Tó Wellness Hotel Bánk

Akciós csomagok

Tó Wellness Hotel Bánk - vélemények, kritkikák

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 18.
Kevesebbet kaptunk, mint amennyit vártunk. A szálloda gyönyörű helyen van, a szoba nagyon egyszerű, inkább 3 csillagos szinten van, a tisztasággal is voltak problémák. Az étkező kellemes, viszont kicsi a svédasztalos része. A választék nem nagy, viszont annál ízletesebb. A wellness rész tetszett.
Értékelt: 2013. február 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokat válogattunk, hol töltsük el a régóta várt téli hosszúhétvégét, végül egyrészt Budapesthez való közelsége, másrészt a sokféle és színvonalasnak tűnő szolgáltatás miatt választottuk. A környezet nagyon kellemes volt, az ágy kényelmes, a wellness kiváló, a vacsora színvonalas.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 16.
A hotel elhelyezkedése kitűnő a szobánkból beláttuk az egész tavat. Tisztaság, figyelmes kiszolgálás gyönyörű szoba kitűnő fürdőszoba. Hiányosságok illetve ami nem tetszett: a wellness részleg csak este 8 ig látogatható, a prospektusban szereplő szolgáltatások hét közben csak részben vehetőek igénybe, mondjuk ezt megértem de azért Valentin napon ( mi akkor voltunk ) üzemelhetne minden.
2013. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. február 15.
Rendkívül hiányolom a recepción dolgozók barátságtalan,monoton viselkedését.Nem tudnak köszönni,nem tudnak a számítógéptől felnézni és üdvözölni,arra már nem is gondolok esetleg megkérdezzék,jól érezzük-e magunkat!!A főnököt nem ismerem,de azt tartja a mondás ,"amilyen a főnök olyan a személyzet"!!(itt lehet,hogy nem igy van)

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 4.
Csodálatos környéken, gyönyörű szálloda, kedves személyzettel! Kivéve a recepciós hölgyet. Kértem, tóra néző szobát adjon. Hát meg adta! Olyan érzésünk volt mintha ezért neheztelne, és adott egy iciri-piciri kis "szobácskát"! Se asztal (nem fért volna be), se éjjeli lámpa, ágy mellett 100-és 60 centi. Fürdő oké! Mindegy, Biztos fiatal csak össze bújni akaró tiniknek nézett!
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 4.
A szálloda tökéletes helyen fekszik, csodás kilátással a hegyekre és a tóra. A szoba rendben volt, a fürdőszoba kidolgozottságával nem voltam maximálisan elégedett, de ez mit sem változtatott a nyaralás kimenetelén. A wellness kivételesen jó, minden megtalálható amire szükség lehet. Az egyetlen probléma az volt, hogy erősen túlzsúfolt volt mind a szálloda, mint a wellness részleg.
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 24.
A zord időjárás ellenére remekül éreztük magunkat.A gyönyörü környezet,az udvarias vendéglátás,a kiváló ellátás,a remek wellnes csodás élményt nyújtott, amit nagyon köszönünk a teljes személyzetnek!Ha valaki pihenni akar nagyon ajánlom!
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 14.
Gyönyörű táj kellős közepén, egy szép falu szomszédságában egy hosszú téli hétvégén tökéletesen kipihentük magunkat. A hotelben a pihenéshez kiváló szállást, ellátást és welness szolgáltatásokat biztosítanak. Csak azt sajnálom, hogy JAZZ fesztivál idején nem tudunk visszamanni. Nagyon javaslom azoknak az embereknek akik a jazz zenét szeretik és, vagy horgászni szeretnek.
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 7.
A szálloda fekvése kiváló.Sajnos a szoba nagyon kicsi volt. Csak feküdni, vagy az ágyon ülve lehetett a szobában tartózkodni.A televízió képernyője kicsi ,a falra volt felszerelve, így azt is csak fekve lehetett látni.Tisztaság megfelelő.A wellness részleg kitűnő, rengeteg szolgáltatással.Étkezés minősége és mennyisége megfelelő volt.
2013. januárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. január 3.
Sajnálom, hogy a wellness részleg jan. 1-n nem üzemelt teljes mértékben( keddi napot tartottak), pedig ez ÜNNEP. Úgy éreztem, hogy nem volt értelme még 1 napot maradni, nagyon szerettük volna használni a só-fürdőt. Baráti társasággal voltunk ott (hatan), igazán sajnálam, hogy kissé rossz " szájízzel" távoztunk. Az ellátás nagyon jó volt, étterem, ételek, kiszolgálás.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.130 - 19.645,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.489 - 20.034,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Vitta Hotel Superior Budapest
3 nap/2 éjszaka 10.289 - 11.759,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.30-ig
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.18-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.535 - 16.169,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.03.27-ig
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, kezelésekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.17-ig
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.900 - 33.500,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Bánk
2 nap/1 éjszaka 17.445 - 22.748,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

BánkX