Tó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk - vélemények, kritkikák

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2012. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda elhelyezkedése csodálatos.A szálloda kertje és a tópart is szuper A wellness részleg nagyszerű tágas valóban ki lehet kapcsolódni. Az étteremben az ellátás és az ételek is remekek.A személyzet udvarias kedves.
Mindenkinek csak ajánlani tudom aki néhány jó napot szeretne magának.

2012. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ennek a szállodának csodás az elhelyezkedése. A tóra néző szobák kilátása remek. A környezet pazar, a konyha szuper. Szeretem azt, hogy roppant családias, ezért idén negyedik alkalommal térek ide vissza. Amióta a wellness-részleget bővítették, semmi kifogásunk sem lehet ellene. Egyedül a szobák kényelme, a pici tv-készülék zavaró.

2012. októberben járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Egy szép téli, hóeséses hétvégére érkeztünk párommal Valentin napozni a szállodába. A szobánkból a befagyott tavat nézhettük, amit este vacsora után romantikus sétával körbe is jártuk. Nagy élmény volt az esti fürdőzés is. Rövid kis sétát is tettünk Bánkon, megnéztük a kis templomot a parkkal. A szobánk kényelmes és csendes volt.
2013. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 2.
Két általános iskolás unokával töltöttünk a szállodában 3 éjszakát. A wellness részleget használtuk leginkább. Felnőttek és gyerekek számára kényelmes, szórakoztató, fürdésre, pihenésre kitűnő lehetőségek vannak. A személyzet udvarias, előzékeny, gyerekbarát, a konyha kitűnő.

Beer TOP fotófeltöltő
2012. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen, a tó partján épült ez a szálloda, Budapestről autóval alig több, mint egy óra alatt megközelíthető. A ház előtt saját parkolója van a falu főutcáján. A tetőtéri szobák elég szűkösek, lejjebb már kellemesebb. A wellness nagyon hangulatos, ki lehet úszni a szabad térre egy teraszos medencére, ahonnan remek a tóra a kilátás.
Értékelt: 2013. március 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Maximálisan elégedett vagyok.Gyönyörű környezet, figyelmes,udvarias személyzet,tisztaság mindenhol,nagyon ízletes ételek (külön érdem a szakácsoknak).A welness részleg is minden igényt kielégítő.Csak ajánlani tudom másoknak is.(Több "szállásadó" példát vehetne!)
Értékelt: 2013. február 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett a személyzet hozzáállása, mindenki maximálisan kedves és udvarias volt. A szoba is megfelelőnek, tisztának bizonyult. A reggeli és vacsora nagyon bőséges volt és ízletes, folyamatosan cserélték illetve melegen tartották a felszolgált ételeket. A wellness részleg is nagyon tetszett, kár, hogy nem minden kabinjuk üzemelt.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 24.
Budapesttől könnyen megközelíthető, kényelmes autóúton. Kedvesek, segítőkészek voltak a recepción. Kipróbáltunk a szállodában, amit csak tudtunk. Például: fitness terem, és a wellness részleg. Roppant hangulatos, és nagyon tetszett, a sokféle szauna, a wellnes bár, az élménymedence. Bár először a szálloda labirintusnak tűnt, de a tájékoztató táblákkal könnyen útba igazodtunk.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 20.
A medencék vízhőmérsékletét alacsonynak találtuk egy kivételével, abban viszont 6 főnél többen nem fértünk el kényelmesen.A téli időszakban jó lenne magasabb hőmérsékletű medencében várakozni az élményprogram elindulására.
Az úszó medence vize is túlzottan hideg volt, nem is vették igénybe!
Értékelt: 2013. február 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fürdőzésre és pihenésre vágytunk, ezt teljes mértékben megkaptuk. A wellness részleg sokoldalú, nagy, szépen kiépített, kényelmes, csak pozitívan lehet róla nyilatkozni. A tó és környéke kellemes sétákra ad lehetőséget. A 204-es szobát kaptuk, sajnos ez elég kicsi volt, a fürdőszoba inkább 2 csillagos volt (Hangosan zúgó szellőztető, állandó szennyvíz szag, hajszálak a padlón, nem volt és nem is lett feltakarítva).

Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450 - 20.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.15-ig
Bánk
2 nap/1 éjszaka 19.373 - 22.523,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 26.125,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Visegrád Vendégház
Érvényes: 2020.08.25-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.188 - 25.428,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.029 - 13.465,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Aquaworld Resort Budapest
Napi árak, félpanzióval, Az ár tartalma: szállás félpanziós ellátással, korlátlan Aquaworld belépés a tartózkodás teljes időtartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 19.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Patak Park Hotel Visegrád
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

BánkX