Tortuga Étterem Budapest

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Tortuga Étterem Budapest vélemények

2016. február 20.a párjával járt itt
Évfordulós vacsoránkat töltöttük el itt. Nagyon tetszett a hely kalózos hangulata. Pincérünk kedves volt. Ételeink pedig kifogástalanok. Máskor is szívesen ellátogatunk ide és szvesen ajáljuk barátainknak ,rokonainknak is. A teknősös terem szuper de a kétszemélyes asztalok is nagyon hangulatosak. Köszönjük szépen a Tortuga kedves csapatának a vendéglátást.
2014. november 20.családjával járt itt
Párommal és unokahúgommal+barátjával voltunk egyik este. Ropogós csülköt ettünk. Az alap csülök, fokhagymás házi chipsszel kínálják, de a klasszikus párolt káposztás-törtkrumplis verziós is volt. Rettentő finom volt és óriási! Hangulatában nagyon ott van! Amíg ott voltunk kb 8 db szülinapi tortát vittek ki.
2014. március 25. járt itt
Kisebb társasággal voltunk az étteremben. Kellemes a környezet,aranyosak a teknőcök. A kiszolgálás udvarias volt és pontos. Az ételek minősége rendben volt. Bőséges adagokat kaptunk,talán egy picit nagyobb odafigyelés kellett volna az ételekkel kapcsolatban. Azért a társaság nagyobbik része finom ételeket fogyaszthatott.
2014. február 5.a párjával járt itt
Az étterem a főváros belső kerületeitől jó messze található, szükség volt a GPS segítségére. A belső kialakítás egészen kiváló, egy hajó belsejében érezheti magát az ember. A lábunk alatt teknősök úszkálnak. Valentin nap alkalmából voltunk ott, emiatt - vagy talán más miatt - elég sokat kellett várni a rendelt 2 személyes tálra.
Kiváló 2017. május 8.gyerekekkel járt itt
2017. május 5-én jártunk az étterembe a családdal. A kisterembe kaptunk helyet,mivel 10 fővel voltunk. A pincérek udvariasak voltak, az ételek kiválasztása után nagyon gyorsan megkaptuk az ebédet. A család minden tagja elégedett volt a kiválasztott étellel. Az árak elfogadhatóak, nagyon jól éreztük magunkat. Ajánlom másoknak is, már többször jártunk ebben az éttelembe.
Kiváló 2016. október 11.gyerekekkel járt itt
Születésnapot ünnepeltünk az étterembe !! Udvarias ,készséges személyzet, és az ízletes ételek feledtették velünk , az előétel , és a főétel közötti hosszú várakozási időt !! Nagyon tetszett , hogy a tortát jelmezben , hozták !! Nagyon jól éreztük magunkat ! Jó szívvel ajánlom másoknak is az éttermet !
Kiváló 2016. május 24.családjával járt itt
Megint találtunk indokot egy Tortuga látogatásra ! Szűk családi ünneplést rendeztünk, telefonos előfoglalással. Emlékeink szerint az étterem konyhája nagyon jó, és mivel már jártunk itt, tudtuk mire számíthatunk. El kell áruljam a várakozás fölött teljesítettek.
Kiváló 2015. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
A hely igazán egyedi, mi már az asztal foglaláskor megadtuk, hogy olyan helyet szeretnénk, ahol a lábunk alatt víz van meg teknősök, ezért is mentünk ide! A hangulata a helynek szuper, a személyzet illedelmes, segítőkész, a kaja is nagyon ízlett!
Kiváló 2014. október 10.családjával járt itt
Visszajáró vendégek vagyunk a párommal és a családdal. Az egyedi hangulat is visszacsábít, de emellett az ételek minősége sem elhanyagolható. Sajnos néha-néha levesznek az étlapról olyan fogásokat, amik miatt előszeretettel vágyunk vissza. De egyetlen igazi negatívumot tudok említeni, nem lehet kártyával fizetni évek óta.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt, akár csak úgy, akár alkalom okán és mindig maximálisan meg voltunk elégedve. Az ételek nagyon finomak, a kiszolgálás gyors és kedves, az adagok hatalmasak. Szinte alig tudok választani, annyi finomságok kínálnak az étlapon. Még biztosan visszatérünk ide többször is.
Tortuga Étterem Budapest a térképen
1203 BudapestKossuth Lajos u. 73.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo