Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes

4,4
a 24 balatonszemesi étterem közül
borozó, étterem
Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes
Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka BalatonszemesKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes

Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes bemutatkozása

A balatonszemesi Kistücsök a nagy klasszikusok közé tartozik, Csapody Balázs étteremtulajdonos majd 30 éve vette tervbe a balatoni gasztronómiai étterembe öltését. A kiváló ízvilág megalkotásában nagy szerepet játszik Jahni László séf, közös céljuk, hogy a régió hagyományos fogásait a kor kívánalmainak megfelelő köntösbe öltöztetve tálalják vendégeiknek.

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyári sláger
Nyári sláger
06.28-08.30.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes vélemények

Kiváló 2016. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
A Kistücsök étteremben ebédeltünk augusztus 10-én két unokámmal, (1 és 4,5 éves kislányokkal). Felnőttek és gyerekek egyaránt nagyon élveztük a vendéglátást. Az ételek finomak voltak, a hely kellemes, stílusos,külön játéksarokkal a kicsiknek, a mellékhelyiségek tipp-topp, de elsősorban a személyzet barátságos, türelmes, segítőkész és mérhetetlenül rugalmas viselkedése nyűgözött le.
Kiváló 2016. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Az ételek finomak. A kiszolgálás is rendben volt. A hely hangulatos. A kovászos uborka krémlevest ajánlom, isteni finom!!!
Kiváló 2016. augusztus 10.a párjával járt itt
Minket a balatoni éttermekbe elsősorban Vinkó József könyvecskéje mutatta az utat. Már előző évben is így kalandoztunk az északi parton és most kipróbáltuk a déli oldalt. A Kistücsök már régóta a palettán volt, de csak most jutottunk el oda egy kora délutáni vacsorára. Helyet foglaltunk (ugyan hétköznap volt), mert azt javasolták, érdemes.
2016. május 21.a párjával járt itt
Olyan sokan áradoztak már különböző lapok hasábjain a balatonszemesi Kistücsökről, hogy - bár távol álljon tőlem a "gasztro sznobság" én is kíváncsi lettem rá. Hétköznapi ebédre érkeztünk - hát nem kellett asztalt foglalni, meglehetősen szellős volt a hely vendégek terén. A kiszolgálás nagyon elegáns és udvarias volt.
2016. május 10.a párjával járt itt
Szombaton feleségemmel Hévízre utaztunk és mivel ebéd előtt tettük mindezt én már pénteken kinéztem" a helyet ahol szeretnék ebédelni. Igy esett a választás a Kistücsök étteremre. Odaérkezésünkor kedvesen fogadtak és egy szabad asztalhoz vezettek. Italt rendeltünk és mivel nagyon sütött a nap kértem a pincért,hogy tegyen valamit.
Gyenge 2016. április 7.a párjával járt itt
Annyi szuperlativuszt hallottunk már Kistücsök-ről, hogy kirándulás gyanánt ellátogattunk ide is. Kár hogy nem olvastam előtte az itteni értékeléseket. A kiszolgálást nem minősíteném, biztosan csak rossz napjuk volt. (mondjuk amikor a zárt térbe mellénk kültettek két derékig érő kutyával érkező párt, azon elgondolkoztunk - kint verőfényes napsütés volt és meleg is, de a teraszon nem szolgáltak fel).
Gyenge 2015. szeptember 8.a párjával járt itt
Az agyon dicsért, és különleges fogásairól híres Kistücsök étterembe már régóta szerettünk volna elmenni. Szeptember elején ez sikerült is. Valami különlegeset szerettünk volna megkóstolni a férjemmel, de őszintén szólva nemigen találtunk semmit, ami megfogott volna. Igaz hétköznapon voltunk ott, nem is igen voltak az étteremben.
Kiváló 2015. augusztus 14.egyedül járt itt
A Dining Guide-ban évek óta a legjobb vidéki éttermek között tartják számon a Kistücsök Éttermet. Mivel Balatonlellén laktunk, csak a Kistücsök miatt utaztam át a 38 fokos rekkenő hőségben egy gyors látogatásra Szemesre, szerencsére majdnem szomszéd "falu", és elmondhatom, hogy egyáltalán nem bántam meg.
Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Külső képKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étel/italKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étel/italKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étel/italKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étel/italKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étel/italKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étel/italKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - MosdóKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - BelsőKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - BelsőKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - BelsőKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - BelsőKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Külső képKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - BelsőKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - BelsőKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étlap/itallapKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étlap/itallapKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - BelsőKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étel/italKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étel/italKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étel/italKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - BelsőKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - BelsőKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - EgyébKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - MosdóKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - MosdóKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - BelsőKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étel/ital
Gyenge 2015. július 29.családjával járt itt
Szentségtörés. . (erős kritika)
Egy forró Júliusi napon tértünk be az ország eme igen jó hírű éttermébe. Maminak volt a szülinapja(82. Isten éltesse! ) és ott szerettük volna elkölteni ünnepi ebédünket. A flegma pincér aki fogadott,érdeklődve kérdezte hogy foglaltunk-e asztalt. Nem. .
Átlagos 2014. december 10.a párjával járt itt
Nagy hűhó semmiért! Nagyon drága étterem, nagyon kis adag ételekkel! Kíváncsi voltam, elég sok dicséretet olvastam róla, de Nekünk NEM JÖTT BE! A személyzet sem volt a helyzet magaslatán, sem kedvességben , sem sehogyan. Persze mindenkinek lehet rossz napja, de akkor mi nagyon kifogtuk !! Nem szeretnék máskor itt ebédelni !