Tó Wellness Hotel Bánk

1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Tó Wellness Hotel Bánk - vélemények, kritkikák

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 18.
Az elhelyezés, a kiszolgálás elsőrangú volt. A személyzet udvarias, figyelmes és nem utolsó sorban nagyon kedves és mosoolygós volt . Mivel mozgássérült házaspárként pihentünk Önöknél, meg kell említenem, hogy úgy segítettek nekünk minden téren, hogy nem is kértük. Valamint kimondatlanul is udvariasan voltak a segítségünkre /ami nem volt bántó/.
2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness részleg nagyon-nagyon jó, sokkal jobb, mint amit egy 3 csillagos szállodától várnánk :) A medencék szuperak minden szempontból! ! ! Gyönyörű a környezet, a kilátás, a hotel elhelyezkedése a tóparton. Nagyon tetszett a családias jellege, hogy nem túl nagy, nem tévedünk el benne és barátságos minden.

Juca TOP szállásértékelő
2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az egyik legszebb hely, és az egyik legjobb szálloda, ahol jártam. Festői a környék,remek a tó kiépítettsége, és a wellness részleg igen sokoldalú szolgáltatást nyújt. (kár hogy a szélesebb választék csak a hét utolsó 3 napján működik, a hétköznapi létszámot elnézve szerintem ki lenne használva. ) Nagyon jó hogy bent és kint is találhatók medencék,élmény, úszó és jacuzzi, és elég nagyok is.
2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 12.
nagyon jól éreztük magunkat gyönyörű helyen van a hotel.az étkezés kitünö. szolgáltatás kiváló.
Negatívum talán a fürdőszoba nem lehetett letenni a ruhát sehova.
A TV csatorna kevés és rossz minőségű ezen lehetne javítani.
A szakácsnak külön köszönet nagyon finom volt minden.A welness csodálatos minden müködött nagy élmény volt.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 7.
Már második alkalommal jártunk a szállodában, és most is minden nagyon tetszett. A wellness részleg óriási, a medencék tele vannak élményelemekkel, a szauna, gőzkabin is mindig üzemelt. Változatot is finom ételeket szolgáltak fel az étteremben. A személyzet -a recepcióstól a takarítónőig- nagyon kedves és segítőkész volt. A táj nyáron is és télen is gyönyörű.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Nagyon kellemes napokat toltottunk el a hotelban a parommal. A szoba nagyon kenyelmes volt, szep kilatassal (tora nezo) es nagyon hangulatos volt. A wellness reszleg nagy, sok szolgoltatassal. Az egyetlen dolog, ami nem tetszett, hogy nem csak a szallovendegek hasznalhattak, hanem kulsosok is bejohettek, illetve neha meg uszas orakat is tartottak gyerekeknek.

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk a szállodában. Azt kaptuk, amire számítottunk. . . majdnem. A szálló 3*-os, annak meg is felelet, kivéve az árakt, azok inkább egy 4*-os hotelre hajaznak lásd étel-ital. A szoba korrekt, tiszta. Mondjuk a wi-fi egy vicc, olyan, mint a meében, hol volt, hol nem. . .

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 17.
Csak ajánlani tudom! Annyira ,hogy négyszer vagy ötször voltunk ott. Pedig Debrecenhez nincs túl közel. Ha pihenni kikapcsolódni vágyik valaki itt biztosan megteheti. Nagyon kedvesek , jó a kiszolgálás . Sok medence van kicsi nagy , kint is . A táj gyönyörű , vacsora után jól esett a séta a tó körül . Jó a levegő . Remélem még eljutok ide!
2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Parommal 2 ejszakat toltottunk el a hotelben a Toparti romantika program kereteben. A hotel mellett levo to es a szobakbol a kilatas a tora csodaszep, Bank egy nagyon nyugodt kis falu benyomasat keltette, ami tokeletesen alkalmas a pihenesre. A hotel szemelyzete rendkivul segitokesz volt, minden kerdesunkben es keresunkben szivesen segitettek.
2014. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 3.
Nagyon sokáig keresgéltem wellness hétvégére alkalmas helyet de a véleményeket olvasva sok helytől elment a kedvem. A Bánki hotelről viszont a legtöbben sok jót írtak, ezért esett rá a választásunk és egyáltalán nem bántuk meg! A Wellness részleg szuper, főleg ha hétvégén megy az ember, mert akkor a csendes wellnesst is használhatja.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450 - 24.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.15-ig
Bánk
2 nap/1 éjszaka 19.373,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.731 - 14.373,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.652,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
3 nap/2 éjszaka 8.925,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 25.302 - 35.782,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.23-ig
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.16-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.188 - 25.428,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.803,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 15.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Patak Park Hotel Visegrád
Hotel Bellevue Esztergom
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)

BánkX