Borcsa Étterem Balatonfüred

1. helyezett Balatonon - 711 étterem közül

Borcsa Étterem Balatonfüred - vélemények, kritkikák

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 15.
Tegnap jártam a férjemmel a Borcsa vendéglőben. Sajnos az esős idő miatt nem tudtunk a teraszon ebédelni, így a belső étteremrészben foglaltunk helyet. Spárgakrém levest ettem, ami kicsit másabb ízű, mint ahogy én készítem, de nagyon ízlett. Egy személyes Szárnyastálat kértünk, melyen annyi ízletes hús és köret volt, hogy a leves után ketten alig bírtuk elfogyasztani.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos hely.Kedves, udvarias kiszolgálás. Finom ételek. Finom kávé. Pedig februárban voltunk. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régen nagyon jó hely volt és mindig boldogan mentünk oda akár minden étkezésre egész nap. Viszont csak a gyönyörű panoráma maradt meg. Az étterem valószínűleg túl sokat bővült és nem tudnak olyan ütemben kiszolgálni ahogyan az elvárható lenne. Azon kívül hogy sokszor 45perc alatt nem voltak képesek kihozni a megrendelt ételeket, elfeledkeztek italokról, a hab a tortán az volt hogy a kisfiamnak hozták ki legutoljára az ételt.

Mobilról küldte. | 2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 17.
A hely szép az ételek finomak(a pizzán lenne még mit javitani) az árak kicsit drágák de még elfogatható egyedül az étel mérete a zavar ami felebtébb kicsi máshol nagyobbat kapni

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 14.
Párommal nyaralásunk során a Borcsa Étteremben vacsoráztunk. Az étterem nagyon szép, jó kialakítású, mivel közvetlen a strand mellett van, jól lehet látni a Balaton vizét. A kiszolgálás gyors, udvarias volt. Sült kacsát kértem, ami nagyon finom, omlós volt, ízletesen elkészítve. A borok is finomak voltak. Szívesen visszatérünk erre a helyre és másoknak is ajánlani fogjuk.

2015. augusztusban járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 6.
A választás azért esett erre az étteremre, mivel a strandon belül található. Bevallom, emiatt volt bennünk egy jó adag kétség, hogy vajon mit fogunk kapni egyáltalán, érdemes betérni vagy menjünk máshová? Így utólag belegondolva, jól döntöttünk. Két pizzára tértünk be. A felszolgálás gyors és pontos volt, viszont a középkorú felszolgáló hölgy halálosan életunt, megfáradt és kispórolt minden mosolyt az irányunkba.

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 20.
Egy teljesen korrekt ár-érték arányú étterem, kiváló felszolgálással és kitünő ételekkel. Csak azért adtam jó osztályzatot rá, mert ismerve a helyet többet vártam volna. Nem, nem volt hiba semmiben, de a milliő adta érzetem többet kívánt. Nem tudom meghatározni, hogy mit. Nem szó szerint értem, de hiányzott az a csipetnyi só, amivel tökéletessé lehet tenni az ízeket.
2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 24.
Egy vacsora alkalmával döntöttünk úgy, hogy kipróbáljuk a Borcsát. Jó fekvésű a hely, a berendezése átlagos, a kiszolgálás udvarias volt. Az ételek finomak voltak, különösen a gombamártásuk. A mennyiséggel nem voltam maradéktalanul megelégedve, a csésze leves igencsak csészécskére sikerült :( de az ízekkel nem volt gond. Én egy átlagos kellemes vacsorának értékelném.

cserebogár TOP fotófeltöltő
2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. június 23.
Pár napja jártunk az étteremben. Már záróra előtt kicsivel, pizzázni támadt kedvünk. Kedves, udvarias fiatal felszolgáló azonnal a rendelkezésünkre állt. Nem volt probléma a késői időpont, sőt nagyon kedvesen elbeszélgetett velünk miután a fenséges Hawaii pizzát felszolgálta. Sok helyen ettünk már pizzát, de ez tökéletes volt!

Mobilról küldte. | 2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 15.
Kellemes hely, hosszú étlappal. Ízletes volt az étel amit ettünk, bár másokhoz hasonlóan a roston harcsát kicsit keveseltem, valamint a leves is kevesebbnek tűnt az altalam megszokott mennyiségnél. Mivel nagyon ízletes volt, ezért természetesen visszatérünk, hiszen akad még jó pár fogás az étlapon, amit végig akarunk enni.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.813 - 19.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.24. - 2021.06.17.
Apartman Bella Panzió
4 nap/3 éjszaka 6.983,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel
2021.04.01. - 2022.04.18.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
2021.05.15. - 2022.05.15.
Gasztro Élménybirtok
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, pincelátogatással és borkóstolóval, lovas kocsikázással, fürdőbelépővel
2020.09.01. - 2021.12.30.
Port Panzió
Balatonmáriafürdő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.15. - 2022.05.15.
Holiday Hotel Csopak
Csopak
6 nap/5 éjszaka 8.775 - 21.645,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.09.05.
Gasthaus Gibizer
Zamárdi
2021.06.11. - 2021.09.05.
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 10.260 - 14.130,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2021.05.01. - 2022.01.02.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
2021.05.16. - 2022.05.15.
Mirabella Camping
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 4.600 - 12.075,- Ft/fő/éj között: önellátással, medence és játszótér használattal, parkolással
2021.04.23. - 2022.09.30.
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
2021.05.15. - 2021.10.31.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, játszóház használattal, parkolással
2021.05.30. - 2021.07.08.

Szállodák Balatonfüreden és környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Nyárindító Wellness Pihenés (min. 2 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX