2653 Bánk, Petőfi út 73.

Tó Wellness Hotel Bánk értékelése:

1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Akciós csomagok

Tó Wellness Hotel Bánk bemutatkozása

A Bánki-tó partján, Budapesttól 65 kilométerre, Nógrád megyében található a Tó Wellness Hotel. A szálloda szolgáltatásaiból adódóan alkalmas egyéni utazók és csoportos rendezvények számára is, wellnessrészlege és a közelben található Kalandpark lehetősége nyújt aktív szórakozásra és kikapcsolódásra egyaránt.

Tó Wellness Hotel Bánk képei

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Elégedett voltam a szállással, nagyon kellemes környezetben helyezkedik el, szép rendezett az udvar.Finomak voltak az ételek.
A wellness részlege minden igényt kielégít, szuper kikapcsolódást nyújt.

T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2018. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. december 8.
Pár éve nyaraltam már itt, most szakmai célból érkeztem ide. A hely azt nyújtja, amit vártam. Szép környéken helyezkedik el. Mindennel meg voltam elégedve, az ételek finomak voltak, de semmi sem volt kiemelkedően jó. A wellnesst most nem volt alkalmam kipróbálni. Rövid tartózkodásra tökéletes, nyaralni nem tudom eljönnék-e újra ide, mert nincs sok minden látnivaló.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
Szálloda és környéke nagyon szép.A személyzet udvarias,éttermi kiszolgálás kifogástalan, az ételek nagyon finomak, bőségesek.
Hiányoltuk, hogy a szállodából közvetlen átjárás a tó strandra nem biztosított. Sajnos az emeleti standard szoba két felnőtt részére nagyon kicsi. A vizes fürdőruhák szárítása nem megoldott.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
A hotel szép helyen van, kiváló kirándulási lehetőség is egyben, de akár horgászni is lehet a tóban. A wellness szolgáltatások kiválóak, az ételek finomak, az italok viszont gyakran nem olcsók (ideértve az ásványvizet és az üdítőket is). Ár / érték arányban átlagos, mindenki döntse el, mennyire éri meg.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Kellemes hosszú hétvégét töltöttünk a hotelben. A személyzet kedvessége, a hotel környezete megnyerte a tetszésünket. A hotel szolgáltatásai közül a wellness részleget vettük igénybe. Kár, hogy néhány kabint nem lehetett használni. pedig azokra is kíváncsiak lennénk. Sajnáltam, hogy a legegyszerűbb szobát választottuk. Nagyon kicsi volt.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hely, lágy zenével, finom ételek, segítőkész személyzet.
A wellness részleg tágas, sok élményelemmel, többféle, különböző igényeknek megfelelő szaunával. A masszázs kiváló.
A szoba az elvárásainknak megfelelő. Érdemes a tóra néző kilátással kérni, a reggeli köd a tó felett csodás látvány.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nászajándékba kaptuk a 3 éjszakás pihenést félpanziós ellátással a Tó Wellness hotelbe, a várakozásainknak megfelelt a szállás és az ellátás is. Érkezésünk után amikor beléptünk a szobába iszonyú meleg fogadott minket, rájöttünk, hogy sajnos a klímánk nem működik, így az ágyra szórt rózsaszirmos meglepetés szív ellenére új szobát kellett igénybe vennünk, miután a szerelőjük 2x próbálta megjavítani a rendszert.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Nagyon szép elhelyezkedés, családi szobában voltunk, melyben praktikus a 2 légtér, kényelmes pihenés a gyerekeknek és a szülőknek egyaránt. A wellness részlegben mindenki megtalálja a neki való szórakozási lehetőségeket. Az étteremben finom ételek voltak. A lávaköves masszázs szenzációs volt.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 13.
Gyönyörű elhelyezkedésű szálloda. Nagyon tetszett a terasszal összenyitható wellness, a kinti medencék, a kilátás. Sajnos a kinti rész nélkül a wellness nagyon kicsi a szobák és a hétvégi külsős vendégek számához viszonyítva. A hotel folyosóin könyvespolcok, mellettük kanapék, fotelek. Aki szeret olvasni, az választhat itt egy könyvet a pihenés idejére.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016 márciusában voltunk itt a gyerekekkel 2 éjszakát. A hotel szép helyen van, kellemes hangulatú, a személyzet kedves és segítőkész is amire szükség is volt. Kicsit hideg volt a szoba, de kaptunk olajradiátor, mert időbe tellett a fűtés elindítása, utána jó meleg lett. A szoba nagyon zajos volt! ! ! 101-es.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450 - 21.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.188 - 25.428,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 11.049 - 17.913,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.05.05-ig
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, arckezeléssel, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
Tavi Panzió
Veresegyház
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Vadrózsa Panzió
Klebelsberg Kastély
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 8.935 - 18.846,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 20.034,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Patak Park Hotel Visegrád
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

BánkX