Tó Wellness Hotel Bánk

1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Tó Wellness Hotel Bánk - vélemények, kritkikák

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 21.
Nagyon szuper hétvégét töltöttünk a hotelben. Szép és ízléses a hotel, a személyzet pedig nagyon kedves. A wellness részleg felülmúlta az elképzelésünket,rengeteg minden van itt,nem unatkoztunk, pedig kinti programra alkalmatlan volt az időjárás. A szakácsnak arany keze van, minden nagyon finom volt, degeszre ettük magunkat:-) Jövünk máskor is!!!!

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 18.
A szálloda festői helyen van, jókat lehet a tó körül sétálni. Az étterem választéka és az ételek minősége kitűnő, a szobák és a wellness is megfelelt az igényeinknek. A csónakázás is kellemes volt. Fürödni, úszni is szerettünk volna a tóban, de a strandon a lépcső olyan kacsaszaros volt, hogy nem lehetett rajta lemenni - ami nem a hotel hibája, mert ez nem tartozott hozzá.

2014. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. január 17.
Évértékelő rendezvényünket tartottuk a szállodában. Gyönyörű a szálloda fekvése, a szobák tiszták és kényelmesek, a wellness minden igényt kielégít és mindezeket megkoronázza a konyha!Nagyon jó a vasárnapi wellness-ebéd vagy vacsora kezdeményezés. Számunkra előny jelentett, hogy közel van Budapesthez.

2030 feltöltött fotó
varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
Értékelt: 2014. január 16. - 7 látogató hasznosnak vélte
Hivatalosan, ha jól tudom, ez egy háromcsillagos hotel, de igen csak közel lehetne az a negyedik csillag. Remek helyen,gyönyörű panorámával rendelkezik és ha egy kicsit áldozunk a deluxe szobára már négycsillagos hotelben érezzük magunkat. A személyzet kedves és figyelmes, a levegő tiszta, a wellness jó, a reggeli ízletes és finom a vacsora szintén, van választék.

Értékelt: 2014. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű helyen épült,csodálatos kilátással. A wellness rész kiváló országos viszonylatban is !! Az ellátás bőséges és ízletesen főznek. Tiszta rendes szobák, kedves segítőkész kiszolgálás. Csak gratulálni tudunk hozzá és másoknak is ajánlani tudjuk szíves figyelmébe!! Bea és Zsolt
2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 4.
Nagyon tetszett a szálloda ellátottsága és elhelyezkedése. A reggeli és a vacsora kitűnő, nagyon-nagyon finom és bőséges. A szilveszter éjszaka fergeteges zenével, ételekkel remek volt. Jól éreztük magunkat nagyon. A szálloda dolgozói kedvesek voltak. Legközelebb is ellátogatunk a Hotelbe!!! Köszönjük!!!

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 29.
Kellemes meglepetés volt nemcsak a gyönyörű környezetben elhelyezett szállodaépület, hanem a kedves kiszolgálás, a kitűnő és bőséges ellátás, a wellness és a kalandpark nyújtotta kikapcsolódás.
Könnyen odataláltunk, jókat kirándultunk a környező falvakba és ünnepi műsort is kaptunk ajándékba Augusztus 20-án , tüzijátékkal megspékelve.

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 29.
Eddig kétszer voltunk a párommal, s az idén is tervezzük, hogy megyünk egy teljes hétre. Aki nem kedveli a zajos, zsúfolt wellnes hoteleket az inkább ide járjon. mert viszonylag kicsi / kb 30-35 szoba van,2 személyre pont jó méretűek. /, de kiváló berendezésekkel. A környéket is érdemes felfedezni, sétálni, túrázni és lovagolni is lehet, nem beszélve a fiataloknak, gyerekeknek a túlélő parkról.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 29.
mindenkinek ajanlom hogy latogasson el Bankra mert egy kellemes es minden elvarast kielegito szalloda. tobb helyen voltunk mar de ilyen profi modon vezetni egy szallodat mint ott teljes megelegedesre ez profizmusra vall. A wellnes reszleg nagyon jo es meglepetes a csendes wellnes reszleg amivel eddig nem talalkoztunk sehol kellemes a wellnes reszlegen a barpult ahol nagy a valasztek

2013. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. november 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Eldugott falu végén megpillantottuk ezt a csoda hotelt ! Hát ahhoz képest,hogy hol van : full extra ! Nagy meglepi volt,erre nem is számitottunk,Mindennel mag voltunk elégedve- jó néha az élménymedence csak akkor ment amikor németek bejöttek-de akkor mi is élveztük ! Nem volt gond,a személyzet nagyon kedves volt ,a szobák nagyon kényelmesek,erkéllyel,tóra nézők !

Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 20.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Monastery Boutique Hotel Budapest
Érvényes: 2019.06.16-ig
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, limonádé-délutánnal és aprósüteménnyel, sportos és szabadidős programokkal, könyvtár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.06.01. - 2019.06.30.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 14.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, limonádéval és desszerttel, wellness-részleg használattal, Medvepark belépőkkel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.344,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
Érvényes: 2019.10.31-ig
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Royal Club Hotel Visegrád
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

BánkX