Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest

4,7
étterem, kávézó - kávéház, pizzéria
Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest
Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó BudapestGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest bemutatkozása

Ingyenes étel- és pizza házhozszállítás a IX. , X. , XVIII. , XIX. , XX. kerületekben! A hagyományos, magyaros, otthonos ízek és az újító szemlélet találkozása, páratlanul gazdag alapanyagválaszték, kidolgozott részletek és különleges ízharmónia.
Étlapunk: http://gulliveretterem. hu/index. php?

Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Napi árak reggelis ellátással
Prémium Hotel Panoráma Siófok

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest vélemények

Átlagos 2015. december 5.barátokkal járt itt
Többször jártam már itt, a hely kialakítása igényes, bár szerintem az étterem némi identitászavarban szenved. A vendégkört teljesen vegyesnek érzem, vannak szofisztikált asztalok, de vannak hangoskodó, inkább talponálló hangulatot idéző pillanatok is.
Kiváló 2018. október 12.családjával járt itt
A Gulliverről írtam az első értékelést, több mint három évvel ezelőtt. Már nem emlékszem, hogyan bukkantam az ittjártam oldalára, de hamar kedves hobbimmá vált a beszámolók írása. Még soha nem írtam kétszer ugyanarról a helyről, tele van felfedezendő helyekkel a világ. :) De a régebben minősítettek közül jó néhányról megváltozott a véleményem azóta.
2016. augusztus 13.egyedül járt itt
Az 50-es villamos megállójában található családias hangulatú vendéglő. Az egyszerű drapp épület kívülről nem tűnik izgalmasnak, viszont az udvarra belépve egy nagyon hangulatos, virágokkal és sok zöld növénnyel díszített kerthelyiségbe érkezünk. A falon olasz tengerpartot idéző falfestmények, lila bútorok és dekoráció teszi még kellemesebbé a környezetet.
Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étlap/itallapGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étlap/itallapGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étlap/itallapGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étlap/itallapGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étlap/itallapGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - BelsőGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - MosdóGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső kép
Kiváló 2017. szeptember 12.családjával járt itt
Eddig csak kintről láttam, de most voltunk bent.Nagyon tetszik és a pizza vékony amit nagyon szeretek.igazán jó a tapasztalatom.A kiszolgálás is príma volt :)Akkora volt a pizza , hogy nem tudtuk megenni ezért becsomagolták nekünk.Nem is látszik kintről, hogy milyen igényes a hely. A kert helység nagyon szép.
Kiváló 2016. augusztus 7., kollégákkal járt itt
Évek óta törzshelyünk a Gulliver. Nyugis, igényes, kellemes környezet (kerti kis tó, udvari játszótér, élére vágott gyep, amit akarsz). Kiadós, rendkívül finom, ízlésesen találat ételek. Gyors kiszolgálás, figyelmes és motivált pincérek, viszonylag gyorsan készülnek el az ételek. Készpénzes es kártyás fizetés egyaránt működik. Gyerekeknek külön, jól felszerelt játszó sarok van.
Kiváló 2015. augusztus 23.családjával járt itt
A környék elég rumlis, állandóan bontanak, építenek valamit, és mindig attól félünk, legközelebb már csak a hűlt helyét találjuk a Gullivernek. Szerencsére a csatazajból semmi se hallatszik még a hangulatos kerthelyiségben sem, amit szépen kibővítettek az előző látogatásunk óta. A sűrű nádfedél alatt még kisebb esőben is nyugodtan el lehet üldögélni.
Kiváló 2015. február 8.barátokkal járt itt
A hely az átépítés óta, külsőben is új köntöst és hangulatot kapott. Az új design belépéskor már felkeltette érdeklődésünket, ráfért a változás. A pincérek kedvesek és az általuk ajánlott ebéd valóban különleges volt. Az ebéd mennyisége melegsége pedig hibátlan volt.
2013. július 31.családjával járt itt
Kora délután mentünk egy könnyű ebédre. Amit kicsit sajnáltam, hogy a kert helységben csak karfás üllő alkalmatosságok voltak így aki kicsit testesebb mint én is annak ez kényelmetlen lehet! A személyzet a máshol megszokottnál is jóval figyelmesebb volt ami nagyon pozitív!
Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/ital
Kiváló 2024. március 2.családjával járt itt
Nagyon szuper minden. És Kedvesek udvariasak, lelkes csapat. Csak ajánlani tudom mindenkinek
2071
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2228 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42631 feltöltött kép
Kiváló 2021. december 5.egyedül járt itt
Már láttam párszor, de nem álltam meg. Miért pont itt ennék? Most is úgy volt, hogy Pestlőrincről jöttem haza éhesen, be akartam ugrani a Leonidasz gyroszba, mégis csak a legjobb gyroszos a városban, de aztán leparkoltam, ácsorogtam és rájöttem hogy ok, voltam én itt már párszor, próbáljunk meg valami mást.
Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - BelsőGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - BelsőGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - BelsőGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - BelsőGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső kép
Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest a térképen
1192 BudapestÜllői út 208.
36 20 7781524
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, olasz
egzotikus fogások
Zene
Gépzene: elektronikus, jazz, könnyűzene, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
2600 Ft (kb. ár)
Soproni, Német-osztrák sörök