Egy séta után gondoltuk betérünk a régóta tervbe vett Rétes házba, csak egy rétes kóstolás erejéig. Kellemes hangulat fogadott, szemben a bejárattal az orrunk előtt hengergette a valóban kézzel nyújtott rétestésztát a cukrász, ez már jó jel
Gyorsan le is ültünk a nagyon szép patinás helységben, és rendeltünk egy barackos és a nagy kedvencünket, egy meggyes-mákos rétest.
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!



































