Tó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk - vélemények, kritkikák

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. február 22. - 7 látogató hasznosnak vélte
A hotelről sok jót hallottam, örültem, hogy végre eljutottunk! A megérkezéstől kezdve tulajdonképpen csak csalódás ért bennünket! Először is nem volt parkoló /később kiderült, hogy azért nem, mert nyitott fürdőnek is hirdetik, jönnek is sokan! ! ! ! / Megvártuk, míg lett, aztán felmehettünk a szobába. . . . Hát ennél kisebb szobát nemigen láttam még!

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 23.
Minden rendben volt, különösen a személyzet udvariassága és a remek konyha. Emellett a csodálatos környezet remek a pihenésre, jó sétákat lehet tenni a tó körül. Tetszett, hogy a vendégeket tájékoztatják a környék nevezetességeiről, nem tetszett viszont, hogy e felsorolásból a tereskei templom hiányzott, noha itt az ország egyik legszebb középkori freskója látható.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 18. - 6 látogató hasznosnak vélte
A Hotel külleme, minősége magas fokú, belépve a szobába meglepő volt, mert sehol soha nem kaptunk még ilyen pici szobát, bár állítólag ez a Standard szoba. A fürdőszobában fejmagasságban közvetlen az ajtó mellett éles sarkú polc, (egy-két puplit beszereztem), a wc-re leülve a hónom alól vehettem a toalettpapírból, és minden megerőltetés nélkül ülve moshattam kezet, ha már az ölemben volt a mosdókagyló.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 10. - 5 látogató hasznosnak vélte
Megérkeztünk a hotel parkolójába, letettük a kocsit, majd bementünk, hogy a lefoglalt szállást megkapjuk. A recepciós hölgy nagyon gyorsan végzett velünk, átadta az ajtónyitó kártyákat, elmondta, hogy a második emeleten van a szobánk, és minden egyéb le van írva.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 26.
nagyon szerettük! ! ! olyanoknak ajánlom, akik pihenni akarnak! finom ételek, szép szobák, tágas wellness :-) a személyzet kedves, szinte észrevétlen. a különösen tetszett a hotel terasza, hangulatos, főleg este, borozáshoz, beszélgetéshez. az ételek finomak, igaz, nem a legszélesebb kínálat, de finom minden. és ki ne hagyjátok KIss Margit masszázsát!

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén januárban születésnapi ajándék volt egy hétvégi pihenés a szállodában. Korábban már jártunk itt több napra, ezért is esett erre a hotelre a választás. A szoba teljesen megfelelő volt, tiszta, az étterem mint mindig, finom és bőséges ételekkel várt minket, a wellness-részleg pedig kimagasló (pl. só-jakuzzival eddig még soha, sehol nem találkoztunk).

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hosszú hétvégét töltöttem el családommal, összességében elégedett vagyok, de vannak hiányosságok. Kettő kettő ágyas szobát foglaltunk. Az egyikkel nem volt semmi gond, a másik egy lyuk volt. A szobában egy asztal sem volt, mozdulni sem lehetett. A recepción reklamáltunk, szerencsére egyből tudtunk szobát cserélni. Internet csak akadozva működik.
2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes fogadtatás,tisztaság,nyugodt légkör,finom ételek-és gyors felszolgálás az étteremben,rendben tartott környezet,kitűnő parkolási lehetőség,de szerintem mindhárman elégedettek voltunk az egész ellátással ! A személyzet maximálisan megtesz mindent annak érdekében,hogy a vendég elégedett legyen! Köszönet mindenért-Zsuzsa,és barátnői szlovákiából!

expert TOP szállásértékelő
2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hotel a hegyek között, erdős részen, egy kis faluban található a bánki tó partján. A kilátás gyönyörű, a levegő tiszta, a környék csendes. A szálloda közepes méretű, új és modern, mind formáiban, mind színeiben. A plusz tematikát a jazz témakörrel kapcsolatos dolgok (zene, képek, szobor stb adják).

Mobilról küldte. | 2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokszor jartunk itt kettesben es csaladdal es lehetetlen megunni. Mindig kritikus vagyok, de itt nincs hiba. Minden olyan, ahogy a nagykonyvben meg van irva: gyonyoru hotel, szep kornyezet, finom etelek, fantasztikus wellness es meg a szemelyzet is tokeletes. Minden van, amire szukseg van a piheneshez, feltoltodeshez.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 20.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
The Aquincum Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 31.169 - 43.082,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Érvényes: 2019.06.19-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 22.250 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.475 - 31.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 14.080 - 15.200,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
Érvényes: 2020.05.21-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Royal Club Hotel Visegrád
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

BánkX