Tó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett:
-Az étel kimagaslóan jó, a kiszolgálás kedves. -A wellness részleg nem túlzsúfolt, van csendes részleg és széles a választék
-A kert gyönyörű, hangulatos, illatos, még kevésbé jó időben is élvezhető

Nem tetszett:
-A szoba alapvetően egész tiszta volt, de a fürdőben kellemetlen szag fogadott minket, illetve a kevésbé látható helyeken nem volt tiszta.

2014. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok jot olvastam a szallodarol, de most volt lehetosegem megtapasztalni is. Nagyon jol ereztem magam a gyerekekkel egyutt. Tobb wellnes szalloda utan kijelenthetem, hogy a szalloda minden tekintetben azt nyujtja ami elvarhato. A wellnes resz pedig tulmutat a csillagokon. Az ettermi svedasztalos valasztek megfelo. A to szepen rendbe lett hozva, a szobakbol jo ra a kilatas.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hétvégét toltottunk a szállodában. Meglepett a modern wellness részleg, csodálatos rend a tó korul, és a vadonatúj kotélpálya. Egyszeru kornyék, de pihenni, kiválóan alkalmas. Kulonosen figyelmesek a hétvégi turistákhoz, ugyanis pénteken a wellness 23 óráig volt nyitva.

2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 12.
A kiszolgáló személyzet kedves, nagyon segítőkészek, rugalmasak, a wellness fantasztikus, a tóparti környezet gyönyörű. A kerti játszótér, a tó túlpartján lévő kalandpark a gyerekeknek paradicsom. A szálloda tiszta, minden szempontból kényelmes, a konyha remek és változatos. Külön említendő a wellness részben üzemeltetett bár, ahol akár ebédelni is lehet, ettől még élvezetesebben teltek az ott töltött napok.

2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 9.
Ez az a szálló, ahová bármikor, többször is visszajönnénk. Igényes, az étterem az ellátás,a személyzet tekintetében egyaránt, és ami a legfontosabb rendkívűl gyermekbarát. A wellnes részlegben különösen tetszett , hogy minden egy légtérben van(a szaunák, a medencék,a bárpult) így szinte mindig együtt volt a család még akkor is, ha az egyikünk pezsgőfürdőzött, a másikunk szaunázott, vagy épp kávézott.
2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 21.
Nagyon szuper hétvégét töltöttünk a hotelben. Szép és ízléses a hotel, a személyzet pedig nagyon kedves. A wellness részleg felülmúlta az elképzelésünket,rengeteg minden van itt,nem unatkoztunk, pedig kinti programra alkalmatlan volt az időjárás. A szakácsnak arany keze van, minden nagyon finom volt, degeszre ettük magunkat:-) Jövünk máskor is!!!!

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 18.
A szálloda festői helyen van, jókat lehet a tó körül sétálni. Az étterem választéka és az ételek minősége kitűnő, a szobák és a wellness is megfelelt az igényeinknek. A csónakázás is kellemes volt. Fürödni, úszni is szerettünk volna a tóban, de a strandon a lépcső olyan kacsaszaros volt, hogy nem lehetett rajta lemenni - ami nem a hotel hibája, mert ez nem tartozott hozzá.

2014. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. január 17.
Évértékelő rendezvényünket tartottuk a szállodában. Gyönyörű a szálloda fekvése, a szobák tiszták és kényelmesek, a wellness minden igényt kielégít és mindezeket megkoronázza a konyha!Nagyon jó a vasárnapi wellness-ebéd vagy vacsora kezdeményezés. Számunkra előny jelentett, hogy közel van Budapesthez.

2030 feltöltött fotó
varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
Értékelt: 2014. január 16. - 7 látogató hasznosnak vélte
Hivatalosan, ha jól tudom, ez egy háromcsillagos hotel, de igen csak közel lehetne az a negyedik csillag. Remek helyen,gyönyörű panorámával rendelkezik és ha egy kicsit áldozunk a deluxe szobára már négycsillagos hotelben érezzük magunkat. A személyzet kedves és figyelmes, a levegő tiszta, a wellness jó, a reggeli ízletes és finom a vacsora szintén, van választék.

Értékelt: 2014. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű helyen épült,csodálatos kilátással. A wellness rész kiváló országos viszonylatban is !! Az ellátás bőséges és ízletesen főznek. Tiszta rendes szobák, kedves segítőkész kiszolgálás. Csak gratulálni tudunk hozzá és másoknak is ajánlani tudjuk szíves figyelmébe!! Bea és Zsolt

Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450 - 24.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.15-ig
Bánk
2 nap/1 éjszaka 19.373,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.425 - 31.000,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 5.495,- Ft/fő/éj ártól: reggeli ellátással
Érvényes: 2019.10.18-ig
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.16-ig
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2019.12.15-ig
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.09.16-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.188 - 25.428,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Patak Park Hotel Visegrád
Hotel Bellevue Esztergom
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)

BánkX