Fenyőgyöngye Vendéglő Budapest

Fenyőgyöngye Vendéglő Budapest
Fenyőgyöngye Vendéglő BudapestFenyőgyöngye Vendéglő Budapest
Fenyőgyöngye Vendéglő BudapestFenyőgyöngye Vendéglő Budapest

Fenyőgyöngye Vendéglő Budapest bemutatkozása

A Vendéglő a Hármashatár hegyen, a Budai Parkerdőben épült 1935-ben. Jelenleg is az akkori családias hangulat megőrzésére törekszik, a hagyományos magyar ételek széles választékával, ízvilágával.

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
2024.12.30-ig
Barrico Thermal Hotel Demjén

Fenyőgyöngye Vendéglő Budapest vélemények

2014. május 6.a párjával járt itt
Nem egy kiöltözős étterem, inkább a kirándulók térnek be gyerekkel, kutyával. Nagyon kedvesek a pincérek, kellemes a környezet és nagyon finom az étel, ami inkább házias jellegű.
Mi is kirándulás után tértünk be, volt hogy nagyobb társasággal mentünk. A kerti kiülős rész is és a benti is jó. Kulturált mosdók vannak. Máskor is szívesen mennék, illetve ajánlom mindenkinek.
Átlagos 2014. április 29.a párjával járt itt
Egy vasárnapi napon voltunk ebédelni. A fedett terasz hangulatos, kellemes. A kiszolgálás rendben volt. Az ételekről: a borjúragu levesben fűszeres húsgombócok voltak, nem borjú. A bécsi szelet körete saláta volt, ami nem illett hozzá, mert tojás, sajt valamint apróra vágott szalámi és sonka darabkák voltak benne.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. március 27.a párjával járt itt
Néhány alkalommal volt alkalmam kipróbálni a hely konyháját. Nagyon barátságos idős pincér fogadja a kedves vendéget. Megfelelő alázattal és segítőkészséggel terelgeti a vendégeket az étlapról való választás rögös útján. Sajnos általában kong az ürességtől, de ezt mondjuk betudom annak, hogy még soha nem voltam hétvégén.
Gyenge 2014. március 21.a párjával járt itt
Március 15-én voltunk, délután ott, a " 2 személyes Fenyő-tál" kuponos akciójuk keretében. Előre foglaltam asztalt telefonon, hogy tutira menjek,és persze megbizonyosodjak afelől is,hogy nyitva is vannak az ünnepi napon. Mikor odaértünk,hirtelen azzal szembesültünk,hogy nem igazán vannak a pincérek a helyzet magaslatán. . .
Kiváló 2014. február 15.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű környezetben, a Hármashatárhegyen található, az étteremmel szemben már az erdei út kezdődik, de mégis nagyon közel található a városhoz, bicajjal, autóval vagy busszal is könnyen megközelíthető. Egy kellemes szombati napon gyerekekkel, nagyszülőkkel mentünk, asztalt is foglaltunk, később tapasztaltuk is, hogy érdemes volt, és a kinti, részben fedeztt teraszon kaptunk helyet.
Fenyőgyöngye Vendéglő Budapest - Külső kép
Fenyőgyöngye Vendéglő Budapest a térképen
1025 BudapestSzépvölgyi út 155.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • kisállat bevihető • napi menü
H-V
magyar, nemzetközi