Tó Wellness Hotel Bánk

1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Tó Wellness Hotel Bánk - vélemények, kritkikák

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 4.
Nagyon tetszett a szálloda ellátottsága és elhelyezkedése. A reggeli és a vacsora kitűnő, nagyon-nagyon finom és bőséges. A szilveszter éjszaka fergeteges zenével, ételekkel remek volt. Jól éreztük magunkat nagyon. A szálloda dolgozói kedvesek voltak. Legközelebb is ellátogatunk a Hotelbe!!! Köszönjük!!!

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 29.
Kellemes meglepetés volt nemcsak a gyönyörű környezetben elhelyezett szállodaépület, hanem a kedves kiszolgálás, a kitűnő és bőséges ellátás, a wellness és a kalandpark nyújtotta kikapcsolódás.
Könnyen odataláltunk, jókat kirándultunk a környező falvakba és ünnepi műsort is kaptunk ajándékba Augusztus 20-án , tüzijátékkal megspékelve.

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 29.
Eddig kétszer voltunk a párommal, s az idén is tervezzük, hogy megyünk egy teljes hétre. Aki nem kedveli a zajos, zsúfolt wellnes hoteleket az inkább ide járjon. mert viszonylag kicsi / kb 30-35 szoba van,2 személyre pont jó méretűek. /, de kiváló berendezésekkel. A környéket is érdemes felfedezni, sétálni, túrázni és lovagolni is lehet, nem beszélve a fiataloknak, gyerekeknek a túlélő parkról.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 29.
mindenkinek ajanlom hogy latogasson el Bankra mert egy kellemes es minden elvarast kielegito szalloda. tobb helyen voltunk mar de ilyen profi modon vezetni egy szallodat mint ott teljes megelegedesre ez profizmusra vall. A wellnes reszleg nagyon jo es meglepetes a csendes wellnes reszleg amivel eddig nem talalkoztunk sehol kellemes a wellnes reszlegen a barpult ahol nagy a valasztek

2013. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. november 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Eldugott falu végén megpillantottuk ezt a csoda hotelt ! Hát ahhoz képest,hogy hol van : full extra ! Nagy meglepi volt,erre nem is számitottunk,Mindennel mag voltunk elégedve- jó néha az élménymedence csak akkor ment amikor németek bejöttek-de akkor mi is élveztük ! Nem volt gond,a személyzet nagyon kedves volt ,a szobák nagyon kényelmesek,erkéllyel,tóra nézők !
2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 26.
Mindenki nagyon kedves volt hozzánk. A szállás nagyon kényelmes és tiszta volt. Az étteremben a kiszolgálás és az enni és inni való is szuper volt. Csak ajánlani tudom bár igaz, hogy nincsen összehasonlítási alapunk, mégis azt mondom, hogy bárkinek szívesen ajánlom a figyelmébe ezt a központot.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20.
Egy hetet töltöttünk itt. A szálloda gyönyörű, a szobák mérete, tisztasága megfelelő. Az étterem kínálata változatos, hazai ízekre emlékeztet, nem a hagyományos szállodai ízek. A masszázs kínálat széles, a masszőrök felkészültsége maximális. A wellness hatalmas, még a hétvégi teltház esetén sem volt zsúfolt. az igényeinket maximálisan kielégítette a szálloda.
2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 17.
Első wellness élményünk volt a párommal. Maximálisan elégedettek vagyunk. A szoba kényelmes volt,wellness részleg tiszta,többféle szauna,gőzkabin,medencék álltak rendelkezésünkre. Sajnos a -Csendes wellness- részleget nem tudtuk igénybe venni,mivel csak hétvégén üzemel. . . Az étterem rendkívül hangulatos,az ételek változatosak és nagyon finomak voltak.
2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 11.
A szálloda tiszta, jól karbantartott, a jazz vonal kitűnő ötlet, remek hangulatot teremt,talán még bővíthető lenne. A svédasztal bőséges és finom, talán egy kenyérpirító jól jönne reggel. A presszóban kapható kávé egészen kiváló,tényleg mint Rómában, na és hozzá Louis Amstrong. . . A lejutás a wellness-be a recepcio felől kissé zavaros.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 8.
Egy nagyon jó hely, nagyon szép helyen! Milyen is lehetne egy pihenés egy szép kis tó mellett? Imádtam a wellness részleget,kint is bent is, a kilátást és a finom ételeket! Az étterem kifogástalan, bőséges a választék, a kiszolgálás profi. Nem tudok rosszat írni, bármikor mennék még egyszer és mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki! És még messzire se kell menni:)

Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450 - 24.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.15-ig
Bánk
2 nap/1 éjszaka 19.373,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
3 nap/2 éjszaka 8.925,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.09.16-ig
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.271 - 25.751,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.430 - 11.062,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.652,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.16-ig
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.188 - 25.428,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Patak Park Hotel Visegrád
Hotel Bellevue Esztergom
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)

BánkX