Tó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk
Tó Wellness Hotel BánkTó Wellness Hotel Bánk
Tó Wellness Hotel BánkTó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk bemutatkozása

A Bánki-tó partján, Budapesttól 65 kilométerre, Nógrád megyében található a Tó Wellness Hotel. A szálloda szolgáltatásaiból adódóan alkalmas egyéni utazók és csoportos rendezvények számára is, wellnessrészlege és a közelben található Kalandpark lehetősége nyújt aktív szórakozásra és kikapcsolódásra egyaránt.

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

Kiváló 2015. február 14.gyerekekkel járt itt
Egy vasárnap igénybe vettük a Wellnes+ebéd szolgáltatásukat. Nagyon jól éreztük magunkat az élményfürdőben és utána ettünk egy finom svédasztalos ebédet. Levesből kétféle volt. Mindenki talált magának való fogást. A desszertek nagyon finomak, különösen a Túrós smarni szamóca öntettel. Gyors kiszolgálás volt, bár az italárak elég magasak. Ezt külön kell fizetni!
Kiváló 2015. február 12.családjával járt itt
Visszajáró vendégek vagyunk, minden novemberben ott töltünk egy hétvégét a csaladommal, 8 felnőtt. Bár mindenki külön pihen a párjával, de ez a hétvége közös és mindenki szivesen jön Bánkra. Nagyszerű hotel, kedves, mosolygós a személyzet. Az ételek nagyon finomak, változatosak, a kiszolgálás remek. A szobák tiszták, kényelmesek!
Kiváló 2015. január 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép helyen van a szálloda. Minden szolgáltatásával maximálisan elégedettek voltunk. Bőséges volt a félpanziós ellátás, nagy kamasz korú gyerekeink is elégedettek voltak. A wellness részleg nagyon hangulatos, sokféle szolgáltatással áll a vendégek részére. Jól döntöttünk, hogy ezt a hotelt választottuk. Ajánljuk mindenkinek:)
Gyenge 2015. január 6.a párjával járt itt
Értékelési Szempontok alapján:
- A személyzettel semmi érdemleges, de az észrevételt nem tudták megmagyarázni. A már kb két hónapja lefoglalt szobát két külön ágyasra kértem de nem azt kaptam, kicsi volt és igazán csak alvásra használatos, minimális elvárási szint. Miért nem szóltam, mert a rendelésben le volt írva az igény.
Kiváló 2014. október 25.a párjával járt itt
Tisztelt vendéglátó! Mint ahogy az az értékelésemből is látszik, nagyon elégedett voltam az Önöknél töltött 3 nappal. A rengeteg pozitiv élményből csak egyet emelnék ki, és leirnám az egyetlen "csak" jóra értékelt minősitésémnek az okát is. Nagyon jól esett nekünk, hogy az egyik büfé vacsoránkat felcserélhettük egy általunk igényelt főételre a sztrapacskára.
Kiváló 2014. szeptember 18.a párjával járt itt
Az elhelyezés, a kiszolgálás elsőrangú volt. A személyzet udvarias, figyelmes és nem utolsó sorban nagyon kedves és mosoolygós volt . Mivel mozgássérült házaspárként pihentünk Önöknél, meg kell említenem, hogy úgy segítettek nekünk minden téren, hogy nem is kértük. Valamint kimondatlanul is udvariasan voltak a segítségünkre /ami nem volt bántó/.
2014. augusztus 18.a párjával járt itt
A wellness részleg nagyon-nagyon jó, sokkal jobb, mint amit egy 3 csillagos szállodától várnánk :) A medencék szuperak minden szempontból! ! ! Gyönyörű a környezet, a kilátás, a hotel elhelyezkedése a tóparton. Nagyon tetszett a családias jellege, hogy nem túl nagy, nem tévedünk el benne és barátságos minden.
Kiváló 2014. augusztus 15.a párjával járt itt
Az egyik legszebb hely, és az egyik legjobb szálloda, ahol jártam. Festői a környék,remek a tó kiépítettsége, és a wellness részleg igen sokoldalú szolgáltatást nyújt. (kár hogy a szélesebb választék csak a hét utolsó 3 napján működik, a hétköznapi létszámot elnézve szerintem ki lenne használva.
Tó Wellness Hotel Bánk - BelsőTó Wellness Hotel Bánk - KörnyékTó Wellness Hotel Bánk - KörnyékTó Wellness Hotel Bánk - Medence/kert
Kiváló 2014. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
nagyon jól éreztük magunkat gyönyörű helyen van a hotel. az étkezés kitünö. szolgáltatás kiváló.
Negatívum talán a fürdőszoba nem lehetett letenni a ruhát sehova.
A TV csatorna kevés és rossz minőségű ezen lehetne javítani.
A szakácsnak külön köszönet nagyon finom volt minden. A welness csodálatos minden müködött nagy élmény volt.
Kiváló 2014. július 7.gyerekekkel járt itt
Már második alkalommal jártunk a szállodában, és most is minden nagyon tetszett. A wellness részleg óriási, a medencék tele vannak élményelemekkel, a szauna, gőzkabin is mindig üzemelt.
Változatot is finom ételeket szolgáltak fel az étteremben.
A személyzet -a recepcióstól a takarítónőig- nagyon kedves és segítőkész volt.
A táj nyáron is és télen is gyönyörű.
Tó Wellness Hotel Bánk a térképen
2653 BánkPetőfi út 73.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem