Tó Wellness Hotel Bánk

1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Tó Wellness Hotel Bánk - vélemények, kritkikák

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2012. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 7.
Hétvégi kikapcsolódásnak kitűnő, gyönyörű környezet. A szálloda és a gyönyörű táj maradandó élményt nyújt a látogatóknak.
A téli időszakban azonban a kinti fürdő nem üzemel, a belső fürdőt pedig kicsinek találtuk.
Az ételek és a kiszolgálás kifogástalan volt.
Szívesen visszatérnénk erre a csodálatos helyre.

2012. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sziasztok! Mindenkinek csak ajánlani tudom a Tó Hotelt Bánkon! :) A szobák jól felszereltek a kilátás gyönyörű ,a wellness részleget amióta kibővült nagyon jó (a pénteki éjszakai fürdőzés is egy plusz élményt nyújt. Ha esős idő van ezen a helyen az sem probléma! A személyzet nagyon udvarias az ételek nagyon finomak és bőségesek.
2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
+ széleskörű wellness szolgáltatások
+ szép, nyugodt, csendes környezet
+ sütidélután
+ sok kirándulási lehetőség, látnivaló a környéken
+ tóra néző étterem
+ sportolási lehetőségek: fitness terem, kerékpárkölcsönzés
- nem mindig megfelelő hőmérsékletű vacsora
- a gyönyörű időben nem lehetett a kinti medencét használni
- előfordult, hogy a kamerával megfigyelt parkolóban nem volt hely
2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 23.
A szobánk elhelyezkedése kiváló volt, a tóra nézett. A svédasztalos reggeli bőséges volt. A vacsora menükártyáról ment és fantasztikusan finom volt. Ritkán tapasztaltunk ilyet az utóbbi időben. A wellness részleg is tetszett több élménymedencéből lehetett választani és így hétközben nem voltak sokan, uh mindent ki tudtunk próbálni.
2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 18.
A légkondi elhelyezés akadályozza az ágy megközelítését. Az ágyvég magasabb a matrac síkjánál, ezért nem lehet leülni az ágy végébe. A fürdőszoba mosdóban arcot mosni nem ajánlott mert könnyen beveri az ember a fejét a felette lévő polcba ( ez igen gyakori hiba másutt is)A konyha igen magas színvonalú, a felszolgálás udvarias.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 8.
Tökéletes három éjjelt töltöttünk a szállodában. A párom kapta tőlem a 40. születésnapjára a nyaralást. Köszönjük a finom ételeket, a kellemes szállást, a tökéletes kiszolgálást. Egyszerűen nem tudok semmi rosszat mondani. zt hiszem életem legjobb nyaralása volt és biztosan egyszer még visszatérünk, akkora volt a nyugalom. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 26.
A hotelt a viszonylagos közelsége, a környezete, a fotói és ára alapján választottuk ki párommal annak idején. Azóta minden évben visszajárunk 2-4 éjszakára, éppen, ahogy sikerül összehoznunk - előfordult olyan is, hogy aznap délelőtt foglaltunk, mikor délután mentünk, és megoldották az elhelyezésünket.
2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 20.
A szoba kényelmes, minden igényt kielégítő. Az ellátás /étkezés / változatos, házias sem a minőségre sem a mennyiségre nem volt kifogásunk. A személyzet udvarias, tapintatos. A szolgáltatásaik - már amit igénybe vettünk - rendben voltak. Most úgy gondoljuk, hogy az elkövetkezendő időkben szívesen leszünk a vendégeik újra és tiszta lelkiismerettel ajánljuk ezt másoknak is.
2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Megérkezésünkkor kifogásoltuk a kapott szobát, de nagyon készségesek voltak, azonnal lecserélték egy jobbra. Jó volt a hosszabbítási lehetőség. Sajnos a wellnes részlegben szemfertőzést kaptam, jelenleg ápolnom kell. Tetszett a péntek éjszakai wellnes program is. A 4 csillagra még messze nem érett a hotel.
2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ami nagyon nem tetszett, hogy a tetőtéri standard szobához nem tartozik erkély, és ezt a foglalás során sehol nem említették, erre való információt nem találtam. Picike nehezen hozzáférhető az ablaka, kilátás egyenlő a nullával. Mindez ugyanannyiba kerül, mint az erkélyes standard szoba. . . . ez elég elszomorító.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.819 - 30.549,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 20.962 - 27.112,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 8.560 - 10.071,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.08-ig
Panni Pihenőház
Érvényes: 2021.06.07-ig
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
5 nap/4 éjszaka 8.363,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna- és kerékpár használattal, választható belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.06-ig
Visegrád Vendégház
Érvényes: 2021.06.07-ig
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 28.000 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan Élményfürdő belépéssel, Oriental Spa használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
MP Hostel Budapest
3 nap/2 éjszaka 26.481,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.557 - 24.957,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 20.962 - 27.112,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Bánk környékén
Royal Club Hotel Visegrád
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)

BánkX