Tó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk - vélemények, kritkikák

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nászajándékba kaptuk a 3 éjszakás pihenést félpanziós ellátással a Tó Wellness hotelbe, a várakozásainknak megfelelt a szállás és az ellátás is. Érkezésünk után amikor beléptünk a szobába iszonyú meleg fogadott minket, rájöttünk, hogy sajnos a klímánk nem működik, így az ágyra szórt rózsaszirmos meglepetés szív ellenére új szobát kellett igénybe vennünk, miután a szerelőjük 2x próbálta megjavítani a rendszert.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi a hotel különálló apartmanjában töltöttünk 3 nap/2 éjszakát. Ez a tó apartman. Ez helyileg nem a hotel szomszédságában van, kb 20 perc séta. Az apartman kétszintes és nagyon igényesen néz ki. Családosoknak kiváló. Csak ajánlani tudom. Lehetőség van átmenni a hotel wellness részlegébe, persze ez fizetős.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Várakozással vegyes izgalommal érkeztünk a Tó Wellness hotelbe, hiszen nem jártunk itt korábban és szerettük volna, ha jó ár-érték arányú szolgáltatást kapunk. Mindennel meg voltunk elégedve. A környezet igazán impozáns, erdő, dombok-hegyek és a Bánki-tó együttesen gyönyörű tájat varázsol minden napszakban az arra látogatók szeme elé.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Házassági évfordulónkra férjemnek szerettem volna meglepetést. Három gyermekünket beavattam, munkahelyeken elintéztem a szabadságot, Édesanyámat megkértem,hogy gondoskodjon a fiúk étkezéséről. Szerdán este az ünnepi vacsoránál adtam oda páromnak szépen becsomagolva a kinyomtatott visszaigazolást. Egy napja volt,hogy lelkileg felkészüljön.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tó Hotel rendkivül szép, mesés helyen épült. A panoráma a szobából és az étteremből gyönyörű. A wellnes rész is igényes, tiszta. Szoba amiben voltunk tágas, igényesen berendezett. A reggeli bőséges, de a vacsoránál több választékra számitottunk, de ami volt az nagyon finom. Étkezések vége felé is tele voltak a tárolók. (Sajnos volt már más helyen rossz tapasztalat.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Régen - még lánykoromban - sokat jártunk Bánkra, a tóra fürödni. Már akkor is nagyon elnyerte tetszésemet ez a környezet és most, hosszú idő után, végre jól és kellemes környezetben pihenhetett együtt a mi kis családunk! A férjem és gyermekem első alkalommal járt itt, de biztosan nem utoljára, mert nagyon megtetszett nekik is ez a környezet.
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép három napot töltöttünk Bánkon a szállodában. Kiváló volt: a környezet és a konyha. A szoba fekvése is kiváló, ám kissé szűk, alig lehet elférni az ágy mellett. Az étterem árai rendkívül magasak, semmiképpen sem háromcsillagosak. A személyzet udvarias, készséges. Kiemelendő a séf. Igazi gasztronómiai élményekben volt részünk.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családi kirándulásunk ismét remekül sikerült, egy fantasztikus wellness központ szolgáltatásai által.
Nagyon köszönjük az élményeket, a remek ételeket és a rendkívül kedves kiszolgálást!
Csak ajánlani tudjuk mindenkinek!

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba tiszta,az ágy kényelmes a személyzet kedves, nem tolakodó.A wellness minden igényt kielégít,a félpanziós ellátás teljesen rendben van.
Pici gond a fürdőszoba:néha csatorna szag érezhető,és a tusoló ajtó befelé nyilik ezért necces a kilépés (kevés a hely)

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Nagyon szép elhelyezkedés, családi szobában voltunk, melyben praktikus a 2 légtér, kényelmes pihenés a gyerekeknek és a szülőknek egyaránt. A wellness részlegben mindenki megtalálja a neki való szórakozási lehetőségeket. Az étteremben finom ételek voltak. A lávaköves masszázs szenzációs volt.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 20.962 - 27.112,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 20.962 - 27.112,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 5.608 - 15.165,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
Érvényes: 2021.10.25-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 13.702 - 17.508,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.31-ig
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.06. - 2021.05.29.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.240 - 35.417,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.31-ig
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 8.627 - 17.931,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.08-ig
Hotel Honti
Érvényes: 2021.01.03-ig
Central Hotel 21
3 nap/2 éjszaka 9.980,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-6 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.09.01.
Bánk
2 nap/1 éjszaka 17.528 - 30.398,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.24. - 2021.01.02.

Szállodák Bánk környékén
Royal Club Hotel Visegrád
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)

BánkX