Tó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk - vélemények, kritkikák

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2013. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. november 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Eldugott falu végén megpillantottuk ezt a csoda hotelt ! Hát ahhoz képest,hogy hol van : full extra ! Nagy meglepi volt,erre nem is számitottunk,Mindennel mag voltunk elégedve- jó néha az élménymedence csak akkor ment amikor németek bejöttek-de akkor mi is élveztük ! Nem volt gond,a személyzet nagyon kedves volt ,a szobák nagyon kényelmesek,erkéllyel,tóra nézők !
2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 26.
Mindenki nagyon kedves volt hozzánk. A szállás nagyon kényelmes és tiszta volt. Az étteremben a kiszolgálás és az enni és inni való is szuper volt. Csak ajánlani tudom bár igaz, hogy nincsen összehasonlítási alapunk, mégis azt mondom, hogy bárkinek szívesen ajánlom a figyelmébe ezt a központot.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20.
Egy hetet töltöttünk itt. A szálloda gyönyörű, a szobák mérete, tisztasága megfelelő. Az étterem kínálata változatos, hazai ízekre emlékeztet, nem a hagyományos szállodai ízek. A masszázs kínálat széles, a masszőrök felkészültsége maximális. A wellness hatalmas, még a hétvégi teltház esetén sem volt zsúfolt. az igényeinket maximálisan kielégítette a szálloda.
2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 17.
Első wellness élményünk volt a párommal. Maximálisan elégedettek vagyunk. A szoba kényelmes volt,wellness részleg tiszta,többféle szauna,gőzkabin,medencék álltak rendelkezésünkre. Sajnos a -Csendes wellness- részleget nem tudtuk igénybe venni,mivel csak hétvégén üzemel. . . Az étterem rendkívül hangulatos,az ételek változatosak és nagyon finomak voltak.
2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 11.
A szálloda tiszta, jól karbantartott, a jazz vonal kitűnő ötlet, remek hangulatot teremt,talán még bővíthető lenne. A svédasztal bőséges és finom, talán egy kenyérpirító jól jönne reggel. A presszóban kapható kávé egészen kiváló,tényleg mint Rómában, na és hozzá Louis Amstrong. . . A lejutás a wellness-be a recepcio felől kissé zavaros.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 8.
Egy nagyon jó hely, nagyon szép helyen! Milyen is lehetne egy pihenés egy szép kis tó mellett? Imádtam a wellness részleget,kint is bent is, a kilátást és a finom ételeket! Az étterem kifogástalan, bőséges a választék, a kiszolgálás profi. Nem tudok rosszat írni, bármikor mennék még egyszer és mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki! És még messzire se kell menni:)

2012. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 7.
Hétvégi kikapcsolódásnak kitűnő, gyönyörű környezet. A szálloda és a gyönyörű táj maradandó élményt nyújt a látogatóknak.
A téli időszakban azonban a kinti fürdő nem üzemel, a belső fürdőt pedig kicsinek találtuk.
Az ételek és a kiszolgálás kifogástalan volt.
Szívesen visszatérnénk erre a csodálatos helyre.

2012. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sziasztok! Mindenkinek csak ajánlani tudom a Tó Hotelt Bánkon! :) A szobák jól felszereltek a kilátás gyönyörű ,a wellness részleget amióta kibővült nagyon jó (a pénteki éjszakai fürdőzés is egy plusz élményt nyújt. Ha esős idő van ezen a helyen az sem probléma! A személyzet nagyon udvarias az ételek nagyon finomak és bőségesek.
2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
+ széleskörű wellness szolgáltatások
+ szép, nyugodt, csendes környezet
+ sütidélután
+ sok kirándulási lehetőség, látnivaló a környéken
+ tóra néző étterem
+ sportolási lehetőségek: fitness terem, kerékpárkölcsönzés
- nem mindig megfelelő hőmérsékletű vacsora
- a gyönyörű időben nem lehetett a kinti medencét használni
- előfordult, hogy a kamerával megfigyelt parkolóban nem volt hely
2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 23.
A szobánk elhelyezkedése kiváló volt, a tóra nézett. A svédasztalos reggeli bőséges volt. A vacsora menükártyáról ment és fantasztikusan finom volt. Ritkán tapasztaltunk ilyet az utóbbi időben. A wellness részleg is tetszett több élménymedencéből lehetett választani és így hétközben nem voltak sokan, uh mindent ki tudtunk próbálni.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.130 - 19.645,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.489 - 20.034,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 6.995,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kültéri medence használattal
Érvényes: 2019.09.01-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2019.10.16-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.535 - 16.169,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.03.27-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.08.23. - 2020.07.18.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 12.788 - 16.904,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.05.05-ig
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.18-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.225 - 27.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Bánk
2 nap/1 éjszaka 17.445 - 22.748,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

BánkX