Borcsa Étterem Balatonfüred

4,3Kiszolgálás
4,4Hangulat
4Ár / érték
4,6Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hotel Kapitány Sümeg
63.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

2017. május 23.gyerekekkel járt itt
Tágas, sok embert befogadó étterem szinte folyamatos volt a vendégek érkezése. Kétszer is itt vacsoráztunk. Az első alkalom nyugodtabban telt el, egy kedveskedő pálinkakóstolót is kaptunk. Később, az időjárás miatt bentre kényszerültünk ez már zajosabb és idegesítőbb lett. A kiszolgálás gyorsaságával nekünk nem volt gond. Az ételek finomak és elegendő méretűek voltak (két kamasz fiúnak is).
4Kiszolgálás
3Hangulat
3Tisztaság
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. április 21.gyerekekkel járt itt
Nyertem egy 10ezer ft-os éttermi fogyasztásra jogosító kupont, aminek nagyon megörültem. Bár szegediek vagyunk, de Húsvétkor épp arra jártunk a rokonainknál, így gyorsan el is költöttük. Mivel ebéd után indultunk hazafelé, mind az öten arra szavaztunk, h hozzuk el az ételt. A kocsiból telefonon megrendeltem, a 4 személyes, családi tálat.
Borcsa Étterem Balatonfüred - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
Kiváló 2017. április 18.barátokkal járt itt
Egy szezonon kívüli vasarnapi ebédre tértünk be. Szinte teltház volt. Ennek ellenére a kiszolgálás, a gyorsaság, az ételek minősége kifogástalan volt. GM étkezés sem jelentett problémát, az étlapon minden igenyt kielégítő ételválasztek van. Nagyon pozitív élménnyel távoztunk, biztosan visszatérünk még.
5Tisztaság
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. március 9.a párjával járt itt
Egy héten belül kétszer teszteltük. Vasárnapi teltháznál és hétköznap délidőben. A kiszolgálás ütemében és udvariasságában nem volt különbség. A felszolgált ételek jó minőségüek, az italok nem olcsók, de "minden" kapható. A városnak ebben a felében -ilyenkor "szezonon kívül"- nincs más nyitva, de mi nem tapasztaltuk, hogy ezzel visszaélnének.
A bankkártyás fizetés zökkenőmentes.
4Ételek / Italok
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 189 feltöltött kép
Kiváló 2016. november 30.a párjával járt itt
Hatalmas az étlap, mindenki talál kedvére valót. Az adagok nagyok, az ételek ízletesek. A kiszolgálás profi, télen főleg a törzsgárda van, akik tapasztaltak, gyorsak. Az ablakoknál balatoni panorámában gyönyörködhetünk, viszont az elhúzható üvegfalak beengedik a hideget, ezzel számoljunk. Van, hogy szintetizátoron játszik egy ember, sőt énekel is lagzis számokat.
Borcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már
Kiváló 2016. november 14.barátokkal járt itt
Egész évben nyitva tartó étterem. Közvetlen Balaton parti elhelyezkedéssel, tágas kellemes remek hely, nem lehet megunni. Óriási a választék, így mindenki megtalálja a kedvencét az étlapon. A pincérek nagyon kedvesek, a kiszolgálás rendkívül gyors, hangulatos élőzene van, csak ajánlani tudom.
2016. október 31.a párjával járt itt
Előnyök (ami hirtelen eszünkbe jutott):
- az ételek tálalása és minősége kiváló, az adagok mégis elegendően nagyok
- hihetetlenül gyors tálalás
- óriási választék
- ülőhelyek "box"-os kialakítása
- élőzene volt, de kicsit mulatós stílusban, ami szerintem nem annyira illett a hely hangulatához, de ez szubjektív.
4Kiszolgálás
4Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Borcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/ital
Még több kép (4 db) >>
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 108 városban járt márFelfedező - 176 helyen első értékelőNépszerű író - 274 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5534 feltöltött kép
Kiváló 2016. szeptember 12.gyerekekkel járt itt
Voltunk mi már a Borcsában, de most a szülinapos kedvéért mentünk ide. Csodálatos szeptemberi vasárnap nem foglaltunk helyet - gondoltuk lefutott már a nyári csúcs. Hát nem! De a kedves felszolgálónk megoldotta: - Majd egy négyszemélyesből csinálunk egy ötszemélyest. A Balaton-oldali teraszon kaptunk egy szép asztalt.
Itt fényképeztem:
Borcsa Étterem Balatonfüred - EgyébBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - EgyébBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - BelsőBorcsa Étterem Balatonfüred - BelsőBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Étlap/itallapBorcsa Étterem Balatonfüred - BelsőBorcsa Étterem Balatonfüred - BelsőBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - BelsőBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Étel/italBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső képBorcsa Étterem Balatonfüred - Külső kép
Még több kép (34 db) >>
2016. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Más sokszor ebédeltünk-vacsoráztunk a családdal ebben az étteremben. Kifejezetten jó a konyha, mindent ételt finoman készítenek el. A tálalás igényes, az adagok teljesen rendben vannak. Kellemes meglepetés, hogy koktélokkal is szolgálnak, ami nyári melegben jól esik.
3Kiszolgálás
3Hangulat
Gyenge 2016. augusztus 8.családjával járt itt
Talán finoman szólva így lehetne kifejezni a főpincér viselkedését. Ezen a hétvégén este akartunk vacsorázni az étteremben és amikor beléptünk a főpincér flegma, szinte lekezelő módon úgy hogy közben meg sem ált, közölte nincs hely az étteremben.
4Ételek / Italok
1Kiszolgálás