Tó Wellness Hotel Bánk

Akciós csomagok

Tó Wellness Hotel Bánk - vélemények, kritkikák

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Kellemes hosszú hétvégét töltöttünk a hotelben. A személyzet kedvessége, a hotel környezete megnyerte a tetszésünket. A hotel szolgáltatásai közül a wellness részleget vettük igénybe. Kár, hogy néhány kabint nem lehetett használni. pedig azokra is kíváncsiak lennénk. Sajnáltam, hogy a legegyszerűbb szobát választottuk. Nagyon kicsi volt.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 10.
Az tudvalévő, hogy kicsi a szoba ami nem baj, de ha éjjeliszekrény nem is fér el az ágy mellett, egy kis polc legalább kellene a telefonnak, órának stb. Valamint 1-2 kisebb szék is kellene akár összecsukható is, mert most is szép idő volt és szivesen kiültünk volna az erkélyre, de nem volt mire.

Kyra TOP szállásértékelő
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 21.
Egy átlagos februári hétvégét töltöttünk a hotelben. Szinte minden kifogástalan volt:tóra néző szoba, péntek d. u. még kevéssé használt wellness, finom ételek. Apró kifogások:egy négy csillagos (és még ehhez képest is túlárazott) hotelbe télen jól esne (az előre lefoglalt) fűtött szobába érkezni.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 13.
Egy szinte tökéletesre sikeredett három éjszakát töltöttünk el a feleségemmel a
Wellness Tó Hotelben. Csodálatos környezet kedves személyzet várt minket melyet csak tetőzöt a hotel belső kialakítása stílusa . Az étterem a felszolgállás kifogástalan az ételek ízvilága egyenesen fenséges! S hogy akkor miért is említem úgy hogy szinte tökéletesre sikeredett éjszakák röviden leírom.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 28.
Nagyon kellemes meglepetés volt, hogy egy eldugott kis faluban, a fővárostól nem is olyan messze milyen kis ékszerdoboz található. Már maga a környezet is gyönyörű és rendkívül ízlésesen helyezkedik el a szálloda is. Szép és igényes berendezés. A szobák jól felszereltek (nagy tv), bár a fürdő kicsit egyszerűen designolt. A vacsora átlagos, de kárpótol a hatalmas wellness.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hely, lágy zenével, finom ételek, segítőkész személyzet.
A wellness részleg tágas, sok élményelemmel, többféle, különböző igényeknek megfelelő szaunával. A masszázs kiváló.
A szoba az elvárásainknak megfelelő. Érdemes a tóra néző kilátással kérni, a reggeli köd a tó felett csodás látvány.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nászajándékba kaptuk a 3 éjszakás pihenést félpanziós ellátással a Tó Wellness hotelbe, a várakozásainknak megfelelt a szállás és az ellátás is. Érkezésünk után amikor beléptünk a szobába iszonyú meleg fogadott minket, rájöttünk, hogy sajnos a klímánk nem működik, így az ágyra szórt rózsaszirmos meglepetés szív ellenére új szobát kellett igénybe vennünk, miután a szerelőjük 2x próbálta megjavítani a rendszert.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi a hotel különálló apartmanjában töltöttünk 3 nap/2 éjszakát. Ez a tó apartman. Ez helyileg nem a hotel szomszédságában van, kb 20 perc séta. Az apartman kétszintes és nagyon igényesen néz ki. Családosoknak kiváló. Csak ajánlani tudom. Lehetőség van átmenni a hotel wellness részlegébe, persze ez fizetős.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Várakozással vegyes izgalommal érkeztünk a Tó Wellness hotelbe, hiszen nem jártunk itt korábban és szerettük volna, ha jó ár-érték arányú szolgáltatást kapunk. Mindennel meg voltunk elégedve. A környezet igazán impozáns, erdő, dombok-hegyek és a Bánki-tó együttesen gyönyörű tájat varázsol minden napszakban az arra látogatók szeme elé.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Házassági évfordulónkra férjemnek szerettem volna meglepetést. Három gyermekünket beavattam, munkahelyeken elintéztem a szabadságot, Édesanyámat megkértem,hogy gondoskodjon a fiúk étkezéséről. Szerdán este az ünnepi vacsoránál adtam oda páromnak szépen becsomagolva a kinyomtatott visszaigazolást. Egy napja volt,hogy lelkileg felkészüljön.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.130 - 19.645,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.489 - 20.034,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Bánk
2 nap/1 éjszaka 17.445 - 22.748,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 6.995,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kültéri medence használattal
Érvényes: 2019.09.01-ig
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 14.854,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2019.10.16-ig
Padláskincsek Vendégház
Nagybörzsöny
4 nap/3 éjszaka 11.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, állatsimogató, Vízimalom, templom belépőkkel, kisvasút jeggyel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 11.245,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

BánkX