Tó Wellness Hotel Bánk

Akciós csomagok

Tó Wellness Hotel Bánk - vélemények, kritkikák

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 18.
A légkondi elhelyezés akadályozza az ágy megközelítését. Az ágyvég magasabb a matrac síkjánál, ezért nem lehet leülni az ágy végébe. A fürdőszoba mosdóban arcot mosni nem ajánlott mert könnyen beveri az ember a fejét a felette lévő polcba ( ez igen gyakori hiba másutt is)A konyha igen magas színvonalú, a felszolgálás udvarias.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 8.
Tökéletes három éjjelt töltöttünk a szállodában. A párom kapta tőlem a 40. születésnapjára a nyaralást. Köszönjük a finom ételeket, a kellemes szállást, a tökéletes kiszolgálást. Egyszerűen nem tudok semmi rosszat mondani. zt hiszem életem legjobb nyaralása volt és biztosan egyszer még visszatérünk, akkora volt a nyugalom. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 26.
A hotelt a viszonylagos közelsége, a környezete, a fotói és ára alapján választottuk ki párommal annak idején. Azóta minden évben visszajárunk 2-4 éjszakára, éppen, ahogy sikerül összehoznunk - előfordult olyan is, hogy aznap délelőtt foglaltunk, mikor délután mentünk, és megoldották az elhelyezésünket.
2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 20.
A szoba kényelmes, minden igényt kielégítő. Az ellátás /étkezés / változatos, házias sem a minőségre sem a mennyiségre nem volt kifogásunk. A személyzet udvarias, tapintatos. A szolgáltatásaik - már amit igénybe vettünk - rendben voltak. Most úgy gondoljuk, hogy az elkövetkezendő időkben szívesen leszünk a vendégeik újra és tiszta lelkiismerettel ajánljuk ezt másoknak is.
2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Megérkezésünkkor kifogásoltuk a kapott szobát, de nagyon készségesek voltak, azonnal lecserélték egy jobbra. Jó volt a hosszabbítási lehetőség. Sajnos a wellnes részlegben szemfertőzést kaptam, jelenleg ápolnom kell. Tetszett a péntek éjszakai wellnes program is. A 4 csillagra még messze nem érett a hotel.
2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ami nagyon nem tetszett, hogy a tetőtéri standard szobához nem tartozik erkély, és ezt a foglalás során sehol nem említették, erre való információt nem találtam. Picike nehezen hozzáférhető az ablaka, kilátás egyenlő a nullával. Mindez ugyanannyiba kerül, mint az erkélyes standard szoba. . . . ez elég elszomorító.
2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szobánk - csodálatos kilátással a tóra - kényelemes, nagy erkéllyel. A személyzet - mind a recepción, mind a takarítást végző hölgyek, mind a wellness részlegen dolgozók - kedvesek, segítőkészek voltak. A reggeli lehetett volna változatosabb pl. tükörtojás (nem csak rántotta), körözött. A vacsora változatos, ízletes, nekünk nagyon ízlett.

2012. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon szép helyen épült, a kertje , a tópart nagyon szép , rövidebb túrára is alkalmas hely. A személyzet kedves és készséges, a kiszolgálás kitűnő, kedves fogadtatásban volt részünk. A wellness részleg és a medencék is nagyon kellemesek. Összességében mi nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el, gazdag élményekkel tértünk haza.

2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében nagyon jól éreztük magunkat. Szuper a wellness részleg, nagyon jók a medencék és a bennük lévő élmény elemek + az egyéb wellness szolgáltatások. Tisztaság volt mindenhol. A személyzet rendkívül kedves és segítőkész. A svédasztalos vacsora kifogástalan volt, finom és ízletes. A reggelinél a pékárú sajnos hagy maga után kívánnivalót.

2012. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda elhelyezkedése csodálatos.A szálloda kertje és a tópart is szuper A wellness részleg nagyszerű tágas valóban ki lehet kapcsolódni. Az étteremben az ellátás és az ételek is remekek.A személyzet udvarias kedves.
Mindenkinek csak ajánlani tudom aki néhány jó napot szeretne magának.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.130 - 19.645,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.489 - 20.034,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.900 - 33.500,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.18-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 9.964 - 16.169,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.672,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.17-ig
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.01. - 2020.07.18.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 14.854,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 12.840 - 15.248,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Bánk
2 nap/1 éjszaka 17.445 - 22.748,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

BánkX