"- nincs más nyitva, de mi nem tapasztaltuk, hogy ezzel visszaélnének.
A bankkártyás fizetés zökkenőmentes.
Kiváló 2016. november 30.a párjával járt itt
Hatalmas az étlap, mindenki talál kedvére valót. Az adagok nagyok, az ételek ízletesek. A kiszolgálás profi, télen főleg a törzsgárda van, akik tapasztaltak, gyorsak. Az ablakoknál balatoni panorámában gyönyörködhetünk, viszont az elhúzható üvegfalak beengedik a hideget, ezzel számoljunk. Van, hogy szintetizátoron játszik egy ember, sőt énekel is lagzis számokat.
Borcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/ital
Kiváló 2016. november 14.barátokkal járt itt
Egész évben nyitva tartó étterem. Közvetlen Balaton parti elhelyezkedéssel, tágas kellemes remek hely, nem lehet megunni. Óriási a választék, így mindenki megtalálja a kedvencét az étlapon. A pincérek nagyon kedvesek, a kiszolgálás rendkívül gyors, hangulatos élőzene van, csak ajánlani tudom.
2016. október 31.a párjával járt itt
Előnyök (ami hirtelen eszünkbe jutott):
- az ételek tálalása és minősége kiváló, az adagok mégis elegendően nagyok
- hihetetlenül gyors tálalás
- óriási választék
- ülőhelyek "box"-os kialakítása
- élőzene volt, de kicsit mulatós stílusban, ami szerintem nem annyira illett a hely hangulatához, de ez szubjektív.
Borcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/ital
Kiváló 2016. szeptember 12.gyerekekkel járt itt
Voltunk mi már a Borcsában, de most a szülinapos kedvéért mentünk ide. Csodálatos szeptemberi vasárnap nem foglaltunk helyet - gondoltuk lefutott már a nyári csúcs. Hát nem! De a kedves felszolgálónk megoldotta: - Majd egy négyszemélyesből csinálunk egy ötszemélyest. A Balaton-oldali teraszon kaptunk egy szép asztalt.
Borcsa Étterem Balatonfüred - EgyébBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - EgyébBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - BelsőBorcsa Étterem Balatonfüred - BelsőBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Étlap/itallapBorcsa Étterem Balatonfüred - BelsőBorcsa Étterem Balatonfüred - BelsőBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - BelsőBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső kép
2016. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Más sokszor ebédeltünk-vacsoráztunk a családdal ebben az étteremben. Kifejezetten jó a konyha, mindent ételt finoman készítenek el. A tálalás igényes, az adagok teljesen rendben vannak. Kellemes meglepetés, hogy koktélokkal is szolgálnak, ami nyári melegben jól esik.
Gyenge 2016. augusztus 8.családjával járt itt
Talán finoman szólva így lehetne kifejezni a főpincér viselkedését. Ezen a hétvégén este akartunk vacsorázni az étteremben és amikor beléptünk a főpincér flegma, szinte lekezelő módon úgy hogy közben meg sem ált, közölte nincs hely az étteremben.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 19., csoporttal járt itt
Vasárnap valamivel a klasszikus ebédidő után tértünk be a látszólag zsúfolásig megtelt Balaton-parti étterembe. Azonnal kerestek helyet 14 fős csoportunknak egy 8 és egy 6 fős asztalt kínálva. A teltház ellenére a kiszolgálás gyors és udvarias volt ("sürgő csoport, száz szolga hord. . . ).
Borcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/ital
2016. május 30.családjával járt itt
Ha Balatonfüreden járok, akkor számomra természetes, hogy betérek a Borcsa vendéglőbe. Kiskorom óta a város szerelmese vagyok, hiszen itt meg van minden ami a kikapcsolódáshoz kell. A híres Tagore sétány, Jókai-ház, fagyizók, a Balaton valamint természetesen az éttermek. A Borcsában már voltam télen-nyáron-ősszel és tavasszal, ám évszakokhoz híven mindig mást tapasztaltam.
Átlagos 2016. május 25.barátokkal járt itt
Barati tarsasaggal ultunk be egy jo ebedre. Belepeskor ledobbentunk mennyire tele volt a hely es kisse aggodva neztunk korul, h hol tudunk leulni. Borzaszto zsufolt volt. Olyan hangulata volt mint egy szalloda reggeliztetojenek csucsidoben. A kelletenel kisse tobbet kellett varni a rendelesfelvetelre es az italok/etelekre is.
Borcsa Étterem Balatonfüred - Étel/ital