Tó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk - vélemények, kritkikák

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ami már az érkezéskor elkápráztatott minket, az a környezet, a természet ami körülveszi a szállást. Gyönyörű szép helyen van, a bánki tó mellett. Amikor mi szálltunk meg, pont jazz hétvége volt, bár lehet ez az fő irányvonal itt is egyébként, ezt nem tudjuk. Nem a kedvencünk a jazz zene, mégis nagyon tetszett az egész, iszonyatosan hangulatos volt az egész.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
Áprilisban töltöttünk itt három napot a párommal. A szoba kicsit kicsi volt, de kényelmes, csodálatos volt a kilátás a tóra. A környezet gyönyörűszép, sok a kirándulási lehetőség, a szoba tiszta volt, az étel kiemelkedően remek, nagyon finomakat ettünk. A szálloda könnyen megközelíthető, tömegközlekedéssel is hamar odaértünk.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 13.
Gyönyörű elhelyezkedésű szálloda. Nagyon tetszett a terasszal összenyitható wellness, a kinti medencék, a kilátás. Sajnos a kinti rész nélkül a wellness nagyon kicsi a szobák és a hétvégi külsős vendégek számához viszonyítva. A hotel folyosóin könyvespolcok, mellettük kanapék, fotelek. Aki szeret olvasni, az választhat itt egy könyvet a pihenés idejére.
2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 26.
A szálloda nagyon szép helyen fekszik. Kiváló lehetőség van a kellemes kikapcsolódásra, pihenésre. A szálloda személyzete nagyon kedves, figyelmes, előzékeny volt. A Wellness minden igényt kielégítő. Az étterem személyzete különösen figyelmes volt. Az ételek változékonyak, finomak voltak. Mindig találtunk kedvünkre való finomságokat.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016 márciusában voltunk itt a gyerekekkel 2 éjszakát. A hotel szép helyen van, kellemes hangulatú, a személyzet kedves és segítőkész is amire szükség is volt. Kicsit hideg volt a szoba, de kaptunk olajradiátor, mert időbe tellett a fűtés elindítása, utána jó meleg lett. A szoba nagyon zajos volt! ! ! 101-es.

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. február 22. - 7 látogató hasznosnak vélte
A hotelről sok jót hallottam, örültem, hogy végre eljutottunk! A megérkezéstől kezdve tulajdonképpen csak csalódás ért bennünket! Először is nem volt parkoló /később kiderült, hogy azért nem, mert nyitott fürdőnek is hirdetik, jönnek is sokan! ! ! ! / Megvártuk, míg lett, aztán felmehettünk a szobába. . . . Hát ennél kisebb szobát nemigen láttam még!

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 23.
Minden rendben volt, különösen a személyzet udvariassága és a remek konyha. Emellett a csodálatos környezet remek a pihenésre, jó sétákat lehet tenni a tó körül. Tetszett, hogy a vendégeket tájékoztatják a környék nevezetességeiről, nem tetszett viszont, hogy e felsorolásból a tereskei templom hiányzott, noha itt az ország egyik legszebb középkori freskója látható.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 18. - 6 látogató hasznosnak vélte
A Hotel külleme, minősége magas fokú, belépve a szobába meglepő volt, mert sehol soha nem kaptunk még ilyen pici szobát, bár állítólag ez a Standard szoba. A fürdőszobában fejmagasságban közvetlen az ajtó mellett éles sarkú polc, (egy-két puplit beszereztem), a wc-re leülve a hónom alól vehettem a toalettpapírból, és minden megerőltetés nélkül ülve moshattam kezet, ha már az ölemben volt a mosdókagyló.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 10. - 5 látogató hasznosnak vélte
Megérkeztünk a hotel parkolójába, letettük a kocsit, majd bementünk, hogy a lefoglalt szállást megkapjuk. A recepciós hölgy nagyon gyorsan végzett velünk, átadta az ajtónyitó kártyákat, elmondta, hogy a második emeleten van a szobánk, és minden egyéb le van írva.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 26.
nagyon szerettük! ! ! olyanoknak ajánlom, akik pihenni akarnak! finom ételek, szép szobák, tágas wellness :-) a személyzet kedves, szinte észrevétlen. a különösen tetszett a hotel terasza, hangulatos, főleg este, borozáshoz, beszélgetéshez. az ételek finomak, igaz, nem a legszélesebb kínálat, de finom minden. és ki ne hagyjátok KIss Margit masszázsát!

Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450 - 24.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.15-ig
Bánk
2 nap/1 éjszaka 19.373,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
3 nap/2 éjszaka 8.925,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.731 - 14.373,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, szalonjátékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.188 - 25.428,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, desszerttel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 25.663,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, pezsgő bekészítéssel, pálinkatúrával, meglepetés vendégekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.813 - 11.811,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.03.27-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Honti
2-5 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.01. - 2019.11.30.

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Patak Park Hotel Visegrád
Hotel Bellevue Esztergom
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)

BánkX