ÉS Bisztró Budapest
1052 Budapest, Deák Ferenc u. 12.

ÉS Bisztró Budapest a térképen

Battonya
Létavértes

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 8.
Az És bisztró is az idei csúcsélményeim közé tartozik. Ez ugye a Kempinksy szálló étterme. Viszont az árak egyáltalán nem vészesek, alig magasabbak, mint a Zsidai Roy hálózat bulinegyedbeli egységeiben. Rendeltem spárgalevest lazackockákkal (1500), velőscsontot tonhaltatárral (4000) valamint Mille Feuille-t mascarpones eperrel (1500).

2018. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 26.
Kicsit drága a hely a kapott ételekhez képest, de nem vészes, vannak sokkal rosszabbak. A jó ár-érték arányt talán pont megüti. Az általam evett étel finom volt, jól nem laktam, pedig mondjuk 10-15% még belefért volna az adagba és akkor boldog vagyok. Az ajánlás rendben volt, az ételeket jól ismerték a felszolgálók, így jól lehetett választani az ételek közül.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
Nem volt a legolcsóbb hely, és egy nagyétkű ember egy főétellel bizonyára nem is lakik itt jól, de erre gondoltunk is az elhelyezkedése miatt. Viszont rég ettem már ennyire mennyeit, mint itt. Fogasfilét kértem zöld spárgával (finom ropogós volt), sárgarépával vaníliaszósszal. Tökéletes volt az összhatás, minden passzolt mindenhez.

2016. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. december 24.
A cégemmel kibéreltük a kistermet egy céges vacsorára. Malacsültet rendeltünk tőlük. Az étel valami isteni volt, főleg azért is mert előttünk áldozták fel őket. Nagyon finom és ropogós volt. A helyet egy nem odaillő felszolgáló rontotta el aki egyfolytában morgott és megtisztelve érezhette az magát akire ránézett. Sajnos ez benne van.
Budakeszi

2034 hasznos szavazat
52091 feltöltött fotó
2015. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Címként az ÉS Bisztró szlogenjét választottam. Az 5 csillagos Kempinski luxushotel földszintjén nyitották meg az ÉS Bisztrót a Zsidai Csoport együttműködésével. Kicsit amolyan franciás brasserie hangulatot akartak megidézni itt a Belváros szívében, de a magyaros pecsenyesütők ízvilágát hozzárakva.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Jagelló Business Hotel
2019.05.19. - 2019.08.17.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.470,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.19. - 2020.01.28.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 20.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Sipito Pihenőpark
Pilis
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.19. - 2019.11.05.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő és vital központ használattal, masszázs kuponnal
2019.05.01. - 2019.06.16.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Royal Club Hotel Budapest
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

ÉS Bisztró BudapestX