Tó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk - vélemények, kritkikák

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

Mobilról küldte. | 2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokszor jartunk itt kettesben es csaladdal es lehetetlen megunni. Mindig kritikus vagyok, de itt nincs hiba. Minden olyan, ahogy a nagykonyvben meg van irva: gyonyoru hotel, szep kornyezet, finom etelek, fantasztikus wellness es meg a szemelyzet is tokeletes. Minden van, amire szukseg van a piheneshez, feltoltodeshez.

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. február 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy vasárnap igénybe vettük a Wellnes+ebéd szolgáltatásukat. Nagyon jól éreztük magunkat az élményfürdőben és utána ettünk egy finom svédasztalos ebédet. Levesből kétféle volt. Mindenki talált magának való fogást. A desszertek nagyon finomak, különösen a Túrós smarni szamóca öntettel. Gyors kiszolgálás volt, bár az italárak elég magasak.

2014. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszajáró vendégek vagyunk, minden novemberben ott töltünk egy hétvégét a csaladommal, 8 felnőtt. Bár mindenki külön pihen a párjával, de ez a hétvége közös és mindenki szivesen jön Bánkra. Nagyszerű hotel, kedves, mosolygós a személyzet. Az ételek nagyon finomak, változatosak, a kiszolgálás remek. A szobák tiszták, kényelmesek!
2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 28.
Nagyon szép helyen van a szálloda. Minden szolgáltatásával maximálisan elégedettek voltunk.Bőséges volt a félpanziós ellátás, nagy kamasz korú gyerekeink is elégedettek voltak. A wellness részleg nagyon hangulatos, sokféle szolgáltatással áll a vendégek részére. Jól döntöttünk, hogy ezt a hotelt választottuk. Ajánljuk mindenkinek:)
2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 6. - 5 látogató hasznosnak vélte
Értékelési Szempontok alapján:
- A személyzettel semmi érdemleges, de az észrevételt nem tudták megmagyarázni. A már kb két hónapja lefoglalt szobát két külön ágyasra kértem de nem azt kaptam, kicsi volt és igazán csak alvásra használatos, minimális elvárási szint. Miért nem szóltam, mert a rendelésben le volt írva az igény.
2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tisztelt vendéglátó! Mint ahogy az az értékelésemből is látszik, nagyon elégedett voltam az Önöknél töltött 3 nappal. A rengeteg pozitiv élményből csak egyet emelnék ki, és leirnám az egyetlen "csak" jóra értékelt minősitésémnek az okát is. Nagyon jól esett nekünk, hogy az egyik büfé vacsoránkat felcserélhettük egy általunk igényelt főételre a sztrapacskára.
2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 18.
Az elhelyezés, a kiszolgálás elsőrangú volt. A személyzet udvarias, figyelmes és nem utolsó sorban nagyon kedves és mosoolygós volt . Mivel mozgássérült házaspárként pihentünk Önöknél, meg kell említenem, hogy úgy segítettek nekünk minden téren, hogy nem is kértük. Valamint kimondatlanul is udvariasan voltak a segítségünkre /ami nem volt bántó/.
2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness részleg nagyon-nagyon jó, sokkal jobb, mint amit egy 3 csillagos szállodától várnánk :) A medencék szuperak minden szempontból! ! ! Gyönyörű a környezet, a kilátás, a hotel elhelyezkedése a tóparton. Nagyon tetszett a családias jellege, hogy nem túl nagy, nem tévedünk el benne és barátságos minden.

Juca TOP szállásértékelő
2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az egyik legszebb hely, és az egyik legjobb szálloda, ahol jártam. Festői a környék,remek a tó kiépítettsége, és a wellness részleg igen sokoldalú szolgáltatást nyújt. (kár hogy a szélesebb választék csak a hét utolsó 3 napján működik, a hétköznapi létszámot elnézve szerintem ki lenne használva. ) Nagyon jó hogy bent és kint is találhatók medencék,élmény, úszó és jacuzzi, és elég nagyok is.
2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 12.
nagyon jól éreztük magunkat gyönyörű helyen van a hotel.az étkezés kitünö. szolgáltatás kiváló.
Negatívum talán a fürdőszoba nem lehetett letenni a ruhát sehova.
A TV csatorna kevés és rossz minőségű ezen lehetne javítani.
A szakácsnak külön köszönet nagyon finom volt minden.A welness csodálatos minden müködött nagy élmény volt.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.130 - 19.645,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.489 - 20.034,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963 - 17.057,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.09-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.672,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.17-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.349,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
Érvényes: 2019.10.31-ig
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 11.245,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.839 - 13.066,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Patak Park Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.598 - 19.498,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2019.10.16-ig
Bánk
2 nap/1 éjszaka 17.445 - 22.748,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

BánkX