Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal
Puchner Kastélyszálló BikalPuchner Kastélyszálló Bikal

A Puchner Kastélyszálló legnépszerűbb csomagjai

Puchner Kastélyszálló Bikal - Puchner pihenés félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Puchner pihenés félpanziós ellátással
Puchner Kastélyszálló Bikal - Egyedi Puchner Akció (min. 2 éj)
Egyedi Puchner Akció
2024.07.01-ig
Puchner Kastélyszálló Bikal - Pünkösd (min. 3 éj)
Puchner Kastélyszálló Bikal - Húsvét (min. 1 éj)
Húsvét
2024.04.30-ig
Hotel Eger Park

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

Kiváló 2014. február 17.a párjával járt itt
Várakozáson felül meg voltunk elégedve. Párommal 4 éjszakás félpanziós programot vettünk igénybe most, 2014. februárjában. A fürdőházban a lakosztály nagyon szép, ízléses és kényelmes volt. A változatos fürdők közül a Marokkói a kedvencünk. :)A finom reggeliket és ízletes vacsorákat különleges, fenséges környezetben lehet elfogyasztani.
Kiváló 2014. január 29.a párjával járt itt
A birtok gyönyörű természeti környezetben található, távol a városi nyüzsgéstől, igazi kis "ékszerdoboz". Testi-lelki feltöltődést nyújtott nekünk. Imádtam a szobát, a fürdőt, a parkot és az élményfalut! Szó szerint visszamentünk a középkorba, korhű ruhába öltöztem, a hajszobrász befonta a hajamat.
Puchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Környék
Kiváló 2014. január 22.a párjával járt itt
Nagyon szeretünk itt pihenni. Minden megvan itt egy helyen ahhoz, hogy az ember pihenni, kikapcsolódni tudjon. A személyzet, a kiszolgálás, az elhelyezés, az ételek kifogástalanok. Igazi paradicsom azoknak, akik a családjukkal, párjukkal egy igazán remek kikapcsolódást keres. Mindig, minden esetben kedvesek.
Kiváló 2014. január 21.a párjával járt itt
A hely közelsége miatt,mi egy napos kiruccanást töltöttünk el itt,ebben a gyönyörű környezetben! Nyári nap lévén a kinti medence is alkalmas volt az úszásra! A benti élménymedencék elvarázsoltak! A hangulata,a méretei,a víz hőmérsékletek minden korosztály igényeit kielégítik! Ha messzebbről jönnék biztosan több napot töltenék el a szállodában!
Kiváló 2014. január 20.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük itt magunkat, tökéletes kikapcsolódás volt az itt töltött néhány napunk!
Figyelmes személyzet, kiváló ellátás, finom ételek, kellemes környezet jellemzi a birtokot. Tetszett a középkori hangulat, szórakoztatóak voltak a programok, szívesen elhoznám a gyermekeimet is!
Kiváló 2014. január 10.gyerekekkel járt itt
Az Újévet ebben a hotelben kezdtük egy 3 éjszakás pihenés keretében. A szállás nyugodt elhelyezkedése, az udvarházi szobánk hangulatos berendezése, a pazar ellátás, a wellness részlegek, a sportközpont által felejthetetlen és tartalmas élményekkel gazdagodtunk. Őszintén mondhatom, hogy gyakori "kiruccanásaink" alkalmával az eddigi legszínvonalasabb ellátásban volt részünk.
Kiváló 2014. január 9.a párjával járt itt
Csak pozitívumokat tudok felsorolni, és csak ajánlani tudom! Kellemes, nyugodt, csendes, pihentető környezet, igazán meghitt, romantikus, családias. A szobák tiszták, rendezettek, ahogy az udvar is, az Óváros izgalmas, érdekes élményt nyújtott. Az ételek mesések, bőségesek, nagyon-nagyon finomak! ! !
Kiváló 2013. december 31.a párjával járt itt
Mi az udvarházban laktunk, nagyon tiszta, rendezett volt. Az udvari fűszerkert megnyugtató, kellemes, az étkezés kifogástalan. A fürdők szintén hangulatosak. Nagyon tetszett, hogy a gyermekeknek külön fürdőrész volt, illetve az étkezésnél is volt külön segítő, aki lefoglalta őket. A sport centrum sokféle lehetőséget kínált. Az élménybirtok tiszta időutazás. Ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2013. december 29.a párjával járt itt
Nagyon kellemes környezetben egy nyugodt békés hangulatú,tiszta rendezett kastély hotel.
Segitőkész személyzet,pazar étterem,remek három különálló wellness rész,csodálatos parkkal.
Az élménybirtok és a szinházi előadás felejthetetlen. Mindenkinek ajánlom.Hamarosan visszatérünk.
Kiváló 2013. december 28.gyerekekkel járt itt
Mindenkinek ajànlani tudom, nagyon jó programok, udvarias kiszolgâlà ès szèp szàlloda vàr mindenkit,az Élménybirtok feledhetetlen volt a gyerekeimnek is, remèlem, màskor is lesz lehetőségünk elmenni oda! Mindenkinek jó szívvel tudom ajánlani, mert úgy a gyerekes családoknak, mint magányt keresőknek, időseknek kifogástalan hely.
Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen
7346 BikalRákóczi u. 22.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: 300 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár