Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal

A Puchner Kastélyszálló legnépszerűbb csomagjai

Puchner Kastélyszálló Bikal - Egyedi Puchner Akció (min. 2 éj)
Egyedi Puchner Akció
2024.07.01-ig
Puchner Kastélyszálló Bikal - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjszaka)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjszaka)
2024.07.01-ig
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

2013. szeptember 11.barátokkal járt itt
Igazi, különleges, csodálatos. Érdemes tovább fejleszteni, bővíteni és természetes a marketing . . . Családi programokra, de akár baráti társaságoknak, üzlei összejöveteleknek is tökéletes
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
A problémákat gyorsan és rugalmasan kezelik. A kiszolgáló személyzet nagy többsége udvarias, kedves, szolgálatkész. Az éttermek(! ) különlegesek, az ételek bőségesek, ízletesek, választékosak. A birtok szép, ápolt. Kicsit lehangoló, hogy kültéri wellness medence nincs, egy régi, retró stílusú kültéri úszómedencéje van az egész birtoknak jéghideg vízzel, ami emiatt csak igazi kánikulában és úszni vágyóknak kellemes.
Kiváló 2013. augusztus 25.a párjával járt itt
Több alkalommal vettük már igénybe a szállót és mindig meg voltunk elégedve, minden szolgáltatással. Rendezett környezet,tisztaság,segítőkész személyzet,igényesen kialakított szobák. Az egész birtokon látszik a gondoskodás, törődés. A személyzet rutinos a recepcióstól a takarítókig egy nagyon jól szervezett egységként működik az egész birtok.
Kiváló 2013. augusztus 24.a párjával járt itt
TÖKÉLETES MINDEN SZEMPONTBÓL! ! !
Ennél többet nem lehet elmondani róla.
Mindennel megvoltunk elégedve.
Szerintem mindenkinek megfelel idősebbeknek fiataloknak egyaránt.
Ennél többre nem lehet vágyni.
Az étterem gyönyörü,az ételek finomak inycsiklandózóak a wellness tökéletes.
Minden képzeletünket felülmúlta!
A személyzet kedves és a kiszolgálással is megvoltunk elégedve.
2013. augusztus 12.a párjával járt itt
A wellness jegyében töltöttünk el itt három napot a férjemmel. Szerettem volna részt venni a honlapon beígért programokon, de hiába jelentkeztem, mert mindegyik elmaradt (mézeskalács készítés, gyertyaöntés), mivel nem volt annyi jelentkező, hogy azokat megtartsák.
Szörnyű 2013. július 29.gyerekekkel járt itt
A férjemmel és a 2 éves kislányunkkal voltunk nyaralni. A szoba amit kaptunk sötét volt. Olyan sötét, hogy ha felkapcsoltuk az összes lámpát, akkor se láttam annyira, hogy olvasni tudjak. Habár ez nem is volt akkora gond, mert így legalább nem láttuk a mocskot. A wc-ben mindenfélét találtunk. . . . nem részletezném.
Kiváló 2013. július 28.a párjával járt itt
Gyönyörű az egész birtok, rendezett, tiszta. Mi nagyon meg voltunk elégedve mindennel, az étkezésekkel, a wellnesszel, az élménybirtokkal. A kastélyban voltunk elszállásolva, a szoba kicsit sötét volt, de egy rési épület szobáinál ez természetes. A személyzet nagyon kedves és készséges volt, csak jót tudok mondani.
Kiváló 2013. július 4.a párjával járt itt
Már 4. alkalommal jártunk itt ,nekem a kedvenc helyem,imádom,mert nem átlagos,hanem különleges. Az udvarház a kedvenc szállástipusunk,hangulatos,romantikus. . . a nyitott fürdőszoba nagyon kreatív megoldás. A hatalmas őspark gondozott és nyugalmat áraszt,a szomszédos élménybirtokot is nagyon szeretjük,kellemes a vacsora után még sétálni ott.
Kiváló 2013. június 28.a párjával járt itt
A környezet és a szobák gyönyörűek, maximálisan a pihenést, kikapcsolódást szolgálják. A fürdő varázslatos,keleties hangulatú, a színek és fények gyönyörűek. A személyzet udvarias,a konyha is kitűnő, a félpanzió bőségesen elég volt,és rendkívül változatos! Télen voltam, így sajnos az Élmenybirtokot nem láttam, de egyszer azt is szeretném megnézni!
2013. június 17.a párjával járt itt
A vendégházban volt a szobánk és meglepő módon nem a bejárat felől hanem a terasz felől lehetett csak bemenni. Ez száraz évszakban is kissé furcsa de nedves cipővel nem igazán jó ötlet a szönyegpadlós szobába belépni. További meglepetés volt ,hogy a paplanok hossza kb. 160 cm. A szoba berendezése egyébként jó volt, bár az eredeti árhoz képest kicsit gyenge.
Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen
7346 BikalRákóczi u. 22.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 300 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár