Borcsa Étterem Balatonfüred

15. helyezett Balatonon - 668 étterem közül

Borcsa Étterem Balatonfüred - vélemények, kritkikák

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 24.
Egy vacsora alkalmával döntöttünk úgy, hogy kipróbáljuk a Borcsát. Jó fekvésű a hely, a berendezése átlagos, a kiszolgálás udvarias volt. Az ételek finomak voltak, különösen a gombamártásuk. A mennyiséggel nem voltam maradéktalanul megelégedve, a csésze leves igencsak csészécskére sikerült :( de az ízekkel nem volt gond. Én egy átlagos kellemes vacsorának értékelném.

cserebogár TOP egyébhely értékelő
cserebogár TOP fotófeltöltő
2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. június 23.
Pár napja jártunk az étteremben. Már záróra előtt kicsivel, pizzázni támadt kedvünk. Kedves, udvarias fiatal felszolgáló azonnal a rendelkezésünkre állt. Nem volt probléma a késői időpont, sőt nagyon kedvesen elbeszélgetett velünk miután a fenséges Hawaii pizzát felszolgálta. Sok helyen ettünk már pizzát, de ez tökéletes volt!

Mobilról küldte. | 2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 15.
Kellemes hely, hosszú étlappal. Ízletes volt az étel amit ettünk, bár másokhoz hasonlóan a roston harcsát kicsit keveseltem, valamint a leves is kevesebbnek tűnt az altalam megszokott mennyiségnél. Mivel nagyon ízletes volt, ezért természetesen visszatérünk, hiszen akad még jó pár fogás az étlapon, amit végig akarunk enni.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 16.
Több alkalommal is jártunk már itt, mindig kedvesek és udvariasak voltak. Az étel és a kiszolgálás is hibátlan volt. Télen és nyáron is, 4x voltunk már itt. Volt már itt nagycsaládos vacsoránk, családi kisgyerekes vacsoránk, romantikus kétszemélyes este, és volt egy őszi sétálós nagycsaládi vacsora is.

2015. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. április 12.
2015.04.11-én először jártam én itt barátokkal.A barátaim ajánlásával jöttem el ide.A pincérek kedvesek,udvariasak.Kiszolgálással sem volt semmi gond.Az ételek nagyon finomak voltak.Nekem/nekünk minden nagyon ízlet.Köszönöm ,hogy ilyen remek helyett ismerhetem meg.Remélem hamarosan ismét el tudok ide látogatni.Csak ajánlani tudom én is.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 3.
2015. januárban jártunk az étteremben. Hangulatos hely. A pincérek kedvesek voltak, de gyorsnak éppen nem nevezném őket. Az étel is ízletes volt, viszonylag hamar megkaptuk a rendelés után. Az adagok viszont az átlag alattiak voltak. Ezt levéve kellemes a hely és nyáron még hangulatosabb lehet a Balaton felőli oldalon ülni a hatalmas nyitott ablakoknál.

2015. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. február 8.
Egy téli hétvégén tértünk be barátainkkal ebédelni.
Pillanatok alatt ott termett a pincér, kedves, előzékeny,s ami a legfontosabb gyors volt. Minden kívánságunkat teljesítették.
Négyen négyfélét ettünk, mind finom, friss ízletes volt.
Az áraik is pénztárca barátok. Megérte végigmenni a Tagore sétányon:-) Máskor is jövünk!

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 9.
Hosszas várakozás után vették fel a rendelést és hozták ki az ebédünket, bár - mentségükre szolgáljon - tömve volt az étterem. A székpárna vizes volt (nem sokkal előtte jó kis zuhi frissítette fel a levegőt), a desszert meg. . . . hát, köze sem volt a somlói galuskához. Egyébként az ebéd jó volt, de összességében nem fogott meg bennünket a hely.

2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29.
Szeptember volt, nagyon szép idő. A Tagore sétánytól pár percre volt a szállásunk. Kerestünk egy jó éttermet, ahol a gyerekeinkkel együtt jól éreznénk magunkat és jót is ehetnénk. A Borcsa szinte a szállásajtóban volt, így nem gyalogoltunk tovább. A étlapon ételek sokasága sorakozott, nehéz volt választani.

Értékelt: 2014. augusztus 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Két gyermekem rántott csirkét rendelt sült krumplival, krumpli pure helyett. 45 percnyi várakozás után végre megérkezett a vacsora (utánunk érkező 4 másik asztal mar majdnem be is fejezte a vacsorát. . . )
Sajnos a kis tenyérnyi méretű zsír darab berantva volt rántott csirke helyett a tányéron. Húst keresve is csak nehezen találtam, zsíros bőrt annál inkább.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
AAA Apartman Balatonfüred
2019.01.18. - 2020.01.18.
Bognár Vendégház
Zirc
3 nap/2 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.01.18. - 2020.01.18.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.06.30.
Hotel Pallone
2019.01.18. - 2019.02.28.
Hasik Hotel
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Akadémia Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.01.20. - 2019.12.23.
Babaház
Bodajk
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.14. - 2019.12.31.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
1-2 éjszaka 18.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, csokoládé és pezsgőbekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunafelöntésekkel, Wi-Fi internet elérhetőségekkel
2019.02.14. - 2019.02.17.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
2-4 éjszaka 11.775,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szaunaszeánszokkal, gyermekprogramokkal és játszóház használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.03.31.
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
2-3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.15. - 2019.03.18.
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
5 nap/4 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.30. - 2019.08.25.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, köztes napon levesbüfével, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, programokkal
2019.01.18. - 2019.01.20.

Szállodák Balatonfüred környékén
Prémium Hotel Panoráma Balatonfüred
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Hotel Kapitány Superior Wellness Balatonfüred
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonfüred
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)
Téli akciós hétköznapok (min. 2 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX