Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba

Kisvendéglő a Hargitához BékéscsabaKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba
Kisvendéglő a Hargitához BékéscsabaKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba

Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba bemutatkozása

Néhány bemutatkozó mondat…
1991 óta foglalkozik családunk vendéglátással. Előbb sörözőt, vagy hétköznapiasan mondva "kocsmát" vezettünk. Csak 1997-ben alakítottunk ki melegkonyhát, amit két évre bérbe adtunk. Miután visszakerült hozzánk az üzlet, egy új arculatot adva 1999 őszén nyitottuk újra.

Arcanum Hotel Békéscsaba - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.29-ig
Arcanum Hotel Békéscsaba
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Gyula
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula

Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba vélemények

Kiváló 2018. február 12.a párjával járt itt
Jó hangulatú, a környezet gondosan kialakított, otthonos, barátságos.
Az ételek nagyon ízesek, nagyon finomak és egyediek. Ideális kisvendéglő, ahol az ember jól érezheti magát és elmerülhet a csodálatos ízek élvezetében.
Azt hiszem, hogy ennyi több, mint elég az értékeléshez, de az ittjártam. hu még többet szeretne, ezért ezt az utolsó mondatot még ideírtam.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. január 3.a párjával járt itt
A Hargita a szívünk csücske. A 60. születésnapomon sikerült feljutnom a csúcsra. De hogy itthon is eljussunk a Hargitára, nem gondoltuk volna. Kedves emlékeket idézett fel, már a kis parasztház kívülről is. Belül meg tátva maradt a szánk. Vannak még szerencsére olyanok, akik nem szégyellik honnan jöttek, hanem még büszkén is vállalják.
Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/ital
Kiváló 2017. december 27.a párjával járt itt
Minden karácsonyt Gyulán töltünk a program része hogy átruccanunk Békéscsabára moziba majd ebéd a Hargitában! Ki nem hagynám! Az idén kicsit megcsúsztam a foglalással és nem volt szabad asztal! Azért megkértem tartsák evidenciában hátha lesz asztal! Mozi után telefonáltam és mondták megoldották várnak szeretettel!
2017. október 9.a párjával járt itt
Nagyon tetszik a hely, a kiszolgálás is gyors, udvarias. A kaja remek, bőséges. Többször voltunk már itt, sajnos ritkán jutunk el. Egyedül az zavart, hogy legyek voltak az étterembe. Ezt kivéve nagyon jól éreztük magunkat, visszatérünk majd. Békéscsabán szerintem ez a vendéglő az egyik legszebb. Ajánlani fogom ismerőseimnek is.
Kiváló 2017. szeptember 8.a párjával járt itt
Megint erre járunk Szeged felé tartva,s a pár kilométeres kitérő nem lehet akadálya hogy a Békéscsabai éttermek listavezetőjét kihagyjuk. Nem azért mert listavezető,hanem azért mert tavaly ebédeltünk itt,s az nagy élmény volt. Nincs tőmeg. hétköznap van,s munkaidő. Kiharcoljuk tavalyi asztalunkat a sarokban.
Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső képKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső képKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső képKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső kép
Kiváló 2017. augusztus 18.a párjával járt itt
Tavaly nyaraláskor fedeztük fel az éttermet, idén is visszatértünk és nem csalódtunk! Párom nagy kedvence a csorba leves, amit ki nem hagyna egy alkalommal sem. Az étlapon még van étek amit nem kóstoltunk, biztos visszatérünk! A kiszolgálás, a hangulat első osztályú, barátságosak és kedvesek a pincérek. Mindenkinek ajánlani tudom, ha egy kis erdélyi hangulatra vágyik!
Kiváló 2016. december 27.a párjával járt itt
Másodszor volt szerencsém itt étkezni Karácsonykor. Tavaly véletlenül mert ez volt nyitva, idén már tudatosan készültünk erre a kulináris élvezetre! Csak ajánlani tudom, mert remek ételeket ehetnek, a kiszolgálás gyors és nagyon készséges! Ha Békéscsabán járok nem fogom elmulasztani,hogy felkeressem ezt a remek éttermet! ! ! Köszönöm! ! ! !
Kiváló 2016. október 11.gyerekekkel járt itt
Tavaly a feleségemmel és a gyerekeinkkel ünnepeltük itt a házassági évfordulónkat! Két erdélyi fatálast rendeltünk! Ez remek választásnak bizonyult,mert mindannyian degeszre ettük magunkat és még másnap reggelire is maradt, amit a pincér készségesen elcsomagolt. Udvarias ,vendégszerető személyzet ,családias hangulat, autentikus környezet jellemzi a helyet! Aki ezekre vágyik ,az mindenképp látogasson el ide!
Kiváló 2016. augusztus 18.a párjával járt itt
Szerda a kirándulásé, mivel még nem jártam Békéscsabán. Rendezett város, békés tiszta utcákkal. Ebédelni itt is kell, ezért ismét az Ittjartam. hu olvasóihoz fordulunk. A Hargita vendéglő a javaslat. Azt hittem átverés, mert vagy 8 km-t autózunk mire a Tavasz utcában
megtaláljuk. Nem értem, hogy ilyen eldugott helyen hogy tud megélni egy vendéglő.
Kiváló 2016. július 23.családjával járt itt
2-szer voltunk az étteremben, mind a kétszer azt kaptuk, amit vártunk. Kiváló ételek és italok, udvarias kiszolgálás. Az ételek jellege házias, olykor kicsit zsíros, de mi ezért szeretjük a jó vidéki konyhákat. Az árak kicsit borsosak, de az ételek íze kárpótolja az embert és hamar elfeledteti az éhesen érkező, de tele bendővel távozó vendéggel mennyit is fizetett. Mindenkinek tiszta szívvel ajánlom.
Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba a térképen
5600 BékéscsabaTavasz u. 7.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége • kemencés ételek csoportoknak, borbemutatók, degusztációs menük csoportoknak
H-V
magyar, erdélyi, hagyományos, megújuló magyar konyha
hagyományos magyar fogások
Zene