Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal

A Puchner Kastélyszálló legnépszerűbb csomagjai

Puchner Kastélyszálló Bikal - Egyedi Puchner Akció (min. 2 éj)
Egyedi Puchner Akció
2024.07.01-ig
Puchner Kastélyszálló Bikal - Puchner pihenés félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Puchner pihenés félpanziós ellátással
2024.06.19-ig
Hotel Eger Park

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

2014. július 7.barátokkal járt itt
Nagyon tetszett a hely,néhány apróságot leszámítva.
A vacsorához még egy pohár vizet sem biztosítottak,csak akkor ihat az ember,ha fizet érte.
A birtokon este 8után teljes a sötétség,nincs semmi program az embernek.Grill bár szombat este zárva.
A szolgáltatásokkal és az ételekkel meg voltam elégedve.
Kiváló 2014. június 29.a párjával járt itt
A párommal töltöttünk itt 2 éjszakát, a palota épületében. Majdnem mindennel meg voltunk teljes mértékben elégedve, kivéve a néhány sport szolgáltatással. A darts tábla el volt törve több helyen, igy nem lehetett játszani. A másik a dolog a billiárd. A dákók mind gyerek méret, ütöttek-hiányosak-kopottak, az asztal pedig lejtett.
Puchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Medence/kertPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Környék
Kiváló 2014. június 17.családjával járt itt
2014 június elején jártunk itt feleségemmel és kisfiunkkal. Már második alkalommal választottuk ezt a helyet. Első alkalommal az Udvarházban foglaltunk szállást és kisfiunknak nagyon tetszett a kuckó és nekünk is megtetszett a szoba, így most is oda foglaltunk szállást. Az ételek kiválóak, a hely gyönyörű, a személyzet előzékeny és segítőkész. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Átlagos 2014. június 13.családjával járt itt
Csalódás volt a hely. A Fürdőházban volt a szobánk, a klíma nem működött, 32 fok volt, amelyben sem pihenni, sem létezni nem lehetett, főleg egy 4 hónapos babával. A fő problémánk más apróbbak mellett ez volt. 2 napunkba került, mire többszöri reklamáció után végülis másik szobát ajánlottak a szálloda másik végében.
Átlagos 2014. június 5.a párjával járt itt
2013. szeptemberében jártunk itt a párommal. A fürdőházban volt a szobánk. Amennyire vártuk ezt az ismerősök által már "beharangozott" helyet, annyira csalódtunk is benne. Amit kiemelnék: a szoba nem volt alaposan kitakarítva, a személyzet pofákat vágott némely vendég háta mögött, a szálloda területén szinte mindenhol sötétség honolt, persze jó dolog a középkori hangulat, de azért ez már túlzás volt szerintünk.
Lényeg: nekünk nem jött be! :-(
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Családias környezet, kedves, udvarias, segítőkész személyzet, kényelmes és tiszta szobák, finom és bőséges ételek, melyekkel még lisztérzékenyeknek is készülnek, ami fontos számunkra, hisz 5,5 éves kisfiúnk LÉ. A gyerekekkel együtt a felnőttek is újra gyerekekké válhatnak az élménybirtokon.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Télen jártunk az élménybirtokon, amikor eléggé beszűkültek a lehetőségek. Így is nagyszerű volt, mindenki azon volt, hogy jól érezhessük magunkat. Nagyon kellemes emlékekkel gazdagodtunk! A fürdők, a személyzet, a szállás és az étkezés is első rangú volt. Először szokatlan volt, hogy régi stílust modern értelmezésben álmodtak újra, de a meglepő megoldások (pl.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Nemrég töltöttünk el itt a párommal 2 éjszakát. A palota egy lakosztályában volt a szállásunk. Sokfelé utaztam már,de Bikal valamiért mégis remek élményt nyújtott. Az egésznek tényleg megvan a maga kis múltszázadbeli hangulata. Csendes,nyugodt,parkosított környezet,és hiába volt telt ház,ami általában a nyugodt pihenés alkalmánál zavarni szokott,nem volt feltűnő,mert eloszlott a tömeg a nagy helyen.
Kiváló 2014. május 27.gyerekekkel járt itt
Családi nyaralás volt, lányom, vőm, férjem és két unokámmal. A szobák kényelmesek voltak, az ellátás rendkívül bőséges, választékos volt. Külön kiemelném, hogy én cukorbeteg vagyok és mivel nem volt diabetikus sütemény, a pincér külön a részemre gyümölcstálat hozott kárpótlásul. A szabadtéri létesítmények tiszták voltak, a park gondozott.
Kiváló 2014. május 20.a párjával járt itt
Április 8. és 11. között töltöttünk 3 éjszakát a kastély egyik lakosztályában amit a hétköznapi akció keretében szoba áron kaptunk. A lakosztály redkívül szép volt, valóban a XIX. század hangulatát idézte, a személyzet udvarias és figyelmes volt, bár a foglalás visszaigazolására egy napot kellett várni.
Puchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - VendéglátásPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Medence/kertPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Medence/kertPuchner Kastélyszálló Bikal - Medence/kertPuchner Kastélyszálló Bikal - Medence/kertPuchner Kastélyszálló Bikal - Környék
Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen
7346 BikalRákóczi u. 22.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 300 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár