Millennium da Pippo Budapest

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Millennium da Pippo Budapest vélemények

Kiváló 2016. szeptember 3., kollégákkal járt itt
Ez az étterem jelenleg az ittjartam. hu Top5-ben szerepel, így már csak ezért is terveztem a meglátogatását, de ettől függetlenül kedvelem az olasz konyhát, így nem volt ellenemre kipróbálni. Bár ezt előzetesen nem láttam sem a honlapjukon, sem az étterem portálján, de mint kiderült ebédidőben kínálnak 3 fogásos napi menüt.
Millennium da Pippo Budapest - Külső képMillennium da Pippo Budapest - BelsőMillennium da Pippo Budapest - BelsőMillennium da Pippo Budapest - BelsőMillennium da Pippo Budapest - BelsőMillennium da Pippo Budapest - BelsőMillennium da Pippo Budapest - Étel/italMillennium da Pippo Budapest - MosdóMillennium da Pippo Budapest - MosdóMillennium da Pippo Budapest - Étel/italMillennium da Pippo Budapest - BelsőMillennium da Pippo Budapest - Étlap/itallapMillennium da Pippo Budapest - Étel/italMillennium da Pippo Budapest - BelsőMillennium da Pippo Budapest - BelsőMillennium da Pippo Budapest - Külső képMillennium da Pippo Budapest - Külső képMillennium da Pippo Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. augusztus 16.barátokkal járt itt
Barátainkkal jártunk ezen a helyen, hallottuk, hogy remek pizzák kaphatók itt, és igaz a hír! ;) Hatalmas a választék, az adagok is, a pizza megfelelő vastagságú, gazdag feltétellel tálalták nekünk. Nemcsak pizza kapható, ezért a második alkalommal, amikor itt jártunk mást is kipróbáltunk, a mellékelt képen a választásunk látható. A hangulat kellemes, egy ebédet megér.
Millennium da Pippo Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. június 26.családjával járt itt
Egy kánikulai estére foglaltunk asztalt, hat felnőtt és egy kétéves részére. Mire megérkeztünk, nem csak az etetőszéket készítették az asztalunkhoz, de a csöpp kezekbe való, színes evőeszköz készlettel terítettek hozzá. Nem kellett külön kérni semmit, ez máris jó benyomást keltett.
Millennium da Pippo Budapest - Étel/italMillennium da Pippo Budapest - Étel/italMillennium da Pippo Budapest - Étel/italMillennium da Pippo Budapest - Étel/italMillennium da Pippo Budapest - Étel/italMillennium da Pippo Budapest - BelsőMillennium da Pippo Budapest - Étel/italMillennium da Pippo Budapest - Belső
Kiváló 2016. február 15.a párjával járt itt
Szinte mindennel meg voltunk elégedve. A hely nagyon hangulatos. Gyors volt a kiszolgálás,pedig szinte telt ház volt. Az ételek ízletesek voltak. A desszert egy álom. Egyetlen dolog nem tetszett,nem szólt a pincér,hogy forró a tányér,s hólyagosra égettem a kezem,de ezen kívül bárkinek merem ajánlani.
Kiváló 2016. február 7.a párjával járt itt
Szerencsére az étterembe érkezésünkkor nem volt rajtunk kívül senki így kényelmesen szétnézhettünk és megcsodálhattuk ezt a hangulatos kis helyiséget. A pincérünk humora szenzációs volt és az ételek is isteni finomak voltak. Mire befejeztük a vacsorát szép lassan telt házas étterem lett.
Kiváló 2015. május 1.családjával járt itt
Nagyon olasz étterem, a tésztaételek minden formában kaphatóak. Többször is megfordultunk itt, legutoljára húsvét környékén. Egyedi a hely, de elég zsúfolt tud lenni ha éppen sokan vannak. Az ételek hagyományosan olasz ételek, aki szereti az nem fog csalódni. Én volt amit kicsit száraznak találtam (Rigatoni első alkalommal), de a desszertek feledtették az élményt.
Kiváló 2014. szeptember 13.családjával járt itt
Már nem először jártunk ebben az igazi olaszos étteremben. A helyiségről érdemes tudni, hogy a földalatti átadásakor ez volt az irányító központ. Az oszlopok, a csempe, de a Rózsa felirat is a földalatti miliőjére emlékeztet. Olaszországot pedig a kockás abroszok, a régi színészek képei - amint valamelyik filmben pastat esznek- idézik fel.
Kiváló 2013. október 16.családjával járt itt
Többször jártunk már itt a feleségemmel, családommal, barátokkal. A pizza isteni, igazi olasz alapanyagokból készítik. Az édességek kihagyhatatlanok. Nagyon tetszik az étterem kialakítása: a kockás abrosz olasz hangulatot idéz. Külön sajátosság, hogy a csempézés ugyanolyan, mint a földalatti megállókban, ez nagyon egyedivé teszi.
Kiváló 2013. május 21.barátokkal járt itt
Aki ide betér,az hamisítatlan olasz hangulattal találkozik.Kedves kiszolgálás,a gyerekek sem zavarják a felszolgálókat,vidámság és nem mellesleg nagyon finom ételek. Itt mindenki megtalálja a kedvére valót,a pizza vékony -ropogós,bőséges a tészta és húsválaszték. A desszertek pedig isteniek! Kár kihagyni!!
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 19 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 12.barátokkal járt itt
Budapesten ebben az étteremben ettem igazi olasz pizzát. Nagyon finom volt és a választék sem a hagyományos itthoni lista volt, hanem nagyban hasonlított a kinti olasz éttermek választékához. Vékony, ropogós, meleg tészta, gazdag, ízletes feltéttel. Ha valaki ilyet szeretne enni Budapesten, az ide mindenképpen térjen be, megéri!
Millennium da Pippo Budapest a térképen
1062 BudapestAndrássy út 76.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • kisállat bevihető • parkolási lehetőség
olasz