Szamos Today Budapest
1055 Budapest, Kossuth Lajos tér 10.

Szamos Today Budapest a térképen

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Szamos Today Budapest vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 14.
Kívülről is látszik, hogy nem igazán cukrászda, na de nem is kávéház! Valami fura zsúfolt büfé-hangulat van benn, némi pályaudvari váróterem-beütéssel. De legalább Szamos-édességek! És ezért mentünk! Végül a párom nem kért semmit, mert valahogy nem is néztek ki nagyon csábítóan a készítmények. Kicsit fáradtak voltak délutánra.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. április 4.
Rendszeresen járok a Kossuth tér környékén, mely folyamatos átalakuláson megy keresztül. A valaha házasságkötő terem helyén legújabban ez a Szamos cukrászda lett. Igen csábító volt a kirakaton keresztül, de a jó idő eljöttével nagyon kellemes volt a napsütésben üldögélni e szép helyen, miközben a különlegesen finom és óriási adag somlói galuskát fogyasztottuk.
Cegléd
Gyöngyös

2016. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 21.
Az egykori Parlamenti Kávéház helyen, a Kossuth tér saroképületében a közelmúltban megnyílt Szamos Cukrászda és Kávéház. Nagy alapterületű, tágas belterű, 2 szintes, igényesen berendezett vendéglátóhely. Látszik, hogy sok gondot fordítottak a kialakítására. Már a nyitást követő napokban sok látogató érkezett.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 8.220,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 16.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

Szamos Today BudapestX