Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes

4,4
a 24 balatonszemesi étterem közül
borozó, étterem
Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes
Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka BalatonszemesKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes

Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes bemutatkozása

A balatonszemesi Kistücsök a nagy klasszikusok közé tartozik, Csapody Balázs étteremtulajdonos majd 30 éve vette tervbe a balatoni gasztronómiai étterembe öltését. A kiváló ízvilág megalkotásában nagy szerepet játszik Jahni László séf, közös céljuk, hogy a régió hagyományos fogásait a kor kívánalmainak megfelelő köntösbe öltöztetve tálalják vendégeiknek.

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
2024.05.17-ig
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. augusztus 27.családjával járt itt
Hatalmas a felhajtás körülötte, de nekem sajns vegyesek a tapasztalataim. Korszerűnek akarnak látszani, de maradnak a látszatnál, hiszen attól, hogy átnvezem a lecsót, még az marad. Nincs laktóz és glüténmentes étel, desszert pedig pláne. Nagyon túlárazott, és a limonádé ezer forintért abszolút nonszensz.
2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Elsőnek-betérő vendégként- meglepődtünk, hogy csak előfoglalással tudunk itt enni,ezért másnapra tudtunk csak foglalni, de várakozásaink nem voltak hiábavalók. Remek kiszolgálás, figyelmes felszolgálok és egy árnyékos asztal várt minket. A leves nem nyerte el a tetszésem (újházi tyúkhús levest kértem, de biztos, hogy nem látott tyúkot), viszont a ropogós csülök maga volt a tökély.
Átlagos 2014. május 20.a párjával járt itt
A nagy hypeolásnak köszönhetően kirándultunk el kifejezetten az étterembe, első alkalommal két évvel ezelőtt. Akkor hárman csaknem harmincezer forintot fizettünk, ami kissé talán túlzás, különösen a tapasztalataink tükrében. A személyzet rendkÍvül kedves volt és egészében véve figyelmes, de nem túl rutinos.
Átlagos 2014. március 7.családjával járt itt
Egy a sok "felfújt", túlértékelt étterem közül! Az étel mennyisége kb.menza szintjén van, minősége nagy jóindulattal átlagos, az ára mindehhez képest horror! Bármelyik " tucat " étterem simán veri ezt a helyet! Óriási csalódás volt, harmadszor voltunk itt: először, utoljára és soha többet!!
2014. március 5.gyerekekkel járt itt
Nyári ebéd a családdal,az étel kifogástalan,ízletes és különleges,szerintem kicsik az adagok. A helyiség szép,kultúrált. . A pincérek udvariasak,segítőkészek,kicsit sokat kellett várni az ételekre,ami a gyerekek miatt elég problémás volt. Kisétkűeknek merem alánlani :)
Az ételek finomak, ötletesek ,ami nagyon pozitív.
Kiváló 2014. január 16.a párjával járt itt
Régóta terveztem ellátogatni ide, a nyári balatoni kirándulás jó alakalom volt erre. A nyári régiónk ízei (5 fogásos) menüt választottuk, nem kellett csalódnunk. Előétel, leves, 2 főétel, desszert. . . több volt, mint elég. Különleges fogásokat kaptunk, hozzájuk illő borokat kínált a pincér (köztük az étterem számára készített Kistücsök bort).
Kiváló 2014. január 8.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes ,elegáns ,tiszta étterem. Nem olcsó de megéri
az élményt. Az ételek finomak, ötletesek ,magyarosak, esetenként rusztikusak, tájjellegüek ami nagyon pozitív. A kiszolgálás gyors, udvarias,igényes. A tálalás kiváló, az ételek menyisége tökéletes. A borkináló felkészült,nagyon jó, akárcsak a kóstolt borok. A borok választéka kiváló.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2013. december 30.gyerekekkel járt itt
Hangulatos, egyszerűségében nagyszerű. A berendezés kényelmes és praktikus, nincs túlcsicsázva. Tetszik, hogy élő virág van az asztalokon. Készségesek, udvariasak a pincérek. Jó, hogy gondoskodnak a gyerekek elfoglalásáról, mert kicsit hosszan vártunk az ételre. De megérte! Még a gyerekek Micimackó-menüje is érdekessé volt téve a tálalással.
2013. november 23.a párjával járt itt
Februárban tértünk be, külföldről hazafelé. A kiszolgálás kicsit lassú, a professzionális érzetével, ám az őszinte kedvesség teljes hiányával. A húslevesünk íze hozta az éttermi közepes minőséget, ennél már ettem számtalan esetben jobbat. A répa a levesben nyers volt. Ugyan a zöldségek kvázi nyersen hagyása trend, a répának ez alól kivételnek KELL lennie!
Átlagos 2013. november 14.gyerekekkel járt itt
Keszthelyről a barátainkkal mentünk ide, akik már többször is voltak, és ódákat zengtek róla, hát nem kellet volna. Nem volt meleg víz decemberben a férfi wc-ben ez nagyon nagyon probléma. A wc rosszabb "minőségű" mint egy Mc vagy Burger King-be. Nem értem, a belső ugyanakkor gyönyörű.