Tó Wellness Hotel Bánk

1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Tó Wellness Hotel Bánk - vélemények, kritkikák

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 8.
Tökéletes három éjjelt töltöttünk a szállodában. A párom kapta tőlem a 40. születésnapjára a nyaralást. Köszönjük a finom ételeket, a kellemes szállást, a tökéletes kiszolgálást. Egyszerűen nem tudok semmi rosszat mondani. zt hiszem életem legjobb nyaralása volt és biztosan egyszer még visszatérünk, akkora volt a nyugalom. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 26.
A hotelt a viszonylagos közelsége, a környezete, a fotói és ára alapján választottuk ki párommal annak idején. Azóta minden évben visszajárunk 2-4 éjszakára, éppen, ahogy sikerül összehoznunk - előfordult olyan is, hogy aznap délelőtt foglaltunk, mikor délután mentünk, és megoldották az elhelyezésünket.
2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 20.
A szoba kényelmes, minden igényt kielégítő. Az ellátás /étkezés / változatos, házias sem a minőségre sem a mennyiségre nem volt kifogásunk. A személyzet udvarias, tapintatos. A szolgáltatásaik - már amit igénybe vettünk - rendben voltak. Most úgy gondoljuk, hogy az elkövetkezendő időkben szívesen leszünk a vendégeik újra és tiszta lelkiismerettel ajánljuk ezt másoknak is.
2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Megérkezésünkkor kifogásoltuk a kapott szobát, de nagyon készségesek voltak, azonnal lecserélték egy jobbra. Jó volt a hosszabbítási lehetőség. Sajnos a wellnes részlegben szemfertőzést kaptam, jelenleg ápolnom kell. Tetszett a péntek éjszakai wellnes program is. A 4 csillagra még messze nem érett a hotel.
2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ami nagyon nem tetszett, hogy a tetőtéri standard szobához nem tartozik erkély, és ezt a foglalás során sehol nem említették, erre való információt nem találtam. Picike nehezen hozzáférhető az ablaka, kilátás egyenlő a nullával. Mindez ugyanannyiba kerül, mint az erkélyes standard szoba. . . . ez elég elszomorító.
2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szobánk - csodálatos kilátással a tóra - kényelemes, nagy erkéllyel. A személyzet - mind a recepción, mind a takarítást végző hölgyek, mind a wellness részlegen dolgozók - kedvesek, segítőkészek voltak. A reggeli lehetett volna változatosabb pl. tükörtojás (nem csak rántotta), körözött. A vacsora változatos, ízletes, nekünk nagyon ízlett.

2012. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon szép helyen épült, a kertje , a tópart nagyon szép , rövidebb túrára is alkalmas hely. A személyzet kedves és készséges, a kiszolgálás kitűnő, kedves fogadtatásban volt részünk. A wellness részleg és a medencék is nagyon kellemesek. Összességében mi nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el, gazdag élményekkel tértünk haza.

2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében nagyon jól éreztük magunkat. Szuper a wellness részleg, nagyon jók a medencék és a bennük lévő élmény elemek + az egyéb wellness szolgáltatások. Tisztaság volt mindenhol. A személyzet rendkívül kedves és segítőkész. A svédasztalos vacsora kifogástalan volt, finom és ízletes. A reggelinél a pékárú sajnos hagy maga után kívánnivalót.

2012. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda elhelyezkedése csodálatos.A szálloda kertje és a tópart is szuper A wellness részleg nagyszerű tágas valóban ki lehet kapcsolódni. Az étteremben az ellátás és az ételek is remekek.A személyzet udvarias kedves.
Mindenkinek csak ajánlani tudom aki néhány jó napot szeretne magának.

2012. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ennek a szállodának csodás az elhelyezkedése. A tóra néző szobák kilátása remek. A környezet pazar, a konyha szuper. Szeretem azt, hogy roppant családias, ezért idén negyedik alkalommal térek ide vissza. Amióta a wellness-részleget bővítették, semmi kifogásunk sem lehet ellene. Egyedül a szobák kényelme, a pici tv-készülék zavaró.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 20.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.900 - 31.000,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2019.08.19-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-6 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.09.01.
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Royal Club Hotel Visegrád
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

BánkX