Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred

4,2
a 101 balatonfüredi étterem közül
étterem
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) BalatonfüredMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
2025.01.03-ig
Füred Centrum Panzió Balatonfüred
Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
2024.09.29-ig
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. november 27.a párjával járt itt
Novemberben ismét volt szerencsénk meglátogatni a Lépcsőst, és most úgy érzem újra írok róla, mert kicsit csalódtam. Halászlét kértünk, nem a szokásos velős pirítóst, de megbántuk. Sós volt, egy kis falatnyi hal volt benne, és maga a leves is kevés volt.
Gyenge 2019. november 4.a párjával járt itt
Mivel több időt kellett tölteni Balatonfüreden és egy ismerősöm is ajánlotta a velős pirítóst így adtunk még egy esélyt a helynek. Nem kellett volna. Én kértem egy sütőtökkrém levest,ami finom volt. A párom marhahús levest kért. A répa ehetetlen volt, a marhahús meg rágós, még főzhették volna.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. január 13.a párjával járt itt
Kiváló hely, nézz utána, miről híres és pont azt kapod tőle, sőt még többet is! Direkt nem velős pirítóst ettünk, nagyon finom frissensülteket, gyors, korrekt kiszolgálással, pedig még 3 óra körül is telt ház volt. Csak ajánlani tudom:) - ja és ár-érték arányban is a legjobb a környéken! Egy idézet a hype-tól:
. .
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/ital
Kiváló 2018. augusztus 27.barátokkal járt itt
Jó hangulatú hely, ahol olcsón finomat lehet enni és inni. Udvarias és gyors a kiszolgálás. Kutyabarát hely.
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/ital
Szörnyű 2018. május 30.a párjával járt itt
Retkes pohár, csípős velős, barátságtalan kiszolgálás . . Évtizedenként, ha egyszer kicsapja a szám szélét a retkes pohár - ez esetben itt megtörtént. . A legendás velős pirítós jóformán ehetetlen volt a mérhetetlen csípőssége miatt, melyet csak 1 liter folyadék társaságában sikerült letuszkolnunk.
Átlagos 2016. november 30.a párjával járt itt
Szeretjük ezt a klasszikus, nosztalgikus helyet, de az idán valami megváltozott. hosszú időt kellett várnunk a kiszolgálásra, többet, mint régen, pedig máskor sem voltak kevesebben. Utánunk érkező vendégekhez ment oda a pincérnő, és hiába próbáltunk szólni neki, amikor újra szabaddá vált, nem sikerült magunkra vonni a figyelmét.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat
Szörnyű 2016. november 3.a párjával járt itt
Több, mint 20 éve ha Füreden járunk minden alkalommal betérünk a Hatlépcsősbe azért a bizonyos velős pirítósért. Szomorú, de véget ért egy fejezet. . . A nyáron többször próbálkoztunk, azzal a jeligével, hogy "csak most szörnyű" szóval adtunk esélyt a javításra. Felesleges volt.
Szörnyű 2016. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Csak csúnya szavak jutnak eszembe a kiszolgálásról, ezért nem mondom. Már többször is jártunk ezen a helyen, és csak is kizárólag a velős pirítós miatt járunk vissza. (mert az legalább nem változott)Ahogy a hozzászólásokból látom másoknak is hasonló véleményük van. Ha így folytatják már a pirítós miatt sem fogunk visszajárni.
Kiváló 2015. július 20.barátokkal járt itt
Két éve fedeztük fel ezt a helyet és az első élmény olyannyira mellbevágó volt, hogy minduntalan visszatérünk a "tett helyszínére"! A környezet elsőre ijesztő lehet, de a zord külső kitűnő ételeket takar,melyek a hagyományos magyar konyha étteremben már csak menüben fellelhető kiválóságait sorakoztatja fel nap mint nap, kitűnő minőségben.
Kiváló 2014. március 17.a párjával járt itt
Februárban voltunk Füreden. A hatalmas velős-pirítósból tartózkodásunk alatt 2x is fogyasztottunk finom forraltbor társaságában. Mindkettő nagyon ízletes volt, ha arra járunk nem fogjuk kihagyni.
Rusztikus, régies, hangulatos berendezés, elfogadható árak jellemzik a "6 lépcsős"-t.
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső képMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/ital