Borcsa Étterem Balatonfüred

9. helyezett Balatonon - 686 étterem közül

Borcsa Étterem Balatonfüred - vélemények, kritkikák

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
Megérkezéskor egy kedves kis pincér fogadott minket, aki épp egy asztalhoz akart vezetni, mikoris "átvett" bennünket egy idősebb kolléga, aki cseppet sem kedvesen egy asztalhoz irányított. . . Na innentől óriásit fordult a hely ázsiója, mert egy remek, jó humorú, hozzáértő és készséges pincér szolgált fel nekünk egy igazan ízletes vacsorát, jól elkészített, ropogós kacsát és sült husikat, csodás desszerttel zárásként.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
Tetszett az étterem összességében. Finomak voltak az ételek. Nem volt őrült nagy mennyiség, de jól lehet lakni vele még akkor is, ha az ember nem eszik 3 fogásos ebédet / vacsorát. A pincérek udvariasak, egy picit lehetnének barátságosabbak. Egy kis mosoly már elég is lenne. :)

nagytamasne TOP szállásértékelő
2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 23.
Tágas, sok embert befogadó étterem szinte folyamatos volt a vendégek érkezése. Kétszer is itt vacsoráztunk. Az első alkalom nyugodtabban telt el, egy kedveskedő pálinkakóstolót is kaptunk. Később, az időjárás miatt bentre kényszerültünk ez már zajosabb és idegesítőbb lett. A kiszolgálás gyorsaságával nekünk nem volt gond.

Amy69 TOP egyébhely értékelő
2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 21.
Nyertem egy 10ezer ft-os éttermi fogyasztásra jogosító kupont, aminek nagyon megörültem. Bár szegediek vagyunk, de Húsvétkor épp arra jártunk a rokonainknál, így gyorsan el is költöttük. Mivel ebéd után indultunk hazafelé, mind az öten arra szavaztunk, h hozzuk el az ételt. A kocsiból telefonon megrendeltem, a 4 személyes, családi tálat.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szezonon kívüli vasarnapi ebédre tértünk be. Szinte teltház volt. Ennek ellenére a kiszolgálás, a gyorsaság, az ételek minősége kifogástalan volt. GM étkezés sem jelentett problémát, az étlapon minden igenyt kielégítő ételválasztek van. Nagyon pozitív élménnyel távoztunk, biztosan visszatérünk még.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy héten belül kétszer teszteltük. Vasárnapi teltháznál és hétköznap délidőben. A kiszolgálás ütemében és udvariasságában nem volt különbség. A felszolgált ételek jó minőségüek, az italok nem olcsók, de "minden" kapható. A városnak ebben a felében -ilyenkor "szezonon kívül"- nincs más nyitva, de mi nem tapasztaltuk, hogy ezzel visszaélnének.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 30.
Hatalmas az étlap, mindenki talál kedvére valót. Az adagok nagyok, az ételek ízletesek. A kiszolgálás profi, télen főleg a törzsgárda van, akik tapasztaltak, gyorsak. Az ablakoknál balatoni panorámában gyönyörködhetünk, viszont az elhúzható üvegfalak beengedik a hideget, ezzel számoljunk. Van, hogy szintetizátoron játszik egy ember, sőt énekel is lagzis számokat.

Lucerna77 TOP szállásértékelő
2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
Egész évben nyitva tartó étterem. Közvetlen Balaton parti elhelyezkedéssel, tágas kellemes remek hely, nem lehet megunni. Óriási a választék, így mindenki megtalálja a kedvencét az étlapon. A pincérek nagyon kedvesek, a kiszolgálás rendkívül gyors, hangulatos élőzene van, csak ajánlani tudom.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 31.
Előnyök (ami hirtelen eszünkbe jutott):
- az ételek tálalása és minősége kiváló, az adagok mégis elegendően nagyok
- hihetetlenül gyors tálalás
- óriási választék
- ülőhelyek "box"-os kialakítása
- élőzene volt, de kicsit mulatós stílusban, ami szerintem nem annyira illett a hely hangulatához, de ez szubjektív.
Veszprém
Zirc

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Voltunk mi már a Borcsában, de most a szülinapos kedvéért mentünk ide. Csodálatos szeptemberi vasárnap nem foglaltunk helyet - gondoltuk lefutott már a nyári csúcs. Hát nem! De a kedves felszolgálónk megoldotta: - Majd egy négyszemélyesből csinálunk egy ötszemélyest. A Balaton-oldali teraszon kaptunk egy szép asztalt. Egyedül "darázs-barátunk" okozott némi ijedelmet.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Hotel Pallone
2019.07.01. - 2019.08.22.
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
8 nap/7 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.30. - 2019.08.25.
Loncnéni Háza
Alsóörs
4 nap/3 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2019.10.15.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
2-3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, WIFI-vel
2019.06.25. - 2019.11.03.
Klaudia Apartmanház
Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 4.975 - 5.308,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2019.09.30.
Park Hotel Balatonlelle
Napi árak, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.29. - 2019.08.20.
Hotel Melis, Balatonlelle
Akár 1 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcs bekészítéssel, parkolással
2019.04.01. - 2019.10.31.
Hasik Hotel
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, széf használattal
2019.09.13. - 2019.10.25.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 14.000 - 18.715,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2019.12.19.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, sportos programokkal, orchidea-kertészet belépővel, parkolással
2019.06.07. - 2019.09.02.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonfüred
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX