Buffalo Steak House Budapest

Buffalo Steak House Budapest
Buffalo Steak House BudapestBuffalo Steak House Budapest
Buffalo Steak House BudapestBuffalo Steak House Budapest

Buffalo Steak House Budapest bemutatkozása

Ha nyomasztja a város hangulata, jöjjön el a vadnyugatra!
Egy filmforgatás szünetében a Niagara-vízesés közelében fekvő Buffalo város szélén, egy hangulatos western étteremben vacsoráztunk a családdal. Azon törtük fejünket milyen ajándékot vigyünk haza.
Úgy döntöttünk, hogy hazavisszük az étterem ötletét.

Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag
2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

Buffalo Steak House Budapest vélemények

Kiváló 2017. március 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon szimpatikus a hely,nem túl nagy,nem is kicsi,igazi western stílusú. Az ételek nagyon jók,a burritót nem ajánlom,mert rengeteg hagyma van benne,hús viszont nagyon kevés. Amit a többiek ettek az bőséges volt,ízletes,a zöld köretek pedig kiválóak. Az italok drágák,de összességében nem drága hely tekintve az adagokat.
Kiváló 2017. február 2.családjával járt itt
Másodszor tértünk be a családommal mert az első alkalomnál tudtuk ide érdemes vissza jönni. Most nem volt semmi alkalom csupán egy meleg ebédre vágytunk. Hét fős családunk mindegyike más igényekkel érkezett általában húsevők a köret nem fontos, és anélkül is elegendő minden adag a mártások szószok egyedülállóan finomak.
Szörnyű 2017. január 20.a párjával járt itt
A párommal ünnepeltünk ebben az étteremben. Korábban nem jártunk még ezen a helyen, de jó értékeléseket olvastam róla, azt hittem ez elég garancia. Sajnos nem így lett. Hatalmasat csalódtunk. Nem tudom, hogy maga a hús, vagy az öntet, esetleg a feltét okozta, de még aznap gyomorrontásunk lett tőle.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. november 24.gyerekekkel járt itt
Születésnapot ünnepeltünk az étteremben, ahol már többször is megfordultunk korábban. Most a különteremben kaptunk helyet, ahol előre megrendelt bőségtálakat szolgáltak fel svédasztalos formában. Az ételek most is kiválóak voltak, sokféle finomságot megkóstolhattunk. Az adagok bőségesek, pedig nálunk nagy étvágyú a család.
2016. május 3.a párjával járt itt
Elég eldugott helyen van az étterem, de ettől függetlenül a berendezés szuper. Az ételek mennyisége pont elég, meleg, jó, hogy lehet a steak-ekhez választani kétféle mártást vagy feltétet, ami az árban foglaltatik. A krumpli rendben van, amíg vártunk az ételre, volt sós perec kirakva. Meglepően keveset fizettünk két steak-ért.
Kiváló 2016. április 14.egyedül járt itt
Soroksáron volt elintéznivalóm, s mivel nem szoktam errefelé járni, egyáltalán nem ismerem a környéket, így a helyiek ajánlását kértem, hogy szerintük hol érdemes enni. A Buffalo volt az első és igencsak határozott javaslatuk, amely a szomszédos kerületben, Pesterzsébeten található, családi házas, kertvárosi környéken, kocsival pár perc alatt odaértem.
Buffalo Steak House Budapest - Külső képBuffalo Steak House Budapest - Étel/italBuffalo Steak House Budapest - Étel/italBuffalo Steak House Budapest - BelsőBuffalo Steak House Budapest - BelsőBuffalo Steak House Budapest - BelsőBuffalo Steak House Budapest - Külső képBuffalo Steak House Budapest - MosdóBuffalo Steak House Budapest - MosdóBuffalo Steak House Budapest - BelsőBuffalo Steak House Budapest - BelsőBuffalo Steak House Budapest - BelsőBuffalo Steak House Budapest - Külső képBuffalo Steak House Budapest - Külső képBuffalo Steak House Budapest - Étlap/itallapBuffalo Steak House Budapest - Étlap/itallapBuffalo Steak House Budapest - Étlap/itallapBuffalo Steak House Budapest - Étlap/itallapBuffalo Steak House Budapest - Étlap/itallapBuffalo Steak House Budapest - BelsőBuffalo Steak House Budapest - Belső
Átlagos 2016. március 21.a párjával járt itt
A hely maga szép lenne, de az étellel egyáltalán nem voltunk megelégedve. 2 személyes tálat rendeltünk. A tál tele volt burgonyával különböző formában elkészítve. A hozzá tálalt hússzeletekhez nagyító kellett. Mind a ketten csak néztük, hogy milyen kevés. Nem laktunk jól.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. április 29.a párjával járt itt
Tobbszor is jartunk mar itt, es meg sosem csalodtunk. Az adagok oriasiak, mindig vittunk haza belole. Az arak nem alacsonyak, de az etelek finomak es bosegesek, szoval megeri. Tobbfelet is probaltunk mar, steaket, orias hamburgert es leveseket is. Az udvari kerthelyiseg is nagyon hangulatos, jo idoben ajanlom. A mellekhelyiseg lehetne tisztabb es kenyelmesebb.
Kiváló 2013. december 29.családjával járt itt
Sokszor voltam ott, már régóta szemezgettem a hellyel főleg az ételkülönlegességei és a steakjei miatt voltam kíváncsi a helyre. Nem csalódtam benne. Az ételek igényesek, és tényleg kiváló minőségűek. A hús sosem volt száraz, az adagok nagyok. Ugyan nem a legolcsóbb de azért a pénzért tényleg azt kapja az ember amit vár, bár sajnos újonnan a köreteket külön számolják.
Kiváló 2013. október 1.a párjával járt itt
Nagyon jó kis hely ajánlani tudom, csak mindenkinek. Mi régóta visszajárunk oda, de még sohasem csalódtunk. Nem mindennapi éttermi környezet, és az ételeik azok isteniek. Kicsit az étlapjuk első pillantásra drágának tűnik, de az ételek adagméreteit meglátva ez rögtön az látjuk, hogy olcsó. XXL méretű adagok, ami megmarad becsomagolják kérés nélkül. Magyon jó kiszolgálás, udvarias pincérek, és kiváló szakácsok.