Borcsa Étterem Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred - vélemények, kritkikák

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több, mint egy óra várakozás után vacsora és innivaló (!!!) nélkül távoztunk. Azt se kérdezték meg, hogy minek vagyunk ott.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Mindig itt kezdjük a füredi gasztro túránkat. Imádjuk a helyet, mert kellemes a környezet, kinti helynél páratlan kilátással a tóra, a kiszolgálás profi. Az ételekben még soha nem csalódtunk. Isteni halételek vannak, a haltriót érdemes megkóstolnia annak, aki szereti a finom halakat. A gyerekek kaptak színezőt a kedves szimpatikus pincér fiatalembertől.

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 28.
Értékelések alapján mentünk el a párommal és a barátainkkal nem csalódtunk sok éttermet ki próbáltunk Balatonfüreden de ez volt a legjobb .Egy kicsit sokat kellett várni de megérte friss finom egyszerűen tökéletes megéri várni az ételre.Igy tovább és ha Füreden járunk biztos hogy idemegyünk enni.

glbgabor TOP fotófeltöltő
2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mikor odaérkeztünk nem volt akkora méretű asztal ahányan voltunk, de a pincér megoldotta. Balatonra néző teraszon voltunk. A hely a sétány vége felé van, szép jó és hangulatos, igényes. 5en voltunk mindenkinek izlett az étel és elég is volt, bár nem túl nagy adag. Egy furcsa dologgal találkoztam, az pedig az volt amikor köretként édesanyám rizibit kapott és náluk úgy nézett ki hogy rizs és mellé tették a cukorborsót.

2017. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. október 25.
Szép időben a Balaton part közelében lehet itt finomakat enni. A kiszolgálás gyors és kedves. Negatívum talán, hogy ár/érték arányban valószínűleg itt ittam a Balaton legrosszabb rozé-hosszúlépését: közepes minőségű bor, 2 dl szénsvavemntes vízzel 580 Ft-ért. Ennek ellenére visszatérnék bármikor szívesen, majd mást iszok :)

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
Megérkezéskor egy kedves kis pincér fogadott minket, aki épp egy asztalhoz akart vezetni, mikoris "átvett" bennünket egy idősebb kolléga, aki cseppet sem kedvesen egy asztalhoz irányított. . . Na innentől óriásit fordult a hely ázsiója, mert egy remek, jó humorú, hozzáértő és készséges pincér szolgált fel nekünk egy igazan ízletes vacsorát, jól elkészített, ropogós kacsát és sült husikat, csodás desszerttel zárásként.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
Tetszett az étterem összességében. Finomak voltak az ételek. Nem volt őrült nagy mennyiség, de jól lehet lakni vele még akkor is, ha az ember nem eszik 3 fogásos ebédet / vacsorát. A pincérek udvariasak, egy picit lehetnének barátságosabbak. Egy kis mosoly már elég is lenne. :)

nagytamasne TOP szállásértékelő
2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 23.
Tágas, sok embert befogadó étterem szinte folyamatos volt a vendégek érkezése. Kétszer is itt vacsoráztunk. Az első alkalom nyugodtabban telt el, egy kedveskedő pálinkakóstolót is kaptunk. Később, az időjárás miatt bentre kényszerültünk ez már zajosabb és idegesítőbb lett. A kiszolgálás gyorsaságával nekünk nem volt gond.

Amy69 TOP egyébhely értékelő
2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 21.
Nyertem egy 10ezer ft-os éttermi fogyasztásra jogosító kupont, aminek nagyon megörültem. Bár szegediek vagyunk, de Húsvétkor épp arra jártunk a rokonainknál, így gyorsan el is költöttük. Mivel ebéd után indultunk hazafelé, mind az öten arra szavaztunk, h hozzuk el az ételt. A kocsiból telefonon megrendeltem, a 4 személyes, családi tálat.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szezonon kívüli vasarnapi ebédre tértünk be. Szinte teltház volt. Ennek ellenére a kiszolgálás, a gyorsaság, az ételek minősége kifogástalan volt. GM étkezés sem jelentett problémát, az étlapon minden igenyt kielégítő ételválasztek van. Nagyon pozitív élménnyel távoztunk, biztosan visszatérünk még.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 17.811 - 37.893,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
2021.02.02. - 2021.12.23.
Bohém Birtok
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 17.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, disznótorral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.06. - 2021.02.28.
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 7.334 - 33.178,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
2019.03.11. - 2022.12.21.
Port Panzió
Balatonmáriafürdő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2022.01.17. - 2021.01.17.
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.17. - 2022.01.17.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
2021.01.16. - 2022.01.17.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.630 - 56.870,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2022.01.02.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
2021.05.14. - 2022.01.17.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
2 nap/1 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 18.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Hotel Platán
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 8.050 - 23.575,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kültéri medencével, parkolással, játszótérrel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.30. - 2021.09.25.
Holiday Hotel Csopak
Csopak
6 nap/5 éjszaka 9.390 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2022.12.04.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Balatonfüred
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
Valentin napi hétvége (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Nyári hétközi akció (min. 3 éj)

Borcsa Étterem BalatonfüredX