Tó Wellness Hotel Bánk

Akciós csomagok

Tó Wellness Hotel Bánk - vélemények, kritkikák

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 7.
Már második alkalommal jártunk a szállodában, és most is minden nagyon tetszett. A wellness részleg óriási, a medencék tele vannak élményelemekkel, a szauna, gőzkabin is mindig üzemelt. Változatot is finom ételeket szolgáltak fel az étteremben. A személyzet -a recepcióstól a takarítónőig- nagyon kedves és segítőkész volt. A táj nyáron is és télen is gyönyörű.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Nagyon kellemes napokat toltottunk el a hotelban a parommal. A szoba nagyon kenyelmes volt, szep kilatassal (tora nezo) es nagyon hangulatos volt. A wellness reszleg nagy, sok szolgoltatassal. Az egyetlen dolog, ami nem tetszett, hogy nem csak a szallovendegek hasznalhattak, hanem kulsosok is bejohettek, illetve neha meg uszas orakat is tartottak gyerekeknek.

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk a szállodában. Azt kaptuk, amire számítottunk. . . majdnem. A szálló 3*-os, annak meg is felelet, kivéve az árakt, azok inkább egy 4*-os hotelre hajaznak lásd étel-ital. A szoba korrekt, tiszta. Mondjuk a wi-fi egy vicc, olyan, mint a meében, hol volt, hol nem. . .

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 17.
Csak ajánlani tudom! Annyira ,hogy négyszer vagy ötször voltunk ott. Pedig Debrecenhez nincs túl közel. Ha pihenni kikapcsolódni vágyik valaki itt biztosan megteheti. Nagyon kedvesek , jó a kiszolgálás . Sok medence van kicsi nagy , kint is . A táj gyönyörű , vacsora után jól esett a séta a tó körül . Jó a levegő . Remélem még eljutok ide!
2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Parommal 2 ejszakat toltottunk el a hotelben a Toparti romantika program kereteben. A hotel mellett levo to es a szobakbol a kilatas a tora csodaszep, Bank egy nagyon nyugodt kis falu benyomasat keltette, ami tokeletesen alkalmas a pihenesre. A hotel szemelyzete rendkivul segitokesz volt, minden kerdesunkben es keresunkben szivesen segitettek.
2014. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 3.
Nagyon sokáig keresgéltem wellness hétvégére alkalmas helyet de a véleményeket olvasva sok helytől elment a kedvem. A Bánki hotelről viszont a legtöbben sok jót írtak, ezért esett rá a választásunk és egyáltalán nem bántuk meg! A Wellness részleg szuper, főleg ha hétvégén megy az ember, mert akkor a csendes wellnesst is használhatja.
2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett:
-Az étel kimagaslóan jó, a kiszolgálás kedves. -A wellness részleg nem túlzsúfolt, van csendes részleg és széles a választék
-A kert gyönyörű, hangulatos, illatos, még kevésbé jó időben is élvezhető

Nem tetszett:
-A szoba alapvetően egész tiszta volt, de a fürdőben kellemetlen szag fogadott minket, illetve a kevésbé látható helyeken nem volt tiszta.

2014. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok jot olvastam a szallodarol, de most volt lehetosegem megtapasztalni is. Nagyon jol ereztem magam a gyerekekkel egyutt. Tobb wellnes szalloda utan kijelenthetem, hogy a szalloda minden tekintetben azt nyujtja ami elvarhato. A wellnes resz pedig tulmutat a csillagokon. Az ettermi svedasztalos valasztek megfelo. A to szepen rendbe lett hozva, a szobakbol jo ra a kilatas.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hétvégét toltottunk a szállodában. Meglepett a modern wellness részleg, csodálatos rend a tó korul, és a vadonatúj kotélpálya. Egyszeru kornyék, de pihenni, kiválóan alkalmas. Kulonosen figyelmesek a hétvégi turistákhoz, ugyanis pénteken a wellness 23 óráig volt nyitva.

2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 12.
A kiszolgáló személyzet kedves, nagyon segítőkészek, rugalmasak, a wellness fantasztikus, a tóparti környezet gyönyörű. A kerti játszótér, a tó túlpartján lévő kalandpark a gyerekeknek paradicsom. A szálloda tiszta, minden szempontból kényelmes, a konyha remek és változatos. Külön említendő a wellness részben üzemeltetett bár, ahol akár ebédelni is lehet, ettől még élvezetesebben teltek az ott töltött napok.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.130 - 19.645,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.489 - 20.034,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 14.854,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
Vácz Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.23-ig
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.18-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.672,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.17-ig
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.08.23. - 2020.07.18.
Vitta Hotel Superior Budapest
3 nap/2 éjszaka 10.289 - 11.759,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.30-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Bánk
2 nap/1 éjszaka 17.445 - 22.748,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

BánkX