Borcsa Étterem Balatonfüred

4,3Kiszolgálás
4,4Hangulat
4Ár / érték
4,6Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
63.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

Bronz fokozatú értékelő
2018. október 2.a párjával járt itt
Először jártunk a Borcsában, késői (10 óra utáni) érkezésünk ellenére is kedvesen fogadtak bennünket. A választék bőséges, az ételekre (frissensültekre) aligha 10 percet kellett várni. A bennünket kiszolgáló pincér kedves, jó humorú egyén volt. A hangulat kellemes, nyugalmat árasztott.
Kiváló 2018. szeptember 24.barátokkal járt itt
Balatonfüreden a legjobb étterem számunkra. Az árak nem magasak, az ételek mennyisége és minősége kiváló. Sajnos elég sokat kellett várni az ebédünkre, a számlára pedig még többet. Viszont jó idő volt, kint ültünk a teraszon, így nem volt olyan vészes. Maga az étterem szép, nagyon jó helyen van.
3Kiszolgálás
Bronz fokozatú értékelő
2018. augusztus 21.a párjával járt itt
Szép helyen van, kellemes az étterem is. Ami nem tetszett, hogy összesen 4 nem dohányzó asztal van, a bejárat mellett közvetlenül, a fal mellett, ahol a pincérek és a vendégek 30 másodpercenként mennek el melletted ki-be. Amikor kérdeztem, hogy hol van nem dohányzó rész, még meg voltak sértődve. . .
3Ár / érték arány
Szörnyű 2018. augusztus 15.családjával járt itt
Több, mint egy óra várakozás után vacsora és innivaló (!!!) nélkül távoztunk. Azt se kérdezték meg, hogy minek vagyunk ott.
1Kiszolgálás
Kiváló 2018. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Mindig itt kezdjük a füredi gasztro túránkat. Imádjuk a helyet, mert kellemes a környezet, kinti helynél páratlan kilátással a tóra, a kiszolgálás profi. Az ételekben még soha nem csalódtunk. Isteni halételek vannak, a haltriót érdemes megkóstolnia annak, aki szereti a finom halakat. A gyerekek kaptak színezőt a kedves szimpatikus pincér fiatalembertől.
Kiváló 2018. május 28.barátokkal járt itt
Értékelések alapján mentünk el a párommal és a barátainkkal nem csalódtunk sok éttermet ki próbáltunk Balatonfüreden de ez volt a legjobb .Egy kicsit sokat kellett várni de megérte friss finom egyszerűen tökéletes megéri várni az ételre.Igy tovább és ha Füreden járunk biztos hogy idemegyünk enni.
5Tisztaság
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 161 feltöltött kép
2018. január 31.családjával járt itt
Mikor odaérkeztünk nem volt akkora méretű asztal ahányan voltunk, de a pincér megoldotta. Balatonra néző teraszon voltunk. A hely a sétány vége felé van, szép jó és hangulatos, igényes. 5en voltunk mindenkinek izlett az étel és elég is volt, bár nem túl nagy adag.
Itt fényképeztem:
Borcsa Étterem Balatonfüred - Étel/ital
Átlagos 2017. október 25.egyedül járt itt
Szép időben a Balaton part közelében lehet itt finomakat enni. A kiszolgálás gyors és kedves. Negatívum talán, hogy ár/érték arányban valószínűleg itt ittam a Balaton legrosszabb rozé-hosszúlépését: közepes minőségű bor, 2 dl szénsvavemntes vízzel 580 Ft-ért. Ennek ellenére visszatérnék bármikor szívesen, majd mást iszok :)
3Ételek / Italok
3Ár / érték arány
3Tisztaság
Kiváló 2017. július 29.a párjával járt itt
Megérkezéskor egy kedves kis pincér fogadott minket, aki épp egy asztalhoz akart vezetni, mikoris "átvett" bennünket egy idősebb kolléga, aki cseppet sem kedvesen egy asztalhoz irányított. . .
Na innentől óriásit fordult a hely ázsiója, mert egy remek, jó humorú, hozzáértő és készséges pincér szolgált fel nekünk egy igazan ízletes vacsorát, jól elkészített, ropogós kacsát és sült husikat, csodás desszerttel zárásként.
Mindenképp visszatérünk, mert minden izében profi a hely. :)
Kiváló 2017. július 29.családjával járt itt
Tetszett az étterem összességében. Finomak voltak az ételek. Nem volt őrült nagy mennyiség, de jól lehet lakni vele még akkor is, ha az ember nem eszik 3 fogásos ebédet / vacsorát. A pincérek udvariasak, egy picit lehetnének barátságosabbak. Egy kis mosoly már elég is lenne. :)
64 értékelés / 7 oldalon