Fogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Fogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs vélemények

2013. december 19.gyerekekkel járt itt
Minden évben halottak napját megelőzően a Budaörsi temetőből hazafelé jövet (immár 3 éve) mindig itt ebédelünk ez már olyan megszokás - rítus. Kellemes hely a „felszolgálónk” vicces és kedves volt. A választék nagy és miközben az ételeinket várjuk az őseink képeit (persze rajzolt formábban) plusz az uralkodásuk kezdete és vége időpontjait eleveníthetjük fel,ezzel is frissítve történelmi ismereteinket.
Kiváló 2023. június 12.családjával járt itt
Az ételek nagyon finomak és bőségesek voktak.
A kiszolgálás udvarias és odafigyelő volt.
Nagyon barátságos és hangulatos egy hely.
Az árakkal nagyon meg voltam elégedve.
Kiváló 2014. január 19.a párjával járt itt
Kellemes vasárnapi ebéd elköltésére kerestünk éttermet a feleségemmel. Az étterem berendezése különleges - a névhez illő. Azt kaptuk amit vártunk. Az elszeparáltságot biztosították - ez nagyon fontos szempont nálunk. Az étlapot jónak találtuk - az átlagos magyar ízlésnek megfelelő. A étkek értékarányosak.
Átlagos 2014. január 8.gyerekekkel járt itt
Teljesen átlagos konyha, semmi extra, semmi plusz, amire felkapnám a fejem, de rendben van, talán az ára kicsit magasabb, mint amit valójában kínál. . . Annak ajánlom, aki egy teljesen hétköznapi hagyományos magyaros ételt szeretne enni és nincsenek nagy elvárásai egy étteremmel kapcsolatban. . . A dizájn olyan, amit a név is sugall, a kiszolgálás rendben volt.
Kiváló 2013. július 15.gyerekekkel járt itt
Születésnapot ünnepelni mentünk az ételek nagyon finomak voltak a szakács remek,a hely nagyon jó hangulatú,Budaörs nyugodt csendes részén van. Remek ötlet a limonádé ami nagyon finom volt. Az ár picit a standard fölött van de ezért minőségi vacsorát kaptunk. Pici kritika, hogy hiányoltam a gyermek menüt az étlapról,pedig több család is betért míg ott voltunk.
Fogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/italFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - BelsőFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/italFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/italFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/ital
Kiváló 2024. január 5., csoporttal járt itt
Több alkalommal jártunk itt. Voltak itt családi rendezvények is. Minden alkalommal éreztük, hogy fontos a vendég. Udvarias kiszolgálás, finom ételek, bőséges adagok.
Mindenki tud magának választani, a húsimádó is, a vegán is. "Fájndájning" egyéneknek nem javasolt, mert itt enni lehet, nem csipegetni.
Aki szereti az igazi hangulatos helyeket, annak javasolt.
Kiváló 2022. szeptember 12.családjával járt itt
Kissé távolról mentünk Budaörsre, egy korábban jó emlékeket hagyó éttermet akartunk felkeresni. ( Az zárva volt. ) Így interneten keresgéltünk és találtuk meg ezt a helyet. Azt kell mondanom nagyon sikeres választás volt. Kellemes hangulat, gyors és udvarias kiszolgálás, kimondottan jó ételek és jó ár-érték arány.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. augusztus 5.barátokkal járt itt
Baráti társasággal érkeztünk az étterembe. Előzetes foglalás után, esti órákban kaptunk asztalt ide. Egyik barátunk szinte minden étteremben megkóstolja a gulyáslevest, ami itt is nagyon ízlett neki. Ami pedig a főételeket illeti, én roston sült csirkemellet kértem, füstölt mozzarellával és fetasajtos salátával.
Fogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - EgyébFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Egyéb
Kiváló 2022. május 1.a párjával járt itt
Jól reztem magamat hangulatos hely könnyen megtalálható színvonalas telek kiszolgálás ajánlom az ttermet aki teheti látogasson el ide az árak sem olyan borzasztóak az tel nagyon finom s bőséges
Kiváló 2022. január 6.családjával járt itt
Rendszeresen járunk ide a családdal, sőt rendelünk is nagyobb családi összejövetelekre.
Mindig friss, ízletes az étel, sosem csalódtunk a színvonalban.
A kiszolgálással is meg voltunk elégedve minden alkalommal.
Őszintén csak szuperlativusokvan tudok beszélni róluk.