Tó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk - vélemények, kritkikák

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016 márciusában voltunk itt a gyerekekkel 2 éjszakát. A hotel szép helyen van, kellemes hangulatú, a személyzet kedves és segítőkész is amire szükség is volt. Kicsit hideg volt a szoba, de kaptunk olajradiátor, mert időbe tellett a fűtés elindítása, utána jó meleg lett. A szoba nagyon zajos volt! ! ! 101-es.

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. február 22. - 7 látogató hasznosnak vélte
A hotelről sok jót hallottam, örültem, hogy végre eljutottunk! A megérkezéstől kezdve tulajdonképpen csak csalódás ért bennünket! Először is nem volt parkoló /később kiderült, hogy azért nem, mert nyitott fürdőnek is hirdetik, jönnek is sokan! ! ! ! / Megvártuk, míg lett, aztán felmehettünk a szobába. . . . Hát ennél kisebb szobát nemigen láttam még!

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 23.
Minden rendben volt, különösen a személyzet udvariassága és a remek konyha. Emellett a csodálatos környezet remek a pihenésre, jó sétákat lehet tenni a tó körül. Tetszett, hogy a vendégeket tájékoztatják a környék nevezetességeiről, nem tetszett viszont, hogy e felsorolásból a tereskei templom hiányzott, noha itt az ország egyik legszebb középkori freskója látható.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 18. - 6 látogató hasznosnak vélte
A Hotel külleme, minősége magas fokú, belépve a szobába meglepő volt, mert sehol soha nem kaptunk még ilyen pici szobát, bár állítólag ez a Standard szoba. A fürdőszobában fejmagasságban közvetlen az ajtó mellett éles sarkú polc, (egy-két puplit beszereztem), a wc-re leülve a hónom alól vehettem a toalettpapírból, és minden megerőltetés nélkül ülve moshattam kezet, ha már az ölemben volt a mosdókagyló.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 10. - 5 látogató hasznosnak vélte
Megérkeztünk a hotel parkolójába, letettük a kocsit, majd bementünk, hogy a lefoglalt szállást megkapjuk. A recepciós hölgy nagyon gyorsan végzett velünk, átadta az ajtónyitó kártyákat, elmondta, hogy a második emeleten van a szobánk, és minden egyéb le van írva.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 26.
nagyon szerettük! ! ! olyanoknak ajánlom, akik pihenni akarnak! finom ételek, szép szobák, tágas wellness :-) a személyzet kedves, szinte észrevétlen. a különösen tetszett a hotel terasza, hangulatos, főleg este, borozáshoz, beszélgetéshez. az ételek finomak, igaz, nem a legszélesebb kínálat, de finom minden. és ki ne hagyjátok KIss Margit masszázsát!

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén januárban születésnapi ajándék volt egy hétvégi pihenés a szállodában. Korábban már jártunk itt több napra, ezért is esett erre a hotelre a választás. A szoba teljesen megfelelő volt, tiszta, az étterem mint mindig, finom és bőséges ételekkel várt minket, a wellness-részleg pedig kimagasló (pl. só-jakuzzival eddig még soha, sehol nem találkoztunk).

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hosszú hétvégét töltöttem el családommal, összességében elégedett vagyok, de vannak hiányosságok. Kettő kettő ágyas szobát foglaltunk. Az egyikkel nem volt semmi gond, a másik egy lyuk volt. A szobában egy asztal sem volt, mozdulni sem lehetett. A recepción reklamáltunk, szerencsére egyből tudtunk szobát cserélni. Internet csak akadozva működik.
2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes fogadtatás,tisztaság,nyugodt légkör,finom ételek-és gyors felszolgálás az étteremben,rendben tartott környezet,kitűnő parkolási lehetőség,de szerintem mindhárman elégedettek voltunk az egész ellátással ! A személyzet maximálisan megtesz mindent annak érdekében,hogy a vendég elégedett legyen! Köszönet mindenért-Zsuzsa,és barátnői szlovákiából!

expert TOP szállásértékelő
2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hotel a hegyek között, erdős részen, egy kis faluban található a bánki tó partján. A kilátás gyönyörű, a levegő tiszta, a környék csendes. A szálloda közepes méretű, új és modern, mind formáiban, mind színeiben. A plusz tematikát a jazz témakörrel kapcsolatos dolgok (zene, képek, szobor stb adják).

Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.130 - 19.645,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.489 - 20.034,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 11.187 - 15.437,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 12.840 - 15.248,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.839 - 13.066,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Vácz Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.23-ig
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.980 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.18-ig
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.18-ig
Bánk
2 nap/1 éjszaka 17.445 - 22.748,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

BánkX