Koronakert Étterem Budapest

Koronakert Étterem Budapest
Koronakert Étterem BudapestKoronakert Étterem Budapest
Koronakert Étterem BudapestKoronakert Étterem Budapest

Koronakert Étterem Budapest bemutatkozása

A Koronakert Étterem Pest XVI. kerületében, kellemes zöldövezeti környezetben található. A visszafogottan elegáns környezet különleges színfoltja éttermünk télikertje. Étlapunkon a nemzetközi valamint a magyaros konyha ízei mellett a reformkonyha különlegességei is megtalálhatóak.

Aurora Hotel Miskolctapolca - Aurora napok
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Koronakert Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2018. január 27.családjával járt itt
2018. január 26-án családi ünneplés alkalmából vacsoráztunk itt.
Csak pozitívumokat tudok leírni. Szívélyes fogadtatás, végig figyelmes és udvarias kiszolgálás. Az ételek finomak és bőséges adagok. Várakozni szinte egyáltalán nem kellett.
Köszönjük Koronakert, agyon jól éreztük magunkat. Először de nem utoljára jártunk itt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 33 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 7.családjával járt itt
Csak pozitívumokat tudok leírni erről a hangulatos, kellemes, igen jó konyhával és gyors, udvarias személyzettel rendelkező étteremről. Állandó tisztaság és maximális segítőkészség jellemzi a pincéreket, pedig van dolguk bőven, mert komoly forgalmuk van. A színvonalhoz mérten az árak is elfogadhatók, így mindenkinek csak ajánlani tudom a Koronakertet.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2017. március 20.családjával járt itt
Családi ünnepi alkalmakkor ritkán, de rendszeresen keressük fel az éttermet. Mint mindig, így most is nagy tisztaság fogadott, nagyon udvarias a kiszolgálás. Az ételek/italok választéka közepes, az árak viszont magasabbak az átlagnál. Ez önmagában nem probléma, ha a minőség is társul hozzá.
2017. január 12.a párjával járt itt
Nagyon kellemes étterem Budapest XVI. kerületében egy kis csendes, családi házas utcában. Általában az étterem is csendes, hangulatos, a pincérek is kedvesek, gyorsak. Tökéletesen alkalmas egy kellemes vasárnapi ebéd elfogyasztására a családdal. De ami a legfontosabb: az ételek finomak, rendben vannak, itt még nem csalódtam semmiben.
Kiváló 2016. november 20.családjával járt itt
Nagyon korrekt, kedves kiszolgálásban, fogadtatásban volt részünk 2016. 11. 19 én.
Az étel választék bőséges, az ár elviselhető a minőség figyelembevételével.
Ajánlani tudom mindenkinek, célszerű az asztalt előre lefoglalni.
Némi gond csak az autó parkolással akadt, mert szombat révén az étterem előtt az utca és a 3 db parkolóhely kevésnek bizonyul. A környező utcákban azonban ez megoldható.
Kiváló 2016. június 23., kollégákkal járt itt
Viszonylag könnyen megtaláltuk az addig számunkra ismeretlen helyet. Könnyen lehetett parkolni. Hétköznap voltunk ebédelni.
Tágas helyiség, kellemes, modern berendezés. Nyáron szabad térben is lehet étkezni. Igen udvarias volt a kiszolgálás. Meglepően nagy választék, tényleg frissen sütött, elegánsan tálalt, megfelelő mennyiségű ételek, melyek finomak is voltak. Aki arrafelé keres jó éttermet, mindenképpen ajánlanám.
2016. február 16. járt itt
Kellemes hely. Egy januári vasárnap este jártam az étteremben, ekkor kevesen voltak, de állítólag sokszor van teltház. A fogások pont megfelelő adagok és finomak is. Nem túl nagy, de nem is kevés, jól lehet vele lakni. Nagyon igényesen tálalják, szemet gyönyörködtető a látvány. Negatív dolgot nem tapasztaltam, talán a pincérek lehettek volna kedvesebbek.
Kiváló 2016. január 22.családjával járt itt
Nagyon figyelmes kiszolgálás. Finom bőséges ételek. Elegáns környezetben. Jó ár érték arány.
Kiváló 2014. október 10.a párjával járt itt
A párommal minden évben legalább egyszer elmegyünk (úgy 5-6 éve), az étel minőségében és ízében még sohasem csalódtunk. De ami már a legelső alkalommal szembe tűnt, a fantasztikusan udvarias kiszolgálás, odafigyelés (belépve már közeledik a pincér, hogy lesegítse a kabátot, fél szemmel figyel az asztalra, stb.
Kiváló 2014. október 9.gyerekekkel járt itt
Sokadjara jartunk itt, es minden alkalommal a leheto legjobb kiszolgalast es a legjobb eteleket ettuk. Mindegyik etel finom, pont megfelelo adag, a kiszolgalas is nagyon kedves, udvarias. Legutobb tobb nagyobb tarsasag is volt, jeleztek, hogy a varakozasi ido kcisivel nagyobb lesz, de igazabol nem volt feltunoen hosszabb az ido es az etelek ugyanolyan finomak voltak.
Koronakert Étterem Budapest a térképen
1161 BudapestSzent Korona u. 120.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi