Borcsa Étterem Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred - vélemények, kritkikák

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy héten belül kétszer teszteltük. Vasárnapi teltháznál és hétköznap délidőben. A kiszolgálás ütemében és udvariasságában nem volt különbség. A felszolgált ételek jó minőségüek, az italok nem olcsók, de "minden" kapható. A városnak ebben a felében -ilyenkor "szezonon kívül"- nincs más nyitva, de mi nem tapasztaltuk, hogy ezzel visszaélnének.

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 30.
Hatalmas az étlap, mindenki talál kedvére valót. Az adagok nagyok, az ételek ízletesek. A kiszolgálás profi, télen főleg a törzsgárda van, akik tapasztaltak, gyorsak. Az ablakoknál balatoni panorámában gyönyörködhetünk, viszont az elhúzható üvegfalak beengedik a hideget, ezzel számoljunk. Van, hogy szintetizátoron játszik egy ember, sőt énekel is lagzis számokat.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
Egész évben nyitva tartó étterem. Közvetlen Balaton parti elhelyezkedéssel, tágas kellemes remek hely, nem lehet megunni. Óriási a választék, így mindenki megtalálja a kedvencét az étlapon. A pincérek nagyon kedvesek, a kiszolgálás rendkívül gyors, hangulatos élőzene van, csak ajánlani tudom.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 31.
Előnyök (ami hirtelen eszünkbe jutott):
- az ételek tálalása és minősége kiváló, az adagok mégis elegendően nagyok
- hihetetlenül gyors tálalás
- óriási választék
- ülőhelyek "box"-os kialakítása
- élőzene volt, de kicsit mulatós stílusban, ami szerintem nem annyira illett a hely hangulatához, de ez szubjektív.
Veszprém
Zirc

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Voltunk mi már a Borcsában, de most a szülinapos kedvéért mentünk ide. Csodálatos szeptemberi vasárnap nem foglaltunk helyet - gondoltuk lefutott már a nyári csúcs. Hát nem! De a kedves felszolgálónk megoldotta: - Majd egy négyszemélyesből csinálunk egy ötszemélyest. A Balaton-oldali teraszon kaptunk egy szép asztalt. Egyedül "darázs-barátunk" okozott némi ijedelmet.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 9.
Más sokszor ebédeltünk-vacsoráztunk a családdal ebben az étteremben. Kifejezetten jó a konyha, mindent ételt finoman készítenek el. A tálalás igényes, az adagok teljesen rendben vannak. Kellemes meglepetés, hogy koktélokkal is szolgálnak, ami nyári melegben jól esik. Sajnos meglátásom szerint a konyha nem igazán bírja kiszolgálni a jelenlegi méretet, emiatt az ételekre néha akár 30-40 percet is várni kell.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Talán finoman szólva így lehetne kifejezni a főpincér viselkedését. Ezen a hétvégén este akartunk vacsorázni az étteremben és amikor beléptünk a főpincér flegma, szinte lekezelő módon úgy hogy közben meg sem ált, közölte nincs hely az étteremben. A történethez hozzá tartozik, hogy éppen vihar készülődött, és a teraszról az embereket be kellett telepíteni az étteremben, és sokan voltak, de ez akkor sem megoldás.

2016. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. július 19.
Vasárnap valamivel a klasszikus ebédidő után tértünk be a látszólag zsúfolásig megtelt Balaton-parti étterembe. Azonnal kerestek helyet 14 fős csoportunknak egy 8 és egy 6 fős asztalt kínálva. A teltház ellenére a kiszolgálás gyors és udvarias volt ("sürgő csoport, száz szolga hord. . . ). A bor remek, a fogas úgyszintén (a rántott borda is), a kávé forró és finom, az árakat is ki lehet bírni.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
Ha Balatonfüreden járok, akkor számomra természetes, hogy betérek a Borcsa vendéglőbe. Kiskorom óta a város szerelmese vagyok, hiszen itt meg van minden ami a kikapcsolódáshoz kell. A híres Tagore sétány, Jókai-ház, fagyizók, a Balaton valamint természetesen az éttermek. A Borcsában már voltam télen-nyáron-ősszel és tavasszal, ám évszakokhoz híven mindig mást tapasztaltam.

Mobilról küldte. | 2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 25.
Barati tarsasaggal ultunk be egy jo ebedre. Belepeskor ledobbentunk mennyire tele volt a hely es kisse aggodva neztunk korul, h hol tudunk leulni. Borzaszto zsufolt volt. Olyan hangulata volt mint egy szalloda reggeliztetojenek csucsidoben. A kelletenel kisse tobbet kellett varni a rendelesfelvetelre es az italok/etelekre is.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.813 - 19.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.24. - 2021.06.17.
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.750 - 30.188,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal
2021.05.13. - 2021.06.17.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 17.427 - 49.025,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.23. - 2021.12.21.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs kuponnal, wellness részleg használattal, asztalteniszezési, biliárdozási lehetőséggel, játszótér és Kneipp-ösvény használattal, parkolással
2021.01.15. - 2021.12.23.
Hotel Platán Székesfehérvár
2021.06.02. - 2021.07.18.
Holiday Resorts
Balatonszárszó
5 nap/4 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 óra ingyenes bowlingpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2021.09.01.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2021.09.30.
Szárcsa Hotel
2-7 éjszaka 12.692,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, édesség bekészítéssel, limonádé és sütemény büfével, wellness-részleg használattal, kerékpárkölcsönzéssel, X-box és játékszoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.07. - 2021.08.31.
Aranypart Camping
2 nap/1 éjszaka 4.313 - 10.350,- Ft/fő/éj között: önellátással, játszótér és medence használattal, parkolással
2021.04.23. - 2021.09.30.
Bohém Birtok
Zamárdi
2 nap/ 1 éjszaka: választható ellátással, társasjáték használattal, parkolással
2021.12.22. - 2021.12.27.
Villa Plattensee
Vonyarcvashegy
2 nap/1 éjszaka 8.640 - 22.500,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
2021.04.28. - 2021.10.02.
Napsugár Villa B
2021.05.15. - 2022.05.15.

Szállodák Balatonfüreden és környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Nyárindító Wellness Pihenés (min. 2 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX