Tó Wellness Hotel Bánk

1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Tó Wellness Hotel Bánk - vélemények, kritkikák

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 18.
Az elhelyezés, a kiszolgálás elsőrangú volt. A személyzet udvarias, figyelmes és nem utolsó sorban nagyon kedves és mosoolygós volt . Mivel mozgássérült házaspárként pihentünk Önöknél, meg kell említenem, hogy úgy segítettek nekünk minden téren, hogy nem is kértük. Valamint kimondatlanul is udvariasan voltak a segítségünkre /ami nem volt bántó/.
2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness részleg nagyon-nagyon jó, sokkal jobb, mint amit egy 3 csillagos szállodától várnánk :) A medencék szuperak minden szempontból! ! ! Gyönyörű a környezet, a kilátás, a hotel elhelyezkedése a tóparton. Nagyon tetszett a családias jellege, hogy nem túl nagy, nem tévedünk el benne és barátságos minden.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az egyik legszebb hely, és az egyik legjobb szálloda, ahol jártam. Festői a környék,remek a tó kiépítettsége, és a wellness részleg igen sokoldalú szolgáltatást nyújt. (kár hogy a szélesebb választék csak a hét utolsó 3 napján működik, a hétköznapi létszámot elnézve szerintem ki lenne használva. ) Nagyon jó hogy bent és kint is találhatók medencék,élmény, úszó és jacuzzi, és elég nagyok is.
2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 12.
nagyon jól éreztük magunkat gyönyörű helyen van a hotel.az étkezés kitünö. szolgáltatás kiváló.
Negatívum talán a fürdőszoba nem lehetett letenni a ruhát sehova.
A TV csatorna kevés és rossz minőségű ezen lehetne javítani.
A szakácsnak külön köszönet nagyon finom volt minden.A welness csodálatos minden müködött nagy élmény volt.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 7.
Már második alkalommal jártunk a szállodában, és most is minden nagyon tetszett. A wellness részleg óriási, a medencék tele vannak élményelemekkel, a szauna, gőzkabin is mindig üzemelt. Változatot is finom ételeket szolgáltak fel az étteremben. A személyzet -a recepcióstól a takarítónőig- nagyon kedves és segítőkész volt. A táj nyáron is és télen is gyönyörű.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Nagyon kellemes napokat toltottunk el a hotelban a parommal. A szoba nagyon kenyelmes volt, szep kilatassal (tora nezo) es nagyon hangulatos volt. A wellness reszleg nagy, sok szolgoltatassal. Az egyetlen dolog, ami nem tetszett, hogy nem csak a szallovendegek hasznalhattak, hanem kulsosok is bejohettek, illetve neha meg uszas orakat is tartottak gyerekeknek.

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk a szállodában. Azt kaptuk, amire számítottunk. . . majdnem. A szálló 3*-os, annak meg is felelet, kivéve az árakt, azok inkább egy 4*-os hotelre hajaznak lásd étel-ital. A szoba korrekt, tiszta. Mondjuk a wi-fi egy vicc, olyan, mint a meében, hol volt, hol nem. . .

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 17.
Csak ajánlani tudom! Annyira ,hogy négyszer vagy ötször voltunk ott. Pedig Debrecenhez nincs túl közel. Ha pihenni kikapcsolódni vágyik valaki itt biztosan megteheti. Nagyon kedvesek , jó a kiszolgálás . Sok medence van kicsi nagy , kint is . A táj gyönyörű , vacsora után jól esett a séta a tó körül . Jó a levegő . Remélem még eljutok ide!
2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Parommal 2 ejszakat toltottunk el a hotelben a Toparti romantika program kereteben. A hotel mellett levo to es a szobakbol a kilatas a tora csodaszep, Bank egy nagyon nyugodt kis falu benyomasat keltette, ami tokeletesen alkalmas a pihenesre. A hotel szemelyzete rendkivul segitokesz volt, minden kerdesunkben es keresunkben szivesen segitettek.
2014. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 3.
Nagyon sokáig keresgéltem wellness hétvégére alkalmas helyet de a véleményeket olvasva sok helytől elment a kedvem. A Bánki hotelről viszont a legtöbben sok jót írtak, ezért esett rá a választásunk és egyáltalán nem bántuk meg! A Wellness részleg szuper, főleg ha hétvégén megy az ember, mert akkor a csendes wellnesst is használhatja.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.819 - 30.549,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 20.962 - 27.112,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.06-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.538 - 22.508,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Libra Hotel
Veresegyház
4 nap/3 éjszaka 15.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, desszerttel, Medvepark belépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.18. - 2020.08.24.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 4.998 - 5.725,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.06-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.240 - 35.417,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.31-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2020.09.04-ig
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-6 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.01-ig
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.05-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 6.714 - 16.785,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 20.962 - 27.112,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Bánk környékén
Royal Club Hotel Visegrád
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)

BánkX