1146 Budapest, Thököly út 57/b

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

A Kert Bisztro Budapest vélemények

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 31.
A forgalmas Thököly útról léptünk be a Kertbe. Az étterem fedett része is kellemes, de a kert igazi oázis. Az itt dolgozók nagyon udvariasak és figyelmesek voltak. Az asztalhoz kísértek bennünket és az általunk kért asztalcsere is hamar megtörtént. A mangó leves finom volt, és a húsmentes főétel - pappardelle gombákkal - is ízletes volt.
Tapolca
Deszk
Battonya
Létavértes

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
A kert egy rendkívül dizájnos hely a Thököly úton, már jó ideje nézegettem az autóból, hogy egyszer be kéne menni. A minap, amikor egy kedves személyt tettem épp fel a vonatra a Keletiben és a kérdés az volt, hogy utána hova üljünk be egy jóbarátommal, szerencsére beugrott ez a hely.

Deilinger TOP szállásértékelő
Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Megnyerő volt már a holnapjuk is amikor nézegettük a helyeket. A választékuk nagyon jól össze van állítva, nem túl sok fogás, de amiből lehet választani az mind tökéletes egy vacsorához. Az ételek nem mindennapiak. Jómagam a séf ajánlatából a Paradicsomos vaddisznó ragu casareccia tésztával és manchengo sajttalt választottam.

esthajnal7 TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szeptemberi hétköznap délben jártam itt a párommal. A Thököly úti vendéglő meglepően nagy kerttel rendelkezik; kellemes volt a jó időben a teraszon ebédelni, és a nagy zöld felületben gyönyörködni. A kiszolgálás rugalmas volt, mert az étlapon a húshoz ajánlott köret nem nyerte el a tetszésemet, hanem mást kértem, és ettől nem jöttek zavarba, hanem elkészítették.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 18.
A Kert nevű bisztróban jártunk a barátnőmmel szombaton késő délután. Hazafelé jöttem a munkahelyemről és akkor vettem észre. Könnyű megtalálni. Kitűnik a többi lakás között. Sokan voltak alig volt üres asztal de egyet mégis sikerült részünkre "szabaddá" tenni. Lánybúcsú is volt, úgyhogy sokan voltak. Az asztalok tágasan vannak elhejezve, nincs zsúfoltság érzése az embernek.
Kôszeg
Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2017. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. március 27.
A városligeti Kertem bezárását követően örömmel fedeztem fel a Thököly úton A Kert nevű bisztrót, de kiderült, hogy csak majdnem névazonosságról van szó. A múlt század közepén Borház néven működött itt egy családi vendéglő, melyet most az unokák élesztettek fel és visznek tovább. A belső tér hatalmas belmagasságú, tágas, levegős, de az épület igazi éke a hátsó napsütéses terasz.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Gödöllő
2020.10.23. - 2021.10.23.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, esti fürdővel, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.30. - 2020.12.23.
Jagelló Business Hotel
2020.10.22. - 2021.10.23.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 24.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
2020.01.16. - 2021.04.02.
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ingyenes kávé és teafogyasztással, forralt borral, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2020.12.27.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)

A Kert Bisztro BudapestX