Tó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk - vélemények, kritkikák

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén januárban születésnapi ajándék volt egy hétvégi pihenés a szállodában. Korábban már jártunk itt több napra, ezért is esett erre a hotelre a választás. A szoba teljesen megfelelő volt, tiszta, az étterem mint mindig, finom és bőséges ételekkel várt minket, a wellness-részleg pedig kimagasló (pl. só-jakuzzival eddig még soha, sehol nem találkoztunk).

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hosszú hétvégét töltöttem el családommal, összességében elégedett vagyok, de vannak hiányosságok. Kettő kettő ágyas szobát foglaltunk. Az egyikkel nem volt semmi gond, a másik egy lyuk volt. A szobában egy asztal sem volt, mozdulni sem lehetett. A recepción reklamáltunk, szerencsére egyből tudtunk szobát cserélni. Internet csak akadozva működik.
2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes fogadtatás,tisztaság,nyugodt légkör,finom ételek-és gyors felszolgálás az étteremben,rendben tartott környezet,kitűnő parkolási lehetőség,de szerintem mindhárman elégedettek voltunk az egész ellátással ! A személyzet maximálisan megtesz mindent annak érdekében,hogy a vendég elégedett legyen! Köszönet mindenért-Zsuzsa,és barátnői szlovákiából!

expert TOP szállásértékelő
2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hotel a hegyek között, erdős részen, egy kis faluban található a bánki tó partján. A kilátás gyönyörű, a levegő tiszta, a környék csendes. A szálloda közepes méretű, új és modern, mind formáiban, mind színeiben. A plusz tematikát a jazz témakörrel kapcsolatos dolgok (zene, képek, szobor stb adják).

Mobilról küldte. | 2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokszor jartunk itt kettesben es csaladdal es lehetetlen megunni. Mindig kritikus vagyok, de itt nincs hiba. Minden olyan, ahogy a nagykonyvben meg van irva: gyonyoru hotel, szep kornyezet, finom etelek, fantasztikus wellness es meg a szemelyzet is tokeletes. Minden van, amire szukseg van a piheneshez, feltoltodeshez.

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. február 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy vasárnap igénybe vettük a Wellnes+ebéd szolgáltatásukat. Nagyon jól éreztük magunkat az élményfürdőben és utána ettünk egy finom svédasztalos ebédet. Levesből kétféle volt. Mindenki talált magának való fogást. A desszertek nagyon finomak, különösen a Túrós smarni szamóca öntettel. Gyors kiszolgálás volt, bár az italárak elég magasak.

2014. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszajáró vendégek vagyunk, minden novemberben ott töltünk egy hétvégét a csaladommal, 8 felnőtt. Bár mindenki külön pihen a párjával, de ez a hétvége közös és mindenki szivesen jön Bánkra. Nagyszerű hotel, kedves, mosolygós a személyzet. Az ételek nagyon finomak, változatosak, a kiszolgálás remek. A szobák tiszták, kényelmesek!
2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 28.
Nagyon szép helyen van a szálloda. Minden szolgáltatásával maximálisan elégedettek voltunk.Bőséges volt a félpanziós ellátás, nagy kamasz korú gyerekeink is elégedettek voltak. A wellness részleg nagyon hangulatos, sokféle szolgáltatással áll a vendégek részére. Jól döntöttünk, hogy ezt a hotelt választottuk. Ajánljuk mindenkinek:)
2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 6. - 5 látogató hasznosnak vélte
Értékelési Szempontok alapján:
- A személyzettel semmi érdemleges, de az észrevételt nem tudták megmagyarázni. A már kb két hónapja lefoglalt szobát két külön ágyasra kértem de nem azt kaptam, kicsi volt és igazán csak alvásra használatos, minimális elvárási szint. Miért nem szóltam, mert a rendelésben le volt írva az igény.
2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tisztelt vendéglátó! Mint ahogy az az értékelésemből is látszik, nagyon elégedett voltam az Önöknél töltött 3 nappal. A rengeteg pozitiv élményből csak egyet emelnék ki, és leirnám az egyetlen "csak" jóra értékelt minősitésémnek az okát is. Nagyon jól esett nekünk, hogy az egyik büfé vacsoránkat felcserélhettük egy általunk igényelt főételre a sztrapacskára.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450 - 24.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.15-ig
Bánk
2 nap/1 éjszaka 19.373,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.09-ig
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 15.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.075 - 20.150,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.02-ig
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.425 - 31.000,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.430 - 11.062,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.271 - 25.751,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.188 - 25.428,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Patak Park Hotel Visegrád
Hotel Bellevue Esztergom
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)

BánkX