Telekom Hotel Balatonkenese Balatonkenese

8174 Balatonkenese, Parti sétány 51.

Telekom Hotel Balatonkenese Balatonkenese a térképen

Szállások Balatonkenese városában
Wellness csomagok Balatonkenese városában

Telekom Hotel Balatonkenese Balatonkenese vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 21.
A szoba rendben volt. A hotel szépen kialakított, rendezett. El lehet kellemesen tölteni az időt, mi tavasszal voltunk nyáron szuper lehet. Mikor ott jártunk nem működött a beltéri jakuzzi, de ez sehol nem volt jelezve. Az ételek számunkra íztelenek voltak, ezt csak tetézte, hogy a pincér az asztalnál állva várta meg amíg megeszem az ételt.

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 21.
Több éve visszatérő vendégek vagyunk tavasszal. Meg vagyunk elégedve mindennel!Minden évben örömünkre szolgàl,hogy egyre több visszatérő vendéggel talàlkozunk!Ez is köszönhetö a csalàdbaràt helynek!

Balatoni_Bea TOP szállásértékelő
Balatoni_Bea TOP étteremértékelő
Balatoni_Bea TOP egyébhely értékelő
Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
2016. júniusban járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
A konferencia központ épülete tágas, modern felszereltségű, minden kívánalomnak eleet tesz, akár nagy létszámú tréning vagy konferencia kiszolgálására is. A munkatársak készségesek, szolgáltatásközpontúak voltak ottlétünk alatt. Külön épületekben van a szállás, a konferencia részleg és a központi étterem.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kicsit korábban érkeztünk, mint ahogy lehetett volna elfoglalni a szobát, de nem volt semmi gond, készen volt a szállás. Felmentünk, lepakoltunk, majd ámultunk. Visszamentem a recepcióra, hogy lehet ez valami tévedés, de nem az volt. Két ágyas szoba helyett egy komplett apartman várt. Csoda szép hotel, csoda szép környezetben.

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
Ha rövid és tömör szeretnék lenni, egy fenomenális hely volt. Kezdjük először is Magyar ember számára a legfontosabbal, a hasával vagyis a konyhával. Az ételek finomak voltak, bőséges választék, mind a levesek, sütemények terén, különlegességek is előfordultak, de a sima rántott szelet is megtalálható volt. A pincérek kedvesek voltak.

2016. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. április 12.
Több éve rendszeresen visszatérő vendégek vagyunk a hotelbe,melyről csak jó véleményt tudok mondani! Kifogástalan a szállás,ellátás,személyzet! Bőséges félpanzió. Változatos ételek. Kiváló Welnes részleg! Személyzet kedves udvarias,beleértve a takarító személyzetetis! A medence víze mindenki számára megfelelő hőmérsékletű! A szaunák tszták,rendezettek!

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 15.
A wellness rész gyönyörű, újszerű, tiszta. A vízparti környezet, parkosítás szintén. Aki először érkezik, meglepődik, mit rejt az eldugott hely. Az ételek finomak és választékosak. A szeptemberi időjárás megengedte, hogy a Balatonba is bemerészkedjünk még. A meder tisztasága (iszap, hínár) hagy egy pici kivánnivalót maga után.

2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 14.
A hely csodálatos a belső wellness rész kifogástalan és sok élmény elemet tartalmaz. Az ételek finomak és a személyzet figyelmes. Ami furcsa vagy érdekes volt számomra, hogy ötvözik a „retró” és a modern dolgokat. Vannak részei a szállónak ahol egy valós idejű időutazást kap az ember egy másik részen pedig a „full” modernnel találkozik a vendég.

2015. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. április 11.
Voltam párszor vendége a szállodának, és mindég teljesen meg voltam elégedve mindennel. A szobák tiszták, kényelmesek, az étteremben bőséges, finom ételek. Svédasztalos reggeli. :)
Az elhelyezkedése kiváló. Szinte az épület mellet, mát ott a Balaton. :) Nagyon jó a wellness részleg, és a személyzet udvarias, és segítőkész. :)

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 11.
Tökéletes minden tekintetben! Ár-érték arány tökéletesen megfelelő, ennél jobbat kívánni sem lehet!! Kiváló személyzet, kitűnő konyha, mindig és mindenhol tisztaság, korszerű wellness részleg!! Mindenkinek csak ajánlani tudom!! Mi már 3. éve járunk vissza nyaralni, soha nem csalódtunk!! :)

Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 23.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.05-ig
Telekom Hotel
Balatonkenese
2 nap/1 éjszaka 10.710 - 15.210,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Parti Sétány Vendégház
2020.10.24. - 2019.10.24.
Thermal Hotel Igal
Igal
Akár 1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.21-ig
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
Érvényes: 2020.10.24-ig
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
3-5 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermek programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
Bognár Vendégház
Zirc
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, vonatos kirándulással, vonatjeggyel, arborétum belépővel, kávé-tea fogyasztással
Érvényes: 2019.11.15-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
4 nap/3 éjszaka 23.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2019.12.22. - 2019.12.27.
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, strand használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
Érvényes: 2020.10.24-ig
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
2 nap/1 éjszaka 10.925 - 12.825,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Balatonkenese környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Zamárdi
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Karácsony (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)

BalatonkeneseX