Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal

A Puchner Kastélyszálló legnépszerűbb csomagjai

Puchner Kastélyszálló Bikal - Puchner pihenés félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Puchner pihenés félpanziós ellátással
Puchner Kastélyszálló Bikal - Egyedi Puchner Akció (min. 2 éj)
Egyedi Puchner Akció
Hotel Eger Park

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
2014. május 14. járt itt
Idén május elején jártunk a Puchner kastélyszállóban. Az udvarház standard szobáinak egyikében kaptunk szállást. Őszintén szólva, nekem nem tetszett a korabeli francia fogadók stílusában kialakított szoba, a gyerekeknek fenntartott kutyalyuk meg egyenesen taszított. A bútor poros volt, a lepedő akkora, amekkora az ágy, így folyton magunk alá gyűrtük.
2014. április 23.a párjával járt itt
Nyáron voltunk ezen a szép helyen. A szállásunk a fürdőházban volt, a hotel wellness részlege kiváló. Gyönyörű szép parkos környezetben van az egész hotel komplexum. Fürdőházban nagyon jó megoldás hogy a francia fürdő jobban a kis gyermekes rész a marokkói fürdő meg 14 éven felüli, így mindenki a kedvének megfelelően tud wellnessezni és pihenni.
Kiváló 2014. április 15.a párjával járt itt
Ez év februárjában voltunk a férjemmel ezen a kitűnő szálláshelyen. A "Csendes pihenő pároknak" csomagajánlatot választottuk. Gyönyörű lakosztályt kaptunk, melynek érdekessége a nyitott fürdőszoba, ami nagyon tetszett mindkettőnknek. A személyzet udvarias, készséges. Nagyon finom volt a reggeli és a vacsora is.
Puchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - SzobákPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső kép
Kiváló 2014. április 10.a párjával járt itt
2014. április 6. -tól 8. -ig két éjszakát töltöttünk Bikalon. A palota egyik lakosztályában szálltunk meg "KIRÁLYI" körülmények között. Hatodik alkalommal jártunk ott, most sem csalódtunk. A recepción, a wellnessben, az étteremben régi ismerősként fogadtak. A szállodai kedvezmény mellett még parkolási díjat sem kellett fizetni.
Kiváló 2014. április 7.a párjával járt itt
Magyarország egyik legszínvonalasabb és legkreatívabb szálláshelye! Páratlan szobakialakítások és változatos fürdőházak állnak rendelkezésre. A mellette fekvő élménybirtok páratlan programokat kínál és kicsit átszellemülten idézi fel a középkori emberek mindennapjait. Jó egy kicsit eképpen is kizökkenni a mai rohanó világból.
2014. március 22.a párjával járt itt
Helyhiány miatt csak átköltözéses lehetőséggel élhettünk, de elfogadtuk, mert számunkra fontos program volt azon a hétvégén. Első éjszakát a Vendégházban töltöttünk, melynek felszereltsége, külleme sajnos gyenge minőségű a tetőtérben és fáztunk is egy ideig, de a személyzetnek szóltunk, akik azonnal intézkedtek.
Kiváló 2014. március 22.a párjával járt itt
2013-ban jártam a Puchner kastély szállóban férjemmel, pocakosan. 2 éjszakát töltöttünk ott az egyik nyári hétvégén. Mi nagyon elégedettek voltunk, szuper hely, szuper programokkal. Igényes, isteni finom ételekkel, normális személyzettel. Kicsit úgy éreztük magunkat, mint egy gazdag úri család luxus körülmények között.
Kiváló 2014. március 19.a párjával járt itt
Egyszerűen minden rendben van. A szállás tökéletes, az étel fejedelmi és a fürdő is jó, élvezhető. Az udvart pedig nem lehet megunni. Bámulatos mennyire kreatív volt, aki ezt az egészet megálmodta. Már sok helyen jártunk, de ide biztosan vissza megyünk! A Gyerekek már nagyok és jártak az udvarban, de a legközelebbi közös program biztosan a bikali kastélyszálló lesz!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 19.a párjával járt itt
Bár az elnöki lakosztályról tudok nyilatkozni, szuperlatívuszokban lehet csak a helyről beszélni. A személyzet maximálisan előzékeny, kedves, kifogástalan viselkedésű, a tisztaság makulátlan, az ételek pazar mennyiségben és minőségben állnak rendelkezésre, a wellness a római fürdővel és a többi ínyencséggel káprázatos, a környezet és a környék. . . mind-mind csodálatos.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 8.barátokkal járt itt
Karácsony előtt jártam itt a párommal és a barátainkkal. Festői környezet. Tágas szobák, kényelmes ágyak, nyugodt környezet. Változatos reggelik, fejedelmi vacsorák. A wellnessben mint a kisgyerekek annyira önfeledten pancsoltunk. Mindenki megtalálta a kedvére való medencét, lehetőséget. Mindannyian fülig érő szájjal távoztunk a pihenés végén.
Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen
7346 BikalRákóczi u. 22.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 300 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár