Borcsa Étterem Balatonfüred

9. helyezett Balatonon - 686 étterem közül

Borcsa Étterem Balatonfüred - vélemények, kritkikák

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

2015. augusztusban járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 6.
A választás azért esett erre az étteremre, mivel a strandon belül található. Bevallom, emiatt volt bennünk egy jó adag kétség, hogy vajon mit fogunk kapni egyáltalán, érdemes betérni vagy menjünk máshová? Így utólag belegondolva, jól döntöttünk. Két pizzára tértünk be. A felszolgálás gyors és pontos volt, viszont a középkorú felszolgáló hölgy halálosan életunt, megfáradt és kispórolt minden mosolyt az irányunkba.

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 20.
Egy teljesen korrekt ár-érték arányú étterem, kiváló felszolgálással és kitünő ételekkel. Csak azért adtam jó osztályzatot rá, mert ismerve a helyet többet vártam volna. Nem, nem volt hiba semmiben, de a milliő adta érzetem többet kívánt. Nem tudom meghatározni, hogy mit. Nem szó szerint értem, de hiányzott az a csipetnyi só, amivel tökéletessé lehet tenni az ízeket.
2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 24.
Egy vacsora alkalmával döntöttünk úgy, hogy kipróbáljuk a Borcsát. Jó fekvésű a hely, a berendezése átlagos, a kiszolgálás udvarias volt. Az ételek finomak voltak, különösen a gombamártásuk. A mennyiséggel nem voltam maradéktalanul megelégedve, a csésze leves igencsak csészécskére sikerült :( de az ízekkel nem volt gond. Én egy átlagos kellemes vacsorának értékelném.

cserebogár TOP egyébhely értékelő
cserebogár TOP fotófeltöltő
2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. június 23.
Pár napja jártunk az étteremben. Már záróra előtt kicsivel, pizzázni támadt kedvünk. Kedves, udvarias fiatal felszolgáló azonnal a rendelkezésünkre állt. Nem volt probléma a késői időpont, sőt nagyon kedvesen elbeszélgetett velünk miután a fenséges Hawaii pizzát felszolgálta. Sok helyen ettünk már pizzát, de ez tökéletes volt!

Mobilról küldte. | 2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 15.
Kellemes hely, hosszú étlappal. Ízletes volt az étel amit ettünk, bár másokhoz hasonlóan a roston harcsát kicsit keveseltem, valamint a leves is kevesebbnek tűnt az altalam megszokott mennyiségnél. Mivel nagyon ízletes volt, ezért természetesen visszatérünk, hiszen akad még jó pár fogás az étlapon, amit végig akarunk enni.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 16.
Több alkalommal is jártunk már itt, mindig kedvesek és udvariasak voltak. Az étel és a kiszolgálás is hibátlan volt. Télen és nyáron is, 4x voltunk már itt. Volt már itt nagycsaládos vacsoránk, családi kisgyerekes vacsoránk, romantikus kétszemélyes este, és volt egy őszi sétálós nagycsaládi vacsora is.

2015. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. április 12.
2015.04.11-én először jártam én itt barátokkal.A barátaim ajánlásával jöttem el ide.A pincérek kedvesek,udvariasak.Kiszolgálással sem volt semmi gond.Az ételek nagyon finomak voltak.Nekem/nekünk minden nagyon ízlet.Köszönöm ,hogy ilyen remek helyett ismerhetem meg.Remélem hamarosan ismét el tudok ide látogatni.Csak ajánlani tudom én is.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 3.
2015. januárban jártunk az étteremben. Hangulatos hely. A pincérek kedvesek voltak, de gyorsnak éppen nem nevezném őket. Az étel is ízletes volt, viszonylag hamar megkaptuk a rendelés után. Az adagok viszont az átlag alattiak voltak. Ezt levéve kellemes a hely és nyáron még hangulatosabb lehet a Balaton felőli oldalon ülni a hatalmas nyitott ablakoknál.

2015. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. február 8.
Egy téli hétvégén tértünk be barátainkkal ebédelni.
Pillanatok alatt ott termett a pincér, kedves, előzékeny,s ami a legfontosabb gyors volt. Minden kívánságunkat teljesítették.
Négyen négyfélét ettünk, mind finom, friss ízletes volt.
Az áraik is pénztárca barátok. Megérte végigmenni a Tagore sétányon:-) Máskor is jövünk!

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 9.
Hosszas várakozás után vették fel a rendelést és hozták ki az ebédünket, bár - mentségükre szolgáljon - tömve volt az étterem. A székpárna vizes volt (nem sokkal előtte jó kis zuhi frissítette fel a levegőt), a desszert meg. . . . hát, köze sem volt a somlói galuskához. Egyébként az ebéd jó volt, de összességében nem fogott meg bennünket a hely.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 14.000 - 18.715,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2019.12.19.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.25. - 2019.09.15.
Holiday Resorts
Balatonszárszó
5 nap/4 éjszaka 18.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, 1 óra bowling pálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.20. - 2019.09.01.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 11.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, Bory vár belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.02.19. - 2019.12.31.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 14.725 - 29.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2018.10.12. - 2021.01.02.
Villa Plattensee
Vonyarcvashegy
2 nap/1 éjszaka 9.236 - 12.314,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
2019.04.27. - 2019.09.28.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
2 nap/1 éjszaka 4.625 - 4.875,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.26. - 2020.06.25.
Aquilo Hotel Panoráma Tihany
Tihany
3 nap/2 éjszaka 14.950 - 17.700,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, saját strand használattal, kerékpárhasználattal egy napra, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.01. - 2019.08.24.
CE Napfény Hotel
Akár 1 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.09.29.
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 34.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.28. - 2020.12.19.
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2019.06.25. - 2019.09.10.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
2019.06.30. - 2020.06.25.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonfüred
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX