1146 Budapest, Thököly út 57/b

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

A Kert Bisztro Budapest vélemények

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 31.
A forgalmas Thököly útról léptünk be a Kertbe. Az étterem fedett része is kellemes, de a kert igazi oázis. Az itt dolgozók nagyon udvariasak és figyelmesek voltak. Az asztalhoz kísértek bennünket és az általunk kért asztalcsere is hamar megtörtént. A mangó leves finom volt, és a húsmentes főétel - pappardelle gombákkal - is ízletes volt.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
A kert egy rendkívül dizájnos hely a Thököly úton, már jó ideje nézegettem az autóból, hogy egyszer be kéne menni. A minap, amikor egy kedves személyt tettem épp fel a vonatra a Keletiben és a kérdés az volt, hogy utána hova üljünk be egy jóbarátommal, szerencsére beugrott ez a hely.

Deilinger TOP szállásértékelő
Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Megnyerő volt már a holnapjuk is amikor nézegettük a helyeket. A választékuk nagyon jól össze van állítva, nem túl sok fogás, de amiből lehet választani az mind tökéletes egy vacsorához. Az ételek nem mindennapiak. Jómagam a séf ajánlatából a Paradicsomos vaddisznó ragu casareccia tésztával és manchengo sajttalt választottam.

esthajnal7 TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szeptemberi hétköznap délben jártam itt a párommal. A Thököly úti vendéglő meglepően nagy kerttel rendelkezik; kellemes volt a jó időben a teraszon ebédelni, és a nagy zöld felületben gyönyörködni. A kiszolgálás rugalmas volt, mert az étlapon a húshoz ajánlott köret nem nyerte el a tetszésemet, hanem mást kértem, és ettől nem jöttek zavarba, hanem elkészítették.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 18.
A Kert nevű bisztróban jártunk a barátnőmmel szombaton késő délután. Hazafelé jöttem a munkahelyemről és akkor vettem észre. Könnyű megtalálni. Kitűnik a többi lakás között. Sokan voltak alig volt üres asztal de egyet mégis sikerült részünkre "szabaddá" tenni. Lánybúcsú is volt, úgyhogy sokan voltak. Az asztalok tágasan vannak elhejezve, nincs zsúfoltság érzése az embernek.
Cegléd
Gyöngyös

2017. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. március 27.
A városligeti Kertem bezárását követően örömmel fedeztem fel a Thököly úton A Kert nevű bisztrót, de kiderült, hogy csak majdnem névazonosságról van szó. A múlt század közepén Borház néven működött itt egy családi vendéglő, melyet most az unokák élesztettek fel és visznek tovább. A belső tér hatalmas belmagasságú, tágas, levegős, de az épület igazi éke a hátsó napsütéses terasz.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 46.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2022.04.28.
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.09. - 2020.10.31.
Visegrád Vendégház
2020.08.23. - 2021.08.07.
Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 29.900 - 31.233,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kávé- és teabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2019.02.21. - 2020.08.30.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.14. - 2020.12.23.

Szállodák Budapesten és környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

A Kert Bisztro BudapestX