Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal

A Puchner Kastélyszálló legnépszerűbb csomagjai

Puchner Kastélyszálló Bikal - Egyedi Puchner Akció (min. 2 éj)
Egyedi Puchner Akció
2024.07.01-ig
Puchner Kastélyszálló Bikal - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjszaka)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjszaka)
2024.07.01-ig
Hotel Eger Park

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. június 6.a párjával járt itt
A Puchner Kastélyszálló udvarházában olyan gyönyörűen és ízlésesen berendezett szobák fogadtak, amellyel még nem találkoztunk sehol. A bútorok, a szobák egyedi kialakítása mind értő kezek munkáját dicsérik. . Az élménybirtok korhű díszletei, a Marokkói fürdő varázslatos, színes fényei felejthetetlenek maradnak. .
2013. június 5. járt itt
A személyzet kedves. A reggelik jók voltam , főleg a sült kolbász ízlett. A vacsorák helyszíne nagyon szép de a választék nem túl nagy. Az italok nem drágák, a választék jó. A szobánk (udvarház )nagyon szép volt. A konditerem felszereltsége egyszerű , hogy használni tudjam előtte össze kellett pakolnom. Teljes rendetlenség volt .
Kiváló 2013. május 14.családjával járt itt
Gyönyörű volt minden a park a szállás hely a wellnes részleg minden kielégítően gyönyörű volt. az ételek bőségesek és nagyon finomak voltak. rengeteg látnivaló van. az élménybirtok is szuper volt mintha az ember vissza csöppenne a középkorba,sokszor szeretnénk még visszajönni mert annyiran tetszett a szobák stilusa nagyon szép már kétszer aludtunk két különböző stilusban
Puchner Kastélyszálló Bikal - EgyébPuchner Kastélyszálló Bikal - EgyébPuchner Kastélyszálló Bikal - EgyébPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Egyéb
Kiváló 2013. május 13.gyerekekkel járt itt
Két kisunokánkkal ötnapot töltöttünk Bikalon. A gyerekeknek csoda volt az élménybirtok, közpkorifalu, az állatsimogatás, hattyuk, kiskecskék, fehércsacsi, solymászbemutató, ólomkatonafestés, gyöngyfűzés, mézeskalácskészités, stb, stb. Terveztünk kirándulást, de elmaradt mert olyan jól éreztük magunkat, hogy inkább maradtunk.
Kiváló 2013. április 24.a párjával járt itt
Kellemes,hangulatos,varázslatos.Annak ellenére,hogy messze van,az ott töltött idő mindent mindent felülmúlt.A szoba tiszta,kényelmes,minden igényt kielégítő.Figyelmes,segítőkész a személyzet!!Bőséges és választékos az étkezés!!Hangulatos a fürdő rész!!Kellemes volt a lovagi vacsora!!Bármikor szívesen visszamegyünk.
Kiváló 2013. április 24.a párjával járt itt
Tavaly novemberben voltunk Bikalon,és nagyon tetszett nekünk. Az élménybirtok fantasztikus élmény volt számomra,és megfogadtuk a férjemmel,hogy idén a gyerekekkel is vissza fogunk menni. A reggeli és a vacsora is bőséges és finom volt. Nagyon szépek az épületek és gondozott a park része is. A wellness részleg is nagyon jó,mind családosoknak,mind pároknak.
Puchner Kastélyszálló Bikal - Medence/kertPuchner Kastélyszálló Bikal - Medence/kertPuchner Kastélyszálló Bikal - Belső
Kiváló 2013. április 24.gyerekekkel járt itt
Március végén jártunk a szállodában és az élménybirtokon,ami felejthetetlen élmény nyújtott az egész családnak. A wellness rész maximális kikapcsolódást nyújtott,és ami nagyon tetszett az a fürdő hőmérséklete. Amíg kint szakadt a hó,addig itt nagyon kellemes meleg volt. Az ételek nagyon finomak és természetesen svédasztal van sok választékkal. Köszönjük!
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
2011. szeptemberében töltöttünk el egy hétvégét nagyszülőkkel, akkor 10 hónapos gyermekünkkel. Az egész családnak sikerült kikapcsolódni. A birtokon sikerült szállást kapnunk, ahol mind a szobák felszereltsége, mind a tisztaság lenyűgözött minket. A programok is jók voltak, szervezettek.
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Két kamasz fiúval jártunk itt. Gondos anyaként megterveztem, mikor mit nézünk meg a közelben. Nos ebből nem lett semmi. A srácokat vontatóval sem lehetett volna kimozdítani. Úgy töltöttünk el 6 napot, hogy minden percünket helyben használtunk ki, soha nem unatkoztunk.
Kiváló 2013. április 18.családjával járt itt
Többször is voltam, legjobban a francia udvarház tetszett, és persze nyáron a legjobb:) Tisztaság van, a wellnessrészleg remek, és a konyha. . . hát az valami egészen csodálatos volt:)Kicsit nehéz tömegközlekedéssel lejutni, de még ebben is segítőkész a szálloda, mert kijönnek eléd a vonathoz, ha nem tudod megoldani kocsival az odajutást. Ha tehetném minden évben visszamennék annyira jó élményeim voltak itt.
Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen
7346 BikalRákóczi u. 22.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 300 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár