Borcsa Étterem Balatonfüred

1. helyezett Balatonon - 783 étterem közül

Borcsa Étterem Balatonfüred - vélemények, kritkikák

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 15.
Tegnap jártam a férjemmel a Borcsa vendéglőben. Sajnos az esős idő miatt nem tudtunk a teraszon ebédelni, így a belső étteremrészben foglaltunk helyet. Spárgakrém levest ettem, ami kicsit másabb ízű, mint ahogy én készítem, de nagyon ízlett. Egy személyes Szárnyastálat kértünk, melyen annyi ízletes hús és köret volt, hogy a leves után ketten alig bírtuk elfogyasztani.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos hely.Kedves, udvarias kiszolgálás. Finom ételek. Finom kávé. Pedig februárban voltunk. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régen nagyon jó hely volt és mindig boldogan mentünk oda akár minden étkezésre egész nap. Viszont csak a gyönyörű panoráma maradt meg. Az étterem valószínűleg túl sokat bővült és nem tudnak olyan ütemben kiszolgálni ahogyan az elvárható lenne. Azon kívül hogy sokszor 45perc alatt nem voltak képesek kihozni a megrendelt ételeket, elfeledkeztek italokról, a hab a tortán az volt hogy a kisfiamnak hozták ki legutoljára az ételt.

Speedy94 TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 17.
A hely szép az ételek finomak(a pizzán lenne még mit javitani) az árak kicsit drágák de még elfogatható egyedül az étel mérete a zavar ami felebtébb kicsi máshol nagyobbat kapni

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 14.
Párommal nyaralásunk során a Borcsa Étteremben vacsoráztunk. Az étterem nagyon szép, jó kialakítású, mivel közvetlen a strand mellett van, jól lehet látni a Balaton vizét. A kiszolgálás gyors, udvarias volt. Sült kacsát kértem, ami nagyon finom, omlós volt, ízletesen elkészítve. A borok is finomak voltak. Szívesen visszatérünk erre a helyre és másoknak is ajánlani fogjuk.

2015. augusztusban járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 6.
A választás azért esett erre az étteremre, mivel a strandon belül található. Bevallom, emiatt volt bennünk egy jó adag kétség, hogy vajon mit fogunk kapni egyáltalán, érdemes betérni vagy menjünk máshová? Így utólag belegondolva, jól döntöttünk. Két pizzára tértünk be. A felszolgálás gyors és pontos volt, viszont a középkorú felszolgáló hölgy halálosan életunt, megfáradt és kispórolt minden mosolyt az irányunkba.

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 20.
Egy teljesen korrekt ár-érték arányú étterem, kiváló felszolgálással és kitünő ételekkel. Csak azért adtam jó osztályzatot rá, mert ismerve a helyet többet vártam volna. Nem, nem volt hiba semmiben, de a milliő adta érzetem többet kívánt. Nem tudom meghatározni, hogy mit. Nem szó szerint értem, de hiányzott az a csipetnyi só, amivel tökéletessé lehet tenni az ízeket.
2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 24.
Egy vacsora alkalmával döntöttünk úgy, hogy kipróbáljuk a Borcsát. Jó fekvésű a hely, a berendezése átlagos, a kiszolgálás udvarias volt. Az ételek finomak voltak, különösen a gombamártásuk. A mennyiséggel nem voltam maradéktalanul megelégedve, a csésze leves igencsak csészécskére sikerült :( de az ízekkel nem volt gond. Én egy átlagos kellemes vacsorának értékelném.

cserebogár TOP étteremértékelő
cserebogár TOP egyébhely értékelő
cserebogár TOP fotófeltöltő
2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. június 23.
Pár napja jártunk az étteremben. Már záróra előtt kicsivel, pizzázni támadt kedvünk. Kedves, udvarias fiatal felszolgáló azonnal a rendelkezésünkre állt. Nem volt probléma a késői időpont, sőt nagyon kedvesen elbeszélgetett velünk miután a fenséges Hawaii pizzát felszolgálta. Sok helyen ettünk már pizzát, de ez tökéletes volt!

Mobilról küldte. | 2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 15.
Kellemes hely, hosszú étlappal. Ízletes volt az étel amit ettünk, bár másokhoz hasonlóan a roston harcsát kicsit keveseltem, valamint a leves is kevesebbnek tűnt az altalam megszokott mennyiségnél. Mivel nagyon ízletes volt, ezért természetesen visszatérünk, hiszen akad még jó pár fogás az étlapon, amit végig akarunk enni.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.782 - 33.337,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.07.16. - 2021.12.21.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3-4 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wolf Kati show műsorral, Aranyosi Péter dumadélutánnal, szilveszteri gálavacsorával és élőzenével, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 19.506 - 39.898,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
2019.01.31. - 2022.01.22.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 13.807 - 21.010,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness centrum és szauna világ használattal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, masszázs fotellel, X-box használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.11.30.
Gasztro Élménybirtok
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pincelátogatással és borkóstolóval, fürdőbelépővel,szauna ház használattal, lovas kocsikázással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2021.04.30.
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
3-6 éjszaka 18.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, bállal és tombolával, pezsgős koccintással, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.03.
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
2020.10.21. - 2021.10.22.
Jókai Villa
1-2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, szaunarészleg használattal, ajándék pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2021.02.28.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
2020.10.21. - 2021.10.22.
Klára Apartmanház
Tihany
2021.03.12. - 2021.10.22.
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
4 nap/3 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, különleges programokkal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.25. - 2020.10.30.
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.07. - 2021.02.28.

Szállodák Balatonfüreden és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonfüred
Hotel Yacht Wellness & Business Balatonfüred
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Novemberi lustálkodás (min. 2 éj)
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX