Borcsa Étterem Balatonfüred

1. helyezett Balatonon - 762 étterem közül

Borcsa Étterem Balatonfüred - vélemények, kritkikák

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 15.
Tegnap jártam a férjemmel a Borcsa vendéglőben. Sajnos az esős idő miatt nem tudtunk a teraszon ebédelni, így a belső étteremrészben foglaltunk helyet. Spárgakrém levest ettem, ami kicsit másabb ízű, mint ahogy én készítem, de nagyon ízlett. Egy személyes Szárnyastálat kértünk, melyen annyi ízletes hús és köret volt, hogy a leves után ketten alig bírtuk elfogyasztani.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos hely.Kedves, udvarias kiszolgálás. Finom ételek. Finom kávé. Pedig februárban voltunk. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régen nagyon jó hely volt és mindig boldogan mentünk oda akár minden étkezésre egész nap. Viszont csak a gyönyörű panoráma maradt meg. Az étterem valószínűleg túl sokat bővült és nem tudnak olyan ütemben kiszolgálni ahogyan az elvárható lenne. Azon kívül hogy sokszor 45perc alatt nem voltak képesek kihozni a megrendelt ételeket, elfeledkeztek italokról, a hab a tortán az volt hogy a kisfiamnak hozták ki legutoljára az ételt.

Mobilról küldte. | 2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 17.
A hely szép az ételek finomak(a pizzán lenne még mit javitani) az árak kicsit drágák de még elfogatható egyedül az étel mérete a zavar ami felebtébb kicsi máshol nagyobbat kapni

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 14.
Párommal nyaralásunk során a Borcsa Étteremben vacsoráztunk. Az étterem nagyon szép, jó kialakítású, mivel közvetlen a strand mellett van, jól lehet látni a Balaton vizét. A kiszolgálás gyors, udvarias volt. Sült kacsát kértem, ami nagyon finom, omlós volt, ízletesen elkészítve. A borok is finomak voltak. Szívesen visszatérünk erre a helyre és másoknak is ajánlani fogjuk.

2015. augusztusban járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 6.
A választás azért esett erre az étteremre, mivel a strandon belül található. Bevallom, emiatt volt bennünk egy jó adag kétség, hogy vajon mit fogunk kapni egyáltalán, érdemes betérni vagy menjünk máshová? Így utólag belegondolva, jól döntöttünk. Két pizzára tértünk be. A felszolgálás gyors és pontos volt, viszont a középkorú felszolgáló hölgy halálosan életunt, megfáradt és kispórolt minden mosolyt az irányunkba.

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 20.
Egy teljesen korrekt ár-érték arányú étterem, kiváló felszolgálással és kitünő ételekkel. Csak azért adtam jó osztályzatot rá, mert ismerve a helyet többet vártam volna. Nem, nem volt hiba semmiben, de a milliő adta érzetem többet kívánt. Nem tudom meghatározni, hogy mit. Nem szó szerint értem, de hiányzott az a csipetnyi só, amivel tökéletessé lehet tenni az ízeket.
2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 24.
Egy vacsora alkalmával döntöttünk úgy, hogy kipróbáljuk a Borcsát. Jó fekvésű a hely, a berendezése átlagos, a kiszolgálás udvarias volt. Az ételek finomak voltak, különösen a gombamártásuk. A mennyiséggel nem voltam maradéktalanul megelégedve, a csésze leves igencsak csészécskére sikerült :( de az ízekkel nem volt gond. Én egy átlagos kellemes vacsorának értékelném.

cserebogár TOP étteremértékelő
cserebogár TOP egyébhely értékelő
cserebogár TOP fotófeltöltő
2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. június 23.
Pár napja jártunk az étteremben. Már záróra előtt kicsivel, pizzázni támadt kedvünk. Kedves, udvarias fiatal felszolgáló azonnal a rendelkezésünkre állt. Nem volt probléma a késői időpont, sőt nagyon kedvesen elbeszélgetett velünk miután a fenséges Hawaii pizzát felszolgálta. Sok helyen ettünk már pizzát, de ez tökéletes volt!

Mobilról küldte. | 2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 15.
Kellemes hely, hosszú étlappal. Ízletes volt az étel amit ettünk, bár másokhoz hasonlóan a roston harcsát kicsit keveseltem, valamint a leves is kevesebbnek tűnt az altalam megszokott mennyiségnél. Mivel nagyon ízletes volt, ezért természetesen visszatérünk, hiszen akad még jó pár fogás az étlapon, amit végig akarunk enni.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 20.818 - 44.237,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
2021.03.01. - 2022.01.22.
Viktor Bor- és Vendégház
Balatonmáriafürdő
2021.04.30. - 2021.09.25.
Szárcsa Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.250 - 13.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness és konditerem használattal, fürdőköpennyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.12.30.
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.01.23. - 2021.12.31.
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
3 nap/2 éjszaka 14.405 - 15.125,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.21. - 2022.01.02.
Hasik Hotel
Döbrönte
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2020.11.03. - 2021.12.22.
Port Panzió
Balatonmáriafürdő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2022.01.23. - 2021.01.23.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
2021.01.22. - 2022.01.23.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
4 nap/3 éjszaka 11.575,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kültéri játékokkal, masszázs kuponnal, horgászati lehetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.31.
Hotel Jade
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.
Hotel Historia Malomkert
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 15.800 - 19.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, üdvözlő itallal, gyermek játszótér használattal, parkolással
2021.01.11. - 2021.10.31.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 17.500 - 27.580,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, heti két alkalommal zenés-táncos esttel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.16. - 2021.09.02.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Balatonfüred
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
Valentin napi hétvége (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Nyári hétközi akció (min. 3 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX