Tó Wellness Hotel Bánk

1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Tó Wellness Hotel Bánk - vélemények, kritkikák

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 26.
Mindenki nagyon kedves volt hozzánk. A szállás nagyon kényelmes és tiszta volt. Az étteremben a kiszolgálás és az enni és inni való is szuper volt. Csak ajánlani tudom bár igaz, hogy nincsen összehasonlítási alapunk, mégis azt mondom, hogy bárkinek szívesen ajánlom a figyelmébe ezt a központot.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20.
Egy hetet töltöttünk itt. A szálloda gyönyörű, a szobák mérete, tisztasága megfelelő. Az étterem kínálata változatos, hazai ízekre emlékeztet, nem a hagyományos szállodai ízek. A masszázs kínálat széles, a masszőrök felkészültsége maximális. A wellness hatalmas, még a hétvégi teltház esetén sem volt zsúfolt. az igényeinket maximálisan kielégítette a szálloda.
2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 17.
Első wellness élményünk volt a párommal. Maximálisan elégedettek vagyunk. A szoba kényelmes volt,wellness részleg tiszta,többféle szauna,gőzkabin,medencék álltak rendelkezésünkre. Sajnos a -Csendes wellness- részleget nem tudtuk igénybe venni,mivel csak hétvégén üzemel. . . Az étterem rendkívül hangulatos,az ételek változatosak és nagyon finomak voltak.
2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 11.
A szálloda tiszta, jól karbantartott, a jazz vonal kitűnő ötlet, remek hangulatot teremt,talán még bővíthető lenne. A svédasztal bőséges és finom, talán egy kenyérpirító jól jönne reggel. A presszóban kapható kávé egészen kiváló,tényleg mint Rómában, na és hozzá Louis Amstrong. . . A lejutás a wellness-be a recepcio felől kissé zavaros.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 8.
Egy nagyon jó hely, nagyon szép helyen! Milyen is lehetne egy pihenés egy szép kis tó mellett? Imádtam a wellness részleget,kint is bent is, a kilátást és a finom ételeket! Az étterem kifogástalan, bőséges a választék, a kiszolgálás profi. Nem tudok rosszat írni, bármikor mennék még egyszer és mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki! És még messzire se kell menni:)

2012. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 7.
Hétvégi kikapcsolódásnak kitűnő, gyönyörű környezet. A szálloda és a gyönyörű táj maradandó élményt nyújt a látogatóknak.
A téli időszakban azonban a kinti fürdő nem üzemel, a belső fürdőt pedig kicsinek találtuk.
Az ételek és a kiszolgálás kifogástalan volt.
Szívesen visszatérnénk erre a csodálatos helyre.

2012. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sziasztok! Mindenkinek csak ajánlani tudom a Tó Hotelt Bánkon! :) A szobák jól felszereltek a kilátás gyönyörű ,a wellness részleget amióta kibővült nagyon jó (a pénteki éjszakai fürdőzés is egy plusz élményt nyújt. Ha esős idő van ezen a helyen az sem probléma! A személyzet nagyon udvarias az ételek nagyon finomak és bőségesek.
2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
+ széleskörű wellness szolgáltatások
+ szép, nyugodt, csendes környezet
+ sütidélután
+ sok kirándulási lehetőség, látnivaló a környéken
+ tóra néző étterem
+ sportolási lehetőségek: fitness terem, kerékpárkölcsönzés
- nem mindig megfelelő hőmérsékletű vacsora
- a gyönyörű időben nem lehetett a kinti medencét használni
- előfordult, hogy a kamerával megfigyelt parkolóban nem volt hely
2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 23.
A szobánk elhelyezkedése kiváló volt, a tóra nézett. A svédasztalos reggeli bőséges volt. A vacsora menükártyáról ment és fantasztikusan finom volt. Ritkán tapasztaltunk ilyet az utóbbi időben. A wellness részleg is tetszett több élménymedencéből lehetett választani és így hétközben nem voltak sokan, uh mindent ki tudtunk próbálni.
2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 18.
A légkondi elhelyezés akadályozza az ágy megközelítését. Az ágyvég magasabb a matrac síkjánál, ezért nem lehet leülni az ágy végébe. A fürdőszoba mosdóban arcot mosni nem ajánlott mert könnyen beveri az ember a fejét a felette lévő polcba ( ez igen gyakori hiba másutt is)A konyha igen magas színvonalú, a felszolgálás udvarias.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 20.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, limonádé-délutánnal és aprósüteménnyel, sportos és szabadidős programokkal, könyvtár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.06.01. - 2019.06.30.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.900 - 31.000,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.906,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
Érvényes: 2019.06.16-ig
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.05.21-ig
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.05.21-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.153 - 18.878,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Royal Club Hotel Visegrád
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

BánkX