Fenyőgyöngye Vendéglő Budapest
1025 Budapest, Szépvölgyi út 155.

Fenyőgyöngye Vendéglő Budapest a térképen

Fenyőgyöngye Vendéglő Budapest értékelése:

vendéglő
magyar, nemzetközi
házias ételek
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
kisterem - max. 18 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic

Fenyőgyöngye Vendéglő Budapest bemutatkozása

A Vendéglő a Hármashatár hegyen, a Budai Parkerdőben épült 1935-ben. Jelenleg is az akkori családias hangulat megőrzésére törekszik, a hagyományos magyar ételek széles választékával, ízvilágával.

Fenyőgyöngye Vendéglő Budapest képei

Fenyőgyöngye Vendéglő Budapest vélemények

Chubakka TOP szállásértékelő
Chubakka TOP étteremértékelő
2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 21.
Nem igazán értem, hogy tud ez az étterem fennmaradni, talán csak az az oka, hogy jó helyen van. Az dicséretes, hogy megpróbálták a retroból a legtöbbet kihozni, gyönyörű a kert, újak az ablakok (visszakerestem, 2016-ban jártam itt legutóbb). Menüt kínálnak, ez mondjuk jó. Sőt, a pincérünkkel is meg voltunk elégedve.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 11.
Júniusi vasárnapi ebéd nagy csalódás volt. Levesek gyümölcsleves nagyon sós volt , Sajtleves savanyú,/ Visszaküldve/ húsleves víz színű / sóval borssal ehető/ Sajnos a bélszínt Hátszínből készítették, ami nagyon rágós kemény volt. Nem sorolom 6 voltunk . De senki nem volt most megelégedve az ételekkel. Lehet, hogy Séf váltás volt? ? ? ?

boogi TOP étteremértékelő
2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 25. - 3 látogató hasznosnak vélte
Szép őszi hétvégén mentünk fel a Fenyőgyöngyébe családi ebédre. Rengeteg kirándulót láttunk a környéken: a baj csak az, hogy ők is kocsival jönnek. Parkolni a világvégén tudtunk, amit utólag nem bántunk: jól esett a séta a kiadós ebéd után. A választék széles, az árak barátiak. A pincérek kicsit kapkodtak, de mindezt udvariasan, mosolygósan tették, így meg tudtunk bocsátani nekik.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok év után nosztalgikus vacsorára érkeztünk. Már a gond nélküli parkolás is stresszoldó.
A környezet most is kellemes,sőt felújított, szép, ápolt a kert, ami a zárt térből is látható.
Udvarias pincérek, hatalmas étlap, ennek megfelelő adagok, ízléses tálalással, nagyon elfogadható árakon.
Csak ajánlani tudom!

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Néhány fős társasággal jártam ott. Az ott tartózkodásunk alatt legalább négy pincér szolgát ki, mindig más. Egyik sem volt figyelmes. Kihozták az ételt félóra után langyosan, utána öt perc mulva hozták ki az evőeszközöket. Hagymás rostélyost ettem, a hús rágós volt és mintha nem lett volna friss. A többiek Dübarit ettek, kis adag volt, szintén langyos körettel.

Chubakka TOP szállásértékelő
Chubakka TOP étteremértékelő
2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Férjem Valentin-napi meglepetésként foglalt asztalt itt négyünknek+ 1 "kísérő". Ahogy tapasztaltam sok függ attól, melyik pincérhez kerülsz. Pl. aki bevezetett minket, udvariasan megmutatta az asztalt és a kabátjainkat is felakasztotta egy még üres fogasra - ötös! Vidám, udvarias, klasszik típus, jó fej.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
2015. január 23. -án látogattuk meg a feleségem által kiválasztott vendéglőt, ahová vacsora kuponnal érkeztünk. Az asztalunk előzetesen le lett foglalva, de sajnos csak kb. fél órás késéssel érkeztünk a forgalmi dugók miatt. Mikor beléptünk a vendéglőbe, igazi magyaros retro hangulat fogadott. Ablak mellé ültünk, de sajnos a rossz időjárás miatt a szép környezetből keveset láttunk.
Balatonberény

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szeptember végi vasárnapi kirándulás után tértünk be megéhezve az étterembe. Az étterem fekvése csodás, kiváló a levegő, jó ötlet, hogy a terasz félig nyitható résszel is rendelkezik, a teljesen nyitott részre kutyát is be lehet vinni. Rendelés után a leves rekordidő alatt érkezett, talán egy percet sem kellett várnunk.

2014. márciusban járt itt
Értékelt: 2014. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Fenyőgyöngye azért is jó, mert a Hármashatár hegyen aztán le lehet sétálni az ebédet, ami mindig kitűnő, a daragaluskás levesüket és a vadasmarhájukat imádom legjobban, de tapasztalatból mondom, ez az a hely, ahol bátran végig lehet enni az étlapot, senki sem fog csalódni. Az üvegezett terasz nyitható, így szép időben és rossz időben is ki lehet oda ülni.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem egy kiöltözős étterem, inkább a kirándulók térnek be gyerekkel, kutyával. Nagyon kedvesek a pincérek, kellemes a környezet és nagyon finom az étel, ami inkább házias jellegű. Mi is kirándulás után tértünk be, volt hogy nagyobb társasággal mentünk. A kerti kiülős rész is és a benti is jó. Kulturált mosdók vannak. Máskor is szívesen mennék, illetve ajánlom mindenkinek.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 34.684,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Central Hotel 21
3 nap/2 éjszaka 5.636 - 12.605,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.20. - 2021.05.03.
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.321 - 8.880,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.08.14.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.18. - 2021.09.23.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.353 - 8.578,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.09.23. - 2021.01.03.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.905 - 22.584,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.23. - 2021.12.31.
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.375 - 22.425,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.08.29.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2020.12.20.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.632 - 19.083,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.23. - 2020.12.31.
Continental Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 28.220,- Ft/fő/éj ártól;tt belépőjegy a Gellért, Lukács vagy Rudas Fürdőbe, 50% engedmény a Széchenyi Fürdő belépő árából, adók., WIFI-vel
2020.09.23. - 2020.09.30.
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.923,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
City Hotel Mátyás
Napi árak, ellátás nélkül, reggelivel, internet elérhetőséggel
2020.09.23. - 2021.01.15.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Libra Hotel Budapest
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)

Fenyőgyöngye Vendéglő BudapestX