Fogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Fogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs vélemények

Átlagos 2016. augusztus 28.családjával járt itt
Ennél egy kicsit jobbhoz vagyunk szokva. Ezzel együtt átlagosnak mondható. A hely a kiszolgálás rendben van, csak az ételek minőségén lehetne javítani. Hűség kártyát is kaptunk, kedves gesztus!
Átlagos 2014. január 8.gyerekekkel járt itt
Teljesen átlagos konyha, semmi extra, semmi plusz, amire felkapnám a fejem, de rendben van, talán az ára kicsit magasabb, mint amit valójában kínál. . . Annak ajánlom, aki egy teljesen hétköznapi hagyományos magyaros ételt szeretne enni és nincsenek nagy elvárásai egy étteremmel kapcsolatban. . . A dizájn olyan, amit a név is sugall, a kiszolgálás rendben volt.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
2021. szeptember 9.a párjával járt itt
Célszerű telefonálni, hogy van-e hely. . . mi ma kétszer telefonáltunk, és volt. Egy nem túl szép helyen, az átjáróban, az ajtónál kaptunk egy asztalt, pontosabban egy boxot, ketten. De nem volt vele semmi baj. Választás étlapról: nejem szilvás, camembertes csirkemellet zöldséggel, én a "honfoglalók kedvencét" kértem. Hehehe.
Fogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/italFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/italFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - EgyébFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étlap/itallapFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - BelsőFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - BelsőFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
2018. május 5.családjával járt itt
Véletlenül kerültünk ebbe az étterembe, de remek ételek mellett ünnepeltük a névnapos Vejemet. A menüt ajánlatra választottuk, Újházi tyúkleves, és egy 7 személyes vegyes tál vegyes salátával. Minden friss volt és ízletes, és a nagyfröccs kísérő is finom, hideg. Kicsit távol esik az otthonunktól, de még lehet, hogy máskor is ide látogatunk. A végén, egy emlékfotó a királyi"testőrrel"! Köszönjük.
Fogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Külső képFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/italFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/italFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/italFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/italFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Belső
2016. május 17.a párjával járt itt
Nem drága, szolid hely, ahol jól főznek. Csendes helyen fekszik, a kiszolgálás jó, viszonylag jól lehet parkolni. Történelmi a helyszín, jó és korhű a berendezés. Merem ajánlani mindenkinek. Budaörs családi házas övezetében fekszik a fővároshoz közel. A kiszolgálás viszonylag gyors, csak kár, hogy nincsen szagelszívás az kicsit zavaró.
2013. december 19.gyerekekkel járt itt
Minden évben halottak napját megelőzően a Budaörsi temetőből hazafelé jövet (immár 3 éve) mindig itt ebédelünk ez már olyan megszokás - rítus. Kellemes hely a „felszolgálónk” vicces és kedves volt. A választék nagy és miközben az ételeinket várjuk az őseink képeit (persze rajzolt formábban) plusz az uralkodásuk kezdete és vége időpontjait eleveníthetjük fel,ezzel is frissítve történelmi ismereteinket.
Kiváló 2024. január 5., csoporttal járt itt
Több alkalommal jártunk itt. Voltak itt családi rendezvények is. Minden alkalommal éreztük, hogy fontos a vendég. Udvarias kiszolgálás, finom ételek, bőséges adagok.
Mindenki tud magának választani, a húsimádó is, a vegán is. "Fájndájning" egyéneknek nem javasolt, mert itt enni lehet, nem csipegetni.
Aki szereti az igazi hangulatos helyeket, annak javasolt.
Kiváló 2023. június 12.családjával járt itt
Az ételek nagyon finomak és bőségesek voktak.
A kiszolgálás udvarias és odafigyelő volt.
Nagyon barátságos és hangulatos egy hely.
Az árakkal nagyon meg voltam elégedve.
Kiváló 2022. szeptember 12.családjával járt itt
Kissé távolról mentünk Budaörsre, egy korábban jó emlékeket hagyó éttermet akartunk felkeresni. ( Az zárva volt. ) Így interneten keresgéltünk és találtuk meg ezt a helyet. Azt kell mondanom nagyon sikeres választás volt. Kellemes hangulat, gyors és udvarias kiszolgálás, kimondottan jó ételek és jó ár-érték arány.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. augusztus 5.barátokkal járt itt
Baráti társasággal érkeztünk az étterembe. Előzetes foglalás után, esti órákban kaptunk asztalt ide. Egyik barátunk szinte minden étteremben megkóstolja a gulyáslevest, ami itt is nagyon ízlett neki. Ami pedig a főételeket illeti, én roston sült csirkemellet kértem, füstölt mozzarellával és fetasajtos salátával.
Fogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - EgyébFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Egyéb