Borcsa Étterem Balatonfüred

9. helyezett Balatonon - 686 étterem közül

Borcsa Étterem Balatonfüred - vélemények, kritkikák

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 9.
Más sokszor ebédeltünk-vacsoráztunk a családdal ebben az étteremben. Kifejezetten jó a konyha, mindent ételt finoman készítenek el. A tálalás igényes, az adagok teljesen rendben vannak. Kellemes meglepetés, hogy koktélokkal is szolgálnak, ami nyári melegben jól esik. Sajnos meglátásom szerint a konyha nem igazán bírja kiszolgálni a jelenlegi méretet, emiatt az ételekre néha akár 30-40 percet is várni kell.

Sütő András TOP étteremértékelő
2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Talán finoman szólva így lehetne kifejezni a főpincér viselkedését. Ezen a hétvégén este akartunk vacsorázni az étteremben és amikor beléptünk a főpincér flegma, szinte lekezelő módon úgy hogy közben meg sem ált, közölte nincs hely az étteremben. A történethez hozzá tartozik, hogy éppen vihar készülődött, és a teraszról az embereket be kellett telepíteni az étteremben, és sokan voltak, de ez akkor sem megoldás.

Rózsa TOP étteremértékelő
2016. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. július 19.
Vasárnap valamivel a klasszikus ebédidő után tértünk be a látszólag zsúfolásig megtelt Balaton-parti étterembe. Azonnal kerestek helyet 14 fős csoportunknak egy 8 és egy 6 fős asztalt kínálva. A teltház ellenére a kiszolgálás gyors és udvarias volt ("sürgő csoport, száz szolga hord. . . ). A bor remek, a fogas úgyszintén (a rántott borda is), a kávé forró és finom, az árakat is ki lehet bírni.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
Ha Balatonfüreden járok, akkor számomra természetes, hogy betérek a Borcsa vendéglőbe. Kiskorom óta a város szerelmese vagyok, hiszen itt meg van minden ami a kikapcsolódáshoz kell. A híres Tagore sétány, Jókai-ház, fagyizók, a Balaton valamint természetesen az éttermek. A Borcsában már voltam télen-nyáron-ősszel és tavasszal, ám évszakokhoz híven mindig mást tapasztaltam.

Mobilról küldte. | 2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 25.
Barati tarsasaggal ultunk be egy jo ebedre. Belepeskor ledobbentunk mennyire tele volt a hely es kisse aggodva neztunk korul, h hol tudunk leulni. Borzaszto zsufolt volt. Olyan hangulata volt mint egy szalloda reggeliztetojenek csucsidoben. A kelletenel kisse tobbet kellett varni a rendelesfelvetelre es az italok/etelekre is.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 15.
Tegnap jártam a férjemmel a Borcsa vendéglőben. Sajnos az esős idő miatt nem tudtunk a teraszon ebédelni, így a belső étteremrészben foglaltunk helyet. Spárgakrém levest ettem, ami kicsit másabb ízű, mint ahogy én készítem, de nagyon ízlett. Egy személyes Szárnyastálat kértünk, melyen annyi ízletes hús és köret volt, hogy a leves után ketten alig bírtuk elfogyasztani.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos hely.Kedves, udvarias kiszolgálás. Finom ételek. Finom kávé. Pedig februárban voltunk. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régen nagyon jó hely volt és mindig boldogan mentünk oda akár minden étkezésre egész nap. Viszont csak a gyönyörű panoráma maradt meg. Az étterem valószínűleg túl sokat bővült és nem tudnak olyan ütemben kiszolgálni ahogyan az elvárható lenne. Azon kívül hogy sokszor 45perc alatt nem voltak képesek kihozni a megrendelt ételeket, elfeledkeztek italokról, a hab a tortán az volt hogy a kisfiamnak hozták ki legutoljára az ételt.

Speedy94 TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 17.
A hely szép az ételek finomak(a pizzán lenne még mit javitani) az árak kicsit drágák de még elfogatható egyedül az étel mérete a zavar ami felebtébb kicsi máshol nagyobbat kapni

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 14.
Párommal nyaralásunk során a Borcsa Étteremben vacsoráztunk. Az étterem nagyon szép, jó kialakítású, mivel közvetlen a strand mellett van, jól lehet látni a Balaton vizét. A kiszolgálás gyors, udvarias volt. Sült kacsát kértem, ami nagyon finom, omlós volt, ízletesen elkészítve. A borok is finomak voltak. Szívesen visszatérünk erre a helyre és másoknak is ajánlani fogjuk.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 12.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.06.25.
Smart Rooms Motel
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, várbelépőkkel, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.10.31.
Hotel Melis, Balatonlelle
Akár 1 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcs bekészítéssel, parkolással
2019.04.01. - 2019.10.31.
Hasik Hotel
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
Akár 1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.20.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.25. - 2019.09.15.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.06.25.
Waberer’s Club Hotel
Balatonvilágos
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2019.06.01. - 2019.09.01.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
Akár 1 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Malommúzeum belépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.21. - 2019.12.31.
Loncnéni Háza
Alsóörs
4 nap/3 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2019.10.15.
Bognár Vendégház
Zirc
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, vonatos kirándulással, vonatjeggyel, arborétum belépővel, kávé-tea fogyasztással
2019.04.15. - 2019.11.15.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 15.400 - 27.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, internettel
2018.09.06. - 2019.12.30.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonfüred
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX