Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal

A Puchner Kastélyszálló legnépszerűbb csomagjai

Puchner Kastélyszálló Bikal - Egyedi Puchner Akció (min. 2 éj)
Egyedi Puchner Akció
2024.07.01-ig
Puchner Kastélyszálló Bikal - Puchner pihenés félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Puchner pihenés félpanziós ellátással
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

Kiváló 2018. november 23.a párjával járt itt
Nagyon romantikus volt, kiváló ételeket fogyasztottunk, bőséges volt a választék is. Udvarias, mosolygós volt mindenki akivel találkoztunk. Fürdőkkel, szállással is meg voltunk maximálisan elégedve. Külön kiemelném, hogy nem csak a családosokra gondoltak, hanem a pihenni vágyókra is. Az éttermekben és a fürdőkben is van külön felnőtt részleg. Mi biztos hogy vissza fogunk menni. Nagyon jól éreztük magunkat.
Puchner Kastélyszálló Bikal - Szobák
Kiváló 2018. november 8.a párjával járt itt
A Puchner Kastélyszálló és Élménybirtok nagyon jó ár-érték aránnyal a kényesebb vendégek igényeinek is megfelel. A személyzet nagyon kedves, udvarias, a szobánk tágas és kényelmes volt, az ételek ízletesek, minőségi alapanyagokból készültek. A kisgyermekes családokat ügyesen leválasztották a pihenni kívánó felnőttektől úgy a wellnessben, mint az étkezéseknél.
2016. július 7.gyerekekkel járt itt
Jól éreztük magunkat a férjemmel és a lányommal. Tetszett, hogy a vacsoránál az italfogyasztást tartalmazta a félpanziós ellátás. A franciaágy nem volt nagyon kényelmes, de a masszázsok fantasztikusak voltak.
2016. június 4.családjával járt itt
Családi kiránduláson voltunk a bikali élménybirtokon. A kedvesem anyjával, apjával, valamint három /12, 9, 6 éves/ unokatestvérével. A birtok három, más-más kategóriájú szállást kínált. Az exkluzív, kastélybeli szobákat, az udvarház romantikus, barátságos helyiségeit, és a fürdőház modern alvóhelyeit.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. október 30.gyerekekkel járt itt
2015. 10. 25-én rendkívül fáradtan és nagy reményekkel érkeztünk meg a gyerekkel Bikalra, azzal az elhatározással,hogy mi itt most pihenni fogunk. Amikor átvettük a szoba kulcsát és a térképet, mert hogy csak azzal lehet ebben a rengetegben tájékozódni, még izgalmasnak is találtuk a dolgot.
Puchner Kastélyszálló Bikal - SzobákPuchner Kastélyszálló Bikal - SzobákPuchner Kastélyszálló Bikal - SzobákPuchner Kastélyszálló Bikal - VendéglátásPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Belső
Kiváló 2015. május 28.kollégákkal járt itt
Április végén egy munkavédelmi konferencia keretében töltötte megy éjszakát ebben a csodálatos környezetben lévő kastélyban. A szerencse úgy hozta,hogy a palotában lévő szobát kaptam. Amikor beléptem a szoba ajtaján,úgy éreztem,hogy mintha visszakerültem volna a múltba. Teljesen elvarázsolt a szoba csodálatos berendezése.
Gyenge 2022. december 28.a párjával járt itt
A felszolgálók és a welness részben dolgozók nagyon kedvesek voltak, amit a recepción dolgozó hölgyekről nem mondható el. Nagyon jó, hogy az étkeséknél, és a fürdőben elvannak különítve egymástól a korosztályok, ha működne. Erre sajnos a dolgozók nem figyelmeztetik, nem hívják fel a vendégek figyelmét.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy időt szánt ránk, és megosztotta részletes véleményét velünk. Kérjük, engedje meg, hogy röviden reagáljunk az Ön által említett dolgokra.
Örömmel olvastuk, hogy munkatársaink többségéről pozitív benyomásuk alakult ki.
2023. január 4., Puchner Kastélyszálló, igazgató
Kiváló 2022. augusztus 14.a párjával járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a csodás helyet.
Nagyon finom ételek,kedves személyzet, kiváló wellness.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük a kedves szavakat és a pozitív ajánlást. Szeretettel várjuk vissza szállodánkba a jövőben is!

Üdvözlettel,
Kollár Márk
szállodaigazgató
2022. augusztus 15., Puchner Kastélyszálló, igazgató
Kiváló 2022. április 25.családjával járt itt
Bátran ajánlani tudom mindenkinek. Kisgyerekes családoknak is. 4 fürdőrész van. Egyik a lurkó fürdő egy igazi paradicsom a kicsiknek. Van 18 pluszos is ami csendes, nyugodt.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét! Örömmel olvastuk, hogy már 10 éve visszatérő vendégeink között tudhatjuk Önöket!
Vendégeink felhőtlen pihenését négyféle wellness részlegünk biztosítja, ahol mind a családdal, mind pedig a párban érkező, felnőtt vendégeinkre külön-külön kiemelt figyelmet fordítunk.
2022. május 10., Puchner Kastélyszálló, igazgató
Kiváló 2022. március 24.a párjával járt itt
December 27-29--ig 2 éjszakát töltöttünk a Puchner Kastélyszállóban. Már többször jártunk itt. Középkori város standard kandallós szobában voltunk. Esténként begyújtottunk és élveztük a hangulatát. A birtok nagyon látványos. Több wellness részleg is van, ahol mindenki megtalálhatja a számára kedvező időtöltést, ellazulást.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy időt szánt ránk, és megosztotta véleményét velünk! Munkatársaimmal az év minden napján azon fáradozunk, hogy minden vendégünk hasonlóképp jól érezze magát szállodánkban! Bízunk benne, hogy a jövőben újra ellátogatnak Birtokunkra, szeretettel várjuk vissza Önöket!
2022. március 25., Puchner Kastélyszálló, igazgató
Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen
7346 BikalRákóczi u. 22.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 300 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád