Borcsa Étterem Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

Realista TOP szállásértékelő
2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy héten belül kétszer teszteltük. Vasárnapi teltháznál és hétköznap délidőben. A kiszolgálás ütemében és udvariasságában nem volt különbség. A felszolgált ételek jó minőségüek, az italok nem olcsók, de "minden" kapható. A városnak ebben a felében -ilyenkor "szezonon kívül"- nincs más nyitva, de mi nem tapasztaltuk, hogy ezzel visszaélnének.

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 30.
Hatalmas az étlap, mindenki talál kedvére valót. Az adagok nagyok, az ételek ízletesek. A kiszolgálás profi, télen főleg a törzsgárda van, akik tapasztaltak, gyorsak. Az ablakoknál balatoni panorámában gyönyörködhetünk, viszont az elhúzható üvegfalak beengedik a hideget, ezzel számoljunk. Van, hogy szintetizátoron játszik egy ember, sőt énekel is lagzis számokat.

Lucerna77 TOP szállásértékelő
2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
Egész évben nyitva tartó étterem. Közvetlen Balaton parti elhelyezkedéssel, tágas kellemes remek hely, nem lehet megunni. Óriási a választék, így mindenki megtalálja a kedvencét az étlapon. A pincérek nagyon kedvesek, a kiszolgálás rendkívül gyors, hangulatos élőzene van, csak ajánlani tudom.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 31.
Előnyök (ami hirtelen eszünkbe jutott):
- az ételek tálalása és minősége kiváló, az adagok mégis elegendően nagyok
- hihetetlenül gyors tálalás
- óriási választék
- ülőhelyek "box"-os kialakítása
- élőzene volt, de kicsit mulatós stílusban, ami szerintem nem annyira illett a hely hangulatához, de ez szubjektív.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Voltunk mi már a Borcsában, de most a szülinapos kedvéért mentünk ide. Csodálatos szeptemberi vasárnap nem foglaltunk helyet - gondoltuk lefutott már a nyári csúcs. Hát nem! De a kedves felszolgálónk megoldotta: - Majd egy négyszemélyesből csinálunk egy ötszemélyest. A Balaton-oldali teraszon kaptunk egy szép asztalt. Egyedül "darázs-barátunk" okozott némi ijedelmet.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 9.
Más sokszor ebédeltünk-vacsoráztunk a családdal ebben az étteremben. Kifejezetten jó a konyha, mindent ételt finoman készítenek el. A tálalás igényes, az adagok teljesen rendben vannak. Kellemes meglepetés, hogy koktélokkal is szolgálnak, ami nyári melegben jól esik. Sajnos meglátásom szerint a konyha nem igazán bírja kiszolgálni a jelenlegi méretet, emiatt az ételekre néha akár 30-40 percet is várni kell.

Sütő András TOP étteremértékelő
Sütő András TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Talán finoman szólva így lehetne kifejezni a főpincér viselkedését. Ezen a hétvégén este akartunk vacsorázni az étteremben és amikor beléptünk a főpincér flegma, szinte lekezelő módon úgy hogy közben meg sem ált, közölte nincs hely az étteremben. A történethez hozzá tartozik, hogy éppen vihar készülődött, és a teraszról az embereket be kellett telepíteni az étteremben, és sokan voltak, de ez akkor sem megoldás.

Rózsa TOP étteremértékelő
2016. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. július 19.
Vasárnap valamivel a klasszikus ebédidő után tértünk be a látszólag zsúfolásig megtelt Balaton-parti étterembe. Azonnal kerestek helyet 14 fős csoportunknak egy 8 és egy 6 fős asztalt kínálva. A teltház ellenére a kiszolgálás gyors és udvarias volt ("sürgő csoport, száz szolga hord. . . ). A bor remek, a fogas úgyszintén (a rántott borda is), a kávé forró és finom, az árakat is ki lehet bírni.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
Ha Balatonfüreden járok, akkor számomra természetes, hogy betérek a Borcsa vendéglőbe. Kiskorom óta a város szerelmese vagyok, hiszen itt meg van minden ami a kikapcsolódáshoz kell. A híres Tagore sétány, Jókai-ház, fagyizók, a Balaton valamint természetesen az éttermek. A Borcsában már voltam télen-nyáron-ősszel és tavasszal, ám évszakokhoz híven mindig mást tapasztaltam.

Mobilról küldte. | 2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 25.
Barati tarsasaggal ultunk be egy jo ebedre. Belepeskor ledobbentunk mennyire tele volt a hely es kisse aggodva neztunk korul, h hol tudunk leulni. Borzaszto zsufolt volt. Olyan hangulata volt mint egy szalloda reggeliztetojenek csucsidoben. A kelletenel kisse tobbet kellett varni a rendelesfelvetelre es az italok/etelekre is.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.10.23. - 2020.10.31.
Thermal Panzió Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, wellness-stúdió használattal, masszázs és koktélutalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2021.03.12.
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.689 - 34.046,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
2019.03.11. - 2022.09.12.
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
4 nap/3 éjszaka 10.260 - 20.160,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2019.01.29. - 2021.08.31.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 7.500,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap /2 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sport programokkal
2020.09.01. - 2020.11.01.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
2 nap/1 éjszaka 700 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.22. - 2021.10.22.
Jókai Villa
1-2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, szaunarészleg használattal, ajándék pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2021.02.28.
CE Napfény Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.10.03.
Fröccsterasz Strandi Apartmanok
Balatonmáriafürdő
2 nap/1 éjszaka 14.000 - 19.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.30. - 2021.09.25.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 15.700 - 38.310,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.11.17. - 2021.12.22.
Villa Pátzay Borhotel
Badacsonytomaj
3 nap/2 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2021.03.31.

Szállodák Balatonfüreden és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonfüred
Hotel Yacht Wellness & Business Balatonfüred
Őszi szünetre fel! (min. 2 éj)
Novemberi lustálkodás (min. 2 éj)
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX