Borcsa Étterem Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

Sütő András TOP étteremértékelő
2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Talán finoman szólva így lehetne kifejezni a főpincér viselkedését. Ezen a hétvégén este akartunk vacsorázni az étteremben és amikor beléptünk a főpincér flegma, szinte lekezelő módon úgy hogy közben meg sem ált, közölte nincs hely az étteremben. A történethez hozzá tartozik, hogy éppen vihar készülődött, és a teraszról az embereket be kellett telepíteni az étteremben, és sokan voltak, de ez akkor sem megoldás.

Rózsa TOP étteremértékelő
2016. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. július 19.
Vasárnap valamivel a klasszikus ebédidő után tértünk be a látszólag zsúfolásig megtelt Balaton-parti étterembe. Azonnal kerestek helyet 14 fős csoportunknak egy 8 és egy 6 fős asztalt kínálva. A teltház ellenére a kiszolgálás gyors és udvarias volt ("sürgő csoport, száz szolga hord. . . ). A bor remek, a fogas úgyszintén (a rántott borda is), a kávé forró és finom, az árakat is ki lehet bírni.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
Ha Balatonfüreden járok, akkor számomra természetes, hogy betérek a Borcsa vendéglőbe. Kiskorom óta a város szerelmese vagyok, hiszen itt meg van minden ami a kikapcsolódáshoz kell. A híres Tagore sétány, Jókai-ház, fagyizók, a Balaton valamint természetesen az éttermek. A Borcsában már voltam télen-nyáron-ősszel és tavasszal, ám évszakokhoz híven mindig mást tapasztaltam.

Mobilról küldte. | 2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 25.
Barati tarsasaggal ultunk be egy jo ebedre. Belepeskor ledobbentunk mennyire tele volt a hely es kisse aggodva neztunk korul, h hol tudunk leulni. Borzaszto zsufolt volt. Olyan hangulata volt mint egy szalloda reggeliztetojenek csucsidoben. A kelletenel kisse tobbet kellett varni a rendelesfelvetelre es az italok/etelekre is.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 15.
Tegnap jártam a férjemmel a Borcsa vendéglőben. Sajnos az esős idő miatt nem tudtunk a teraszon ebédelni, így a belső étteremrészben foglaltunk helyet. Spárgakrém levest ettem, ami kicsit másabb ízű, mint ahogy én készítem, de nagyon ízlett. Egy személyes Szárnyastálat kértünk, melyen annyi ízletes hús és köret volt, hogy a leves után ketten alig bírtuk elfogyasztani.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos hely.Kedves, udvarias kiszolgálás. Finom ételek. Finom kávé. Pedig februárban voltunk. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régen nagyon jó hely volt és mindig boldogan mentünk oda akár minden étkezésre egész nap. Viszont csak a gyönyörű panoráma maradt meg. Az étterem valószínűleg túl sokat bővült és nem tudnak olyan ütemben kiszolgálni ahogyan az elvárható lenne. Azon kívül hogy sokszor 45perc alatt nem voltak képesek kihozni a megrendelt ételeket, elfeledkeztek italokról, a hab a tortán az volt hogy a kisfiamnak hozták ki legutoljára az ételt.

Speedy94 TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 17.
A hely szép az ételek finomak(a pizzán lenne még mit javitani) az árak kicsit drágák de még elfogatható egyedül az étel mérete a zavar ami felebtébb kicsi máshol nagyobbat kapni

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 14.
Párommal nyaralásunk során a Borcsa Étteremben vacsoráztunk. Az étterem nagyon szép, jó kialakítású, mivel közvetlen a strand mellett van, jól lehet látni a Balaton vizét. A kiszolgálás gyors, udvarias volt. Sült kacsát kértem, ami nagyon finom, omlós volt, ízletesen elkészítve. A borok is finomak voltak. Szívesen visszatérünk erre a helyre és másoknak is ajánlani fogjuk.

2015. augusztusban járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 6.
A választás azért esett erre az étteremre, mivel a strandon belül található. Bevallom, emiatt volt bennünk egy jó adag kétség, hogy vajon mit fogunk kapni egyáltalán, érdemes betérni vagy menjünk máshová? Így utólag belegondolva, jól döntöttünk. Két pizzára tértünk be. A felszolgálás gyors és pontos volt, viszont a középkorú felszolgáló hölgy halálosan életunt, megfáradt és kispórolt minden mosolyt az irányunkba.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Akadémia Hotel
Balatonfüred
6 nap/5 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Balatonfüredi Városi Uszoda és Wellness központ használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.17. - 2019.08.31.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.17. - 2019.04.18.
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerékpárhasználattal, gyümölcstál bekészítéssel
2019.01.01. - 2019.12.31.
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 16.502,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2018.07.12. - 2020.12.28.
Hotel Villa Classica
Pápa
3 nap/2 éjszaka 15.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, korai érkezéssel és késői távozással, városnézéssel, húsvéti programokkal, fürdőköntös és szaunatörölköző használattal, információs térképpel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Park Hotel Balatonlelle
Napi árak, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.08.20.
Prémium Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szauna szeánsszal, wellness kuponnal, sétahajókázással, gyermekfoglalkozásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Boutique Hotel Annuska
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, délutáni snack válogatással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.01. - 2019.09.01.
Hotel Magyar Király
2019.04.13. - 2019.05.09.
Holiday Hotel Csopak
Csopak
3 nap/2 éjszaka 8.786 - 15.795,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.25. - 2019.09.07.
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.24. - 2020.03.24.
Hotel Melis, Balatonlelle
Akár 1 éjszaka 12.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcs bekészítéssel, sportolási lehetőségekkel, bob pálya-, és kilátóbelépővel, parkolással
2019.04.01. - 2019.06.24.

Szállodák Balatonfüred környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonfüred
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 2 éj)
Szenzációs évindító wellness hétvége a Balatonon (min. 2 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX