Tó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk
Tó Wellness Hotel BánkTó Wellness Hotel Bánk
Tó Wellness Hotel BánkTó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk bemutatkozása

A Bánki-tó partján, Budapesttól 65 kilométerre, Nógrád megyében található a Tó Wellness Hotel. A szálloda szolgáltatásaiból adódóan alkalmas egyéni utazók és csoportos rendezvények számára is, wellnessrészlege és a közelben található Kalandpark lehetősége nyújt aktív szórakozásra és kikapcsolódásra egyaránt.

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2014. június 5.a párjával járt itt
Nagyon kellemes napokat toltottunk el a hotelban a parommal. A szoba nagyon kenyelmes volt, szep kilatassal (tora nezo) es nagyon hangulatos volt. A wellness reszleg nagy, sok szolgoltatassal. Az egyetlen dolog, ami nem tetszett, hogy nem csak a szallovendegek hasznalhattak, hanem kulsosok is bejohettek, illetve neha meg uszas orakat is tartottak gyerekeknek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2014. május 19.gyerekekkel járt itt
2 éjszakát töltöttünk a szállodában. Azt kaptuk, amire számítottunk. . . majdnem. A szálló 3*-os, annak meg is felelet, kivéve az árakt, azok inkább egy 4*-os hotelre hajaznak lásd étel-ital. A szoba korrekt, tiszta. Mondjuk a wi-fi egy vicc, olyan, mint a meében, hol volt, hol nem. . .
Kiváló 2014. május 17.a párjával járt itt
Csak ajánlani tudom! Annyira ,hogy négyszer vagy ötször voltunk ott. Pedig Debrecenhez nincs túl közel. Ha pihenni kikapcsolódni vágyik valaki itt biztosan megteheti. Nagyon kedvesek , jó a kiszolgálás . Sok medence van kicsi nagy , kint is . A táj gyönyörű , vacsora után jól esett a séta a tó körül . Jó a levegő . Remélem még eljutok ide! Csak köszönni tudom az élményt!
Tó Wellness Hotel Bánk - EgyébTó Wellness Hotel Bánk - Medence/kert
2014. március 4.a párjával járt itt
Parommal 2 ejszakat toltottunk el a hotelben a Toparti romantika program kereteben. A hotel mellett levo to es a szobakbol a kilatas a tora csodaszep, Bank egy nagyon nyugodt kis falu benyomasat keltette, ami tokeletesen alkalmas a pihenesre. A hotel szemelyzete rendkivul segitokesz volt, minden kerdesunkben es keresunkben szivesen segitettek.
Kiváló 2014. március 3.barátokkal járt itt
Nagyon sokáig keresgéltem wellness hétvégére alkalmas helyet de a véleményeket olvasva sok helytől elment a kedvem. A Bánki hotelről viszont a legtöbben sok jót írtak, ezért esett rá a választásunk és egyáltalán nem bántuk meg! A Wellness részleg szuper, főleg ha hétvégén megy az ember, mert akkor a csendes wellnesst is használhatja.
2014. február 28.a párjával járt itt
Tetszett:
-Az étel kimagaslóan jó, a kiszolgálás kedves. -A wellness részleg nem túlzsúfolt, van csendes részleg és széles a választék
-A kert gyönyörű, hangulatos, illatos, még kevésbé jó időben is élvezhető

Nem tetszett:
-A szoba alapvetően egész tiszta volt, de a fürdőben kellemetlen szag fogadott minket, illetve a kevésbé látható helyeken nem volt tiszta.
Kiváló 2014. február 27.gyerekekkel járt itt
Sok jot olvastam a szallodarol, de most volt lehetosegem megtapasztalni is. Nagyon jol ereztem magam a gyerekekkel egyutt. Tobb wellnes szalloda utan kijelenthetem, hogy a szalloda minden tekintetben azt nyujtja ami elvarhato. A wellnes resz pedig tulmutat a csillagokon. Az ettermi svedasztalos valasztek megfelo. A to szepen rendbe lett hozva, a szobakbol jo ra a kilatas.
2014. február 15.a párjával járt itt
Egy hétvégét toltottunk a szállodában. Meglepett a modern wellness részleg, csodálatos rend a tó korul, és a vadonatúj kotélpálya. Egyszeru kornyék, de pihenni, kiválóan alkalmas. Kulonosen figyelmesek a hétvégi turistákhoz, ugyanis pénteken a wellness 23 óráig volt nyitva.
Kiváló 2014. február 12.gyerekekkel járt itt
A kiszolgáló személyzet kedves, nagyon segítőkészek, rugalmasak, a wellness fantasztikus, a tóparti környezet gyönyörű. A kerti játszótér, a tó túlpartján lévő kalandpark a gyerekeknek paradicsom. A szálloda tiszta, minden szempontból kényelmes, a konyha remek és változatos.
Kiváló 2014. február 9.gyerekekkel járt itt
Ez az a szálló, ahová bármikor, többször is visszajönnénk. Igényes, az étterem az ellátás,a személyzet tekintetében egyaránt, és ami a legfontosabb rendkívűl gyermekbarát. A wellnes részlegben különösen tetszett , hogy minden egy légtérben van(a szaunák, a medencék,a bárpult) így szinte mindig együtt volt a család még akkor is, ha az egyikünk pezsgőfürdőzött, a másikunk szaunázott, vagy épp kávézott.
Tó Wellness Hotel Bánk a térképen
2653 BánkPetőfi út 73.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem