Tó Wellness Hotel Bánk

Akciós csomagok

Tó Wellness Hotel Bánk - vélemények, kritkikák

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 9.
Ez az a szálló, ahová bármikor, többször is visszajönnénk. Igényes, az étterem az ellátás,a személyzet tekintetében egyaránt, és ami a legfontosabb rendkívűl gyermekbarát. A wellnes részlegben különösen tetszett , hogy minden egy légtérben van(a szaunák, a medencék,a bárpult) így szinte mindig együtt volt a család még akkor is, ha az egyikünk pezsgőfürdőzött, a másikunk szaunázott, vagy épp kávézott.
2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 21.
Nagyon szuper hétvégét töltöttünk a hotelben. Szép és ízléses a hotel, a személyzet pedig nagyon kedves. A wellness részleg felülmúlta az elképzelésünket,rengeteg minden van itt,nem unatkoztunk, pedig kinti programra alkalmatlan volt az időjárás. A szakácsnak arany keze van, minden nagyon finom volt, degeszre ettük magunkat:-) Jövünk máskor is!!!!

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 18.
A szálloda festői helyen van, jókat lehet a tó körül sétálni. Az étterem választéka és az ételek minősége kitűnő, a szobák és a wellness is megfelelt az igényeinknek. A csónakázás is kellemes volt. Fürödni, úszni is szerettünk volna a tóban, de a strandon a lépcső olyan kacsaszaros volt, hogy nem lehetett rajta lemenni - ami nem a hotel hibája, mert ez nem tartozott hozzá.

2014. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. január 17.
Évértékelő rendezvényünket tartottuk a szállodában. Gyönyörű a szálloda fekvése, a szobák tiszták és kényelmesek, a wellness minden igényt kielégít és mindezeket megkoronázza a konyha!Nagyon jó a vasárnapi wellness-ebéd vagy vacsora kezdeményezés. Számunkra előny jelentett, hogy közel van Budapesthez.

2030 feltöltött fotó
varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
Értékelt: 2014. január 16. - 7 látogató hasznosnak vélte
Hivatalosan, ha jól tudom, ez egy háromcsillagos hotel, de igen csak közel lehetne az a negyedik csillag. Remek helyen,gyönyörű panorámával rendelkezik és ha egy kicsit áldozunk a deluxe szobára már négycsillagos hotelben érezzük magunkat. A személyzet kedves és figyelmes, a levegő tiszta, a wellness jó, a reggeli ízletes és finom a vacsora szintén, van választék.

Értékelt: 2014. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű helyen épült,csodálatos kilátással. A wellness rész kiváló országos viszonylatban is !! Az ellátás bőséges és ízletesen főznek. Tiszta rendes szobák, kedves segítőkész kiszolgálás. Csak gratulálni tudunk hozzá és másoknak is ajánlani tudjuk szíves figyelmébe!! Bea és Zsolt
2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 4.
Nagyon tetszett a szálloda ellátottsága és elhelyezkedése. A reggeli és a vacsora kitűnő, nagyon-nagyon finom és bőséges. A szilveszter éjszaka fergeteges zenével, ételekkel remek volt. Jól éreztük magunkat nagyon. A szálloda dolgozói kedvesek voltak. Legközelebb is ellátogatunk a Hotelbe!!! Köszönjük!!!

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 29.
Kellemes meglepetés volt nemcsak a gyönyörű környezetben elhelyezett szállodaépület, hanem a kedves kiszolgálás, a kitűnő és bőséges ellátás, a wellness és a kalandpark nyújtotta kikapcsolódás.
Könnyen odataláltunk, jókat kirándultunk a környező falvakba és ünnepi műsort is kaptunk ajándékba Augusztus 20-án , tüzijátékkal megspékelve.

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 29.
Eddig kétszer voltunk a párommal, s az idén is tervezzük, hogy megyünk egy teljes hétre. Aki nem kedveli a zajos, zsúfolt wellnes hoteleket az inkább ide járjon. mert viszonylag kicsi / kb 30-35 szoba van,2 személyre pont jó méretűek. /, de kiváló berendezésekkel. A környéket is érdemes felfedezni, sétálni, túrázni és lovagolni is lehet, nem beszélve a fiataloknak, gyerekeknek a túlélő parkról.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 29.
mindenkinek ajanlom hogy latogasson el Bankra mert egy kellemes es minden elvarast kielegito szalloda. tobb helyen voltunk mar de ilyen profi modon vezetni egy szallodat mint ott teljes megelegedesre ez profizmusra vall. A wellnes reszleg nagyon jo es meglepetes a csendes wellnes reszleg amivel eddig nem talalkoztunk sehol kellemes a wellnes reszlegen a barpult ahol nagy a valasztek

Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.130 - 19.645,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.489 - 20.034,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.899 - 16.206,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.17-ig
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.01. - 2020.07.18.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 11.245,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.18-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 26.311 - 33.660,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2019.10.16-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 25.413,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Padláskincsek Vendégház
Nagybörzsöny
4 nap/3 éjszaka 11.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, állatsimogató, Vízimalom, templom belépőkkel, kisvasút jeggyel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.900 - 33.500,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Bánk
2 nap/1 éjszaka 17.445 - 22.748,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

BánkX