Tó Wellness Hotel Bánk

1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Tó Wellness Hotel Bánk - vélemények, kritkikák

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Régen - még lánykoromban - sokat jártunk Bánkra, a tóra fürödni. Már akkor is nagyon elnyerte tetszésemet ez a környezet és most, hosszú idő után, végre jól és kellemes környezetben pihenhetett együtt a mi kis családunk! A férjem és gyermekem első alkalommal járt itt, de biztosan nem utoljára, mert nagyon megtetszett nekik is ez a környezet.
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép három napot töltöttünk Bánkon a szállodában. Kiváló volt: a környezet és a konyha. A szoba fekvése is kiváló, ám kissé szűk, alig lehet elférni az ágy mellett. Az étterem árai rendkívül magasak, semmiképpen sem háromcsillagosak. A személyzet udvarias, készséges. Kiemelendő a séf. Igazi gasztronómiai élményekben volt részünk.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családi kirándulásunk ismét remekül sikerült, egy fantasztikus wellness központ szolgáltatásai által.
Nagyon köszönjük az élményeket, a remek ételeket és a rendkívül kedves kiszolgálást!
Csak ajánlani tudjuk mindenkinek!

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba tiszta,az ágy kényelmes a személyzet kedves, nem tolakodó.A wellness minden igényt kielégít,a félpanziós ellátás teljesen rendben van.
Pici gond a fürdőszoba:néha csatorna szag érezhető,és a tusoló ajtó befelé nyilik ezért necces a kilépés (kevés a hely)

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Nagyon szép elhelyezkedés, családi szobában voltunk, melyben praktikus a 2 légtér, kényelmes pihenés a gyerekeknek és a szülőknek egyaránt. A wellness részlegben mindenki megtalálja a neki való szórakozási lehetőségeket. Az étteremben finom ételek voltak. A lávaköves masszázs szenzációs volt.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ami már az érkezéskor elkápráztatott minket, az a környezet, a természet ami körülveszi a szállást. Gyönyörű szép helyen van, a bánki tó mellett. Amikor mi szálltunk meg, pont jazz hétvége volt, bár lehet ez az fő irányvonal itt is egyébként, ezt nem tudjuk. Nem a kedvencünk a jazz zene, mégis nagyon tetszett az egész, iszonyatosan hangulatos volt az egész.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
Áprilisban töltöttünk itt három napot a párommal. A szoba kicsit kicsi volt, de kényelmes, csodálatos volt a kilátás a tóra. A környezet gyönyörűszép, sok a kirándulási lehetőség, a szoba tiszta volt, az étel kiemelkedően remek, nagyon finomakat ettünk. A szálloda könnyen megközelíthető, tömegközlekedéssel is hamar odaértünk.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 13.
Gyönyörű elhelyezkedésű szálloda. Nagyon tetszett a terasszal összenyitható wellness, a kinti medencék, a kilátás. Sajnos a kinti rész nélkül a wellness nagyon kicsi a szobák és a hétvégi külsős vendégek számához viszonyítva. A hotel folyosóin könyvespolcok, mellettük kanapék, fotelek. Aki szeret olvasni, az választhat itt egy könyvet a pihenés idejére.
2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 26.
A szálloda nagyon szép helyen fekszik. Kiváló lehetőség van a kellemes kikapcsolódásra, pihenésre. A szálloda személyzete nagyon kedves, figyelmes, előzékeny volt. A Wellness minden igényt kielégítő. Az étterem személyzete különösen figyelmes volt. Az ételek változékonyak, finomak voltak. Mindig találtunk kedvünkre való finomságokat.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016 márciusában voltunk itt a gyerekekkel 2 éjszakát. A hotel szép helyen van, kellemes hangulatú, a személyzet kedves és segítőkész is amire szükség is volt. Kicsit hideg volt a szoba, de kaptunk olajradiátor, mert időbe tellett a fűtés elindítása, utána jó meleg lett. A szoba nagyon zajos volt! ! ! 101-es.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 20.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
T62 Hotel
Érvényes: 2019.07.31-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.344,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
Érvényes: 2019.10.31-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 10.225 - 12.045,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Érvényes: 2019.06.19-ig
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.05.21-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
Érvényes: 2019.06.16-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 23.267 - 32.047,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.21-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Royal Club Hotel Visegrád
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

BánkX