István Tanya Vendéglő Budapest

István Tanya Vendéglő BudapestIstván Tanya Vendéglő Budapest
István Tanya Vendéglő BudapestIstván Tanya Vendéglő Budapest

István Tanya Vendéglő Budapest bemutatkozása

Szeretettel köszöntjük Önt,
Az István Tanya Vendéglő 1999-ben nyitotta meg kapuit, a XXII. kerületben, Budafok szívében a macskaköves Magdolna utca 24 szám alatt. A vendéglőnk, családias hangulatú belső termében 30 főt, fűtött télikertjében 28 főt, nyáron a kellemes-hűvös, "óriás gesztenyefa-árnyas” kerthelyiségében 40 főt tud vendégül látni.

Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
Hotel Szieszta Sopron

István Tanya Vendéglő Budapest vélemények

2055
2023. december 12.egyedül járt itt
Kint nézelődtem a környéken tegnap, aztán néha összefolynak az idők, egymásba csúsznak a dolgok, elég sokszor ebédelek későn, már szinte olyan félvacsora, vagy mi. . . ennek az étteremnek a feliratára határozottan emlékszem, hogy jártam itt vagy máshol is láttam ilyent (? ? ) "Ha nem jössz be, mindketten éhen halunk!
István Tanya Vendéglő Budapest - Külső képIstván Tanya Vendéglő Budapest - EgyébIstván Tanya Vendéglő Budapest - EgyébIstván Tanya Vendéglő Budapest - BelsőIstván Tanya Vendéglő Budapest - EgyébIstván Tanya Vendéglő Budapest - BelsőIstván Tanya Vendéglő Budapest - EgyébIstván Tanya Vendéglő Budapest - Étel/italIstván Tanya Vendéglő Budapest - EgyébIstván Tanya Vendéglő Budapest - Étlap/itallapIstván Tanya Vendéglő Budapest - Étlap/itallapIstván Tanya Vendéglő Budapest - EgyébIstván Tanya Vendéglő Budapest - BelsőIstván Tanya Vendéglő Budapest - EgyébIstván Tanya Vendéglő Budapest - Külső képIstván Tanya Vendéglő Budapest - BelsőIstván Tanya Vendéglő Budapest - MosdóIstván Tanya Vendéglő Budapest - EgyébIstván Tanya Vendéglő Budapest - MosdóIstván Tanya Vendéglő Budapest - EgyébIstván Tanya Vendéglő Budapest - Étel/italIstván Tanya Vendéglő Budapest - BelsőIstván Tanya Vendéglő Budapest - BelsőIstván Tanya Vendéglő Budapest - EgyébIstván Tanya Vendéglő Budapest - EgyébIstván Tanya Vendéglő Budapest - Külső kép
Átlagos 2023. július 6.családjával járt itt
Én enni nem de inni szívesen visszatérek. Minden étel zsíros volt, szocializmusban volt divat igy főzni.
2022. március 7.barátokkal járt itt
Szombat este vacsoráztunk barátokkal. Kedves, előzékeny kiszolgálásban volt részünk és az étlap is izgalmasnak bizonyult. Sajnos a szakács nagyon édesszájú lehet, mert minden, amit némi cukorral pikánssá kellett volna tenni, émelyítően édes volt: az uborkasaláta, a harcsa gyros barbecue szósza, nem beszélve a csirkebatyuk meggymártásáról, ami édesebb volt, mint az átlagos meggylekvár.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2020. február 23.családjával járt itt
Születésnapi ebédre kerestünk a környéken helyszínt. Tudtuk, hogy forgalmas helyről van szó, ezért előre foglaltunk. Az étterem hangulatos, remek fedett terasz szélesíti a helyet. A pincér pont eléggé volt szolgálatkész. Az ételek megrendeléséig előételként ajándék ropogós, friss vajkrémes bagettet szolgálnak fel.
Kiváló 2019. augusztus 16.családjával járt itt
Köszönettel tartozunk az István Tanya Vendéglő teljes személyzetének, hogy a Mi Nagy Napunkat felejthetetlenné tették 2019. 08. 03-án. Minden kérésünk megvalósult. A szervezés első pillanatától magukénak érezték mindazt a feladatot ami az esküvői vacsora és az azt követő mulatozás gördülékeny lebonyolításához elengedhetetlen volt.
István Tanya Vendéglő Budapest - BelsőIstván Tanya Vendéglő Budapest - BelsőIstván Tanya Vendéglő Budapest - BelsőIstván Tanya Vendéglő Budapest - BelsőIstván Tanya Vendéglő Budapest - BelsőIstván Tanya Vendéglő Budapest - BelsőIstván Tanya Vendéglő Budapest - BelsőIstván Tanya Vendéglő Budapest - BelsőIstván Tanya Vendéglő Budapest - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 11.a párjával járt itt
Voltunk itt már 15 évvel ezelőtt, akkor átlagos volt. Mivel most csupa jókat hallottunk felőle, gondoltuk meggyőződünk róla. És tényleg! Felújított,ízlésesen berendezett vendégtér, kis kertes udvar hozzá Budafok eldugott utcájában. A kiszolgálás kedves, mosollyal teli, udvarias, az étlap megfelelő választékú, minden fajta húsból ételek, különleges fogások is vannak.
Kiváló 2018. június 8.gyerekekkel járt itt
Amikor belépek, már tudják, hogy mit fogok enni és hogyan. Nem először jövünk ide. Gyerekbarát csudijó hely.
Kiváló 2016. október 3.családjával járt itt
Nagyon finomat ettünk és nagyon gyorsan kaptunk mindent. A tanuló pincérfiú nagyon kedves és figyelmes volt. Az étlapon nagyon sok választék. az étteremben többféle lehetőség van: kinti kerthelyiség, kisebb terem, nagy helyiség. Kellemes minden szempontból. A fogások nagyok, és finomak. A tálalás gusztusos. Mindannyian jól laktunk. Nagyon elégedettek voltunk.
Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Az István tanya vendéglő Budafok régi városrészében található, romantikus környezetben, macskaköves, kissé meredek, kanyargós régi utcában. A berendezés nagyon praktikus és kényelmes. A vendéglő falain izléses képek találhatók. Az ételek finomak, választékosak, ötletesek és látványosan vannak elkészítve. Tálalásuk ízléses. A kiszolgálás kitűnő, a pincérek készségesek.
István Tanya Vendéglő Budapest a térképen
1221 BudapestMagdolna u. 24.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H
zárva