Borcsa Étterem Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred - vélemények, kritkikák

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

nagytamasne TOP szállásértékelő
2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 23.
Tágas, sok embert befogadó étterem szinte folyamatos volt a vendégek érkezése. Kétszer is itt vacsoráztunk. Az első alkalom nyugodtabban telt el, egy kedveskedő pálinkakóstolót is kaptunk. Később, az időjárás miatt bentre kényszerültünk ez már zajosabb és idegesítőbb lett. A kiszolgálás gyorsaságával nekünk nem volt gond.

Amy69 TOP egyébhely értékelő
2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 21.
Nyertem egy 10ezer ft-os éttermi fogyasztásra jogosító kupont, aminek nagyon megörültem. Bár szegediek vagyunk, de Húsvétkor épp arra jártunk a rokonainknál, így gyorsan el is költöttük. Mivel ebéd után indultunk hazafelé, mind az öten arra szavaztunk, h hozzuk el az ételt. A kocsiból telefonon megrendeltem, a 4 személyes, családi tálat.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szezonon kívüli vasarnapi ebédre tértünk be. Szinte teltház volt. Ennek ellenére a kiszolgálás, a gyorsaság, az ételek minősége kifogástalan volt. GM étkezés sem jelentett problémát, az étlapon minden igenyt kielégítő ételválasztek van. Nagyon pozitív élménnyel távoztunk, biztosan visszatérünk még.

Realista TOP szállásértékelő
2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy héten belül kétszer teszteltük. Vasárnapi teltháznál és hétköznap délidőben. A kiszolgálás ütemében és udvariasságában nem volt különbség. A felszolgált ételek jó minőségüek, az italok nem olcsók, de "minden" kapható. A városnak ebben a felében -ilyenkor "szezonon kívül"- nincs más nyitva, de mi nem tapasztaltuk, hogy ezzel visszaélnének.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 30.
Hatalmas az étlap, mindenki talál kedvére valót. Az adagok nagyok, az ételek ízletesek. A kiszolgálás profi, télen főleg a törzsgárda van, akik tapasztaltak, gyorsak. Az ablakoknál balatoni panorámában gyönyörködhetünk, viszont az elhúzható üvegfalak beengedik a hideget, ezzel számoljunk. Van, hogy szintetizátoron játszik egy ember, sőt énekel is lagzis számokat.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
Egész évben nyitva tartó étterem. Közvetlen Balaton parti elhelyezkedéssel, tágas kellemes remek hely, nem lehet megunni. Óriási a választék, így mindenki megtalálja a kedvencét az étlapon. A pincérek nagyon kedvesek, a kiszolgálás rendkívül gyors, hangulatos élőzene van, csak ajánlani tudom.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 31.
Előnyök (ami hirtelen eszünkbe jutott):
- az ételek tálalása és minősége kiváló, az adagok mégis elegendően nagyok
- hihetetlenül gyors tálalás
- óriási választék
- ülőhelyek "box"-os kialakítása
- élőzene volt, de kicsit mulatós stílusban, ami szerintem nem annyira illett a hely hangulatához, de ez szubjektív.
Veszprém
Csopak
Zirc

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Voltunk mi már a Borcsában, de most a szülinapos kedvéért mentünk ide. Csodálatos szeptemberi vasárnap nem foglaltunk helyet - gondoltuk lefutott már a nyári csúcs. Hát nem! De a kedves felszolgálónk megoldotta: - Majd egy négyszemélyesből csinálunk egy ötszemélyest. A Balaton-oldali teraszon kaptunk egy szép asztalt. Egyedül "darázs-barátunk" okozott némi ijedelmet.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 9.
Más sokszor ebédeltünk-vacsoráztunk a családdal ebben az étteremben. Kifejezetten jó a konyha, mindent ételt finoman készítenek el. A tálalás igényes, az adagok teljesen rendben vannak. Kellemes meglepetés, hogy koktélokkal is szolgálnak, ami nyári melegben jól esik. Sajnos meglátásom szerint a konyha nem igazán bírja kiszolgálni a jelenlegi méretet, emiatt az ételekre néha akár 30-40 percet is várni kell.

Sütő András TOP étteremértékelő
2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Talán finoman szólva így lehetne kifejezni a főpincér viselkedését. Ezen a hétvégén este akartunk vacsorázni az étteremben és amikor beléptünk a főpincér flegma, szinte lekezelő módon úgy hogy közben meg sem ált, közölte nincs hely az étteremben. A történethez hozzá tartozik, hogy éppen vihar készülődött, és a teraszról az embereket be kellett telepíteni az étteremben, és sokan voltak, de ez akkor sem megoldás.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
AAA Apartman Balatonfüred
Hotel Pallone
2019.01.18. - 2019.02.28.
Babaház
Bodajk
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.14. - 2019.12.31.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a Hotel Yacht wellness-részlegének használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.30.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 21.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.17. - 2019.12.31.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
2-4 éjszaka 11.775,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szaunaszeánszokkal, gyermekprogramokkal és játszóház használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.03.31.
Regina Villa
2019.06.01. - 2019.08.30.
Ipoly Residence
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 32.144,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.02.
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
Villa Campana
1- 2 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, ajándék pezsgővel, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, teadélutánnal, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.02.28.
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Balatonfüred környékén
Prémium Hotel Panoráma Balatonfüred
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Hotel Kapitány Superior Wellness Balatonfüred
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonfüred
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)
Téli akciós hétköznapok (min. 2 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX