Tó Wellness Hotel Bánk

1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Tó Wellness Hotel Bánk - vélemények, kritkikák

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Nagyon kellemes napokat toltottunk el a hotelban a parommal. A szoba nagyon kenyelmes volt, szep kilatassal (tora nezo) es nagyon hangulatos volt. A wellness reszleg nagy, sok szolgoltatassal. Az egyetlen dolog, ami nem tetszett, hogy nem csak a szallovendegek hasznalhattak, hanem kulsosok is bejohettek, illetve neha meg uszas orakat is tartottak gyerekeknek.

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk a szállodában. Azt kaptuk, amire számítottunk. . . majdnem. A szálló 3*-os, annak meg is felelet, kivéve az árakt, azok inkább egy 4*-os hotelre hajaznak lásd étel-ital. A szoba korrekt, tiszta. Mondjuk a wi-fi egy vicc, olyan, mint a meében, hol volt, hol nem. . .

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 17.
Csak ajánlani tudom! Annyira ,hogy négyszer vagy ötször voltunk ott. Pedig Debrecenhez nincs túl közel. Ha pihenni kikapcsolódni vágyik valaki itt biztosan megteheti. Nagyon kedvesek , jó a kiszolgálás . Sok medence van kicsi nagy , kint is . A táj gyönyörű , vacsora után jól esett a séta a tó körül . Jó a levegő . Remélem még eljutok ide!
2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Parommal 2 ejszakat toltottunk el a hotelben a Toparti romantika program kereteben. A hotel mellett levo to es a szobakbol a kilatas a tora csodaszep, Bank egy nagyon nyugodt kis falu benyomasat keltette, ami tokeletesen alkalmas a pihenesre. A hotel szemelyzete rendkivul segitokesz volt, minden kerdesunkben es keresunkben szivesen segitettek.
2014. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 3.
Nagyon sokáig keresgéltem wellness hétvégére alkalmas helyet de a véleményeket olvasva sok helytől elment a kedvem. A Bánki hotelről viszont a legtöbben sok jót írtak, ezért esett rá a választásunk és egyáltalán nem bántuk meg! A Wellness részleg szuper, főleg ha hétvégén megy az ember, mert akkor a csendes wellnesst is használhatja.
2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett:
-Az étel kimagaslóan jó, a kiszolgálás kedves. -A wellness részleg nem túlzsúfolt, van csendes részleg és széles a választék
-A kert gyönyörű, hangulatos, illatos, még kevésbé jó időben is élvezhető

Nem tetszett:
-A szoba alapvetően egész tiszta volt, de a fürdőben kellemetlen szag fogadott minket, illetve a kevésbé látható helyeken nem volt tiszta.

2014. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok jot olvastam a szallodarol, de most volt lehetosegem megtapasztalni is. Nagyon jol ereztem magam a gyerekekkel egyutt. Tobb wellnes szalloda utan kijelenthetem, hogy a szalloda minden tekintetben azt nyujtja ami elvarhato. A wellnes resz pedig tulmutat a csillagokon. Az ettermi svedasztalos valasztek megfelo. A to szepen rendbe lett hozva, a szobakbol jo ra a kilatas.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hétvégét toltottunk a szállodában. Meglepett a modern wellness részleg, csodálatos rend a tó korul, és a vadonatúj kotélpálya. Egyszeru kornyék, de pihenni, kiválóan alkalmas. Kulonosen figyelmesek a hétvégi turistákhoz, ugyanis pénteken a wellness 23 óráig volt nyitva.

2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 12.
A kiszolgáló személyzet kedves, nagyon segítőkészek, rugalmasak, a wellness fantasztikus, a tóparti környezet gyönyörű. A kerti játszótér, a tó túlpartján lévő kalandpark a gyerekeknek paradicsom. A szálloda tiszta, minden szempontból kényelmes, a konyha remek és változatos. Külön említendő a wellness részben üzemeltetett bár, ahol akár ebédelni is lehet, ettől még élvezetesebben teltek az ott töltött napok.

2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 9.
Ez az a szálló, ahová bármikor, többször is visszajönnénk. Igényes, az étterem az ellátás,a személyzet tekintetében egyaránt, és ami a legfontosabb rendkívűl gyermekbarát. A wellnes részlegben különösen tetszett , hogy minden egy légtérben van(a szaunák, a medencék,a bárpult) így szinte mindig együtt volt a család még akkor is, ha az egyikünk pezsgőfürdőzött, a másikunk szaunázott, vagy épp kávézott.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 20.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.475 - 31.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.05.21-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2019.08.19-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.16. - 2019.08.15.
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.09-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.344,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, limonádé-délutánnal és aprósüteménnyel, sportos és szabadidős programokkal, könyvtár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.06.01. - 2019.06.30.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Royal Club Hotel Visegrád
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

BánkX